شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. aida2000 نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم آزمایش بتا روز چندم دوره پریود جواب دقیق میده؟ اگر 2 روز پریود عقب افتاده باشه جواب میده یا اینکه باید دیرتر آزمایش داد تا به نتیجه دقیقی رسید؟ آخه خیلی امیدوارم که این ماه باردار باشم .من روز 27 دوره پریود هستم کمی کمرم درد میکنه مثل ماههای قبل که پریودم نزدیک میشد  برای  همین خیلی نگرانم . اگه پریود بشم دنیا رو سرم خراب میشه .
    با تشکر

عزیزم آزمایش خون 6 روز بعد از رابطه جواب قطعی رو بهت میده.برو آز بده مطمئن باش اگه خدا بخواد مامان میشی اگرم نخواد نمیشی. ایشالا که جواب آزت مثبت شه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. romeo_2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام ..خیلی نگرانم کمکم کنید... نامزدم 2 فروردین پریود شد  پریودهاش نامنظم اما نه خیلی  ...روز 5 پاکی با هم رابطه داشتیم(باکره هستن)که احتمال دادم پیشآب وارد واژن شده باشه ..بلافاصله قرص لونورژسترول رو طبقدستورش مصرف کردن که 6 روز بعد در تاریخ 18 فروردین خونریزی با همان مدت پریود(5-6 روز ) داشتن فقط یه کم رقیق تر .....از اون به بعد فقط گاهی میگفتن کمرم دردمیکنه ..در حال حاضر میگن احساس میکنم شکمم بزرگتر شده و همچنین میگن کمردرد پریودشدن دارن اما اتفاقی نمیافته .......می خواستم بدونم احتمال بارداری چقدره ؟ اگهنه حدودا کی پریود میشن؟؟ باتشکر

3. سلام
    دوره های پریود من منظم هست (حدود 28 روز) البته با توجه به شرایط و استرس و ... میشد عقب بیفته ولی در چند ماه اخیر تقریبا منظم بوده. 7 روز هم طول میکشه ولی در یکی دو ماه گذشته تا 1-2 روز بعدش هم لکه خیلی کم میدیدم (در حد 2-3 قطره)
    آخرین باری که خونریزی شروع شد 10 فروردین بود و من حدود 23 فروردین رابطه محافظت نشده داشتم (1 یا 2 روز عقب یا جلو) که البته ایشون به اصطلاح بیرون من اومدن و منی مستقیما داخل واژن نشد. ولی من بعدا در مورد مایعی که قبل از منی ترشح میشه شنیدم و چون رابطه درست حدود وسط دوره من (تخمک گذاری) بود خیلی نگران شدم. الان هم تقریبا 6 روز از تاریخی که باید پریود می شدم گذشته و هنوز پریود نشدم.
    خیلی نگرانم! ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چقدر احتمال داره که باردار شده باشم. ضمن اینکه دوست من عقیده دارن که چیزی نیست و ایشون به موقع بیرون آوردن.

4. romeo_2 نوشته است: با سلام ..خیلی نگرانم کمکم کنید... نامزدم 2 فروردین پریود شد  پریودهاش نامنظم اما نه خیلی  ...روز 5 پاکی با هم رابطه داشتیم(باکره هستن)که احتمال دادم پیشآب وارد واژن شده باشه ..بلافاصله قرص لونورژسترول رو طبقدستورش مصرف کردن که 6 روز بعد در تاریخ 18 فروردین خونریزی با همان مدت پریود(5-6 روز ) داشتن فقط یه کم رقیق تر .....از اون به بعد فقط گاهی میگفتن کمرم دردمیکنه ..در حال حاضر میگن احساس میکنم شکمم بزرگتر شده و همچنین میگن کمردرد پریودشدن دارن اما اتفاقی نمیافته .......می خواستم بدونم احتمال بارداری چقدره ؟ اگهنه حدودا کی پریود میشن؟؟ باتشکر

دوست عزیز
    داشتن رابطه در روز 5 پریود ، احتمال بارداری تقریبا صفره . بارداری در روزهای تخمک گذاری که تقریبا یک هفته بعد از پریود شروع میشه . اگه میخواین مطمئن تر شوید میتونید از بیبی چک استفاده کنید . در ضمن استرس هم باعث بهم خوردن نظم پریود میشه . نگران نباشید

5. doktor نوشته است:
    m_rahaa نوشته است: سلام

قاعدگي معمولا منظم دارم /طول دوره ام حدود 30 تا 35 روز است /دوره خونريزي ام 5 روز مي باشد /تاريخ آخرين پريوردم اول فروردين 89(89/1/1) مي باشد من باكره هستم
    در تاريخ 89/2/4 با نامزدم نزديكي از پشت داشتم كه مايع مني را درون مقعد ريخت خودم را به سرعت شستم و از روش اورژانسي استفاده كردم (2 تاhd دوازده ساعت بعد 2 ديگه ) اما تا امروز كه 89/2/12 است پريود نشدم راستش از بي بي چك هم استفاده كردم چيزي نشون نداده حالا نمي دونم امكان داره براي من اتفاقي افتاده باشد؟

سلام

باتوجه به مصرف قرص به روش اورژانسی همچنین نوع رابطه شما احتمال بارداری نیست

اما ممکن است به خاطر مصرف اورژانسی قرصها پریود شما به تعویق بیافتد که جای نگرانی نیست و خود به خود در دوره بعد

مشکل رفع میشود همچنین از برقراری رابطه مقعدی هم پرهیز کنید که از نظر پزشکی توصیه نمی شود و عوارض زیادی دارد

در هر صورت استفاده از یک روش پیشگیری از بارداری توصیه میشود مثل کاندوم چون رابطه مقعدی علاوه بر مضراتی که برایتان

دارد یک روش پیشگیری از بارداری به حساب نمی آید

موفق باشید

سلام

من امروز دو هفته از زمان پريودم و رابطه ام با نامزدم مي گذره ولي هنوز پريود نشدم
    اصلا نمي تون بهش اجازه نزديك شدن بدهم

چيكار بايد بكنم ؟
    امكان بارداري هست ؟
    بي بي چك قابل اعتماد هست ؟

6. m_rahaa نوشته است:
    doktor نوشته است:

قاعدگي معمولا منظم دارم /طول دوره ام حدود 30 تا 35 روز است /دوره خونريزي ام 5 روز مي باشد /تاريخ آخرين پريوردم اول فروردين 89(89/1/1) مي باشد من باكره هستم
    در تاريخ 89/2/4 با نامزدم نزديكي از پشت داشتم كه مايع مني را درون مقعد ريخت خودم را به سرعت شستم و از روش اورژانسي استفاده كردم (2 تاhd دوازده ساعت بعد 2 ديگه ) اما تا امروز كه 89/2/12 است پريود نشدم راستش از بي بي چك هم استفاده كردم چيزي نشون نداده حالا نمي دونم امكان داره براي من اتفاقي افتاده باشد؟

سلام

اما ممکن است به خاطر مصرف اورژانسی قرصها پریود شما به تعویق بیافتد که جای نگرانی نیست و خود به خود در دوره بعد

مشکل رفع میشود همچنین از برقراری رابطه مقعدی هم پرهیز کنید که از نظر پزشکی توصیه نمی شود و عوارض زیادی دارد

در هر صورت استفاده از یک روش پیشگیری از بارداری توصیه میشود مثل کاندوم چون رابطه مقعدی علاوه بر مضراتی که برایتان

موفق باشید

سلام

من امروز دو هفته از زمان پريودم و رابطه ام با نامزدم مي گذره ولي هنوز پريود نشدم

چيكار بايد بكنم ؟
    امكان بارداري هست ؟

اگه رابطه سطحی بوده که امکان بارداری نیست و با بی بی چک میتونید چک کنید و آزمایش خون که آزمایش جواب قطعی میدهد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. romeo_2 نوشته است: با سلام ..خیلی نگرانم کمکم کنید... نامزدم 2 فروردین پریود شد  پریودهاش نامنظم اما نه خیلی  ...روز 5 پاکی با هم رابطه داشتیم(باکره هستن)که احتمال دادم پیشآب وارد واژن شده باشه ..بلافاصله قرص لونورژسترول رو طبقدستورش مصرف کردن که 6 روز بعد در تاریخ 18 فروردین خونریزی با همان مدت پریود(5-6 روز ) داشتن فقط یه کم رقیق تر .....از اون به بعد فقط گاهی میگفتن کمرم دردمیکنه ..در حال حاضر میگن احساس میکنم شکمم بزرگتر شده و همچنین میگن کمردرد پریودشدن دارن اما اتفاقی نمیافته .......می خواستم بدونم احتمال بارداری چقدره ؟ اگهنه حدودا کی پریود میشن؟؟ باتشکر

دوست عزیز اگه بعد از مصرف قرص به روش اورژانسی خونریزی داشتن یعنی باردار نیستندومخصوصا نوع قرصی که شما به روش اورژانسی استفاده کردین،99% از بارداری جلوگیری میکنه. خونریزی مربوط به لانه گزینی به صورت لک هست نه خونریزی و 6 روز هم طول نمیکشه.ایشون با مصرف قرص به روش اورژانسی دچار پریود کاذب شدن.باردار نیستن. این علائمی هم که میگین توهم هست.طرف بعد از 3 ماه شکمش بزرگ میشه نه یک ماه. بارداری 100% منتفی هست ولی اگه به حرف ما اعتماد ندارین یه بی بی چک از داروخانه بخرید یا آز خون بدین که حداقل باورتون بشه ما راست میگیم.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. raha0m نوشته است: سلام
    دوره های پریود من منظم هست (حدود 28 روز) البته با توجه به شرایط و استرس و ... میشد عقب بیفته ولی در چند ماه اخیر تقریبا منظم بوده. 7 روز هم طول میکشه ولی در یکی دو ماه گذشته تا 1-2 روز بعدش هم لکه خیلی کم میدیدم (در حد 2-3 قطره)
    آخرین باری که خونریزی شروع شد 10 فروردین بود و من حدود 23 فروردین رابطه محافظت نشده داشتم (1 یا 2 روز عقب یا جلو) که البته ایشون به اصطلاح بیرون من اومدن و منی مستقیما داخل واژن نشد. ولی من بعدا در مورد مایعی که قبل از منی ترشح میشه شنیدم و چون رابطه درست حدود وسط دوره من (تخمک گذاری) بود خیلی نگران شدم. الان هم تقریبا 6 روز از تاریخی که باید پریود می شدم گذشته و هنوز پریود نشدم.
    خیلی نگرانم! ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چقدر احتمال داره که باردار شده باشم. ضمن اینکه دوست من عقیده دارن که چیزی نیست و ایشون به موقع بیرون آوردن.

عزیزم شما در دوران خطرناکی رابطه داشتین.به حرف دوستتم اطمینان نکن و تا دیر نشده همین امروز بروز آز خون بده تا عصر جوابتو میگیری.اگر خدای نکرده مثبت بود برو دکتر. توروخدا قبل از رابطه یکم مطالعه داشته باشین یا حداقل از کاندوم استفاده کنید.

تشکر شده توسط : ROHAM
  9. m_rahaa نوشته است:
    doktor نوشته است:

سلام

موفق باشید

سلام

چيكار بايد بكنم ؟
    امكان بارداري هست ؟

بابا خوب یه بی بی چک بخر یا یه آز خون بده خودتو از نگرانی نجات بده!!!! به جای اینکه همسرتون رو از حق طبیعیش محروم کنید،الان آز بده تا خیالت راحت شه. بعدشم یه روش پیشگیری درست انتخاب کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام به دوستان وجناب دکتر
    خانومم پریود 28 روزه داره.5 روز خون.آیا در شب 16 اگر در حد مالش رابطه جنسی انجام گیرد و فقط پیش مایع روی واژن برخورد داشته باشد با وجود پرده بکارت احتمال بارداری هست؟

11. ariankia نوشته است: با سلام به دوستان وجناب دکتر
    خانومم پریود 28 روزه داره.5 روز خون.آیا در شب 16 اگر در حد مالش رابطه جنسی انجام گیرد و فقط پیش مایع روی واژن برخورد داشته باشد با وجود پرده بکارت احتمال بارداری هست؟

دوره 28 روزه یعنی تخمک گذاری روز 14 با دو روز زودتر یا دیرتر. با این حساب نزدیکیتون روز پر خطر بوده . در ضمن مایع پیش منی هم حاوی اسپرم هست و اگه آدم بد شانس باشه با ورود یه اسپرم هم امکان بارداری هست. بارداری هیچ هیچ هیچ ربطی به پرده بکارت نداره. درسته که پرده هست ولی قفل که نزدن.منفذ داره و اسپرم عبور میکنه.اگر 72 ساعت ازرابطتون نگذشته از روش اورژانس استفاده کنید.

تشکر شده توسط : ROHAM
  12. sarabahari نوشته است:
    romeo_2 نوشته است: با سلام ..خیلی نگرانم کمکم کنید... نامزدم 2 فروردین پریود شد  پریودهاش نامنظم اما نه خیلی  ...روز 5 پاکی با هم رابطه داشتیم(باکره هستن)که احتمال دادم پیشآب وارد واژن شده باشه ..بلافاصله قرص لونورژسترول رو طبقدستورش مصرف کردن که 6 روز بعد در تاریخ 18 فروردین خونریزی با همان مدت پریود(5-6 روز ) داشتن فقط یه کم رقیق تر .....از اون به بعد فقط گاهی میگفتن کمرم دردمیکنه ..در حال حاضر میگن احساس میکنم شکمم بزرگتر شده و همچنین میگن کمردرد پریودشدن دارن اما اتفاقی نمیافته .......می خواستم بدونم احتمال بارداری چقدره ؟ اگهنه حدودا کی پریود میشن؟؟ باتشکر

دوست عزیز اگه بعد از مصرف قرص به روش اورژانسی خونریزی داشتن یعنی باردار نیستندومخصوصا نوع قرصی که شما به روش اورژانسی استفاده کردین،99% از بارداری جلوگیری میکنه. خونریزی مربوط به لانه گزینی به صورت لک هست نه خونریزی و 6 روز هم طول نمیکشه.ایشون با مصرف قرص به روش اورژانسی دچار پریود کاذب شدن.باردار نیستن. این علائمی هم که میگین توهم هست.طرف بعد از 3 ماه شکمش بزرگ میشه نه یک ماه. بارداری 100% منتفی هست ولی اگه به حرف ما اعتماد ندارین یه بی بی چک از داروخانه بخرید یا آز خون بدین که حداقل باورتون بشه ما راست میگیم.

..مرسی ...یه ابهام دیگه اینه که ایشون در 2 فروردین پریود شدن بعد در 18 فروردین هم پریود ناشی از مصرف قرص داشتن...الان 14 اردیبهشت هستش و پریود نشدن نسبت به 2 فروردین تاخیر نداره؟؟ یا بر مبنای 18 فروردینه؟؟؟... ببخشید من به دلیل محدودیت پست مجبور شدم از 2 نام کاریری استفاده کنم.. جواب سوال خیلی برام مهمه و تا روز بعد طاقت ندارم .... با عرض پوزش از مدیر سایت...

13. davoud01 نوشته است:
    sarabahari نوشته است:
    romeo_2 نوشته است: با سلام ..خیلی نگرانم کمکم کنید... نامزدم 2 فروردین پریود شد  پریودهاش نامنظم اما نه خیلی  ...روز 5 پاکی با هم رابطه داشتیم(باکره هستن)که احتمال دادم پیشآب وارد واژن شده باشه ..بلافاصله قرص لونورژسترول رو طبقدستورش مصرف کردن که 6 روز بعد در تاریخ 18 فروردین خونریزی با همان مدت پریود(5-6 روز ) داشتن فقط یه کم رقیق تر .....از اون به بعد فقط گاهی میگفتن کمرم دردمیکنه ..در حال حاضر میگن احساس میکنم شکمم بزرگتر شده و همچنین میگن کمردرد پریودشدن دارن اما اتفاقی نمیافته .......می خواستم بدونم احتمال بارداری چقدره ؟ اگهنه حدودا کی پریود میشن؟؟ باتشکر

..مرسی ...یه ابهام دیگه اینه که ایشون در 2 فروردین پریود شدن بعد در 18 فروردین هم پریود ناشی از مصرف قرص داشتن...الان 14 اردیبهشت هستش و پریود نشدن نسبت به 2 فروردین تاخیر نداره؟؟ یا بر مبنای 18 فروردینه؟؟؟... ببخشید من به دلیل محدودیت پست مجبور شدم از 2 نام کاریری استفاده کنم.. جواب سوال خیلی برام مهمه و تا روز بعد طاقت ندارم .... با عرض پوزش از مدیر سایت...

عزیزم ..مصرف قرص به روش اورژانسی یعنی بر هم خوردن بالانس هورمونی بدن.در واقع تاریخ پریودشون باید 2 اردیبهشت بوده باشه که با مصرف قرص 15 روز جلو انداختین پریدرو.پس مبنا دیگه 2 فروردین نیست.انتظار نظم پریود با مصرف اورزانسی رو نداشته باشین.البته به مرور منظم خواهد شد.روش اورزانس پدر بالانس هورمونیو در میاره.دوست خوبم باور کن ایشون که از اون قرص استفاده کردن باردار نیستن.گواهشم 6 روز خونریزیه.چون من در دوران نامزدیم زیاد از این کارا کردم از روی چندین تجربه اینو دارم میگم. 100% باردار نیست. دوست داری برای آرامشت یه بی بی چک از داروخانه بگیر.الان با گذشت یه ماه جواب میده یا 2 ثانیه وقت بزار با هم برید آز خون که 2 ساعت بعدشم جوابشو میگیری.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  14. سلام
    1- یک شب قبل از پريود دوست دوخترم، رابطه نزديکی داشتم بطوريکه  مقدار کمی از منی روی واژنش ريخته شد شايد کمی هم داخل، آيا احتمال حاملگی وجود دارد؟ درضمن از فرداش پريود شد

15. سلام به تمام دوستان و دکتر

من حدود 20 روز پیش با نامزدم نزدیکی داشتم که در موقع ارضاع احساس میکنم مقداری از منی من روی واژن نامزدم ریخت . بعد ایشون سریع محل را شستشو دادن و همام روز 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه قرص اچ دی خورد و استفراغ هم نداشت

حدود 3 روز پیش ایشان پریود شد مثل همیشه ولی فقط پریود ایشان 1 روز طول کشید و کلا قطع شد و الان با گذشت 3 روز دیگه هیچ اثری از پریود نیست

اولا خواهشمندم مرا راهنمایی کنید
    چرا ایشان پریود 1 روزه داشتن
    و آیا احتمال بارداری هست

ممنون میشم دوستان کمکم کنند

خدا حافظ

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 39
رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید