شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5   

بی بی چک چند روز بعد از مقاربت جواب می دهد؟

1. احتمال حاملگی حتی در دوران پریود هم هست. اما % پایین تری دارد. احتیاط شرط عقله ضرر هم نداره

2. سلام
    من ماه پیش 26م پریود شدم و 19 م این ماه یک رابطه ی  نا خواسته و تماسی داشتم که دقیق نمیدونم منی به دهانه ی واژن رسیده یا نه(باکره هستم)
    امروز 27مه و من پریود نشدم درحالی که پریود من تقریبا منظمه  از روز رابطه سرگیجه درد معده و تهوع دارم که بی سابقه بوده و لازم به ذکره که فوق العاده نگرانم و استرس دارم که حامله باشم از دیروز که باید پریود میشدم درد شدید کمر دارم و ازنگرانی هم درحال خفه شدنم
    اینم بگم که 48 ساعت بعد رابطه به خاطر نگرانیم دو عدد قرص یاسمین خوردم و دو ساعت بعدش چون یه کم حالم به هم خورد دوباره تکرار کردم همینطور دوازده ساعت بعد و از اون روز هر روز حالت تهوع دارم چقد احتمال داره اون روز میشه روز بیست و چهارم سیکل قاعدگیم حامله شده باشم؟الان اگه با بیبی چک چک کنم میتونم مطمئن بشم؟

3. dariajoonnn نوشته است: سلام
    من ماه پیش 26م پریود شدم و 19 م این ماه یک رابطه ی نا خواسته و تماسی داشتم که دقیق نمیدونم منی به دهانه ی واژن رسیده یا نه(باکره هستم)
    امروز 27مه و من پریود نشدم درحالی که پریود من تقریبا منظمه از روز رابطه سرگیجه درد معده و تهوع دارم که بی سابقه بوده و لازم به ذکره که فوق العاده نگرانم و استرس دارم که حامله باشم از دیروز که باید پریود میشدم درد شدید کمر دارم و ازنگرانی هم درحال خفه شدنم
    اینم بگم که 48 ساعت بعد رابطه به خاطر نگرانیم دو عدد قرص یاسمین خوردم و دو ساعت بعدش چون یه کم حالم به هم خورد دوباره تکرار کردم همینطور دوازده ساعت بعد و از اون روز هر روز حالت تهوع دارم چقد احتمال داره اون روز میشه روز بیست و چهارم سیکل قاعدگیم حامله شده باشم؟الان اگه با بیبی چک چک کنم میتونم مطمئن بشم؟

امکان بارداری خیلی خیلی کمه
    این مواردی هم که میگید به خاطر مصرف قرصها بوده و احتمالا بالانس هورمونیتون بهم خورده و تعویق پریود 100% خواهید داشت
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. استفاده از قرص ها و استرس هر کدوم به تنهایی میتونه باعث به هم خوردن نظم پریود بشه.
    کمر درد هم میتونه نشونه ی خوبی باشه برای نزدیک شدن به پریود.
    نگران نباشید.

5. سلام من از بی بی چک استفاده کردم خط بالای آزمایش ظاهر شد و از قسمت پایین آن دو خط قرمز به سمت بالای آزمایش ظاهر شد آیا من باردار شده ام

6. سلام من و همسرم 4سال ازدواج کردیم دو سه روز اول برای دخول تلاش کردیم اما موفق نشدیم و بخاطر بعضی مسائل دیگر تمرین نکردیم و تلاش برای دخول انجام ندادیم و به شکل معمول هر دو ارضاء می شدیم و از این رابطه لذت می بردیم . اما چند وقتی که نیاز پیدا کردیم که فرزند داشته باشیم چندسری تلاش کردیم ، اما ترس و ...باعث شدتا دخول صورت نگیرد. الان هر دو عصبی از این قضیه هستیم . اگر امکان دارد ما رو راهنمائی کنید .

7. sheyda20 نوشته است: سلام من از بی بی چک استفاده کردم خط بالای آزمایش ظاهر شد و از قسمت پایین آن دو خط قرمز به سمت بالای آزمایش ظاهر شد آیا من باردار شده ام

سلام

برای استفاده از بی بی چک باید 21 روز از رابطتون گذشته باشه(جواب بهتری میده).....................برای اطمینان بیشتر آزمایش بتا توصیه میشه که جوابش قطعیه
    موفق باشید

8. alireza60 نوشته است: سلام من و همسرم 4سال ازدواج کردیم دو سه روز اول برای دخول تلاش کردیم اما موفق نشدیم و بخاطر بعضی مسائل دیگر تمرین نکردیم و تلاش برای دخول انجام ندادیم و به شکل معمول هر دو ارضاء می شدیم و از این رابطه لذت می بردیم . اما چند وقتی که نیاز پیدا کردیم که فرزند داشته باشیم چندسری تلاش کردیم ، اما ترس و ...باعث شدتا دخول صورت نگیرد. الان هر دو عصبی از این قضیه هستیم . اگر امکان دارد ما رو راهنمائی کنید .

سلام
    منظورتون از به شکل معمول هر دو ارضاء می شدیم چیه ؟؟؟یعنی هنوز همسر شما دوشیزه است؟؟؟در سایت در مورد این مسائل (اولین رابطه جنسی،نحوه اولین رابطه و...)به کرات بحث شده ......با یه سرچ کوچیک به جواب میرسید
    موفق باشید

9. alireza60 نوشته است: سلام من و همسرم 4سال ازدواج کردیم دو سه روز اول برای دخول تلاش کردیم اما موفق نشدیم و بخاطر بعضی مسائل دیگر تمرین نکردیم و تلاش برای دخول انجام ندادیم و به شکل معمول هر دو ارضاء می شدیم و از این رابطه لذت می بردیم . اما چند وقتی که نیاز پیدا کردیم که فرزند داشته باشیم چندسری تلاش کردیم ، اما ترس و ...باعث شدتا دخول صورت نگیرد. الان هر دو عصبی از این قضیه هستیم . اگر امکان دارد ما رو راهنمائی کنید .

سلام دوسا عزیز
    4 سال نزدیکی شما با دخول نبوده؟؟
    واقعا تعجب آوره
    ببین دوست عریز
    جهت دخول باید همسرتان را تحریک کنید تا ترشحات واژنی همسرتان به حداکثر برسد.
    با ژل لیبروکانت که در داروخانه ها میتوانید تهیه کنید دخول را راحت تر کنید.
    استفاده از ژل لیدوکایین یا اسپری درد هنگام دخول را کمتر میکند.
    به پزشک زنان مراجعه کنید و از نوع پرده بکارت همسرتان آگاهی پیدا کنید.
    توجه داشته باشید تحریکات قبل از نزدیکی تاثیر بسزایی در کاهش درد هنگام نزدیکی دارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. sasaa نوشته است: الان 3 روزه که موعد پریم گذشته ولی بیبی چک منفی بود. پس  بیبی چک خیلی غیر قابل اطمینانه؟!

دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم بی بی چک تقریبا 7 روز بعد از نزدیکی باید استفاده شه که اگه دو خط مشخص بشه 100 درصد نشانه بارداری اما وجود یک خط تضمینی برای بار دار نبودن شما نیست.

11. می خواستم بدونم آیا وسیله ای برای تست بارداری بوسیله خون تو بازار هست که آدم به جای آزمایشگاه از اون استفاده کنه؟(مثل وسیله ای که قند خون و اندازه می گیرن باهاش.

ممنون

12. negar_7777777 نوشته است: می خواستم بدونم آیا وسیله ای برای تست بارداری بوسیله خون تو بازار هست که آدم به جای آزمایشگاه از اون استفاده کنه؟(مثل وسیله ای که قند خون و اندازه می گیرن باهاش.

ممنون

سلام
    فکر نمیکنم همچین وسیله ای وجود داشته باشه.............. تنها وسیله ای که به وسیله اون میشه در خونه به بادار بودن یا نبودن پی برد بی بی چک هستش که اونم از طریق ادراره............که100%هم نتیجش قابل اعتماد نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام
    آيا حدودا 12 روز بعد از رابطه ميشه به نتيجه ي بي بي چك اطمينان كرد؟ (اگر با چند نمونه بي بي چك مختلف آزمايش انجام شده باشه)

14. lililili نوشته است: سلام
    آيا حدودا 12 روز بعد از رابطه ميشه به نتيجه ي بي بي چك اطمينان كرد؟ (اگر با چند نمونه بي بي چك مختلف آزمايش انجام شده باشه)

12 روز بعد از داشتن رابطه مشکوک میشه به جواب آزمایش خون اعتماد کرد نه بی بی چک.برای استفاده از بی بی چک باید لااقل 10 روز از موعد پریودتون گذشته باشه یعنی 10 روز که پریودتون عقب افتاد میتونید از بی بی چک استفاده کنید.البته جواب منفیش هم کاملاً قابل اعتماد نیست.یعنی اگر مثبت بود احتمال باردار بودنتون  خیلی زیاده اما جواب منفیش الزاماً نشان دهنده عدم بارداری نیست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  15. سلام .از آقای jiji و خانم cima بابت جواب تشکر میکنم.یک سوال دیگه از خدمتتون داشتم:
    ما دیروز و امروز از بی بی چک استفاده کردیم و در هر دو مورد جواب منفی بود میخواستم بدونم با توجه به زمان نزدیکی(16 اردیبهشت)آیا میشه به نتیجه بدست اومده اطمینان کرد؟
    اگر همین امروز آز خون بده چی؟ اون حتمیه؟
    برای آز خون نسخه پزشک لازمه؟
    یک دنیا ممنون.خواهش میکنم زود جواب بدید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 6
رفتن به صفحه :    5   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید