شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تطابق اندازه آلت بین زن و مرد (اندازه آلت جنسی زن)

1. با سلام
    ادامه توضیحات بالا عرض کنم که
    قطر دایره=محیط دایره تقسیم بر 3.14
    دیگه نیازی به تقسیم بر دو و جذر گرفتن ندارد
    که البته اگر بدونیم قطر یعنی چی، میشه خیلی راحت اندازش رو گرفت. وگرنه یک نخ میندازیم دور دایره و بعد طول اون نخ که همون محیط دایره هست رو اندازه میگیریم و تقسیم بر 3.14 میکنیم. میشه قطر!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوستان

خواهش ميكنم بحث راجب طول و قطر الت رو كنار بگذاريد . قبل از توضيح در مورد دلايلم ذكر يك تجربه شخصي رو لازم دونستم.

دوستي داشتم كه موضوع فوق در زندگي زناشويي انها وارد شد.متاسفانه از يك جوك ساده در مرد الت عربها .نميدونم چرا ولي خانم خونه خيلي به اين قضيه حساس شد با اين كه رابطه جنسی موفقي با هم داشتند ولي كنجكاوي خانم باعث شد تا به فيلمهاي پورنو كه همه رابطه جنسی در انها نمايشي است دست پيدا كنه . نتيجه اينكه تمركزش رو تا حدي از دست داد كه ديگر هرگز با همسرش ارضا نشد.زندگي رو به سردي گذاشت و......

زناشويي و رابطه جنسی ان يعني عشق و تمركز در انچه كه در نزديكي با همسرتون اتفاق ميافتد

و آنچه اتفاق ميافتد   تبادل عشق است

موفق و عاشق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sagharjun نوشته است: سلام.
    ببخشید سوالمو اینجا مطرح می کنم آخه نمی دونم مربوط به کدوم بخش میشه.
    نامزدم می گه احساس می کنم الت من نسبت به تو خیلی کوچیکه چون تو احساس درد نمی کنی. به نظر شما این مشکلو میشه حل کرد؟؟؟چه طوری؟؟؟/

با سلام
    دوست گرامی، خودتون چه فکری میکنید؟؟؟ آیا واقعاً لذت نمیبرید؟؟؟کمی دقت کنید!!! اگر شما لذت کامل رو از معاشقه میبرید! که هیچ مشکلی از این بابت نداشته و ندارید و نخواهید داشت!! پس نگران هم نباشید!!(البته یک موضوعی برای آقایون در این رابطه ، مهم هست و اون اینه که مردها در زمانی که رابطه با همسرشون برقرار میکنند ،دوست دارند یک اظهار دردی رورهر چند خفیف، از اونا بشنوند!!البته نه آنچنان دردی که نشه تحملش کرد!!  چون این سر و صدا ها در تحریکشون فوق العاده تاثیر داره! بیش از این نمیشه مطلب رو باز کرد) در غیر اینصورت پیشنهادم اینه که ایشون به یک اورولوژیست متخصص مراجعه کرده و ضمن معاینات متداول، خیال شما و خودشونو راحت کنند!!! به هر حال این قضیه ،موردی است که باید بین خودتون حل و فصل بشه! و از راه دور هم نمیشه نظری دقیق و کافی رو اظهار کرد! پس بهترین راه همون مراجعه به پزشک خواهد بود
    موفق و شاد باشید

4. aliyan نوشته است:
    sagharjun نوشته است: سلام.
    نامزدم می گه احساس می کنم الت من نسبت به تو خیلی کوچیکه چون تو احساس درد نمی کنی. به نظر شما این مشکلو میشه حل کرد؟؟؟چه طوری؟؟؟/

با سلام
    دوست گرامی، خودتون چه فکری میکنید؟؟؟ آیا واقعاً لذت نمیبرید؟؟؟کمی دقت کنید!!! اگر شما لذت کامل رو از معاشقه میبرید! که هیچ مشکلی از این بابت نداشته و ندارید و نخواهید داشت!! پس نگران هم نباشید!!(البته یک موضوعی برای آقایون در این رابطه ، مهم هست و اون اینه که مردها در زمانی که رابطه با همسرشون برقرار میکنند ،دوست دارند یک اظهار دردی رورهر چند خفیف، از اونا بشنوند!!البته نه آنچنان دردی که نشه تحملش کرد!!  چون این سر و صدا ها در تحریکشون فوق العاده تاثیر داره! بیش از این نمیشه مطلب رو باز کرد) در غیر اینصورت پیشنهادم اینه که ایشون به یک اورولوژیست متخصص مراجعه کرده و ضمن معاینات متداول، خیال شما و خودشونو راحت کنند!!! به هر حال این قضیه ،موردی است که باید بین خودتون حل و فصل بشه! و از راه دور هم نمیشه نظری دقیق و کافی رو اظهار کرد! پس بهترین راه همون مراجعه به پزشک خواهد بود
    موفق و شاد باشید

دوست عزیز فکر کنم حق با شماست چون من هیچ صدایی از خودم در نمیارم و حتی درد کمی که احساس می کنم رو هم بروز نمیدم. چون حس می کنم این ادا ها و... فقط تو فیلمهای .... هست و خوشم نمیاد. و خجالت می کشم به نامزدم بگم.

5. با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم  دیروز  سوالم نامفهوم بود الان کامل میگم
    من 24 سالمه  170 قدمه 74 کیلو وزنمه  التم در حالت شق شدن کامل 7.5 تا 8 سانت میرسه
    قطرشم حدود 2 سانتی است هنگام  خوابیده نیز التم بسیار کوچک به نظر میرسد حدود 2.5 تا 3 انت میشود.
    در ضمن پسر برادرم 13  سال سن دارد الت او در حالت شق شدگی کامل 15 سانت میباشد  قطرش نیز حدود 4 سانتی میشود  وبیضه هاش نیز از من بزرگتر میباشد ولی هنوز مو ندارد (155 قدشه 50 وزنشه) ایا باتوجه به این که 11 سال از او بزگترم من مشکلی دارم؟؟؟؟؟//؟؟؟؟

6. someuuu نوشته است: با سلام
    ادامه توضیحات بالا عرض کنم که
    قطر دایره=محیط دایره تقسیم بر 3.14
    دیگه نیازی به تقسیم بر دو و جذر گرفتن ندارد
    که البته اگر بدونیم قطر یعنی چی، میشه خیلی راحت اندازش رو گرفت. وگرنه یک نخ میندازیم دور دایره و بعد طول اون نخ که همون محیط دایره هست رو اندازه میگیریم و تقسیم بر 3.14 میکنیم. میشه قطر!

سلام
    با عرض معذرت بنده فرمول مساحت رو با محیط اشتباه گرفتم       
    موفق باشید

7. mohammad_arn200 نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم  دیروز  سوالم نامفهوم بود الان کامل میگم
    من 24 سالمه  170 قدمه 74 کیلو وزنمه  التم در حالت شق شدن کامل 7.5 تا 8 سانت میرسه
    قطرشم حدود 2 سانتی است هنگام  خوابیده نیز التم بسیار کوچک به نظر میرسد حدود 2.5 تا 3 انت میشود.
    در ضمن پسر برادرم 13  سال سن دارد الت او در حالت شق شدگی کامل 15 سانت میباشد  قطرش نیز حدود 4 سانتی میشود  وبیضه هاش نیز از من بزرگتر میباشد ولی هنوز مو ندارد (155 قدشه 50 وزنشه) ایا باتوجه به این که 11 سال از او بزگترم من مشکلی دارم؟؟؟؟؟//؟؟؟؟

سلام

عموما اندازه گیری هایی که توسط خود افراد انجام میشود دقت لازم برای مسائل پزشکی را ندارد

بهتر است به یک اورولوژیست مراجعه کنید تا بررسی دقیقتری انجام شود

همچنین انجام یکچنین مقایسه هایی درست نیست و اندازه اندام هر فردی منحصر به فرد است و مربوط به خودش است

البته با توجه به توصیفات شما ممکن است مشکلی در اندازه آلت شما موجود باشد اما قبل از هرچیز پزشک باید بررسی کند

موفق باشید

8. sagharjun نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    sagharjun نوشته است: سلام.

با سلام
    موفق و شاد باشید

دوست عزیز فکر کنم حق با شماست چون من هیچ صدایی از خودم در نمیارم و حتی درد کمی که احساس می کنم رو هم بروز نمیدم. چون حس می کنم این ادا ها و... فقط تو فیلمهای .... هست و خوشم نمیاد. و خجالت می کشم به نامزدم بگم.

بروز هيجانات ناشي از تحريك هم به شما كمك ميكنه هم به نامزدتون. اين 1 موضوع طبيعي هست البته من فكر ميكنم توي فيلم ها همه چيز توهمه و بيشتر از حد معمول در واقعيت.
    به قول 1 رابطه جنسی تراپ : آقايون منتظر شنيدن صداي شما هستن و دور از جون مثل مرده نباشيد،  1 صداي خفيف از خودتون در بياريد حتي اگه اين صدا الكي باشه براي لذت طرف مقابلتون اين كارو بكنيد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام
    من شنیدم بعضی از اقایون التشون کج هست!!!! ایا این حقیقت داره؟؟
    علتش چی؟؟

10. s_e_64 نوشته است: سلام
    من شنیدم بعضی از اقایون التشون کج هست!!!! ایا این حقیقت داره؟؟
    علتش چی؟؟

يكي از علت هاش كه من ميدونم اينه كه بعد از ختنه بد بخيه ميشن.

اما فكر ميكنم ژنتيكي هم باشه همون طور كه بدن خانم ها با هم فرق داره. درسته؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید