شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

درد زير شكم هنگام دخول در رابطه جنسی

1. سلام البته هميشه طبيعي نيست بايد آزمايش عفونت ادراري داد اگر مشكلي نداشت طبيعي است بازم با دكتر مشورت كنيد چون عفونت ادراري درزنان شايع است

2. neda1085

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است: با سلام
    دوست عزیز، علاوه بر اظهارات دوستمون، باید چند نکته رو تاکید کنم که در خارش اون ناحیه تاثیر داره:
    1- استفاده از البسه زیر غیر نخی!
    2- خشک نبودن اون ناحیه پس از اجابت مزاج.
    3- استفاده بیش از حد از مواد خوراکی گرم وتند.
    4- استفاده از دستمال و یا نوارهای غیر بهداشتی.
    5- در معرض هوا قرار نگرفتن اون موضع به مدت طولانی.
    6- عدم رعایت بهداشت شخصی.
    7- اصلاح موهای زائد با تیغ و مخصوصاً تیغهای کند.
    8- استفاده از عطر و ادوکلنها،در این نواحی.
    9- داشتن حساسیت به چیزهایی مانند کاندوم و امثال اون.
    10- وجود عفونت در دهانه واژن.
    11- اصلاح موهای زائد شریکتون با تیغ و رشد همراه با جوانه زدن اونها که خیلی ریز و زبرند و در تماس آلت با آلت در پوست این ناحیه ، فرو رفته و باعث خارش میشود!!
    و....
    در انتها بهترین پیشنهاد مراجعه به متخصص زنان میباشد.
    موفق و شاد باشید.

سلام دوست عزیز:
    در معرض هوا قرار نگرفتن اون موضع به مدت طولانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من اصلا منظور شما رو متوجه نشدم.
    و از شما هم بابت جواب کامل و جامع بسیار بسیار تشکر می کنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من فکر میکنم که منظور ایشون (البته با اجازه ایشون) اینه که،ممکنه شما به دلیل شغل یا موقعیت خاصی،بخش قابل توجهی از روز رو قادر نیستید که لباس راحتی داشته باشید و محصور بودن موضع برای مدت طولاتی سبب تعرق و درنتیجه خارش میشه.البته بهتره که شبها (لااقل برای مدتی)بدون لباس زیر بخوابید تا بیشتر در معرض هوا قرار بگیره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. ایا از عفونت میتونه روی میل جنسی تاثیر بذاره؟ من به صورت یکدفعه میلمو از دست دادم

5. عفونت مجاری ادرای والتهاب دهانه واژن میتونه با سوزش و تکرر ادار،احساس شدید ادرار در هنگام نزدیکی،سوزش و یا خارش در هنگام نزدیکی،نزدیکیهای دردناک همراه باشه.مسلماً درد در هنگام نزدیکی یا سوزش مانع از ارضای شما میشه اما به محض بهبود دوباره میتونید به سابق برگردید اما اینها هیچکدوم به معنای از دست دادن میل جنسی نیست.
    در صورتی که میلتون رو از دست دادین به مشاور یا پزشک مراجعه کنید شاید به واژینیسم دچار شدین.در مورد واژینیسم هم میتونید این تاپیک رو مطالعه کنید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-7837-.html

6. با سلام
    دوست عزیز، آرزو خانم ،ضمن تایید اظهارات سرکار مرجان خانم ، باید بگم احتمالاً شما ذهنتون در گیر موضوعی دیگر هست که این میل رو از دست دادید!! و این بدین معناست که عدم تمرکز در شما در این قضیه ، به مدت کوتاهی بروز کرده ! که بنا به تجربه، در بیشتر دوجنس مرد و زن گاهاً اتفاق می افته و با اتمام مورد  فرعی که موجب این قضیه شده! برطرف میشه!! البته اگر دارویی مثل داروهای اعصاب مصرف نمیکنید که منشاء ایجاد اون باشه !
    بنده این مورد رو زمانی که در حین اجرای پروژه ای بودم کاملاً احساس کردم! و این رو بگم که با اتمام اون پروژه، این معضل هم بکلی مرتفع شد! پس در اطراف خود جستجو کنید و منشاء اونو پیدا کرده و به فرا خور اون راهی پیدا کنید.
    در نهایت اگه این قضیه به مدت طولانی ،در شما حادث شد! حتماً با متخصص زنان مشاوره ای داشته باشید.
    موفق و بهروز باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. romina11 نوشته است: سلام و خسته نباشيد
    مدتيه كه همسرم در نزديكي با دخول در پايين شكم ، زير ناف دردي حس مي كنه و بعد از ارضا هم دچار كمر درد ميشه.
    ميخواستم بدونم علتش چيه ؟

حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید چون احتمال عفونت هست... اما کمر درد میتونه از پوزیشن شما هنگام نزدیکی باشه

8. سلام من به دلیل اینکه در دوران عقد به سر میبرم مجبور شدم که رابطه مقعدی را چندین بار تکرار کنم (تقریبا 10 بار این رابطه را داشتم)البته به اصرار همسرم که خودم از این بابت رنج میکشم و میزان باد شکمم زیاد شده به طوری که سخت میتونم خومو کنترل کنم می خواستم بدونم آیا راه حلی برای برطرف کردن این مشکلم وجود داره؟ ممنونم

9. دوست من
    رابطه مقعدي عوارض بسياري دارد كه با جستجو در سايت اطلاعات زيادي در مورد ان بدست مياوري.ابتدا سعي كنيد همسرتون رو از مضرات اينكار اگاه كنيد.مشكل شما با چند روز دوري از اين كار حل ميشود البته اميدوارم به ناحيه مورد نظر اسيبي وارد نشده باشد .مسلما اگه مشكل حل نشد مراجعه به پزشك و جراح بهرين گزينه ميباشد

موفق باشيد

10. mary1 نوشته است: سلام من به دلیل اینکه در دوران عقد به سر میبرم مجبور شدم که رابطه مقعدی را چندین بار تکرار کنم (تقریبا 10 بار این رابطه را داشتم)البته به اصرار همسرم که خودم از این بابت رنج میکشم و میزان باد شکمم زیاد شده به طوری که سخت میتونم خومو کنترل کنم می خواستم بدونم آیا راه حلی برای برطرف کردن این مشکلم وجود داره؟ ممنونم

سلام
    دوست عزیز قبلا هم بارها در مورد مضرات این نوع رابطه در سایت بحث شده و شما میتونید با یه سرچ کوچولو به جواب برسید...........اما به طور کلی باید گفت :
    این نوع رابطه رو ترک کنید.....چون دارای عوارض همچون عدم کنترل مدفوع،خونریزی مستمر،هموروئید مزمن،و ده ها مورد دیگه هست....
    موفق باشید

11. mary1 نوشته است: سلام من به دلیل اینکه در دوران عقد به سر میبرم مجبور شدم که رابطه مقعدی را چندین بار تکرار کنم (تقریبا 10 بار این رابطه را داشتم)البته به اصرار همسرم که خودم از این بابت رنج میکشم و میزان باد شکمم زیاد شده به طوری که سخت میتونم خومو کنترل کنم می خواستم بدونم آیا راه حلی برای برطرف کردن این مشکلم وجود داره؟ ممنونم

با سلام
    دوست عزیز، همه گفته هارو دوستان گفتن، فقط میشه پیشنهاد کرد که اکیداً از این رابطه، حذر کنید!!! چون در آینده به عدم کنترل مدفوع نیز به غیر از تبعات دیگر، مبتلا خواهید شد!! ضمناً عوارض همچون بیماری ایدز هم بعضاً گریبانگیر این نوع زوجین میشه! پس برای لذت بردن و ازدیاد نسل!! مجرایی (واژن)که خداوند متعال قرار داده رو استفاده کنید تا هم لذت ببرید و هم دچار اینگونه عوارض خانمان برانداز نگردید!
    به هر حال ،اگه همسرتون شما رو دوست داره و به سلامتیتون اهمیت میده !! و دوست داره در آینده زنی سالم داشته باشه!! ترک این رابطه ، کمک شایانی به بهبود معضل شما میکنه! پس ترکش کنید! و ایجاد رابطه کامل رو به بعد از ازدواج رسمی، موکول کنید! باور بفرمایید با این صبر و حوصله، ضمن تضمین سلامت شما و ایشون،مشکلی ایجاد نخواهد شد.
    موفق و سلامت باشید.

12. ممنون از راهنمایی همتون...من خودم کامل با عوارض این نوع رابطه آگاهم ولی همسرم اصرار به این کار داره حداقل تا زمان ازدواجمون...ولی نمیدونم چه جوری منصرفش کنم...من خودم کامل با این نوع رابطه مخالفم ولی...

13. دوست من

ادامه اينكار حتي لذت نزديكي از واژن رو هم براي همسرتون از بين ميبره .اگه عقد كرده هستيد و به ادامه زندگي با ايشون اميدوار هستيد چرا نزديكي از واژن رو شروع نميكنيد. البته شما شرايط خودتون رو بهتر ميدونيد . به هرحال در راه توقف رابطه مقعدي از هيچ تلاشي دريغ نكنيد
    موفق باشيد

14. آیا این درد زیر شکم که دوستمون گفتن به خاطر خالی نشدنه کامل آلت از مواد ترشحی بعداز رابطه  ( مثلن رابطه های روزهای قبل ) نمیتونه باشه؟
    اصلا آیا این موضوع میتونه شکم درد رو بوجود بیاره ؟ حتی بدون رابطه ی جنسی ؟

15. mary1 نوشته است: ممنون از راهنمایی همتون...من خودم کامل با عوارض این نوع رابطه آگاهم ولی همسرم اصرار به این کار داره حداقل تا زمان ازدواجمون...ولی نمیدونم چه جوری منصرفش کنم...من خودم کامل با این نوع رابطه مخالفم ولی...

سلام
    جواب شما در پاراگراف دوم متن اقای aliyan داده شده ...........
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 7
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید