شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حامگی در دوران پریوذ

1. aida2000 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من  برای بارداری اقدام کردم پریودم 5 روز عقب افتاده بود که بیبی چک استفاده کردم و  نتیجه مثبت بود . دقیقا روز قبل  آزمایش خون (10 روز   بعد از تاخیر ) پریود شدم . به نظر شما مشکل چیست؟ خیلی عصبی هستم چون از حاملگی هم خودم و هم شوهرم خیلی خوشحل بودیم آخه 5/1 است که اقدام برای بارداری کرده ایم . لطفا مرا راهنمایی کنید

یعنی شما ازمایش خون دادید یا نه؟
    اگه اره.جواب اون چی بود
    اگه جوابش منفی بوده که صد در صد درسته
    نگران نباشید
    خودتون و همسرتون رو تقویت کنید و دوباره اقدام کنید که ایشالا باردار میشید.اگه قبلا به طور مستمر از قرص های ضد بارداری استفاده می کردید این مشکلات هم پیش میاد و یکی دو ماه طول میکشه تا بعد از قطع قرص ها اثر اونها کاملا از بین بره و بارداری صورت بگیره
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. aida2000 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من  برای بارداری اقدام کردم پریودم 5 روز عقب افتاده بود که بیبی چک استفاده کردم و  نتیجه مثبت بود . دقیقا روز قبل  آزمایش خون (10 روز   بعد از تاخیر ) پریود شدم . به نظر شما مشکل چیست؟ خیلی عصبی هستم چون از حاملگی هم خودم و هم شوهرم خیلی خوشحل بودیم آخه 5/1 است که اقدام برای بارداری کرده ایم . لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام
    با تشکر از اقایان aliyan  و badomak
    در ادامه سخنان این دوستان باید بگم که نوار بی بی چک تنها وقتی قابل اعتماد است که دستکم 21 روز از رابطه گذشته باشد
    ........تا جایی که من اطلاع دارم
    بی بی چک در صورت مثبت بودن جواب دارای اطمینان است اما حالا که شما میگید پریود شدید یعنی باردار نبودید........شما چند روز بعد از رابطتون از بی بی چک استفاده کردید؟؟؟؟
    موفق باشید

3. سلام. اگر در زمان پریود رابطه جنسی بدون دخول انجام بشه و زن لباس زیر و نوار بهداشتی داشته باشه با ریخته شدن منی روی شکم امکان بارداری وجود داره؟
    اگه احتمال بدیم که روی دست منی وجود داشته و به واژن برخورد کرده با توجه به پریود بودن و وجود پرده بکارت امکان بارداری هست؟
    احتمالش چقدره و نشانه هاش چیه و چه زمان باید منتظرش باشیم؟

4. chytgar نوشته است: سلام. اگر در زمان پریود رابطه جنسی بدون دخول انجام بشه و زن لباس زیر و نوار بهداشتی داشته باشه با ریخته شدن منی روی شکم امکان بارداری وجود داره؟
    اگه احتمال بدیم که روی دست منی وجود داشته و به واژن برخورد کرده با توجه به پریود بودن و وجود پرده بکارت امکان بارداری هست؟

تقریبا صفره چون دخول نبوده و دوره ماهانه هم بوده.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. chytgar نوشته است: سلام. اگر در زمان پریود رابطه جنسی بدون دخول انجام بشه و زن لباس زیر و نوار بهداشتی داشته باشه با ریخته شدن منی روی شکم امکان بارداری وجود داره؟

سلام
    همونطور که دوستمون هم فرمودند و با توصیفات شما احتمال بارداری کمه و در حد صفره..........وجود بکارت به معنی عدم بارداری نیست و فرد با داشتن بکارت هم میتواند باردار شود.........یعنی بکارت به منزله سدی برای جلوگیری از ورود اسپرم نیست...........علائم بارداری به این زودی ها ظاهر نمیشه .........افرادی بوده اند که رابطه محافظت نشده داشتند و باردار بوده اند و از بارداری خود بی خبر بوده اند
    موفق باشید

6. با سلام
    دوست عزیز، احتمالش در حد صفره! (و بنظرم اصلاً منتفیه!)ولی دقت کنید ضمن توجه به اظهارات دوستان، اگر دستی به مایع منی آغشته شده باشه و با آلت تناسلی شریکش هم در تماس باشه! و ایشون هم در حالتی غیر از پریودشون باشه ! احتمال بارداری در حد زیادی بالا میره!! دقت کنید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. chytgar نوشته است: سلام. اگر در زمان پریود رابطه جنسی بدون دخول انجام بشه و زن لباس زیر و نوار بهداشتی داشته باشه با ریخته شدن منی روی شکم امکان بارداری وجود داره؟

اختمال بارداری صفره
    چون در دوران پریود شما بوده و شما هم لباس زیر داشتید و هم نوار بهداشتی و منی نمی تونه از تمتم اینا رد بشه و به واژن برسه
    از عمومی ترین نشانه ی بارداری هم پریود نشدن در ماه دیگه و دیدن لکه های کوچیک خون می باشد
    که البته شما 99/99 در صد باردار نمیشید

8. moment نوشته است: سلام
    من این ماه پریودم 15 روز بی دلیل تاخیر داشت (19 آبان باید پریود میشدم ) از 5 آذر ماه من لک بینی دارشتم و 6 آذر  با نامزدم رابطه داشتم  البته دخول نداشتیم و منی روی دستگاه تناسلی من ریخته شد و سریع پاک کردیم.من همون روز 2 تا LD خوردم امروز که 7 آذر هستش خونریزی کمی دارم

• میخواستم بدونم امکان بارداری هست یا نه ؟ و اینکه از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه؟

دوست عزیز باردار شدن در دوران عادت ماهانه غیر ممکنه چون چیزی که باعث لقاح میشه و رو اسپرم به تخمکهاست و چون در زمان پریود تخمک سازی نمیشه پس اسپرم هم وارد چیزی نمیشه که بخواد تبدیل به جنین بشه

9. juzarira

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.  من حدود 1.5 ساله که ازدواج کردم و از کاندوم استفاده می کنم و تا به حال یکبار هم منی وارد رحم من نشده است.تا یکی دو سال دیگر هم قصد بچه دار شدن ندارم. بعضی ها می گن اگر از قرص استفاده نکنی رحمت اصطلاحا خشک می شه و دیگه باردار نمیشی؟ این گفته چقدر صحت داره؟خواهش میکنم بر طبق سند علمی به من پاسخ بدهید.

10. juzarira نوشته است: سلام.  من حدود 1.5 ساله که ازدواج کردم و از کاندوم استفاده می کنم و تا به حال یکبار هم منی وارد رحم من نشده است.تا یکی دو سال دیگر هم قصد بچه دار شدن ندارم. بعضی ها می گن اگر از قرص استفاده نکنی رحمت اصطلاحا خشک می شه و دیگه باردار نمیشی؟ این گفته چقدر صحت داره؟خواهش میکنم بر طبق سند علمی به من پاسخ بدهید.

سلام:
    این گفته اصلا صحت نداره
    مصرف قرص تازه عوارض خواص خودشو در طولانی مدت داره
    مگه رحم چشمه است که خشک شه؟؟؟
    مایعی که از دهانه ی رحم برای مرطوب کردن خارج میشه روند هورمونی داره و هر بار و هر چند سال که شما رابطه داشته باشید به دلیل لذت و شهوت اون مایع خارج میشه و واژن رو مرطوب میکنه
    استفاده از کاندوم بسیار مفید تر از قرص هست
    البته هر از گاهی تنوع هم بعد نیست
    موفق باشید.....

11. juzarira نوشته است: سلام.  من حدود 1.5 ساله که ازدواج کردم و از کاندوم استفاده می کنم و تا به حال یکبار هم منی وارد رحم من نشده است.تا یکی دو سال دیگر هم قصد بچه دار شدن ندارم. بعضی ها می گن اگر از قرص استفاده نکنی رحمت اصطلاحا خشک می شه و دیگه باردار نمیشی؟ این گفته چقدر صحت داره؟خواهش میکنم بر طبق سند علمی به من پاسخ بدهید.

سلام،
    روش جلوگیری از بارداری با توجه به شرایط فرد و توانایی اجرای روش توسط فرد انتخاب می شود، اگر شما درک درستی از فرایند بارداری و روش صحیح اجرای برنامه جلوگیری از بارداری داشته باشید هر کدام از روشها را می توانید انتخاب کنید و تنها به دلیل انتخاب نوع روش ضد بارداری دچار ناباروری هم نخواهید شد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید