شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چرا زن ها لذت جنسی بیشتر میبرن؟

1. سلام
    چرا خانوم ها لذت جنسی بیشتری میبرن نسبت به اقایون؟

من تحقیق کردم خانوم ها 70 الی 80 درصد لذت جنسی میبرن
    و اقایون بین 20 الی 30 درصد این لذتو میبرن

علتش چیه؟ چرا هم اقا هم خانوم مثل هم اندازه هم لذت نمیبرن؟
    سوال 2وم هم این که چرا خانوم ها دیر تر ارضا میشن؟

2. من فکر میکنم شما دقیقاً برعکس مطلب را در سوال اولتون پرسیده بودید  درخصوص سوال دوم هم چیزی نمیدانم

3. سوال اولتون رو باید بگم کدوم منبع علمی اونو تایید کرده که شما میگید چون فکر نمیکنم اینجوری باشه
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم که این بر می گرده به قدرت جسمانی و اینکه زنان اهسته اهسته به سمت ارضا شدن میرن ولی مردان فوری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. malos_2 نوشته است: سلام

سلام دوسث عزیز
    لذت جنسی لیوان آب نیست که بین دو نفر تقسیم کنن ، لذت بردن از اعمال جنسی بسته به شرایط و رفتار جنس مخالف فرق میکنه ؛ امکان داره فرد از رابطه جنسیش کم یا زیاد لذت ببره...
    برای سوال دوم , متاسفانه تا حالا بهش فکر نکرده بودم!!!! ؟؟؟؟؟

5. لذت بردن از رابطه جنسی در آدمها مختلف متفاوته   .این مطلبی که شما گفتید منم شنیدم ولی فکر نمی کنم درست باشه .

6. سلام
    کسی میدونه به نامزدمون باید در مورد خودارضایی که در گذشته داشتیم چیزی بگیم یا نه؟
    اصلا مطرح کردنش درسته ؟
    مطرح نکردنش کار اشتباهیه؟
    میشه بگین چرا؟
    ممنون میشم

7. movafagh نوشته است: سلام
    کسی میدونه به نامزدمون باید در مورد خودارضایی که در گذشته داشتیم چیزی بگیم یا نه؟
    اصلا مطرح کردنش درسته ؟
    میشه بگین چرا؟
    ممنون میشم

سلام:
    خود ارضایی در گذشته ...یعنی قبلا این کارو میکردید و الان نه
    قبل از هر چیز باید بدونید طرف مقابلتون چه شخصیتی داره و چه طور رفتار میکنه اگه با گفتن این حرف اونو طوری تحریک میکنه که رفتارش تغییر کنه بهتره گفته نشه چون این مشکلی بوده که برطرف شده و نیازی نیست که دیگه چیزی که الان وجود نداره مطرح بشه چون ممکنه هر بیمیلی شما رو ناخودا گاه فقط به اون موضوع ربط بده چون قدرت حضم حرف شما رو نداشته
    اما اگر شخص کاملا منطقی هست اگر بگید دیگه مدام با خودتون این مشکل رو ندارید که از خودتون بپرسید چرا نگم؟؟؟؟
    یا اینکه مدام وسوسه بشید که بگید....
    ولی چون مربوط به گذشته بود اگر هم نگید چیزی رو توی رابطتون از ایشون پنهون نکردید
    نگفتنش هیچ مشکلی نیست خیالتون راحت اما گفتنش ممکنه که مشکلاتی رو که اصلا نباید به وجود بیاد رو به وجود بیاره
    موفق باشید...

8. malos_2 نوشته است: سلام

سلام:
    همچین گفته ای صحت نداره ..
    کنترل رابطه ی جنسی دست طرفین رابطه هست شما مختارید از رابطتون با بیشترین لذت یا کمترین لذت رو ببرید
    شما از بدن و تمایلات جنسی تون کاملا اگاهید پس میتونید لذت  100 در صد رو از رابطتون ببرید
    مردها از طریق دیدن و شنیذن حرفهها و حرکات تحریک کننده به اوج تحریک شدن برسن ولی زنها بیشتر با جنبه ی عاطفی تحریک میشن تا شهوانی مانند بوسیدن نوازش اندام های حساسشون و ...
    به همین دلیل زنها دیرتر تحریک و ارضا میشن

9. سلام
    من هم تو سن و سال شما این قضیه برام جالب بود. البته توجه داشته باشید که زنها سهم مردها رو نمیخورند. فقط خودشون ظرفیت بیشتری برای لذت بردن دارند. که البته در جوامع سنتی از این ظرفیت بهره زیادی نمیبرند.
    این قضیه میتونه هم به توانایی ارگاسمهای متعدد مربوط باشه و هم به تعداد پایانه های عصبی بیشتری که درگیر این قضیه میشوند. فکر کنم یک جا نوشته بود تقریبا تمام پایانه های عصبی که در مرد داخل آلت قرار میگیره، در زن داخل کلیتو_ریس قرار گرفته. یعنی تقریبا تمام تحریکی که مرد میبره به طور متمرکز جمع شده در یک نقطه کوچک زن. حالا سایر قسمتهای حساس رو هم بهش اضافه کنید. یک مقایسه جالب دیگه این هست که نقطه جی در زنها قابل تحریک هست ولی معادل اون که میشه پروستات در مردها قابل تحریک نیست. دلایل دیگه هم وجود داره قطعا
    و اما درباره علت دیرتر ارضا و همچنین دیرتر تحریک شدن، این که تو ساختار بدن دقیقا چه اتفاق افتاده من چیزی نمیدونم. ولی از نظر تکاملی حدس میزنم که مرد موفق برای داشتی بچه بیشتر باید زود تحریک شه و زنهای بیشتری رو باردار کنه تا اونها بچه هاش رو بزرگ کنند. پس مردی که زودتر تحریک و متعاقبا ارضا بشه شانس افزایش نسل بیشتری داره. ولی زنها بر عکس. چون نیاز به حمایت دارند برای بزرگ کردن بچه، زن موفق نباید زود تحریک بشه تا جذب هر مردی بشه. بلکه باید نسبت به پایبندی و حمایت یا همون عشق و علاقه حساستر باشه تا فقط از مردی که احتمالا ازش حمایت خواهد کرد باردار بشه و بتونه بچه هاش رو با موفقیت بزرگ کنه. پس زنهایی که دیرتر تحریک میشدند در رقابت تولید مثل با اونها که زود تحریک میشدند برنده شدند. ارضای دیرتر هم میتونه نتیجه تحریک کندتر باشه و اینکه تحریک زنها وابستگی بیشتری به بعد عاطفی داره.
    خوب البته در دنیای جدید که جلوگیری از بارداری راحت شده و زنها هم انتظار دارند و یاد گرفتند حداکثر لذت ممکن رو از رابطه ببرند، توی میزان لذت کاملا از مردها جلو افتادند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. malos_2 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    در مورد سئوالاتون بایدبگم که این موارد به مکانیزم تحریک و ارضا شدن و چگونگی این اعمال در هر دو جنس مربوط میشه! یعنی همونطور که دوستان گفتند بانوان به علل مختلف و زیادی باید  تعداد بیشتری از اعضاشون (مانند سینه ها ،لاله های گوش ، و... و آلت )تحریک بشه تا به نقطه اورگاسم برسن ولی مردان در کمترین نقاط(مانند بیضه ها و لاله های گوش و... و سر انجام آلت) زود تحریک و انزال میشن! و از طرفی هر عملی که به آهستگی شروع و ادامه  و پایان پیدا کنه! اثر گذاریش نسبت به عملی که سریع  شروع ،و با عجله ادامه و تند تموم بشه بیشتره!! پس رابطه جنسی چون در زن به حالت اولیه یعنی به آهستگی شروع و به همون منوال ادامه و پایان میابه!! در نتیجه لذت اون هم بیشتر خواهد بود!! در صورتیکه در مرد دقیقاً برعکس بوده و به طبع اثرات لذت اون هم  کم میباشد!!
    در مورد سئوال دوم شما،باید بگم اولاً بیشترینشو در قسمت بالا بیان کردم ولی ذکر یک نکته رو لازم میدونم و اون اینه که تحریک و اورگاسم در زنان علاوه بر یک عمل فیزیکی ، یک عمل عاطفی و احساسی است! و همگان میدانند که ایجاد احساس و عاطفه نیاز به زمان دارد! پس برای اینکه زن بتونه لذت کامل رو ببره باید هر دو آیتم براش رخ بده !! لذا تا رسیدن به این نقطه،باید وقت بیشتری رو صرف کنه!!؟در نتیجه دیر تر عمل ارضا در اون اتفاق می افته!!
    البته این صرفاً نظرات بنده بود که شاید علمی هم نباشه ولی تجربه ای است که در ذهنم بوده و بیان کردم!لذا از اساتید محترم سایت قبلاً پوزش میخوام اگه مطلبی که گفتم علمی نبود!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. movafagh نوشته است: سلام
    اصلا مطرح کردنش درسته ؟
    میشه بگین چرا؟
    ممنون میشم

سلام خدمت شما دوست عزیز
    خوب شما دلیل گفتن این موضوع به همسرتون رو نگفتید
    منظورتون این هسات که به ایشون باید بگید چ.ون باید در زندگی هیچ حرف نگفته ای نباید بین شما باشه؟یا بدلیل دیگه ای هست
    خوب اگه این موضوع مربوط به گذشته بوده و در حال ادامه نداره گفتنش ضرورت نداره.اما اگه در حال نیز این کار رو انجام میدید این بدین معناست که شما از رابطه با ایشون لذت کامل رو نمی برید و مجبور به این کار میشید که بهتره برای جلوگیری از ادامه خودارضایی بهش بگید تا رابطتون سرد نشه
    موفق باشید

12. سلام دوست عزيز چون درد زيادي را خانوم ها تحمل مي كنند به نسبت آقايون لذت نميبرند ارضا خانوم ها اول با صحبت كردن و بعد لمس كردن ونوازش بوجود مي آيد پس ديرتر ارضا مي شوند

13. movafagh نوشته است: سلام
    اصلا مطرح کردنش درسته ؟
    میشه بگین چرا؟
    ممنون میشم

به نظر من هم نیازی نیست که خودتون این موضوع رو مطرح کنید ... ولی اگه ازتون پرسیدن که خودارضایی می کردین یا نه به نظرم نباید نگران باشید که بگید .... واقعیت اینه که درصد کسانی که قبل از ازدواج خودارضایی نداشتن کمه! .. و البته تاکید روی این مسئله داشته باشید که بعد از اینکه با ایشون رابطه دارید این کارو نمیکنید .. که در این صورت به نظرم حتی میتونه اثر مثبتی هم بذاره و باعث بشه همسرتون از عملکرد جنسیش در قبال شما اعتماد به نفس پیدا کنه ...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. movafagh نوشته است: سلام
    اصلا مطرح کردنش درسته ؟
    میشه بگین چرا؟
    ممنون میشم

با سلام
    دوست گرامی، همونطور که در فرهنگ و آداب جامعه ما رواج داره! و فکر میکنم همیجوریش هم درسته! هیچ دلیلی وجود نداره که شخص از آرشیو خصوصی خودش ،پرونده های قدیمی رو اونم اینجور مطالبش رو در بیاره و در معرض دید دیگران حتی یک نفر بزاره!؟ البته در موارد خیلی خاص که مربوط به ازدواج شده و احتمال تغییر در تصمیم رو ایجاد کنه! خوب، بهتره که با رعایت مسائل مربوطه اش گفته بشه! ولی در حالت کلی بنظرم بهترین کار ،اینه که این موضوعات چون خیلی خصوصی هستند حتی المقدور  گفته نشه!! چون لزومی نداره که انسان همه رازهای خودشو که گفتنش دردی رو دوا نمیکنه!! بر ملا کنه!! مگر در حالات خاص که در سطور بالا بیان شد!؟ اینم رو بگم که بعد از ازدواج احتمالاً این قضایا بین زوجین گفته میشه!!
    در هر صورت بنا به روابطی که مابین زوجین قبل از ازدواج برقراره!!!میتوان تصمیم گرفت که این مطلب رو گفت یا نگفت!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید