شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. maryam_beatrice نوشته است: سلام
    من 22 سال دارم و باکره هستم.
    7 روز بعد از روز تخمک گذاري رابطه جنسي از راه مقعد داشتم ولي کمي آب مني روي دهانه رحمم ريخته شد و بسرعت پاک شد.
    از هيچ وسيله جلوگيري استفاده نکردم. 8 روز بعد (بطور طبیعی) پریود شدم.

ميخواستم بدونم بازم امکان بارداري وجود داره؟

این برای n مین بار پریود شدن یعنی عدم بارداری تا کی میخواهید این موضوع رو به خودتون بباورانید نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام من 30 سال دارم .پریود نامنظم و طول دوران پریودم 10 تا 13 روز است . شروع پریود 11/2/89 بوده و هنوز پریودم .آخرین نزدیکی 9/2/89 بوده .
    امروز ار بی بی چک استفاده کردم منفی بوده  ولی تنها دلیلم برای بارداری خستگی شدید  بدن هست. هم سابقه تیروئید دارد ، هم سابقه کم خونی . آیا بازم باید آزمایش خون بدهم و در غیر اینصوورت میتونید کمکم کنید برای جلوگیری از خستگی و ضعف چه کار باید بکنم ..

3. m1979 نوشته است: با سلام من 30 سال دارم .پریود نامنظم و طول دوران پریودم 10 تا 13 روز است . شروع پریود 11/2/89 بوده و هنوز پریودم .آخرین نزدیکی 9/2/89 بوده .
    امروز ار بی بی چک استفاده کردم منفی بوده  ولی تنها دلیلم برای بارداری خستگی شدید  بدن هست. هم سابقه تیروئید دارد ، هم سابقه کم خونی . آیا بازم باید آزمایش خون بدهم و در غیر اینصوورت میتونید کمکم کنید برای جلوگیری از خستگی و ضعف چه کار باید بکنم ..

دوست عزیرز
    اولا وقتی  میگید الان پریود هستید چطور فکر می کنید که باردارید پریود شدن یعنی عدم بارداری
    دوم اینکه داشتن رابطه اونهم دو روز قبل از پریود احتمال بارداری کاملا صفره ، بارداری فقط در روزهای تخمک گذاری اتفاق می افته و در روزهای آخر دوره بارداری اتفاق نخواهد افتاد.
    خستگی شدید شما هم دلایل متعددی می تونه داشته باشه از جمله: کم خوابی ، فشار کار ، نوع تغذیه، اظطراب و استرس به هر دلیلی و ....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. morteza27 نوشته است: سلام دوستان ممنون از راهنمايي هاتون مي خواستم در مورد يه مشكل ديگه هم با شما مشورت كنم واون اينكه من و همسرم با اينكه هردو از رابطه جنسي لذت كامل مي بريم ولي هميشه در مورد تعداد اون با هم اختلاف داريم. در دوران عقد فكر مي كردم به دليل شرايط دوران عقده اما اين مشكل بعد از ازدواج هم همچنان ادامه داره

سلام
    این مشکل (کم بودن تعداد روابط)به خودتون بستگی داره..............راهی هم به جز رضایت طرفین برای انجام رابطه نیست........اگه این گونه روابط با اجبار یکی از طرفین باشه مطمئنا برای طرف مقابل لذتی نداره..............شما باید خودتون این مشکل رو برطرف کنید(با صحبت با همدیگه و مشاوره و...)
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام
    میشه بگید اگه کسی که بار دار می شه تا چه مدت پریود نمیشه؟
    و اگه کسی 14 روز بعد از نزدیکی پریود بشه دلیل بر عدم بار داریه؟
    ممنون

6. ebra_sarah نوشته است: سلام
    ممنون

پریود = عدم بارداری

کسی که ریود میشه ، باردار نیست.
    سوال اولتونو دقیق متوجه نشدم اگه منظورتون اینه که شخص باردار تا چه مدت پریود نمیشه باید بگم که از وقتی حاملگی اتفاق می افته یعنی ماه اول ، پریود شدن قطع میشه .

7. maryam_beatrice نوشته است: سلام
    من 22 سال دارم و باکره هستم.
    7 روز بعد از روز تخمک گذاري رابطه جنسي از راه مقعد داشتم ولي کمي آب مني روي دهانه رحمم ريخته شد و بسرعت پاک شد.
    از هيچ وسيله جلوگيري استفاده نکردم.  8 روز بعد (بطور طبیعی) پریود شدم.

ميخواستم بدونم بازم امکان بارداري وجود داره؟

ای خدا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پریود = عدم بارداری
    حالا هی باز توهم بزنید

8. m1979 نوشته است: با سلام من 30 سال دارم .پریود نامنظم و طول دوران پریودم 10 تا 13 روز است . شروع پریود 11/2/89 بوده و هنوز پریودم .آخرین نزدیکی 9/2/89 بوده .

وقتی نزدیکی 9/2 بوده و 11/2 پریود شدی به نظر خودت یعنی چی دوست من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا پریودی یعنی عدم بارداریSmile)))))

9. ebra_sarah نوشته است: سلام
    ممنون

به خدا من دیگه نمیدونم چه جوری بگم آندومتر ( جداره رحم ) که میریزه یعنی سلول تخم بدبختی وجود نداشته که لانه گزینی کنه.وقتی جداره داره میریزه آخه چه جوری بارداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی که بارداره تا وقتی بچش به دنیا بیاد پریود نمیشه.

10. سلام

ایا درد زیر شکم ، کمر درد و خستگی و بی حوصلگی میتواند از علائم بارداری باشد یا اینکه این علائم نشان دهنده نزدیک شدن به پریود است ؟ ( در صورتی که روز 28 دوره هستمو کمر درد را پیش از پریود همیشه دارم)

11. aida2000 نوشته است: سلام

ایا درد زیر شکم ، کمر درد و خستگی و بی حوصلگی میتواند از علائم بارداری باشد یا اینکه این علائم نشان دهنده نزدیک شدن به پریود است ؟ ( در صورتی که روز 28 دوره هستمو کمر درد را پیش از پریود همیشه دارم)

خوب عزیزم اینا از علائم بارداری هست.ولی بستگی داره که شما کاری کرده باشی یا نه. اگه کاری کردی و شک داری آز خون بده.اگه کاری نکردی که پس داری پریود میشی

12. saye110 نوشته است: سلام دوستان عزیزم
    سوالی داشتم هر چند مبتدی اما خواستم مطمعن شم گفتم از شما استادان عزیز بپرسم از نگرای در بیام
    من هنگام نزدیکی کمی از پیش ابم مالیده شد به شرت دوستم بطریق لا پایی
    دوست من پریود نامنظم داره و باید 7 میشده 12 شده
    اما پریودش کم بوده حالا من نگرانم که نکنه طوری شده باشه
    لطفا منو از نگرانی در بیارید
    البته میگه بعضی اوقات کم پریود میشه
    ممنون میشم راهنمایم کنید
    با تشکر از سایتتون

سلام:
    اولا كه ايشون پريود شدن = عدم بارداري
    ودر ضمن ايشون پريدشون منظم نيست پس اگه به جاي اينكه 7 پريود بشه 12  شده جاي نگراني نداره

13. sarabahari نوشته است:
    aida2000 نوشته است: سلام

خوب عزیزم اینا از علائم بارداری هست.ولی بستگی داره که شما کاری کرده باشی یا نه. اگه کاری کردی و شک داری آز خون بده.اگه کاری نکردی که پس داری پریود میشی

سلام
    ممنون از پاسختون
    بله ، من برای بارداری اقدام کرده بودم  به دستور پزشک آمپول hmg  تزریق کردم .
    البته باید بگم به خاطر این مسئله استرس هم دارم و نگرانم که مبادا پریود بشم . بهر حال توکل بر خدا

14. aida2000 نوشته است: سلام

بستگي به اين داره كه شما ماهاي پيش در زمان نزديكي پريوتون اين حالات را داشتيد يا نه
    اگه داشتيد پس طبيعي كه در اين ماه هم اين اعلايم باشه
    اگر اولين باره كه اين نشانه هارو داريد ميتونيد مبني بر علايم بارداري بذازيد

موفق باشيد....

15. aida2000 نوشته است:
    sarabahari نوشته است:
    aida2000 نوشته است: سلام

سلام
    ممنون از پاسختون
    بله ، من برای بارداری اقدام کرده بودم  به دستور پزشک آمپول hmg  تزریق کردم .
    البته باید بگم به خاطر این مسئله استرس هم دارم و نگرانم که مبادا پریود بشم . بهر حال توکل بر خدا

ایشالا که مامان داری میشی.خوب عزیز دلم آز خون بده من به جای تو هیجان دارمSmile

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 32 از 39
رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید