شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. paryy

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ومرسی از جواب یه سوال دیگه هم دارم دکتر یه تست هایی رو بهم داده مثل بیبی چک وزمان تخمک گذاری رو مشخص میکنه ایا این تست ها مطمئن هست ودرست نشون میده؟

2. samanta12 نوشته است: سلام آقای دکتر
    فرق بین خونریزی پریود و خونریزی بارداری چیه؟
    آیا خونریزی بارداری میتونه 3 روز مداوم  طول بکشه و روز سوم رنگش قرمز بشه و حجمش یکم بیشتر؟
    آیا استفاده از روش اورژانسی میتونه زمان پریودو 10 روز جلو بندازه؟
    ممنون

عزیزم خونریزی لانه گزینی به صورت لک هست و نهایتا 2،3 روز طول میکشه.اینی که مال شما با لک شروع شده به خاطر روش اورژانسی هست.اگر حجمش و رنگش تغییر کنه شروع پریودت هست.من تجربشو چند بار داشتم.نگران نباش.روش اورژانسی یا پریودو به تعویق میندازه با جلو میندازه.نگران نباششششششششششش...به زودی حجم خونریزیت بالاتر میره.

3. سلام
    تا همین 1 ماه پیش دوره پریودی منظمی داشتم تقریبا 28 یا 29 روزه پریود 7 روزه ی منظمی داشتم تا آخرین بار پریودم که 27 اسفند پاک شدم
    بعد از اون بعد از 13 روز لکه دیدم. یعنی 10 فروردین. تا 5 روز بعدش باز هیچی نبود . دوباره بعد از 5 روز دوباره لکه میدیدم که این لکه ها تا 5 یا 6 روز ادامه داشت.بعد ازاین 5 یا 6 روزکامل خونریزی داشتم مثل دفعات قبلی که پریود میشدم که فکر میکنم خونریزیمم 3 یا چهار روزی طول کشید. یعنی 23 فروردین پاک شدم.

بعد دوباره 3اردیبهشت که میشه 10روز بعد از تمام شدن خونریزی دوباره لک دیدم و همون روالی که بالا توضیح دادم اتفاق افتاد.
    و امروز که 7 اردیبشهته هنوز خونریزی من شروع نشده و فقط به صورت لکه هایی دیده میشه.

به متخصص زنان که مراجعه کردم از ضخیم شدنه دیواره ی رحمم گفت و گفت که 10 میل ضخامت داره
    و چندین بار ازم پرسید که ازدواج کردم یا رابطه داشتم یا نه
    ازش که پرسیدم چه ربطی به رابطه داره گفت که اوایل حاملگی این اتفاق میفته ( یعنی همون ضخیم شدن دیواره ی رحم )

میشه بگین چه اتفاقی واسه من افتاده
    من تاحالا هیچ رابطه ای نداشتم
    و علت ضخیم شدن دیواره رحمم چیه؟
    ممنون میشم

4. samanta12 نوشته است: سلام آقای دکتر
    فرق بین خونریزی پریود و خونریزی بارداری چیه؟
    آیا خونریزی بارداری میتونه 3 روز مداوم  طول بکشه و روز سوم رنگش قرمز بشه و حجمش یکم بیشتر؟
    آیا استفاده از روش اورژانسی میتونه زمان پریودو 10 روز جلو بندازه؟
    ممنون

سلام:
    استفاده از روش ارژانسی در زمان پریود اختلال ایجاد میکنه
    وهمچنین استفاده از قرص ها از بارداری جلو گیری میکنه خیالتون راحت..
    خونریزی بارداری عموما به صورت لکه است و مداوم نیست و حجمش با گذر زمان زیاد نمیشه اگر این طور بود دیگه نطفه ای در رحم باقی نمی موند که به بچه تبدیل بشه...
    این نوع خونریزی که شما گفتید مربوط به پریودی است...
    موفق باشید

5. paryy نوشته است: سلام ومرسی از جواب یه سوال دیگه هم دارم دکتر یه تست هایی رو بهم داده مثل بیبی چک وزمان تخمک گذاری رو مشخص میکنه ایا این تست ها مطمئن هست ودرست نشون میده؟

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم بی بی چک (همونطور که از اسمش پیداست)برای دونستن باردار بودن یا نبودن مورد استفاده قرار میگیره ................زیاد به صحتش نمیشه اطمینان کرد..............اما اینکه برای فهمیدن زمان تخمک گذاری استفاده میشه رو بنده بی اطلاعم........
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. mahnazvk نوشته است: با سلام من 35 سال دارم یک بچه یک ساله و نیمه دارم . پریودهای نامنظم دارم و 4 تا 5 روز طول می کشد . آخرین باری که پریود شدم 4 یا 5 فروردین بود. در روز 25 فروردین یک نزدیکی مشکوک داشتم قبل از انزال کامل از کاندوم استفاده نکردیم. الان چند روز است که پریود نشدم ولی علایم حاملگی هم ندارم. چون بچه شیر می دهم. درد سینه دارم. چند روز پیش بی بی چک به کار بردم ولی منفی بود. نمی دانم حامله هستم یا نه؟

يعني چي قبل از انزال كامل از كاندوم استفاده نكرديم؟؟؟ پس كي استفادده كرديد؟
    بيبي چك بعد از12 تا 20 روز جواب ميده. ميتونيد آز خون بديد براي اطمينان

7. اینم علایم کهدوستان درمورد زمان تخمک گذاری می خواستند بدوننSadاز سایت پرشین دان)
    اگر قصد دارید باردار شوید، مهم است که بدانید در چه هنگامی تخمک‌گذاری می‌کنید.

نشانه‌های رایج نشان‌دهنده تخمک‌گذاری اینها هستند:

• تغییر ترشحات گردن رحم.

در حین یا درست پیش از تخمک‌گذاری، ترشحات گردن رحم معمولا ظاهری مانند سفیده تخم مرغ به خود می‌گیرد.
    اما البته ظاهر این ترشحات از زنی به زن دیگر متفاوت است.

• جهش در درجه حرارت پایه‌ای بدن-

درجه حرارت بدن که در ابتدای صبح پس از برخاستن از خواب اندازه گرفته شده باشد- می‌تواند بیانگر آن باشد که شما تازه تخمک‌گذاری کرده‌اید.
    در اغلب زنان،‌ کمی مانده به تخمک‌گذاری، درجه حرارت بدن اندکی سقوط می‌کند، ‌سپس افزایش حاد درجه حرارت بدن به دنبال می‌آید، ‌که نشانه‌ آن است که تخمک‌گذاری تازه رخ داده است.

• تغییرات گردن رحم-

پس از تخمک‌گذاری،‌ زن ممکن است در هنگام معاینه دریابد، گردن رحمش نرم‌تر از حد معمول است، ‌و بالاتر از حد معمول قرار دارد.

• سایر علائم –

نشانه‌های زیر را ثانوی محسوب می‌کنند، ‌زیرا در همه زنان یا تعداد زیادی از آنها دیده نمی‌شوند: لکه‌بینی، حساسیت پستان‌ها، دل‌درد،‌ آروغ‌زدن،‌ افزایش حساسیت در حس‌های مختلف و تقویت میل جنسی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. این امکان وجود نداره

10. سلام جناب دکتر صادقی
    می خواستم بدونم ایا قرص هایی که برای لاغری استفاده میشه و بیشتر اونها هم ملین هست ایا مصرف اونها با مصرف قرص های ضد بارداری مثل ال دی مشکلی ایجاد نمیکنه
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

11. sogoli_iran نوشته است: سلام جناب دکتر صادقی
    می خواستم بدونم ایا قرص هایی که برای لاغری استفاده میشه و بیشتر اونها هم ملین هست ایا مصرف اونها با مصرف قرص های ضد بارداری مثل ال دی مشکلی ایجاد نمیکنه
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

دوست عزیز
    بهتره هم زمان با هم مصرف نکنید.مثلا هر شب قرص ال دی رو مصرف کنید و فردا ظهر بعد از غذا اون قرص رو میل کنید
    موفق باشید

12. سلام به همگی.
    میخواستم بدونم اگه نزدیکی انجام بشه و بعد 1 ماه پریود بشه و ماه بعدش هم پریود بشه امکان بارداری هست یا خیر؟

13. Daniel_4love2 نوشته است: سلام به همگی.
    میخواستم بدونم اگه نزدیکی انجام بشه و بعد 1 ماه پریود بشه و ماه بعدش هم پریود بشه امکان بارداری هست یا خیر؟

پريود شدن يعني آماده شدن رحم براي توليد مثل.
    اگه حاملگي در كار باشه كه ديگه پريود نميشن.

14. پریود شدن یعنی عدم بارداری.....دیگه چه برسه به شما که دوبارم پریود شدن....

15. فقط بر حسب تجربه میخواستم مطلبی بیان کنم...
    احتمال بارداری برای زوجی که ازدواج نکردن امریست وحشتناک ولی استرس های بیهوده و توهم بسیار این امر را وحشتناکتر میکند
    فقط با دونستن چند نکته کلی این سوالات دیگه پرسیده نمیشود:
    1.اگر میدانید مایه منی با واژن تماسی نداشته به سرعت از این تاپیک خارج شوید
    2.استفاده از قرص های ضد بارداری پریود را عقب یا جلو می اندازد و بارداری منطفی است
    3.تا 10 روز عقب افتادگی پریود جای نگرانی ندارد
    4.استرس خود یک عامل عقب افتادگی پریود میباشد
    5.زمان تخمک گزاری بیشترین احتمال بارداری را دارد
    6.پریود مساویست با عدم حاملگی
    7.....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 39
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید