شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. m_rahaa نوشته است: سلام

قاعدگي معمولا منظم دارم /طول دوره ام حدود 30 تا 35 روز است /دوره خونريزي ام 5 روز مي باشد /تاريخ آخرين پريوردم اول فروردين 89(89/1/1) مي باشد من باكره هستم
    در تاريخ 89/2/4 با نامزدم نزديكي از پشت داشتم كه مايع مني را درون مقعد ريخت خودم را به سرعت شستم و از روش اورژانسي استفاده كردم (2 تاhd دوازده ساعت بعد 2 ديگه ) اما تا امروز كه 89/2/12 است پريود نشدم راستش از بي بي چك هم استفاده كردم چيزي نشون نداده حالا نمي دونم امكان داره براي من اتفاقي افتاده باشد؟

باكره بودن دليل بر باردار شدن نيست.
    شما روش اورژانسي رو درست انجام دادين و دير شدن پريودتون به خاطر مصزف قرص هاست و اختلال در هورمون ها.
    رابطه معقدي تا حالا كسي رو حامله نكرده.
    شما در دوره چهارم سيكل قاعدگي بوديد و احتمال باردار شدن از رابطه واژينال در اين دوره خيلي كمه شما كه رابطتون معقدي بوده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. [quote="cima"]
    m_rahaa نوشته است: سلام

قاعدگي معمولا منظم دارم /طول دوره ام حدود 30 تا 35 روز است /دوره خونريزي ام 5 روز مي باشد /تاريخ آخرين پريوردم اول فروردين 89(89/1/1) مي باشد من باكره هستم
    در تاريخ 89/2/4 با نامزدم نزديكي از پشت داشتم كه مايع مني را درون مقعد ريخت خودم را به سرعت شستم و از روش اورژانسي استفاده كردم (2 تاhd دوازده ساعت بعد 2 ديگه ) اما تا امروز كه 89/2/12 است پريود نشدم راستش از بي بي چك هم استفاده كردم چيزي نشون نداده حالا نمي دونم امكان داره براي من اتفاقي افتاده باشد؟

باكره بودن دليل بر باردار نشدن نيست.
    شما روش اورژانسي رو درست انجام دادين و دير شدن پريودتون به خاطر مصزف قرص هاست و اختلال در هورمون ها.
    رابطه معقدي تا حالا كسي رو حامله نكرده.
    شما در دوره چهارم سيكل قاعدگي بوديد و احتمال باردار شدن از رابطه واژينال در اين دوره خيلي كمه شما كه رابطتون معقدي بوده.

3. m_rahaa نوشته است: سلام

سلام

باتوجه به مصرف قرص به روش اورژانسی همچنین نوع رابطه شما احتمال بارداری نیست

اما ممکن است به خاطر مصرف اورژانسی قرصها پریود شما به تعویق بیافتد که جای نگرانی نیست و خود به خود در دوره بعد

مشکل رفع میشود همچنین از برقراری رابطه مقعدی هم پرهیز کنید که از نظر پزشکی توصیه نمی شود و عوارض زیادی دارد

در هر صورت استفاده از یک روش پیشگیری از بارداری توصیه میشود مثل کاندوم چون رابطه مقعدی علاوه بر مضراتی که برایتان

دارد یک روش پیشگیری از بارداری به حساب نمی آید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. [RIGHT ALIGN=RIGHT]در ادامه سوالی که بالا پرسیدم و  لطف کردین جواب دادین 3 دوره ای که قرص یاسمین خوردم پریودم 27 -28 ماه شروع و تا 2-3 ماه بعد ادامه داشته ودر این ماه بدون خوردن قرص حدودا 3-4 روز بعد از اتمام پریود نزدیکی داشتم که البته انزال در خارج بوده و نگرانیم از پیش منی است که ممکنه در واژن تخلیه شده باشه<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]1- وقتی 3دوره گذشته قرص خوردم و این ماه نخوردم آیا بدن هنوز مقاوم در برابر حاملگی هست؟اگر پشت سر هم نخواهیم قرص بخوریم میشه؟اگر میشه هر چند ماه یکبار میشه قرص نخوردکه حاملگی رخ نده؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]2-3 دوره قرص را برای از بین بردن کیستهای تخمدان تجویز کردن .تخمدانهایم پلی کیستیکه چند دوره باید برای از بین بردن کیستها قرص مصرف کرد و آیا به غیر از قرصهای شیمیایی راه و دارویی برای از بین بردن کیست تخمدانها و همچنین جلوگیری از حاملگی هست؟ <o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]3-  لطفا دوره امن برای نزدیکیم را با در نظر گرفتن همه چیز(زنده موندن اسپرم در واژن و ....)بگید <o></o>[/RIGHT ALIGN]
    مرسی

5. lalaoo نوشته است: [RIGHT ALIGN=RIGHT]در ادامه سوالی که بالا پرسیدم و  لطف کردین جواب دادین 3 دوره ای که قرص یاسمین خوردم پریودم 27 -28 ماه شروع و تا 2-3 ماه بعد ادامه داشته ودر این ماه بدون خوردن قرص حدودا 3-4 روز بعد از اتمام پریود نزدیکی داشتم که البته انزال در خارج بوده و نگرانیم از پیش منی است که ممکنه در واژن تخلیه شده باشه<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]1- وقتی 3دوره گذشته قرص خوردم و این ماه نخوردم آیا بدن هنوز مقاوم در برابر حاملگی هست؟اگر پشت سر هم نخواهیم قرص بخوریم میشه؟اگر میشه هر چند ماه یکبار میشه قرص نخوردکه حاملگی رخ نده؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]2-3 دوره قرص را برای از بین بردن کیستهای تخمدان تجویز کردن .تخمدانهایم پلی کیستیکه چند دوره باید برای از بین بردن کیستها قرص مصرف کرد و آیا به غیر از قرصهای شیمیایی راه و دارویی برای از بین بردن کیست تخمدانها و همچنین جلوگیری از حاملگی هست؟ <o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]3-  لطفا دوره امن برای نزدیکیم را با در نظر گرفتن همه چیز(زنده موندن اسپرم در واژن و ....)بگید <o></o>[/RIGHT ALIGN]
    مرسی

مصرف قرص در ماه هاي قبل ربطي به اين ماه نداره و تاثيري نداره و بايد مرتب استفاده بشه تا تاثير داشته باشه
    براي جلوگيري از حاملگي 3 نوع جلوگيري هست:
    شيميايي كه ميشه قرص و كپسول و چسب و ...
    فيزيكي كه ميشه كاندوم زنانه و مردانه و IUD
    طبيعي كه نريختن مني در واژن.
    اگر سيكل شما 4 هفته باشه:
    هفته اول پريود هستيد
    هفته دوم و سوم احتمال بارداري بالا هست مخصوصا در روز 13 تا 17.
    هفته چهارم ميتونيد رابطه محافظت نشده داشته باشيد و از روش طبيعي استفاده كنيد

6. marjankhanom نوشته است:
    ebra_sarah نوشته است: سلام
    ببخشید یکی به من میگه این آزمایش بی بی چک که میگید چی هست؟
    زمان استفادش تا کی هست و کار باهبش چه جوریه؟
    مرسی

دوست عزیزم.بی بی چک یکی از وسایل تشخیص باردارین که در صورت داشتن رابطه مشکوک،میتونید 10 روز بعد از عقب افتادن پریودتون ازش استفاده کنید.اما مسئله اینجاست که جواب مثبت این آزمایش قابل اعتمادتر از جواب منفی اونه.یعنی اگر جواب تست مثبت شد حتماً باردارید اما اگر منفی شد الزاماً نشانه باردار نبودنتون نیست.بهتره این تستها رو صبح ناشتا استفاده کنید تا جواب قابل اتکاتری بدن.

ضمن تائید حرفهای مرجان جون، من با اجازه اساتید این مطلب رو اضافه میکنم که گاهی جواب مثبتشم دلیل بر بارداری نیست.من خودم یه مدت به خاطر مشکلی که داشتم از قرص poxide استفاده میکردم و وقتی از بی بی چک استفاده کردم،جوابش مثبت شد.در صورتی که من فرداش آز خون دادم و منفی بود و پریود شدم.دکترم گفت اون قرص میتونه روی جواب تست ادرار اثر بزاره. کلا دوست عزیز اگه میخوای خیالت راحت شه به تست خون فقط اطمینان کن که 6 روز بعد از رابطه هم جواب قطعی میده..

7. نوشته است:با عرض سلام
    بنده با نامزدم رابطه جنسي محافظت نشده داشته ام و نامزدم هم باكره است
    الان بعد از گذشت 11 روز شك كرده ايم كه ممكن است حامله شده باشد يا نه
    چون كمي از مني روي واژن ريخت حالا اگر حامله شده باشد چه راهي براي پيشگيري وجود دارد
    آخرين روز قاعدگي نامزدم هم يك روز قبل از رابطه بوده
    لطفا راهنمايي كنيد مردم از استرس

پيشگيري براي چي؟ پيشگيري وقتي جواب ميده كه اتفاقي نيفتاده باشه بعداز 11 روز اگه ميخواست اتفاقي بيفته افتاده و به آسوني كاري نميشه كرد كهآسيبي به بكارت وارد نشه.
    اما نامزد شما در روز هاي پر خطر نبوده و احتمال تخمك گذاري 1 روز بعد از پايان پريود خيلي خيلي كمه.
    الان هم بيبي چك جواب ميده و هم آز خون. ميتونيد براي اطمينان از اين راه ها استفاده كنيد.
    اين اتفاق ها و استرس ها به مرور زمان باعث سردي ميشه و با استفاده ازكاندوم  شما ميتونيد بدون استرس و نگراني بيشترين لذت رو ببريد.

با عرض معذرت يه سوال ديگه اگه احتمالا نامزد بنده بار دار شده باشه  و بيبي چك هم مثبت باشه چه راهي براي خلاصي از شر اين قضيه هست منظورم بچه است

8. سلام،
    من 23 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 89/2/1خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 89/2/9یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

9. morteza27 نوشته است: سلام،
    من 23 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 89/2/1خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 89/2/9یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.

احتمال بارداري كمه اما هست چون تخمك گذاري بعد از پريود شروع ميشه و اسپرم هم تا 3 روز در رحم زنده ميمونه.
    از روش اورژانسي استفاده نكرديد؟

10. morteza27 نوشته است: سلام،
    من 23 سال سن دارم :

احتمال بارداری در شما بسیار بسیار کم هست در حد 1 درصد
    اما اگه در روزهای اینده قصد نزدیکی و دارید و نمی خواید باردار بشید بهتره از یه ذروش مطمئن استفاده کنید
    معمولا افراد زیادی از این روزها که تخمک گذاری صورت نمیگیره به عنوان روش طبیعی استفاده می کنند

11. cima نوشته است:
    morteza27 نوشته است: سلام،
    من 23 سال سن دارم :

احتمال بارداري كمه اما هست چون تخمك گذاري بعد از پريود شروع ميشه و اسپرم هم تا 3 روز در رحم زنده ميمونه.

چون ایشون پریود منظم دارند در این روز تخمک گذاری صورت نمیگیره.
    برای محاسبه تخمک گذاری هم می تونید 14 روز قبل از روز اول پریودی حساب کنید و در چند روز اون روزها در صورت تمایل به بارداری اقدام به نزدیکی کنید

12. morteza27 نوشته است: سلام،
    من 23 سال سن دارم :

در ادامه حرف دوستان باید بگم که اگه این کار رو با هدف پیشگیری طبیعی انجام دادید احتمال بارداری در این تاریخ کم هست اما در کل روش جلوگیری طبیعی ضریب شکست بالایی داره و اگه الان تصمیم بارداری ندارید بهتره از روش های مطمئن دیگیری استفاده کنید
    در پایان باید بگم که روش اورژانسی رو فقی باید به به موقصع و زمان اضطرار استفاده کرد وگرنه استفاده بی مورد از اونها می تونه عوارض زیادی به همراه داشته باشه
    بهتره دوستانی که می خوان این کار رو بکنن عوارض استفاده از اون رو کامل بخونن
    موفق باشید

13. sara_lovely نوشته است:
    cima نوشته است:
    morteza27 نوشته است: سلام،
    من 23 سال سن دارم :

چون ایشون پریود منظم دارند در این روز تخمک گذاری صورت نمیگیره.
    برای محاسبه تخمک گذاری هم می تونید 14 روز قبل از روز اول پریودی حساب کنید و در چند روز اون روزها در صورت تمایل به بارداری اقدام به نزدیکی کنید

تخمك گذاري بعد از پريود شروع ميشه و در اون تاريخي كه شما گفتيد به بالاترين ميزانش ميرسه وگرنه پيشگيري از بارداري كار سختي نبود و دقت زيادي نمي خواست. حتي مواردي بوده كه در دوران پريود لقاح صورت گرفته اما تعدادش خيلي كمه پس باردار شدن يا نشدن ربطي به زمان دقيق تخمك گذاري نداره چون دفع اون تخمك ها و اسپرم ها هم مهمه نه فقط زمان توليدشون. همون طور كه آقاي
    badomak
       اشاره كردن روش طبيعي براي كسايي كه قصد باردار شدن ندارن توصييه نميشه.

14. سلام

میخواستم ببینم که اگر مردی 2تا 3 روز پشت سر هم هر روز ارضا بشه و منی از اون خارج بشه آیا در روز سوم اگر رابطه داشته باشه احتماله بارداری در خانوم با توجه به اینکه بعد از 3روز خارج شدن منی ممکنه تعداد اسپرم ها کم شده باشن میتونه کم بشه؟

کم شدن تعداد اسپرم در منی که به علت زیاد ارضا شدن ممکنه پیش بیاد؟و میتونه در احتمال بارداری تاثیر بزاره؟

با تشکر از دوستان

15. hooman-2010 نوشته است: سلام

میخواستم ببینم که اگر مردی 2تا 3 روز پشت سر هم هر روز ارضا بشه و منی از اون خارج بشه آیا در روز سوم اگر رابطه داشته باشه احتماله بارداری در خانوم با توجه به اینکه بعد از 3روز خارج شدن منی ممکنه تعداد اسپرم ها کم شده باشن میتونه کم بشه؟

کم شدن تعداد اسپرم در منی که به علت زیاد ارضا شدن ممکنه پیش بیاد؟و میتونه در احتمال بارداری تاثیر بزاره؟

با تشکر از دوستان

سلام
    بله.......در صورتی که اسپرم به تخمک برخورد کنه بارداری پیش میاد(یک اسپرم هم کافیه)...........حالا شما یک ماه پشت سر هم هر روز رابطه داشته باش.........فرقی نداره
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 39
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید