شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. ebra_sarah نوشته است: سلام
    22 سالمه 10 روز پیش با دوست پسرم بودم و او از کاندوم استفاده کرد ولی متاسفانه فهمیدیم که کاندوم پاره شده بوده و منی وارد شده و از اون بدتر اون شب دقیقا 14 روز بعد از قاعدگیم بوده.سریع 4تا قرص ld  خوردم 12 ساعت بعدم 4تا دیگه.از اونجایی که می گن 80 درصد جلو حاملگی رو می گیره احتمال داره حامله شده باشم؟
    خواهش میکنم کمکم کنین آخه من تو روستا زندگی می کنم و خونوادمونم کاملا تعصبی واسه همینم نمی تونم برم مراکز درمانی
    اگرهم حامله شدم چیکار میتونم انجام بدم که تا قبل از 1 ماه جلوش گرفته بشه؟
    باز میگم که امکان رفتن به مراکز بهداشتیو اصلا ندارم.فقط میخوام در صورت حامله یودن قبل از اینکه 1ماهش بشه خودم جلوشو بگیرم.شما چی پیشنهاد میکنین؟
    خواهش می کنم زود راهنماییم کنین.ممنون.

سلام
    شما روش اورژانسی رو درست انجام دادید......احتمال بارداری (در صورتی که بالا نیاورده باشید و ...)با استفاده از روش اورژانسی وجود نداره............دوره بعدی شما به دلیل برهم خوردن بالانس هورمونیتون به تاخیر میفته
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. ebra_sarah نوشته است: سلام
    22 سالمه 10 روز پیش با دوست پسرم بودم و او از کاندوم استفاده کرد ولی متاسفانه فهمیدیم که کاندوم پاره شده بوده و منی وارد شده و از اون بدتر اون شب دقیقا 14 روز بعد از قاعدگیم بوده.سریع 4تا قرص ld  خوردم 12 ساعت بعدم 4تا دیگه.از اونجایی که می گن 80 درصد جلو حاملگی رو می گیره احتمال داره حامله شده باشم؟
    خواهش میکنم کمکم کنین آخه من تو روستا زندگی می کنم و خونوادمونم کاملا تعصبی واسه همینم نمی تونم برم مراکز درمانی
    باز میگم که امکان رفتن به مراکز بهداشتیو اصلا ندارم.فقط میخوام در صورت حامله یودن قبل از اینکه 1ماهش بشه خودم جلوشو بگیرم.شما چی پیشنهاد میکنین؟

سلام دوست عزیز
    اینها رو هم به پست قبلی اضافه کنم که  چون نمیتونید به مراکز درمانی برید علائم بارداری رو سرچ کنید و به خودتون دقت کنید که آیا این علائم رو دارید یا نه در ضمن دوست پسرتون میتونه بی بی چک واستون بیاره که حدودا بعد از 20 روز میتونه جواب رو بهتون بده.

(به دلیل استرس و تلقینی که دارید ممکنه از همین حالا علایمی مانند تهوع  یبوست و ... را احساس کنید اینا دلیل بر بارداری نیست و فقط بخاطر شرایط روحی هست که دارید پس خواهشا خونسرد باشید)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mandbigS نوشته است: دوستان عزیزم سلام ...
    من با خانومم بعد از تموم شدن خونریزیشون خطرناکترین نوع نزدیکی که داشتم این بود که دستم به پیش اب خورد بعدم دستمو زدم به آلتشون ... البته برای اطمینان بیشتر بعد از این اتفاق از روش اورژانسی استفاده کردن به طوری که 3-4 ساعت بعد از این اتفاق 2 تا HD و 12ساعت بعد 2 تا دیگه خوردن ... بقیه نزدیکیها اصلا تماس هم نداشت و کاملا مراقب بویم و بالافاصله دست ها و آلت رو با آب و صابون می شستیم ... ایشون باید طبق قاعده 8ام همین ماه یعنی 4شنبه پریود میشدن ... امروز جمعه هستش ولی خونریزی در کار نیست ... البته تمام علائم پریود رو دارن ... نکته ای که منو نگران کرده اینه که ایشون 5شنبه شب یه لخته خیلی کوچیک دیدن ... این منو نگران کرده که می گم نکنه اون لکه ناشی از لانه گزینی باشه ... کلا نگرانم شدید ... خانومم رضایت نمیده برا آزمایش ، میگه الکیه و به زودی پریود میشن چون حتی نزدیکی هم نداشتن ... لطفا کمکم کنین ... موندم ... خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری هست ؟

نگران نباشيد وقتي از روش اورژانسي استفاده شده اين طبيعيه كه پريود با تأخير اتفاق بيفته. علائم هم كه دارن نگران چي هستيد پس؟

4. Mani_Mani نوشته است:
    mkia نوشته است:
    soagand نوشته است: سلام
    راستش نمی دونم جای سوالم همین جاست یا خیر؟
    من 29 ساله هستم...دو سال است که ازدواج کردم حدود 7 یا 8 ماه اول را با قرص جلوگیری کردم و بعدش برخی اوقات طبیعی بوده وبرخی اوقات با کاندوم...(بیشتر کاندوم)..حالا می خواستم بدونم آیا از یک روز پس از پریودی آمیزش بدون محافظت به قصد بارداریفمنجر به حاملگی می شه؟
    در واقع سوالم این هست که ایا فقط آمیزش در دوران تخمک گذاری منجر به حاملگی می شه؟
    ما درست یک روز پس از اتمام دوره پریود هر شب آمیزش داشتیم ایا این کار احتمال بارداری را بیشتر می کنه؟

سلام دوست عزیز
    اگر در طول ناحیه قرمز که چند روز قبل و بعد از تخمک گذاریه ، آمیزش داشته باشید احتمال بارداری بالاست

موفق باشید

یعنی احتمال بارداری در روزی مثل 21 یا 20 بعد از شروع پریود غیر ممکنه ؟

یا اصلا می شه کسی با وجود 21 روز از شروع پریودش حامله بشه ؟

به حرفای دوستم nima_z اضافه میکنم
    مهم ترین دلایل پایین بودنش : کم بودن عمره اسپرم ، گذشتن اکثر تخمک ها از مناسب ترین محل برای لقاح که منجر به بارداری بشه

5. thehell

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در ابتدای هفته ی دوم از دومین دوره ی مصرف قرص مارولون ، یک ساعت و نیم پس از مصرف قرص به دلیل مشکل معده استفراغ رخ داده ، آیا باید دوباره قرص مصرف می شد یا در همین 1.5 ساعت قرص جذب شده ؟ آیا ریسک دارد ؟

6. [RIGHT ALIGN=RIGHT]

3 دوره قرص یاسمین پشت  سر هم  مصرف کردم به دلیل عوارضش این ماه نخوردم(مشکل تکلمی و بی حسی در دست ایجا د کرد) و 4 روز پس از اتمام پریود نزدیکی داشتم آیا احتمال حا ملگی هست؟(انزال کاملا خارج از واژن بوده و این ماه قرص نخوردم) مایع کمی  که  ممکنه از آلت مرد قبل از انزال اصلی خارج می شه  حاوی اسپرم هست؟اگر در حین آمیزش در واژن وارد شه می تونه باعث حاملگی شه؟چه قرص بی عوارضی به جای یاسمین پیشنهاد میکنید؟<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]

7. lalaoo نوشته است: [RIGHT ALIGN=RIGHT]

3 دوره قرص یاسمین پشت  سر هم  مصرف کردم به دلیل عوارضش این ماه نخوردم(مشکل تکلمی و بی حسی در دست ایجا د کرد) و 4 روز پس از اتمام پریود نزدیکی داشتم آیا احتمال حا ملگی هست؟(انزال کاملا خارج از واژن بوده و این ماه قرص نخوردم) مایع کمی  که  ممکنه از آلت مرد قبل از انزال اصلی خارج می شه  حاوی اسپرم هست؟اگر در حین آمیزش در واژن وارد شه می تونه باعث حاملگی شه؟چه قرص بی عوارضی به جای یاسمین پیشنهاد میکنید؟<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]

سلام
    اگه ياسمين باعث ايجاد عوارض در شما ميشه لطفا مصرفشو قطع كنيد ، اگه سيكل شما منظم باشه احتمال بارداري بسيار بعيده ، معمولا حواشي روز 12 تا 18 پريود احتمال تخمك گذاري هست . ولي هميشه احتياط را رعايت كنيد .
    پيش مني حاوي اسپرم هست و مي تونه منجر به بارداري بشه ، زير نظر پزشك روش جلوگيريتون رو انتخاب كنيد كه مشكلساز نشه ، بعضي از خانومها نبايد از قرصها و آمپولهاي هورموني استفاده كنن .

8. lalaoo نوشته است: [RIGHT ALIGN=RIGHT]

در مورد قرصها که دوستان با تجربه باید نظر بدن

اما با توجه به زمان رابطه که در دوره ی پرخطر نبوده  احتمال حاملگی کمه.

در مورد پیشاب هم که خیلی بحث شده... درسته پیشاب میتونه باعث بارداری بشه اما به ندرت.

اونم به این بستگی داره که اولن توش اسپرم باشه یا نه(چون گاهی وقتا هم فاقد اسپرمه)

دومن تعداد اسپرم و نوعشون(متحرک یا غیر متحرک) و قدرت زنده موندنشون.

9. ROHAM نوشته است: سلام،
    اگر سوالی در مورد احتمال بارداری دارید، با توجه به قالب و مثال زیر آن را در همین تاپیک مطرح کنید:
    1 - آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟
    3 - در صورت منظم بودن: طول دوره قاعدگی(پریود) شما چند روز است؟
    4 - در صورت منظم بودن: طول دوره خونریزی شما چند روز است؟ (پس از چند روز پاک می شوید)؟
    5 - تاریخ دقیق آخرین مرتبه که خونریزی در شما شروع شده است چه زمانی بوده است؟
    6 - دقیقا در چه تاریخی رابطه جنسی محافظت نشده داشته اید؟
    7 - در مورد شرح حال خود توضیح دهید. (آنچه علاوه بر موارد بالا لازم به توضیح می دانید را بنویسید)

به سوالاتی که خارج از قالب بالا طرح شود پاسخ داده نمی شود.

من اینو از طرف یه دوستی می پرسم ...

1- پریود همسرشون نا منظم هست . 2- کمترین حالت 24 هست و بیشترین حالت 28  3و4 - دروه های پریودیشون 3 یا 4 روزه هست . 5- در هجدهم فروردین پریود قبلیشون بوده 6- در روز هفتم اردیبهشت ( 20 روز بعد از شروع پریود ) رابطه جنسی محافظت شده با کاندوم داشته و از این جهت مطمئن هستش که منی یا پیش آبش رو در واژن خالی نکرده ولی در انتهای رابطه در حالیکه شریک جنسی روی شکمش نشسته بوده منی رو روی ران های همسرش می ریزه که احتمالا یک قطره ( بر اساس گفته های شریکشون ) بر روی واژن می افتد که بلافاصله با نگاه کردن به مهبل اثری از حتی یک قطره منی دیده نمی شود ... به هر حال ایشون همون هفتم از غروبش احساس کردند که سینه هاشون درد می کنه ... و در روز هشتم درد بیشتر شد و در روز نهم کمتر ...
    در روز دهم اردیبهشت ( چهار روز بعد از رابطه ) در اوائل صبح سر درد و در ادامه چندین بار استفراغ کردند و در حوالی ظهر یک لکه خون قرمز روشن دیدند . در غروب هم یک قطره دیدند .
    امروز شنبه صبح بعد از بلند شدن از خواب سه قطره خون باز هم مشاهده کردند ...

قضیه چیه بنظرتون ؟

10. Mani_Mani نوشته است:
    ROHAM نوشته است: سلام،
    اگر سوالی در مورد احتمال بارداری دارید، با توجه به قالب و مثال زیر آن را در همین تاپیک مطرح کنید:
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟
    4 - در صورت منظم بودن: طول دوره خونریزی شما چند روز است؟ (پس از چند روز پاک می شوید)؟
    7 - در مورد شرح حال خود توضیح دهید. (آنچه علاوه بر موارد بالا لازم به توضیح می دانید را بنویسید)

1- پریود همسرشون نا منظم هست . 2- کمترین حالت 24 هست و بیشترین حالت 28  3و4 - دروه های پریودیشون 3 یا 4 روزه هست . 5- در هجدهم فروردین پریود قبلیشون بوده 6- در روز هفتم اردیبهشت ( 20 روز بعد از شروع پریود ) رابطه جنسی محافظت شده با کاندوم داشته و از این جهت مطمئن هستش که منی یا پیش آبش رو در واژن خالی نکرده ولی در انتهای رابطه در حالیکه شریک جنسی روی شکمش نشسته بوده منی رو روی ران های همسرش می ریزه که احتمالا یک قطره ( بر اساس گفته های شریکشون ) بر روی واژن می افتد که بلافاصله با نگاه کردن به مهبل اثری از حتی یک قطره منی دیده نمی شود ... به هر حال ایشون همون هفتم از غروبش احساس کردند که سینه هاشون درد می کنه ... و در روز هشتم درد بیشتر شد و در روز نهم کمتر ...
    در روز دهم اردیبهشت ( چهار روز بعد از رابطه ) در اوائل صبح سر درد و در ادامه چندین بار استفراغ کردند و در حوالی ظهر یک لکه خون قرمز روشن دیدند . در غروب هم یک قطره دیدند .

قضیه چیه بنظرتون ؟

با سلام
    دوست عزیز، بعید به نظر میرسه که بارداری اتفاق افتاده باشه!و اون خون هاهم عوامل متعددی همچون پارگی مویرگها در اون ناحیه  و یا شروع پریود جدید و یا خراشیدگی دهانه و یا دیواره واژن و.... داره! که ربطی به بارداری نداره! درد سینه هاشون هم احتمالاً در اثر ترشح هورمون های زنانه اشون  هنگام رابطه ،بوده !ولی با این حال  پیشنهاد میکنم از بی بی چک استفاده کنند و بهتر از اون تحت نظر یک متخصص زنان،یک آزمایش خون رو انجام بدهند،دقیقاً بارداری و یا عدم بارداریشون مشخص میشه!؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. aliyan نوشته است:
    Mani_Mani نوشته است:

قضیه چیه بنظرتون ؟

با سلام
    دوست عزیز، بعید به نظر میرسه که بارداری اتفاق افتاده باشه!و اون خون هاهم عوامل متعددی همچون پارگی مویرگها در اون ناحیه  و یا شروع پریود جدید و یا خراشیدگی دهانه و یا دیواره واژن و.... داره! که ربطی به بارداری نداره! درد سینه هاشون هم احتمالاً در اثر ترشح هورمون های زنانه اشون  هنگام رابطه ،بوده !ولی با این حال  پیشنهاد میکنم از بی بی چک استفاده کنند و بهتر از اون تحت نظر یک متخصص زنان،یک آزمایش خون رو انجام بدهند،دقیقاً بارداری و یا عدم بارداریشون مشخص میشه!؟
    موفق باشید.

یه چیزی رو الان فهمیدم ، هرچند شاید مسخره باشه ولی بد نیست بگم
    گویا دکتر زنان یه کرمی رو برای همسرشون تجویز کرده بودند که باید هرورز بوسیله یه چیزی وارد واژن می شده و اون کرم کاملا تخلیه می شده ...
    اون روز بعد از اون رابطه اون کرم رو تخلیه کردند در واژن ( گویا دو سه دقیقه بعد از رابطه ) احتمالش هست که مثلا بر فرض یک قطره رفته باشه در واژن و این کرم باعث شده باشه اون قطره بره جلوتر ؟ اصلا قاطی شدن کرم با قطره چی ؟

12. سلام به همه دوستان عزیز
    من حدود 15 روز پیش با نامزدم نزدیکی با کاندوم داشتم و در موقع ارضاء فکر میکنم یه مقدار از منی من از کاندوم خارج شد و روی ... نامزدم ریخت
    همان روز 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه قرص اچ دی و دوباره 12 ساعت دیگه 2 تا اچ دی دیگه خورد

الان بعد از گذشت حدود 15 روز دیروز ایشان پریود شد . خونریزی کامل ولی امروز کلا قطع شده فقط دیروز خونریزی داشتن
    میخواستم ببینم مشکل کجاست
    احتمال بارداری هست
    چرا ایشان 1 روز پریود شدن
    لطفا جواب منو بدید
    از همگی ممنونم

13. feredi نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز
    من حدود 15 روز پیش با نامزدم نزدیکی با کاندوم داشتم و در موقع ارضاء فکر میکنم یه مقدار از منی من از کاندوم خارج شد و روی ... نامزدم ریخت
    همان روز 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه قرص اچ دی و دوباره 12 ساعت دیگه 2 تا اچ دی دیگه خورد

الان بعد از گذشت حدود 15 روز دیروز ایشان پریود شد . خونریزی کامل ولی امروز کلا قطع شده فقط دیروز خونریزی داشتن
    میخواستم ببینم مشکل کجاست
    احتمال بارداری هست
    چرا ایشان 1 روز پریود شدن
    لطفا جواب منو بدید
    از همگی ممنونم

سلام:
    شما روش اورژانسي رو درست انجام داديد
    احتمال بارداري بسيار كمه و نزديك به صفر
    قرص هادر روند پريود اختلال ايجاد ميكنه در روزهاي اينده  شكل عادي خودشو پيدا ميكنه
    البته استرس هم از عوامل مهم اختلال در پريود هست

14. ebra_sarah نوشته است: سلام

عزیزم روش اورزانسی اگر تو 24 ساعت اول انجام بشه بیش از 98 % موثر هست.یعنی از هر 100 زن فقط ممکن هست 2 نفر باردار شن.نگران نباش.اگر از رابطت 6 روز میگذره برو آزمایش خون بده خیالت راحت شه

15. Mani_Mani نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    Mani_Mani نوشته است:

قضیه چیه بنظرتون ؟

با سلام
    موفق باشید.

یه چیزی رو الان فهمیدم ، هرچند شاید مسخره باشه ولی بد نیست بگم
    گویا دکتر زنان یه کرمی رو برای همسرشون تجویز کرده بودند که باید هرورز بوسیله یه چیزی وارد واژن می شده و اون کرم کاملا تخلیه می شده ...
    اون روز بعد از اون رابطه اون کرم رو تخلیه کردند در واژن ( گویا دو سه دقیقه بعد از رابطه ) احتمالش هست که مثلا بر فرض یک قطره رفته باشه در واژن و این کرم باعث شده باشه اون قطره بره جلوتر ؟ اصلا قاطی شدن کرم با قطره چی ؟

باسلام
    دوست گرامی، با توضیحات شما ،احتمال هر چیزی وجود داره! لذا بهترین راه مراجعه به متخصص زنان و انجام تستهای مربوط به خونشون هست!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 39
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید