شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. paryy نوشته است: با سلام
    شوهرم دیروز آزمایش داد وجوابش این بود
    volome:2
    color&appearence:normal
    viscosity:normal
    ph:alkalin
    count per ml:26.5
    abnormal forms:35
    motility:50
    quality of motility:poor
    w.b.c /h.p.f:2-3
    r.b.c /h.p.f:0-1
    epithelial cells  /h.p.f :few
    pin head:10
    long tail:2
    giant head:3
    guvenil sperm:3
    constricted:5
    amorphous head:5
    others:2
    deformed neck:5
    ازمایشش بد بوده؟ تو رو خدا زود جوابم رو بدید خیلی نگرانمدکتر گفته یه مشکلی هست ودوباره ازمایش داده.

سلام
    همسر شما ازمایش اسپرم داده؟ای کاش رنجهاشم میذاشتید...........اسپرم ایشون دارای خاصیت قلیایی هستش........تعداد اسپرمها در همسر شما 26.5 میلیون هستش(فکر کنم رنجش اینطوریه: تعداد بالاي 20 ميليون قابل قبوله ولي بالاي 60 ايده آله)اما درصد اسپرم های متحرک در همسر شما ضعیفه(در حالت طبیعی بیش از 50% باید متحرک باشند)..........مشکلی که گفتید شاید به اینجا مربوط بشه........احتمالا همسر شما واریکوسل دارند.........که اونم مشکل خاصی نیست و بیماری شایعی هستش...........در بعضی موارد بدون جراحی و در بعضی موارد با جراحی این مشکل برطرف می شود..............واریکوسل میتواند باعث کاهش رشد بیضه گردد. همچنین با اثر بر اسپرمها باعث کاهش حرکت و تعداد انها و تغییر شکل ظاهری انها خواهد شد.درجه بندی واریکوسل،گرید 3: وریدها در حالت ایستاده قابل مشاهده اند،گرید 2: وریدها در حالت ایستاده قابل لمس میباشند،گرید 1: وریدها هنگام زور زدن قابل لمس میباشند..............
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. paryy

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از جواب برای تحرک بیشتر اسپرمها چقدر طول درمان لازمه وبرای واریکوسل اگر عمل نخواد چقدر طول درمان داره و اگر آزمایش دوم رو بده ممکنه مشکلی نباشه چون شوهرم خیلی حساسه سابقه افسردگی داشته وارام بخش مصرف میکرده ممکنه اثر قرص ارام بخش هم باشه ؟و در موقع ازمایش مقدار منی که در ظرف ریخته خیلی کم بوده و بیشترش بیرون ریخته ممکنه به خاطر این باشه ؟چند درصد از مردهایی که این مشکل رو داشتن تونستن بچه دار بشن؟مرسی از لطفتون

3. movafagh نوشته است: وای تورو خدا آقای clooney راست میگید؟؟
    یعنی من سرطان گرفتم؟
    بدون هیچ دلیلی؟ اونم یه دفه ای؟
    آخه چرا؟
    من به پزشک مراجعه کردم و سونو هم شدم دکترم گفت که دیواره ی رحمت ضخیم شده و اندازه گیری که کرد کلمه ی 10 میل رو شنیدم
    قرصهای سیپروفلوکساسین ( ciprofloxacin ) بهم داد که هر 12 ساعت باید بخورم
    و یه دونه دیگه به نام مدروکسی پروژسترون ( medroxyprogesterone ) که سه بار در روز باید مصرف کنم

توروخدا اگه اطلاعات دیگه ای دارین بهم بدین
    من واسه چی باید الان که 23 سالمه و تا حالا پریود کاملن منظمی داشتم یه دفه اینطوری بشم
    زیر دلم دردای خیلی بدی میگیرم سوزش ادرارم دارم
    آخه چرا؟
    آقای دکتر شما میتونین کمکم کنین؟

بابا جان شما چرا اینجوری هستید من گفتم اگه رسیدگی نکنید بهش از عوامل سرطان محسوب میشه نه اینکه 100 % گرفتید
    تحت نظر پزشک باشید و طبق دستورات عمل کنید
    این مشکلتون بسادگی رفع خواهد شد با مصرف دارو و رسیدگی و تحت نظر پزشک

4. paryy نوشته است: مرسی از جواب برای تحرک بیشتر اسپرمها چقدر طول درمان لازمه وبرای واریکوسل اگر عمل نخواد چقدر طول درمان داره و اگر آزمایش دوم رو بده ممکنه مشکلی نباشه چون شوهرم خیلی حساسه سابقه افسردگی داشته وارام بخش مصرف میکرده ممکنه اثر قرص ارام بخش هم باشه ؟و در موقع ازمایش مقدار منی که در ظرف ریخته خیلی کم بوده و بیشترش بیرون ریخته ممکنه به خاطر این باشه ؟چند درصد از مردهایی که این مشکل رو داشتن تونستن بچه دار بشن؟مرسی از لطفتون

سلام
    اولا بگم که در مورد واریکوسل مطمئن نیستم.......بخاطر ضعف در تحرک اسپرمها این حدس رو میزنم......در مورد واریکوسل اینو بگم که 10درصد مردان پس از سن بلوغ درجاتی از واريکوسل را دارند ولی همه آنها احتياج به درمان ندارند.در بعضی موارد با استراحت حل میشه..........همونطور که گفتم بستگی به درجه واریکوسل داره...........در اغلب ( قریب به اتفاق ) واریکوسل های گرید 3 ، بعد از جراحی ، مشخصات اسپرم بحالت نرمال در میاد و نباید نگران باشید . فقط به دستورات پزشک عمل کنید . گریدهای 1و2 هم که بندرت مشکلی برای بارداری ایجاد می کنند.............این مطلب رو یکی از کاربران که واریکوسل داشته گفته:"من قبلا مشکل واریکوسل داشتم که خوخشبختانه با یه عمل 40دقیقه ای در ایران خوب شدم.در ضمن مال من گرید 3 بود!1روز هم در بیمارستان بستری شدم.بعد از عمل تا 10روزی درد داشت که بعدش خوب شد."در ضمن اینو بگم که خارج کشور یا داخل کشور فرقی نداره..........الان این عمل چیزی مثل زایمان و سزاریان یه عمل روتینه که در همه جای دنیا انجام میشه........واریکوسل اسم سختی داره اما بلحاظ پزشکی مسئله پیچیده ای نیست............بین 3 تا 6 ماه هم تقریبا زمان لازم داره برای خوب شدن بعد از عمل احتمالی...........اینو اقای labnews نوشته اند که با اجازشون اینجا براتون میذارم:"تعداداسپرم - همیشه ثابت نیست (مثلا مثل میزان سدیم و پتاسیم و کلسیم و..درخون که تغییرات در حالت طبیعی بسیار ناچیز است )دفعات نزدیکی با همسر و فواصل انزال تاثیر بسیار زیادی در عدد شمارش اسپرم دارد .
    هرچه دفعات نزديكي و انزال در مدتهاي كوتاه تري به وقوع بپيوندد تعداداسپرم كاهش پيداميكند چراكه ساخت وبلوغ اسپرم زمانبر است..........و دامنه شمارش طبیعی اسپرم محدوده وسیعی دارد حداقل 40 میلیون تا بیش از 90 میلیون (بیشتر از جمعیت کل ایران در هر سی سی)!! وبرای باداری تعداد بیشتر از 20 میلیون نیاز است بعلاوه فاکتورهای حرکت و شکل و مورفولوژی وفیزیولوژی نرمال اسپرمهاو....."لینک مطلب بالا اینجاست.
    در مورد اثرات قرصهای ارام بخش چیزی نمیدونم.........انشالله مشکلی نیست و بعد از عمل مثل بقیه میشن و احتمال اینکه مشکلی در بارداری بوجود بیاره خیلی کمه......البته اینم بگم واریکوسل در درجات بالا بخاطر دردی که ایجاد میکنه توسط فرد حس میشه و اگه همسرتون دردی حس نمیکنه شاید اصلا واریکوسل نداره(که انشالله همینطوره) و شایدم درجش پایینه که با استراحت رفع میشه.
    شما اگه عبارت "واریکوسل"رو از نوار بالا سرچ کنید به نتایج خوبی میرسید.

در اخر اینم بگم من فقط حدس میزنم که چنین مشکلی وجود داشته باشه و شاید امشب خود دکتر صادقی به سایت تشریف بیارند و نظر نهایی رو ایشون بدن..............نظر بنده رو به عنوان یک کاربر در مورد وجود این بیماری بدونید..........انشالله که مشکل خاصی نیست
    موفق باشید

5. اگر طاقتشو دارید صبر کنید تا پریود بعدی اگه نه که بهتره آزمایش بدید

6. سلام
    راستش نمی دونم جای سوالم همین جاست یا خیر؟
    من 29 ساله هستم...دو سال است که ازدواج کردم حدود 7 یا 8 ماه اول را با قرص جلوگیری کردم و بعدش برخی اوقات طبیعی بوده وبرخی اوقات با کاندوم...(بیشتر کاندوم)..حالا می خواستم بدونم آیا از یک روز پس از پریودی آمیزش بدون محافظت به قصد بارداریفمنجر به حاملگی می شه؟
    در واقع سوالم این هست که ایا فقط آمیزش در دوران تخمک گذاری منجر به حاملگی می شه؟
    ما درست یک روز پس از اتمام دوره پریود هر شب آمیزش داشتیم ایا این کار احتمال بارداری را بیشتر می کنه؟

7. soagand نوشته است: سلام
    من 29 ساله هستم...دو سال است که ازدواج کردم حدود 7 یا 8 ماه اول را با قرص جلوگیری کردم و بعدش برخی اوقات طبیعی بوده وبرخی اوقات با کاندوم...(بیشتر کاندوم)..حالا می خواستم بدونم آیا از یک روز پس از پریودی آمیزش بدون محافظت به قصد بارداریفمنجر به حاملگی می شه؟
    در واقع سوالم این هست که ایا فقط آمیزش در دوران تخمک گذاری منجر به حاملگی می شه؟
    ما درست یک روز پس از اتمام دوره پریود هر شب آمیزش داشتیم ایا این کار احتمال بارداری را بیشتر می کنه؟

سلام دوست عزیز
    اگر در طول ناحیه قرمز که چند روز قبل و بعد از تخمک گذاریه ، آمیزش داشته باشید احتمال بارداری بالاست

موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. دوستان عزیزم سلام ...
    من با خانومم بعد از تموم شدن خونریزیشون خطرناکترین نوع نزدیکی که داشتم این بود که دستم به پیش اب خورد بعدم دستمو زدم به آلتشون ... البته برای اطمینان بیشتر بعد از این اتفاق از روش اورژانسی استفاده کردن به طوری که 3-4 ساعت بعد از این اتفاق 2 تا HD و 12ساعت بعد 2 تا دیگه خوردن ... بقیه نزدیکیها اصلا تماس هم نداشت و کاملا مراقب بویم و بالافاصله دست ها و آلت رو با آب و صابون می شستیم ... ایشون باید طبق قاعده 8ام همین ماه یعنی 4شنبه پریود میشدن ... امروز جمعه هستش ولی خونریزی در کار نیست ... البته تمام علائم پریود رو دارن ... نکته ای که منو نگران کرده اینه که ایشون 5شنبه شب یه لخته خیلی کوچیک دیدن ... این منو نگران کرده که می گم نکنه اون لکه ناشی از لانه گزینی باشه ... کلا نگرانم شدید ... خانومم رضایت نمیده برا آزمایش ، میگه الکیه و به زودی پریود میشن چون حتی نزدیکی هم نداشتن ... لطفا کمکم کنین ... موندم ... خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری هست ؟

9. mahtab22 نوشته است:
    reza64 نوشته است: سلام . من با نامزدم روز قبل از پریودش رابطه داشتیم و دخول هم انجام نشد ولی منی روی واژن ریخته شد روز بعد هم پریود شد ولی پریودش کمتر از دوره های قبل طول کشید فقط 4 روز بود . با بی بی تست هم 2 روز بعد از رابطه تست کردیم جواب منفی بود . لطفا راهنماییم کنیید . بد جوری استرس دارم

سلام:
    ایشون پریود شدن =عدم بارداری
    از بی بی چک بعد از 10-12 روز میتونید استفاده کنید و برای ازمایش خون حداقل بعد از گذشت 2 روز از رابطه میتونید اقدام کنید
    داشتن استرس موجب اختلال در پریود می شه
    دورهی تخمک گذاری نامزد شما تمام شده بوده و نزدیکی در زمان پریود خودش از عواملی است که بارداری رو به حد زیادی کاهش میده
    با این شرایط درصد بارداری در نامزد شما در حد صفر است
    نگران نباشید
    شما میتونی از این به بعد برای نداشتن استرس و راحتی خودتون از روش اورژانسی و روش های پیش گیری دیگه استفاده کنید

موفق باشید....

فقط یه سوال دیگه نامزدم چرا پریودش کوتاه شده آخه قبلا 6 روز میشد ولی الان 4 روز شده .یعنی ربطی به این قضیه نداره ؟

بعدش میخوام بدونم رابطه کامل چقد طول میکشه که تاثیر بزاره رو پریود . یعنی اگه مثلا 6-7 ساعت مونده به دوره یه نفر نزدیکی کامل انجام بده دیگه پریود نمیشه ؟

آخه حدود 10 ساعت بعد از نزدیکی نامزدم پریود شد. اگه میشه یکی جوابم بده

10. mandbigS نوشته است: دوستان عزیزم سلام ...
    من با خانومم بعد از تموم شدن خونریزیشون خطرناکترین نوع نزدیکی که داشتم این بود که دستم به پیش اب خورد بعدم دستمو زدم به آلتشون ... البته برای اطمینان بیشتر بعد از این اتفاق از روش اورژانسی استفاده کردن به طوری که 3-4 ساعت بعد از این اتفاق 2 تا HD و 12ساعت بعد 2 تا دیگه خوردن ... بقیه نزدیکیها اصلا تماس هم نداشت و کاملا مراقب بویم و بالافاصله دست ها و آلت رو با آب و صابون می شستیم ... ایشون باید طبق قاعده 8ام همین ماه یعنی 4شنبه پریود میشدن ... امروز جمعه هستش ولی خونریزی در کار نیست ... البته تمام علائم پریود رو دارن ... نکته ای که منو نگران کرده اینه که ایشون 5شنبه شب یه لخته خیلی کوچیک دیدن ... این منو نگران کرده که می گم نکنه اون لکه ناشی از لانه گزینی باشه ... کلا نگرانم شدید ... خانومم رضایت نمیده برا آزمایش ، میگه الکیه و به زودی پریود میشن چون حتی نزدیکی هم نداشتن ... لطفا کمکم کنین ... موندم ... خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری هست ؟

احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه و اینکه اول پیشاب به دست شما خورده بعد به آلت ایشون این احتمال رو کمتر هم میکنه!

تا جایی هم که من میدونم لکه بینی چندروز قبل و بعد از پریو طبیعی است.

تازه شما از روش اورژانسی هم استفاده کردید و بارداری منطفی است.

به نظر من بارداری همسر شما در حده صفره پس نگران نباشید... Smile

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. nima_z نوشته است:
    mandbigS نوشته است: دوستان عزیزم سلام ...

احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه و اینکه اول پیشاب به دست شما خورده بعد به آلت ایشون این احتمال رو کمتر هم میکنه!

تا جایی هم که من میدونم لکه بینی چندروز قبل و بعد از پریو طبیعی است.

تازه شما از روش اورژانسی هم استفاده کردید و بارداری منطفی است.

به نظر من بارداری همسر شما در حده صفره پس نگران نباشید... Smile

هم زمانی که شما ارتباط داشتید هم نحوه ان بارداری در حد صفره...
    فقط به دلیل خورن قرص پریود 100% عقب میفته...
    لطفا سر این چنین رابطه هایی قرص نخرید...

12. reza64 نوشته است:
    mahtab22 نوشته است:
    reza64 نوشته است: سلام . من با نامزدم روز قبل از پریودش رابطه داشتیم و دخول هم انجام نشد ولی منی روی واژن ریخته شد روز بعد هم پریود شد ولی پریودش کمتر از دوره های قبل طول کشید فقط 4 روز بود . با بی بی تست هم 2 روز بعد از رابطه تست کردیم جواب منفی بود . لطفا راهنماییم کنیید . بد جوری استرس دارم

سلام:
    ایشون پریود شدن =عدم بارداری
    از بی بی چک بعد از 10-12 روز میتونید استفاده کنید و برای ازمایش خون حداقل بعد از گذشت 2 روز از رابطه میتونید اقدام کنید
    داشتن استرس موجب اختلال در پریود می شه
    دورهی تخمک گذاری نامزد شما تمام شده بوده و نزدیکی در زمان پریود خودش از عواملی است که بارداری رو به حد زیادی کاهش میده
    با این شرایط درصد بارداری در نامزد شما در حد صفر است
    نگران نباشید
    شما میتونی از این به بعد برای نداشتن استرس و راحتی خودتون از روش اورژانسی و روش های پیش گیری دیگه استفاده کنید

موفق باشید....

فقط یه سوال دیگه نامزدم چرا پریودش کوتاه شده آخه قبلا 6 روز میشد ولی الان 4 روز شده .یعنی ربطی به این قضیه نداره ؟

بعدش میخوام بدونم رابطه کامل چقد طول میکشه که تاثیر بزاره رو پریود . یعنی اگه مثلا 6-7 ساعت مونده به دوره یه نفر نزدیکی کامل انجام بده دیگه پریود نمیشه ؟

آخه حدود 10 ساعت بعد از نزدیکی نامزدم پریود شد. اگه میشه یکی جوابم بده

پایین ترین احتمال حاملگی یک روز مانده به شروع پریوده و تعداد روزهای خونریزی ربطی به این قضیه نداره
    استرس شرایط بدن و... در تعداد روز خونریزی تاثیر داره
    خونریزی=عدم حاملگی
    موفق باشید

13. mkia نوشته است:
    soagand نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    اگر در طول ناحیه قرمز که چند روز قبل و بعد از تخمک گذاریه ، آمیزش داشته باشید احتمال بارداری بالاست

موفق باشید

یعنی احتمال بارداری در روزی مثل 21 یا 20 بعد از شروع پریود غیر ممکنه ؟

یا اصلا می شه کسی با وجود 21 روز از شروع پریودش حامله بشه ؟

14. Mani_Mani نوشته است:
    mkia نوشته است:
    soagand نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز

موفق باشید

یعنی احتمال بارداری در روزی مثل 21 یا 20 بعد از شروع پریود غیر ممکنه ؟

یا اصلا می شه کسی با وجود 21 روز از شروع پریودش حامله بشه ؟

سلام

دوست عزیز غیر ممکن که نیست خیلی خیلی خیلی پایینه!

همیشه استثنا هایی هم وجود داره مثلا شخص  در زمان پریودی هم باردار میشه ولی همانطور که گفتم استثنا است .

اون شخص هم میتونه بعد از گذشت 21 روز حامله بشه ولی  همه ی عوامل باید  دست به دست هم بدن ولی خیلی به ندرت پیش میاد این اتفاق بیوفته.

موفق باشید...

15. سلام
    22 سالمه 10 روز پیش با دوست پسرم بودم و او از کاندوم استفاده کرد ولی متاسفانه فهمیدیم که کاندوم پاره شده بوده و منی وارد شده و از اون بدتر اون شب دقیقا 14 روز بعد از قاعدگیم بوده.سریع 4تا قرص ld  خوردم 12 ساعت بعدم 4تا دیگه.از اونجایی که می گن 80 درصد جلو حاملگی رو می گیره احتمال داره حامله شده باشم؟
    خواهش میکنم کمکم کنین آخه من تو روستا زندگی می کنم و خونوادمونم کاملا تعصبی واسه همینم نمی تونم برم مراکز درمانی
    اگرهم حامله شدم چیکار میتونم انجام بدم که تا قبل از 1 ماه جلوش گرفته بشه؟
    باز میگم که امکان رفتن به مراکز بهداشتیو اصلا ندارم.فقط میخوام در صورت حامله یودن قبل از اینکه 1ماهش بشه خودم جلوشو بگیرم.شما چی پیشنهاد میکنین؟
    خواهش می کنم زود راهنماییم کنین.ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 39
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید