شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. سلام آقای دکتر
    فرق بین خونریزی پریود و خونریزی بارداری چیه؟
    آیا خونریزی بارداری میتونه 3 روز مداوم  طول بکشه و روز سوم رنگش قرمز بشه و حجمش یکم بیشتر؟
    آیا استفاده از روش اورژانسی میتونه زمان پریودو 10 روز جلو بندازه؟
    ممنون

2. paryy

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من برای بارداری دارم اقدام میکنم و به خاطر همین قرص کلومیفن میخورم و به خاطر این قرص پریودم نامنظم شده و برای همین میخوام زمان تخمک گذاریم رو محاسبه کنم تا بتونم باردار بشم

3. paryy نوشته است: من برای بارداری دارم اقدام میکنم و به خاطر همین قرص کلومیفن میخورم و به خاطر این قرص پریودم نامنظم شده و برای همین میخوام زمان تخمک گذاریم رو محاسبه کنم تا بتونم باردار بشم

زمان بروز چنين شرايطي بدن يک خانم علائم بيروني را به صورت تحريک پذيري بالاتر، نشان مي دهد. اين تنها زماني است که در طول يک ماه او توانايي بارداري شدن را دارد و چيزي بيش از 24-12 ساعت بيشتر دوام ندارد. هورمون هايي که در اين حال ترشح مي شوند، باعث ميشوند او بيش از اندازه از هر نظر حساس شود به ويژه حس لامسه و بويايي او را تحت الشعاع قرار مي دهند.

http://roham.ws/web/ftopict-5014.html
    شايد اين لينك بتونه كمكتون كنه

4. paryy نوشته است: من برای بارداری دارم اقدام میکنم و به خاطر همین قرص کلومیفن میخورم و به خاطر این قرص پریودم نامنظم شده و برای همین میخوام زمان تخمک گذاریم رو محاسبه کنم تا بتونم باردار بشم

در خانمی که قرص کلومیفن استفاده میکنه تخمک گذاری معمولا 5 تا 9 روز بعد از پایان دوره مصرف قرص ها هست.............ممکنه بتونید زمان مورد نظر رو حساب کنید و مقاربتتون رو در اون زمان ها انجام بدید............ اما برای اینکه چیزی از دست نره و این مسئله رخ نده که تخمک گذاری های شما بین مقاربت های شما صورت گرفته باشه توصیه شده که در تمام دوره پریودتون هر 2 روز یکبار اقدام به مقاربت کنید.........
    موفق باشید

5. n_fazel نوشته است: به نام یگانه هستی بخش
    با سلام  و عرض ادب به تمامی دوستان
    30سال سن
    1-قاعدگی نامنظم. 2-طول سیکل مابین 24 و 28 روز میباشد. 3- دوره خونریزی 7روز 4-مورخ 13/11/88 شروع سیکل قبلی. 4- در تاریخ های 22،23،25،26،29و30 بهمن امیزش محافظت نشده داشتم.
    یکسال و هفت ماه است که جلوگیری ندارم. دو ماه پیش برای درمان یک پزشک انتخاب کردم در ازمایشات و تست هایی که انجام دادیم معلوم شد اسپرم های فعال همسرم در حد متوسط میباشند و در تستی که پزشک انجام دادند اظهار کردند که اسپرم های همسرم در بدن من تحرک چندانی ندارند. بنابراین یکسری دارو برای ایشان تجویز نمودند. در ماه پیش بعد از اتمام دوره خونریزی در اکثر روزها ترشحات من به قدری زیاد شده بود که در طول یکروز مجبور میدم سه بار لباس زیرم را عوض کنم و اغلب اوقات هم ترشحات اب بود و اصلا غلظتی نداشت به نحوی که لباس زیرم خیس شده مثل اینکه روی ان اب ریخته باشند. طبق قاعده چند ماه قبل یعنی سیکل 26 روزه میبایست 9/12 پریود میشدم . همانند دفعات قبل از شب قبل زیر دلم درد میکرد تا اینکه ساعت 9 صبح احساس کردم که خونریزی شروع شده و درد مختصری هم داشتم و از نوار بهداشتی استفاده نمودم. چون همیشه دردهای شدیدی داشتم بعد از گذشت یکساعت متوجه شدم که اصلا از درد خبری نیست و با گذشت ساعات بعدی متوجه شدم که فقط خونابه ای از من خارج شده و همان و دیگر تابه امروز خبری نشده. دیروز تست بارداری دارم و جواب ان منفی بود. به نظر شما چند روز دیگر ازمایش را تکرار کنم با به همین نتیجه بسنده کنم و به پزشک مراجعه و علت تاخیر را جویا شوم.      ممنوم از همه دوستان

با سلام ...ممکن هست به دلیل فشار های عصبی تنظیمات دوران قاعدگی به هم بخوره یعضا دیده شده که تا 50 روز هم طول کشیده و شخص حتی رابطه جنسی هم نداشته  ..در مورد بیبی چک هم بله دوباره امتحان کنید  تا خیالتان راحت شود

6. با سلام خدمت دوستان...
    من سوالی داشتم که فکرم را مشغول کرده..
    با به وجود امدن عمل لقاح و به وجود امدن نتفه دهانه رحم بسته میشود...
    ایا ترشحاتی که در نزدیکی پریود از مجرا خارج میشود نشان دهنده این است که لقاح صورت نگرفته؟
    یعنی اگر کسی ترشحات زیاد داشت نشان دهنده این ات که همچنان دهانه رحم باز است و هیچ نتفه ایی تشکیل نشده؟

7. hhww نوشته است: با سلام خدمت دوستان...
    من سوالی داشتم که فکرم را مشغول کرده..
    با به وجود امدن عمل لقاح و به وجود امدن نتفه دهانه رحم بسته میشود...
    ایا ترشحاتی که در نزدیکی پریود از مجرا خارج میشود نشان دهنده این است که لقاح صورت نگرفته؟
    یعنی اگر کسی ترشحات زیاد داشت نشان دهنده این ات که همچنان دهانه رحم باز است و هیچ نتفه ایی تشکیل نشده؟
    <Session>

عده ی زیادی از خانم ها همیشه ترشح دارند و نمیشه این رو پایه و اساس پریود قرار داد .
    درسته که قبل از پریود ترشح زیاد میشه اما نبود ان در نزدیکی دوره قاعدگی دلیل حاملگی نیست

8. بودن این ترشحات بعد از به تاخیر افتادن پریود چطور؟

9. miladgr نوشته است: سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار13-1-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 2-2-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود ومایع منی بر روی شکم و ناف ریخته شده البته تقریبا در همان لحظه رسیدن به حالت ارگاسم  آلت را بیرون آورده وباتکان دادن آلت مایع منی آمده  
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

مظمئنا  با این شرح و توضیح جواب شما خیر است

10. nima_z نوشته است:
    cima نوشته است:
    miladgr نوشته است: سلام،
    من 26 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار13-1-89 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 2-2-89 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود ومایع منی بر روی شکم و ناف ریخته شده البته تقریبا در همان لحظه رسیدن به حالت ارگاسم  آلت را بیرون آورده وباتکان دادن آلت مایع منی آمده  
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

رابطه محافطت نشده در هفته ي چهارم كمترين ريسك رو داره و شما اواخر هفته سوم بوديد و از طرفي در روز هاي پر خطر نبوديد. به هر حال احتمال بارداري هست.

با سلام
    من هیچگونه ادعایی در برابر دوستان با تجربه نمیکنم.
    خودمم همین تجربه ی کمی رو که بدست آوردم بخاطر جست و جوی چند ماهه ای بوده که داشتم  بخاطر سوال خودم.
    خیلی هم ترسو بودم بخاطر این که با اینکه انزال رخ نداد وبار اول انزالم هم بود ورابطه سطحی هم نبود و نامزدم هم شلوار هم لباس زیر داشت قطره ی کوچکی از پیشاب پشت پای نامزدم ریخته شد با اینکه عبور نمیکرد از شلوار و در سومین ماهی بود که اصلا نامزدم پریود نشده بود.  و نامزدم یه ماه و چندروز بعد پریود شد من استرس داشتم که باردار نشه!
    و توی این چندماه با خواندن مطالب مختلف و استفاده از سایتهای مختلف مخصوصا این سایت چندباری نزدیک بود سکته کنم!

خواهشم از دوستان اینه که آیا میشه در مورد سوالات مبهم مثل سوال این دوستمون  اطلاعات بیشتری بخواهند؟
    مثلا بپرسن آیا منی از روی شکم سر خورد بره پایین؟ یا اینکه آیا بلافاصله منی رو پاک کردید؟ بعد قضاوت کنند؟
    والا بخدا طرف سکته میکنه؟
    مگه اسپرم سواره ماشینه که تخت گاز کنه بره تو واژن؟
    یا شرایطی مثل مردن اسپرمها یا اسپرمهای غیر متحرک یا پرسیدن اینکه آیا بلافاصله شست و شو یا حمام بوده را در نظر بگیرند و بگند احتمال بارداری هست یا چند درصد احتمال داره؟
    شاید از نظر شما این جمله عادی باشه ولی  حال و استرس اون شخصی که داره این سوالو مینویسه خیلیه .

البته اشتباه از نحوه ی پرسشم هست.
    به هر حال بنده منظوری نداشتم  یه انتقاد کوچولو بود Smile   

با تشکر فراوان از عزیزان زحمت کش این سایت...

نیما جان سلام
    در جواب مثالی که در مورد اسپرم  و رفتن خودبخودش به واژن زدید  باید بگم که محققین به این نتیجه رسیدن که
    اسپرم دقیقا مثل لاکپشت تازه متولدشده که اصلا نمیدونه دریا کدوم جهت هست شروع به حرکت میکنه و مستقیم
    و بدون خطا به سمت دریا میره اسپرم هم یه موجود زندست و جرکت میکنه و حرکتش هم بدونه خطا به سمت رحم هست
    .پس در این مورد احتمال هر اتفاقی هست ... من این مقاله رو شخصا 3سال قبل خوندم  دوستان دیگه هم اگه این مطلب رو دارن در یه پست بذارند تا همه ببینند متاسفانه من پیدا نکردمش تا عین مقاله رو اینجا بذارم...با سپاس از همه دوستان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. Mazurka نوشته است: سلام
    من با نامزدم در تاریخه 8-1-89 نزدیکی بدون دخول داشتیم ( به این صورت که ممکن پیشاب به سطح آلت تناسلی نامزدم خورده باشه ) ایشون پریود نا منظم داره و تاریخ آخرین روز پریودش 25-12-88 بوده. نامزدم به شدت با خوندن مطالب سایت ترسید که نکنه حامله شده باشه به همین خاطر در تاریخ 26-1-89 از بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.باز از روی ترس در تاریخ 28-1-89 آز بتا (خون) داد که آزمایشگاه سه ساعته جوابو داد که بازم منفی بود آیا به این سرعت جوابو میدن؟(چون تو سایت خوندو بعد 3 روز جوابو میدن).
    ایشون 30-1-89 رفت دکتر بخاطر پریود نشدن که دکتر یه آمپول داد گفت این آمپول باعث میشه که بعد 2-5 روز پریود شی ولی تا امروز پریود نشد برای همین دوباره رفت دکتر و دکتر سونوگرافی کرد گفت عفونت مثانه داری و آنتیبیوتیک داد.
    حالا علت پریود نشدن چیه ؟احتمال حاملگی هست ؟؟؟چون مثل اینکه عفونت در زنان باردار شایع هست .تورو خدا یه جواب کامل بدین بفهمیم چیه قضیه بالاخره
    با تشکر

سلام  
    با این همه ازمایش و تست و دکتر که شما رفتید جای هیج چونه نگرانی وجود نداره اما پریود نشدن خانمها ....
    ظاهرا این مسئله ی قاعدگی کاملا به اعصاب و سیستم عصبی زنان دبط داره و هر چی بیشتر بهش فکر کنند و از دیر شدنش
    به هراس بیوفتن بیشتر تاخیر میکنه در اینجا جا داره که از دکتر صتدقی در خواست کنم که در این مورد یعنی ارتباط قاعدگی و
    تفکرات منفی در باره ی به تاخیر افتادن ان در زنان یک پست تخصصی بذارند تا بار ذهنی و عصبی ناشی از این امر از روی خانم ها برداشته بشه با دیدن کامنت های این پست میبینیم که  این مساله داره به یه بحران تبدیل میشه و لازم هست که خود دکتر
    ارامش رو به  خانم ها   هدیه کنند

12. hhww نوشته است: بودن این ترشحات بعد از به تاخیر افتادن پریود چطور؟

عرض کردم که غیر طبیعی نیست و در هر شخص به نوعی نمود داره ..تاخیر در پرییود ریشه های خاص خودش رو داره که میشه مشکلات عصبی  یا بالا و پائین شدن هرمون های زنانگی رو مثال زد ..در جائی نوشتم که یکی از دوستان تا 50 روز هم منتظر پریودش بوده بدونه اینکه حتی رابطه جنسی داشته باشه .... تاخیر در چریود اصلا نمیتونه دلیل محکمی بر باردار بودن باشه

13. hooman-2010 نوشته است: با سلام

میخواستم ببینم درد شکم و دردسینه ها که تقریبا از 1هفته قبل از زمان پریود شروع میشه به خاطر تخمک گذاریه یا علت دیگه ای داره؟
    همچنین اگر کسی  2هفته قبل از شروع این دردا رابطه محافظت نشده داشته باشه،آیا این دردهای شکم و سینه که همیشه از 1هفته قبل از پریود بعدی شروع میشه ،اگه دراین دوره هم وجود داشته باشه علامته اینه که خانوم میخواد پریود بشه و میشه گفت که دیگه احتماله بارداری نیست؟
    باتشکر

این درد ها برای اختلالات هرمونی و رحمتون هست که  داره برای تخلیه اماده میشه
    اما سوال دوم ...2 هفته  قبل از دوره یعنی هفته ی چهارم  سیکل قاعدگی  و این زمان یعنی جاملگی شما چیزی در حد صفر
    توصیه میکنم که در مورد عمل لقاح مطالعه کنید که همین سایت بهترین و کامل ترین اطلاعات رو در اختیارتون میذاره کافیه که سرچ کنید

14. mahnazvk

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با سلام من 35 سال دارم یک بچه یک ساله و نیمه دارم . پریودهای نامنظم دارم و 4 تا 5 روز طول می کشد . آخرین باری که پریود شدم 4 یا 5 فروردین بود. در روز 25 فروردین یک نزدیکی مشکوک داشتم قبل از انزال کامل از کاندوم استفاده نکردیم. الان چند روز است که پریود نشدم ولی علایم حاملگی هم ندارم. چون بچه شیر می دهم. درد سینه دارم. چند روز پیش بی بی چک به کار بردم ولی منفی بود. نمی دانم حامله هستم یا نه؟

15. mahnazvk نوشته است: با سلام من 35 سال دارم یک بچه یک ساله و نیمه دارم . پریودهای نامنظم دارم و 4 تا 5 روز طول می کشد . آخرین باری که پریود شدم 4 یا 5 فروردین بود. در روز 25 فروردین یک نزدیکی مشکوک داشتم قبل از انزال کامل از کاندوم استفاده نکردیم. الان چند روز است که پریود نشدم ولی علایم حاملگی هم ندارم. چون بچه شیر می دهم. درد سینه دارم. چند روز پیش بی بی چک به کار بردم ولی منفی بود. نمی دانم حامله هستم یا نه؟

سلام
    خوب اگه به گفته خودتون پريودهاي نامنظم دارين پس اين پريود نشدنتون غيرطبيعي نيست.بي بي چك هم كه منفي بوده.البته فراموش نشه كه بارداري در دوران شيردهي فقط تا  6ماه  بعد از زايمان اون هم بنا به شرايطي امكان پذير نيست در غير اين صورت بارداري هم اتفاق ميفته كه خيلي از خانومها متاسفانه به خاطر نداشتن آگاهي در دوران شير دهي باردار شدن.شما ميتونستين از قرصهاي ضدبارداري مخصوص دوران شيردهي هم استفاده كنين.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 39
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید