شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزديكي در زمان پريودي

1. سلام
    مي خواستم بدونم نزديكي در زمان پريودي بدون دخول براي زن ضرر دارد؟

2. morteza27 نوشته است: سلام
    مي خواستم بدونم نزديكي در زمان پريودي بدون دخول براي زن ضرر دارد؟

با سلام
    دوست عزیز، چون در این حالات بانوان هم ترشحات هورمونیشون زیاده و تحریک پذیرهم هستند!! و از طرفی آمیزش در این مقطع منع شده! ضمناً برای خوده مرد هم این عمل به این صورت،مشمئز کننده هست!! لذا اگه انجام نشه خیلی بهتره!! ولی درصورتیکه دخولی نباشه و به اون نواحی هم دستی زده نشه!! بنظرم اشکال خاصی نداشته باشه!!
    به هرحال چون زن در این بازه زمانی، دل و دماغ اینجور روابط رو نداره! بهتره که از انجامش خودداری بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. نزدیکی بدون دخول یعنی مالش سطحی آلتها به هم؟اگه اینطوریه و خانم هم اذیت نمیشن،نه ضرری نداره.

4. تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. ولی من شنیدم وقتی پریود میشن بیشتر خواستار رابطه میشن!!!!

6. Daniel_4love2 نوشته است: ولی من شنیدم وقتی پریود میشن بیشتر خواستار رابطه میشن!!!!

سلام
    دوست عزیز تا جایی که من میدونم خانمها در این زمان (پریود) اونقدر خلق و خوشون عوض میشه و دچار افسردگی میشن که تا مدتها ادامه داره و به گفته یکی از کاربرا تا میاد این حالت ازشون برطرف شه نوبت دفعه بعده .......به هر حال من فکر میکنم که این حرف شما اشتباهه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. Daniel_4love2 نوشته است: ولی من شنیدم وقتی پریود میشن بیشتر خواستار رابطه میشن!!!!

تعداد خيلي خيلي كمي از خانم ها اين جوري هستند و به خاطر تغيير در هورمون هاست.
    اما به خاطر دردناك بودن بدن معمولا دلشون نمي خواد رابطه اي باشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. خانم هائی که در زمان قاعدگی رغبت به نزدیکی دارند انگشت شمارند  اما ممکنه که مرد خواستار باشه و زن هم تن در بده اما به هر حال در این زمان نه وجه ی خوبی داره نه لذت
    بدون دخول هم که اساسا نزدیکی صورت نگرفته و اون معاشقه هست و هرگز ایرادی نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید