شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی امن

1. سلام.

من تو شهرستان زندگی میکنم و خیلی مدت هست که من و دوست دخترم که 19 سالش هست میخوایم با هم رابطه جنسی داشته باشیم. هر دو مون اولین باره که تجربه رابطه جنسی خواهیم داشت. اما متاسفانه بدلیل عدم اگاهی کافی از مسائل جنسی، هنوز موفق به برقراری رابطه نشدیم. خودش نمیخواد که پرده بکارتش پاره بشه و من هم همینطور در ضمن میخوایم که عدم حاملگی هم تضمین باشه. هیچکدوممون بیماری خونی نداریم (البته من فقط زمینه هپاتیت دارم. از اونهایی که برای خود فرد مشکل ندارد و فقط نمیتواند خون بدهد) و تنها راهی که باقی میمونه رابطه جنسی مقعدی خواهد بود و یا احیانن تناسلی بطوری که پرده بکارت پاره نشود (فقط برای لذت بیشتر الت تناسلی تا جایی که به پرده آسیب نرساند وارد واژن شود). برای برقراری رابطه با چنین شرایطی، بی خطر ترین و راحت ترین روش و وسایلش چیست؟

لطفا راهنمایی کنید...

با تشکر.

2. tornado84 نوشته است: سلام.

من تو شهرستان زندگی میکنم و خیلی مدت هست که من و دوست دخترم که 19 سالش هست میخوایم با هم رابطه جنسی داشته باشیم. هر دو مون اولین باره که تجربه رابطه جنسی خواهیم داشت. اما متاسفانه بدلیل عدم اگاهی کافی از مسائل جنسی، هنوز موفق به برقراری رابطه نشدیم. خودش نمیخواد که پرده بکارتش پاره بشه و من هم همینطور در ضمن میخوایم که عدم حاملگی هم تضمین باشه. هیچکدوممون بیماری خونی نداریم (البته من فقط زمینه هپاتیت دارم. از اونهایی که برای خود فرد مشکل ندارد و فقط نمیتواند خون بدهد) و تنها راهی که باقی میمونه رابطه جنسی مقعدی خواهد بود و یا احیانن تناسلی بطوری که پرده بکارت پاره نشود (فقط برای لذت بیشتر الت تناسلی تا جایی که به پرده آسیب نرساند وارد واژن شود). برای برقراری رابطه با چنین شرایطی، بی خطر ترین و راحت ترین روش و وسایلش چیست؟

لطفا راهنمایی کنید...

با تشکر.

سلام
    دوست خوبه من ؛ رابطه مقعدی رو از ذهنت بنداز بیرون "shift delete" ؛ چون به شدت مضره (اگه سرچ کنی تو همین سایت زیاد از ضرراش صحبت شده) ، یادت باشه به رابطه مقعدی ، رابطه جنسی امن ، نمیگن!
    و اینکه پرده بکارت  از اعضای تناسلی خارجی زنان محسوب میشه و "(فقط برای لذت بیشتر الت تناسلی تا جایی که به پرده آسیب نرساند وارد واژن شود)" امکان نداره اگه بشه هم ریسکش بالاست...
    تنها راه اینه که دوستتون به پزشک مراجعه کنه اگر پردشون "حلقوی ارتجایی " بود، با استفاده از کاندوم رابطه داشته باشید.
    در مورد بیماری هم من اطلاع ندارم ، ببینیم دوستان چه نظری میدن استفاده کنیم.
    موفق باشید.

3. tornado84 نوشته است: سلام.

لطفا راهنمایی کنید...

با تشکر.

براي هر نوع رابطه پيسنهاد ميكنم از كاندوم استفاده كنيد. سعي كنيد دخولي نباشه چون اگر آلت وارد واژن بشه به هر حال آسيب ميرسونه حتي ورود جزئي. رابطه مقعدي هم كه رد شدس. راه هاي ديگه اي براي ارضا شدن هست به جز دخول. چه براي شما چه براي شريك جنسي تون.

4. با سلام
    دوست عزیز ، به نظر من هم برای شروع این کار عجله نداشته باشید . مطمئناً در آینده زمانهای بهتری بدون استرس نصیب شما و دوستتان خواهد شد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. منم با نظر دوستان موافقم و فراموش نکنید که شما مشکوک به بیماری هپاتیت هستید و این خیلی مهمه.
    در ضمن به عواقب کارتون فکر کنید چون انسان تو اوج لذت جنسی گاهی اختیار خودشو از دست می ده و امکان داره به پرده بکارت دوستتون آسیب بزنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید