شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. tina441 نوشته است: سلام خانم دکتر ببخشید که مزاحمتون شدم .من دختری 24 ساله هستم وقتی بچه بودم مطمئنم هنوز 8 سالم نبود . یه روز که واسه بازی خونه عمه ام رفته بودم پسر عمه ام منو به زور برد توی خونشون اون لباسهای منو بیرون اورد اما من چیز دیگه ای یادم نیست که به من نزدیکی کرد یا نه فقط تا اونجایی که یادم هست من بعد اون جریان نه خونی از بدنم اومد نه درد ی داشتم چون توی یه روستا زندگی می کردیم که متخصص زنان نبود ومنم چون بچه بودم و هیچی نمی دونستم چند سالی به مادرم نگفته بودم مادرم بعد
    شنیدن این موضوع واسه اینکه درگیری پیش نیاد هیچی نگفت تا اینکه من اصفهان دانشجو شدم وقتی برای اولین بار پیش دکتر رفتم گفت پرده اسیب دیده و شب عروسی خونریزی نداری بعد گفت میشه ترمیم یشی ولی من برای اینکه مطمئن بشم رفتم پیش یه دکتر دیگه رفتم ولی بهش گفتم من یه ضربه خورم اون دکتر منومعاینه کرد و گفت پرده ات از نوع حلقویه و کنگره دار در ساعت 2 و گفت پرده ام مشکلی نداره بعد من پیش یه دکتر دیگه رفتم و ماجرا رو بهش گفتم دکتر گفت سوراخ پرده ات جوریکه دو انگشت ازاون رد میشه ویه پارگی ریز داره که که اگه پزشک قانونی بری ممکنه این
    پارگی رو نبیینن و بهت برگه سلامت بدن وگفت دنبال ترمیم پرده ات نباش  چون پرده ات اصلا پارگی نداره که بخوای ترمیم کنی ولی خوب شب عروسیت خونریزی نداری واگه بعد نزدیکی با شوهرت بری پیش متخصص اون حتما میفهمه چون سوراخ پرده ات گشاده . وگفت حتما برم پزشک قانونی اما من به خاطر روستامون و حرف مردم نمی تونم برم بعد همه این حرف ها خواهش می کنم کمکم کنید

اگر بابت گرفتن برگه سلامت نگرانید باید بگم براتون صادر میشه چون رابطه نداشتید
    این آسیب دبدگی هم برای همه و به طرق مختلف ایجاد میشه و نگران نباشید
    قبل ازدواج اگه خیلی روی این موضوع حساسید با همسرتون به پزشک مراجعه کنید
    بکارتهای حلقوی بعضیاشون خونریزی ندارند و طبیعی هستش
    به فکر ترمیم نباشید چون بکارتتون سالمه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. neda_88 نوشته است: ممنون از پاسخگوییتون
    گاز استریل رو به کدوم قسمت از واژن، میکشه؟؟؟  به قسمت داخلی میکشید چون پا کاملاً باز بود و درد باز بودن پا رو من داشتم ..

ایشون به مجرای واژن به دقت نگاه کرده یا نه؟؟؟ بله خوب نگاه کردن .. حتیبا توجه به روشهایی که من خونده بودم برای کنار زدن لبها عمل کردن ..

متوجه بریدگی یاد شده و خونریزیش نشدید؟؟؟  چیز خاصی رو من مشاهده نکردم.. شاید یک قطره خیلی کم خون اومد .. اما چون من حساسیت دارم و مجبور شدماز تیغ استفاده کنم حرف های دکتر رو در اون لحظه تائید کردم ..

از نظر شما ایرادی نداره من پیش همون دکتر اولم که داخلی هم بدن و برگه سلامت دادن برم برای بار آخر .. ؟؟

با سلام مجدد
    دوست گرامی،در وهله اول این سئوال مطرح میشه چطور میشه که لبه های داخلی بریدگی داشته باشه؟؟؟که خونی درش دیده بشه!!؟ پس نتیجه میگیریم گاز استریل نخست بر روی لبه های بیرونی کشیده شده باشه!؟بگذریم در مورد اینکه به دکتر اولی مراجعه کنید یا نه؟؟؟ باید بگم با طرح موضوع در اولین پستتون این قضیه منافات داره! لذا بهتره که برای این مورد، فقط به متخصص زنان دیگه ای مراجعه کنید! چون در تخصص ایشون هست و بس!ولی اگر معضلی از نظر خودتون نیست!! و احتیاجی به گواهی سلامت ندارید! لزومی نداره که زیاد مته به خشخاش بزارید! ولی برای تستهای ادواری بهتره که این مراجعات رو داشته باشید! و نه صرفاً برای این گواهی!!
    موفق باشید.

3. tina441 نوشته است: سلام خانم دکتر ببخشید که مزاحمتون شدم  .من دختری 24 ساله هستم وقتی بچه بودم مطمئنم هنوز 8 سالم نبود . یه روز که واسه بازی خونه عمه ام رفته بودم پسر عمه ام منو به زور برد توی خونشون  اون لباسهای منو بیرون اورد اما من چیز دیگه ای یادم نیست که به من نزدیکی کرد یا نه فقط تا اونجایی که یادم هست من بعد اون جریان نه خونی از بدنم اومد نه درد ی داشتم  چون توی یه روستا زندگی می کردیم که متخصص زنان نبود ومنم چون بچه بودم و هیچی نمی دونستم چند  سالی به مادرم نگفته بودم مادرم بعد
    شنیدن این موضوع واسه اینکه درگیری پیش نیاد هیچی نگفت تا اینکه من  اصفهان دانشجو شدم وقتی برای اولین بار پیش دکتر رفتم گفت پرده اسیب دیده و شب عروسی خونریزی نداری  بعد گفت میشه ترمیم یشی ولی من برای اینکه مطمئن بشم رفتم پیش یه دکتر دیگه رفتم ولی بهش گفتم من یه ضربه خورم اون دکتر منومعاینه کرد و گفت پرده ات از نوع حلقویه  و کنگره دار  در ساعت 2 و گفت پرده ام مشکلی نداره  بعد من پیش یه دکتر دیگه رفتم و ماجرا رو بهش گفتم  دکتر گفت سوراخ پرده ات جوریکه دو  انگشت ازاون رد میشه ویه پارگی ریز داره که  که اگه پزشک قانونی بری ممکنه این
    پارگی رو نبیینن و بهت برگه سلامت بدن وگفت دنبال ترمیم  پرده ات نباش   چون پرده ات اصلا پارگی نداره که بخوای ترمیم کنی ولی خوب شب عروسیت خونریزی نداری واگه بعد نزدیکی با شوهرت بری پیش متخصص اون حتما  میفهمه  چون سوراخ پرده ات گشاده . وگفت حتما برم پزشک قانونی اما من به خاطر روستامون و حرف مردم نمی تونم برم بعد همه این حرف ها خواهش می کنم کمکم کنید

با سلام
    دوست گرامی، ضمن تایید اظهارات متین ،مختصر و مفید دوستمون،اگر فعلاً نیازی به گواهی سلامت ندارید! بهتره که از خیرش بگذرید! تا روزیکه واقعاً به این گواهی نیاز داشته باشید! در اون زمان به فراخور خواسته طرفتون و نیازی که  دارید با مراجعه به متخصص ،انشالله این گواهی را  خواهید گرفت! پس برای آینده ای که هنوز چگونگی اون معلوم نیست! به این حد نگران نباشید!! نمیگم که بی خیال قضیه بشید! ولی اونقدرها هم مورد حادی نیست که موجب تکدر خاطرتونو فراهم کنه!
    در نهایت اگر هم خیلی حساس هستید خجالت رو بگذارید کنار !!و به  پزشک قانونی مراجعه کنید ! تا دقیقاً معاینه بشید!چون اگر نیازی به این گواهی داشته باشید و به این مرکز مراجعه نکنید!! همون اهالی روستا ، از این بدترش رو خواهند گفت! پس در مقاطعی از زندگی نباید به حرفهای دور از منطق بعضی ها گوش داد! خودتون و آینده اتونو در نظر بگیرید.
    موفق و سلامت باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. neda_88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بازم ممنونم از جوابتون .. خیلی لطف میکنین ..

من امروز ظهر دقیقاً بعد از 17 .. 18 ساعت بعد از معاینه دیروز و مشاهده خونی که شبیه عادت ماهیانه بود .. عادت ماهیانه ام شروع شد .. یعنی میتونم خون دیروز رو هم به عادت ماهیانه ام ربط بدهم ؟ درسته ؟

من الان گواهی سلامت دارم .. اما از دکتر داخلی .. اما اگر شما هم خیالم را راحت کنین که به حرف دوتا دکتر مبنی بر اینکه پرده من سالمه اعتماد میتونم بکنم دیگه کلاً بیخیال این قضیه این میشم ..
    نظر شما چیه ؟

5. neda_88 نوشته است: بازم ممنونم از جوابتون .. خیلی لطف میکنین ..

من امروز ظهر دقیقاً بعد از 17 .. 18 ساعت بعد از معاینه دیروز و مشاهده خونی که شبیه عادت ماهیانه بود .. عادت ماهیانه ام شروع شد .. یعنی میتونم خون دیروز رو هم به عادت ماهیانه ام ربط بدهم ؟ درسته ؟

من الان گواهی سلامت دارم .. اما از دکتر داخلی .. اما اگر شما هم خیالم را راحت کنین که به حرف دوتا دکتر مبنی بر اینکه پرده من سالمه اعتماد میتونم بکنم دیگه کلاً بیخیال این قضیه این میشم ..
    نظر شما چیه ؟

سلام دوست عزیز
    احتمال اینکه اون خون،مربوط به شروع پریودتون بوده،زیاده! و احتمالاً هم همینطور بوده! چون همونطور که قبلاً هم خدمتتون عرض کردم اگه گازاستریل با لبه های داخلی تماس داشته! این احتمال قوت بیشتری پیدا میکنه! به هر صورت میتونه از اون موضوع هم نشات گرفته باشه!
    واما در مورد سئوال دوم شما، در وهله اول همیشه باید اصل رو بر قسمت خوب قضیه یعنی سلامت پرده بگذاریم که انشالله  تحقیقاً هم اگه مورد خاصی(مثل ضربه شدید و یا ...) براتون پیش نیومده !!همینطور هم هست!! ولی باید بگم که همونطور که نمیشه در فضای مجازی،کسی رو معاینه کرد و براش نسخه ای پیچید!بدیهی است  در مورد شما هم این قضیه صادقه!! یعنی این مورد برای افراد و نتنها شما، باید با معاینات بالینی و زیر نظر متخصص مربوطه انجام و نتیجه اش اعلام بشه! لذا نمیتوان نظرات پزشکانی که بهشون مراجعه کردید، رد و یا تایید کرد!!! پس بازم تاکید میکنم اگر لزومی به گرفتن گواهی سلامت ندارید!! خوب، بهتره که از خیرش بگذرید!!! ولی اگه خودتون بنا به صلاحدید خودتون، این نیاز رو میبینید که باید در این مورد معاینه بشید! بهتره که بعد از اتمام این دوره عادت ماهیانه اتون، به متخصص زنان دیگری مراجعه، و گواهی سلامت رو اخذ کنید!و یا حداقل از سلامت پرده بکارتتون آگاه بشید.
    در هر صورت جهت تصدیق نظرات پزشکانی که بهشون مراجعه کردید!! بهترین راهنمائی، مراجعه مجدد به متخصصی به غیر از این دو خواهد بود!
    موفق و شاد باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  6. با سلام
    من سوالي دارم قبل از پرسيدنش اكثر سوالاتي كه مربوط بهش ميشه خوندم اما بازم ميخوام با اجازتون بپرسم.
    دو ساله پيش دوستم با پسري كه نامزد بوده تو يه رابطه به طور اتفاقي و ناخواسته بكارتش از بين ميره اينطور كه ميگفت آلت پسر حتي تا دو سانت هم داخل نشده بوده و چند قطره خون بيشتر نيومده بعد از اونهم از ترسشون حتي يكبارم رابطه جنسی نداشتند تا اينكه نامزديش بهم ميخوره و تو سفري كه به دبي با خواهرش داشته اونجا پيش يه متخصص زنان ترميم ميكنه ودكترش قول ميده كه هيچ متخصصي متوجه ترميم نميشه چندماه بعد از بهبودي پيش دو متخصص ميره و هر دو بعد از معاينه متوجه ترميم  نميشن و سالم بودن بكارتو تائيد ميكنن.حالا قراره با پسري نامزد كنه همه چيز رو براي پسر گفته  اون قبول كرده وازنظر پسر مشكلي نيست اما از لحاظ خانواده پسر چرا ازش خواسته خانواده اش متوجه نشن چون با ازدواجشون مخالفت ميكنن ونمي تونه اونا رو در اين مورد  قانع كنه.هردو هم ديگرو دوست دارن.
    به نظرتون اگه پيش هر متخصصي غير از پزشك قانوني كه خانواده پسر ببرن آيا بازم متوجه ترميم نميشن يا اينكه ميشن؟؟
    ممنون ميشم بگيد.

7. yalda_baroni2 نوشته است: با سلام
    من سوالي دارم قبل از پرسيدنش اكثر سوالاتي كه مربوط بهش ميشه خوندم اما بازم ميخوام با اجازتون بپرسم.
    دو ساله پيش دوستم با پسري كه نامزد بوده تو يه رابطه به طور اتفاقي و ناخواسته بكارتش از بين ميره اينطور كه ميگفت آلت پسر حتي تا دو سانت هم داخل نشده بوده و چند قطره خون بيشتر نيومده بعد از اونهم از ترسشون حتي يكبارم رابطه جنسی نداشتند تا اينكه نامزديش بهم ميخوره و تو سفري كه به دبي با خواهرش داشته اونجا پيش يه متخصص زنان ترميم ميكنه ودكترش قول ميده كه هيچ متخصصي متوجه ترميم نميشه چندماه بعد از بهبودي پيش دو متخصص ميره و هر دو بعد از معاينه متوجه ترميم  نميشن و سالم بودن بكارتو تائيد ميكنن.حالا قراره با پسري نامزد كنه همه چيز رو براي پسر گفته  اون قبول كرده وازنظر پسر مشكلي نيست اما از لحاظ خانواده پسر چرا ازش خواسته خانواده اش متوجه نشن چون با ازدواجشون مخالفت ميكنن ونمي تونه اونا رو در اين مورد  قانع كنه.هردو هم ديگرو دوست دارن.
    به نظرتون اگه پيش هر متخصصي غير از پزشك قانوني كه خانواده پسر ببرن آيا بازم متوجه ترميم نميشن يا اينكه ميشن؟؟
    ممنون ميشم بگيد.

با سلام
    دوست عزیز،چه لزومی داره که گواهی سلامت رو این آقا بخواد؟؟؟ اگه دوستش داره ! به خانواده اش بگه که این چیزها ملاک نیست!! از طرفی اگه نمیتونه اینطور عمل کنه! دونفری برن و به همون دکترها مراجعه کرده و گواهی سلامت رو بگیرن! فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد! و اما درمورد اینکه آیا دکتر های پزشکی قانونی متوجه میشن یا نه؟؟ در این مورد باید بگم هیچ چیزی به یقین نمیشه گفت!! شاید فهمیدن!!! و شاید هم متوجه نشدند!؟ ولی در نهایت پیشنهاد میکنم صداقت رو پیشه کنند! راستی بهتر از لا پوشونی و استرس های ناشی از اونه!
    نمیدونم به هرحال نمیشه با قاطعیت گفت که متخصصین مربوطه نظرشون با دو دکتر قبلی یکی هست یانه!چون هر کس نظر خودشو داره! راستی یک پیشنهاد دیگه! اصلاً دونفری خودشون برن پزشکی قانونی و گواهی سلامت بگیرن! اگه دادن که صد بار هم برن! بازم همون رو خواهند داد! و اگر هم مشکلی باشه زودتر متوجه میشد و راهی دیگه پیدا میکنن!
    انشالله معضلشون مرتفع میشه
    موفق باشید.

8. yalda_baroni2 نوشته است: با سلام
    ممنون ميشم بگيد.

به نظر من دليلي نداشت اصلا اين موضوع مطرح بشه.
    1 سري مسائل شخصيه و لازم نيست كسي بدونه. چه دليلي داره به خانواده اون آقا بگن كه چه اتفاقي افتاده؟؟
    اگر خودشون توافق كردن حله ديگه.
    من بارها ديدم حتي چند وقتي زن و شوهر با هم زندگي كردن اما بعد از طلاق تو ازدواج بعدي يا مطرح نشده يا فقط داماد آينده ميدونسته چه خبره.نميگم اونا كار درستي ميكنن اما لازم نيست مسأله اي كه تموم شده و توي جامعه ما خيلي مهمه و ممكنه باعث دردسر بشه مطرح بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. m1976

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در اكثر موارد خونريرزي مساله عاديه كه بعد از پارگي پرده بكارت رخ ميده ومساله نران كننده ايي نميتونه باشه.

10. بازم سلام از اينكه شما دوستان محبت كرديد و راهنمايي كرديد ممنونم.
    اما اول اينكه از طرف خانواده پسر رسم بر اينه كه خواهر داماد و يا از اقوام نزديك داماد كه خانوم هستند همراه دختر ميرن متخصص زنان نه پزشك قانوني ونه همراه داماد و بعدم براي خود پسر مسئله اي نيست اما براي خانواده اش كه روي اين مسئله متعصب هستند چرا.براي همين نميخوان كدورت ويا مشكلي پيش بياد فقط اين دختر وپسر ميخوان جلب رضايتي هر چندكه كار درستي نيست اما به هر نحوي جور كنندتا اين وصلت سر بگيره.
    پيشاپيش از جوابتون ممنونم

11. yalda_baroni2 نوشته است: بازم سلام از اينكه شما دوستان محبت كرديد و راهنمايي كرديد ممنونم.
    اما اول اينكه از طرف خانواده پسر رسم بر اينه كه خواهر داماد و يا از اقوام نزديك داماد كه خانوم هستند همراه دختر ميرن متخصص زنان نه پزشك قانوني ونه همراه داماد و بعدم براي خود پسر مسئله اي نيست اما براي خانواده اش كه روي اين مسئله متعصب هستند چرا.براي همين نميخوان كدورت ويا مشكلي پيش بياد فقط اين دختر وپسر ميخوان جلب رضايتي هر چندكه كار درستي نيست اما به هر نحوي جور كنندتا اين وصلت سر بگيره.
    پيشاپيش از جوابتون ممنونم

مرد بايد مردونگي داشته باشه و بگه من نميخوام و به اين مسئله بهايي نميدم.
    اين رسم ها مال قديما بود نه الان.
    لابد شب عروسي هم ميخوان بيان پشت در منتظر پارچه خوني كه چي؟؟ رسمشونه
    يعني قراره انقدر راحت تو مسائل خصوصي دخالت كنن و داماد هيچي نگه؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. سلام از راهنمایی قبلیتون واقعا ممنونم می خواستم دوباره این سوال بپرسم که گشادی سوراخ پرده ام(دو انگشت ازون به راحتی رد میشه) می تونه یه چیز طبیعیه باشه یا اینکه نه؟ چون همانطوری که گفتم اون اتفاق  همون یکبار توی 8 سالگی  برام افتاد و من هیچی یادم نیست که به من نزدیکی کامل شده یا نه و یا اینکه فقط یه تماس داشتم چون من خونی ندیدم که در خاطرم بمونه. در ضمن میخواستم بدونم روش معاینه پزشک قانونی با پزشک های دیگه فرق می کنه یا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. tina441 نوشته است: سلام از راهنمایی قبلیتون واقعا ممنونم می خواستم دوباره این سوال بپرسم که گشادی سوراخ پرده ام(دو انگشت ازون به راحتی رد میشه) می تونه یه چیز طبیعیه باشه یا اینکه نه؟ چون همانطوری که گفتم اون اتفاق  همون یکبار توی 8 سالگی  برام افتاد و من هیچی یادم نیست که به من نزدیکی کامل شده یا نه و یا اینکه فقط یه تماس داشتم چون من خونی ندیدم که در خاطرم بمونه. در ضمن میخواستم بدونم روش معاینه پزشک قانونی با پزشک های دیگه فرق می کنه یا نه؟

سلام
    ممکنه طبیعی باشه و ممکنه نه
    بعضی از خانمها اساسا چیزی بعنوان بکارت ندارند و این یک اتفاق مادرزادی هست
    پس ممکنه دختری بدون هیچ رابطه ای بکارت نداشته باشه یا بکارتی با مدخل بزرگ داشته باشه ( اگرچه شایع نیست اما غیرممکن هم نیست ) و ممکنه انواع دیگر بکارت رو داشته باشه که شایع تر هست
    اینم که دختر باکره ای در اولین رابطه دچار خونریزی نشه چیز عجیبی نیست اما بنظر من در این موارد که پزشک هشدار میده که احتمالا خونریزی بوجود نخواهد آمد بهتره از قبل آقا داماد رو هم توسط همون پزشک توجیه کنن که شب واقعه یکدفعه دچار جنون و افسردگی و ... نشود .

معاینه پزشک قانونی هم مثل بقیه معاینه هاست فقط کمی جدی تر و تخصصی تر
    از جمیع صحبتها بنظر میرسه بکارت شما مشکلی نداشته باشه و اگر خودتون بحث پسرعمو رو پیش نکشید و روی تشخیص پزشک تاثیر نگذارید ، مشکلی نخواهید داشت
    توصیه من اینه که خودتون رو انقدر عذاب ندید و  کنجکاوی هم به خرج ندید و دست به معاینه نزنید . به متخصص مراجعه کنید و گواهی سلامت بگیرید .

14. sami28 نوشته است:
    tina441 نوشته است: سلام از راهنمایی قبلیتون واقعا ممنونم می خواستم دوباره این سوال بپرسم که گشادی سوراخ پرده ام(دو انگشت ازون به راحتی رد میشه) می تونه یه چیز طبیعیه باشه یا اینکه نه؟ چون همانطوری که گفتم اون اتفاق  همون یکبار توی 8 سالگی  برام افتاد و من هیچی یادم نیست که به من نزدیکی کامل شده یا نه و یا اینکه فقط یه تماس داشتم چون من خونی ندیدم که در خاطرم بمونه. در ضمن میخواستم بدونم روش معاینه پزشک قانونی با پزشک های دیگه فرق می کنه یا نه؟

سلام
    ممکنه طبیعی باشه و ممکنه نه
    بعضی از خانمها اساسا چیزی بعنوان بکارت ندارند و این یک اتفاق مادرزادی هست
    پس ممکنه دختری بدون هیچ رابطه ای بکارت نداشته باشه یا بکارتی با مدخل بزرگ داشته باشه ( اگرچه شایع نیست اما غیرممکن هم نیست ) و ممکنه انواع دیگر بکارت رو داشته باشه که شایع تر هست
    اینم که دختر باکره ای در اولین رابطه دچار خونریزی نشه چیز عجیبی نیست اما بنظر من در این موارد که پزشک هشدار میده که احتمالا خونریزی بوجود نخواهد آمد بهتره از قبل آقا داماد رو هم توسط همون پزشک توجیه کنن که شب واقعه یکدفعه دچار جنون و افسردگی و ... نشود .

معاینه پزشک قانونی هم مثل بقیه معاینه هاست فقط کمی جدی تر و تخصصی تر
    از جمیع صحبتها بنظر میرسه بکارت شما مشکلی نداشته باشه و اگر خودتون بحث پسرعمو رو پیش نکشید و روی تشخیص پزشک تاثیر نگذارید ، مشکلی نخواهید داشت
    توصیه من اینه که خودتون رو انقدر عذاب ندید و  کنجکاوی هم به خرج ندید و دست به معاینه نزنید . به متخصص مراجعه کنید و گواهی سلامت بگیرید .

یا سلام دوست عزیز
    ضمن تایید اظهارات متین دوستمون آقا سامی، بهترین کار اینه که خودتون هر گاه فرصت داشتید مستقیماً به پزشکی قانونی مراجعه کرده و معاینه بشید! انشالله که مورد خاصی نخواهد بود! اگر خدای ناکرده معضلی بود اون وقت بفکر چاره باشید!فعلاً برای چیزی که هیچ چیزش معلوم نیست ! خودتونو اینقدر عذاب ندید! ولی منهم معتقدم مشکل خاصی وجود نداره!
    سلامت باشید.

15. من از چند نفر شنيدم كه اپيلاسيون ممكنه به دليل كشيده شدن پوست با توجه به نوع بكارت ، به بكارت آسيب برسونه.
    اين موضوع درسته؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 11
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید