شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا ادامه رابطه جنسی بعد از ارگاسم برای آقایان مشکل است؟

1. یک صحبت جدی با شوهر و اینکه بفهمه چیزی بلکه بیش از لذتی که خودش میبره، از خانمش دریغ میشه از همه چیز مهمتر هست.
    حالا اگر آقا نخواست یا نتونست خودش رو کنترل کنه فراموش نکنیم که خانم ها هم میتونند نقش فعالتری در کنترل مردها داشته باشند. هر وقت احساس کردید داره موقعش میرسه یک جوری با یک بهانه یا ترفندی کار رو متوقف کنید یا به تاخیر بندازید.
    چه جوری دیگه بستگی به خودتون داره. کاملا جلوش رو بگیرید و کار رو متوقف کنید یا مثلا تغییر موقعیت، تعویض کاندوم، یک سوال یا حرف بی ربط، "اوه، اون گنجشک رو ببین"، یک عشوه مشمئز کننده...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. مرسی از همه دوستان. خواهش میکنم اگه کسی موارد بیشتری به ذهنش می رسه عنوان کنه. از آقای دکتر هم خواهش می کنم حتما جواب سوال منو بدن.

3. bidi

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام & دو سوال
    اينكه بعضي از آقايون اين طرز فكر رو دارن كه فقط هنگام روابط زناشويي به فكر ارضا كردن خودشون هستن آيا اين دليلش برميگرده به طرز فكر اونا در دوران پيش از ازدواج (مجردي) يا اينكه اين نوع برخورد اونا، بعد از ازدواج و با عادي شدن روابط زناشويي صورت گرفته ؟
    من خودم هنوز ازدواج نكردم اما اگه يه وقتي به رابطه با همسر آيندم فكر كنم بيشتر اينو مد نظر دارم كه اول بايد اونو ارضا كنم ( با توجه به اين موضوع كه اقايون زودتر ارضا ميشن)آيا امكان داره اين طرز فكرم با گذر زمان و بعد از ازدواج تغيير كنه

و سوال بعديم اينه كه اگه هميشه در رابطه زناشويي ابتدا پيش نوازي (بيشتر از سوي مرد)صورت بگيره و هنگامي كه زن به نزديكي مرحله ارگاسم رسيد دخول انجام شه آيا اين منطقيه و ميتونه هميشه رضايت طرفين رو در پي داشته باشه يا بايد گاهي مرد به فكر استفاده از قرص ها و ساير مواد تاخيري باشه تا بيشتر مدت زمان مربوط بشه به دخول؟
    پيشاپيش ممنون از پاسخگويي دوستان

4. با سلام
    دوست عزیز،با عنایت به اینکه این موارد  برای افراد با توجه به توان جسمی و روحیی که دارند تفاوت وجود داره ! ولی به ترتیب جواب سئوالاتتون میتونه موارد ذیل باشه!
    1- خیر!! این موضوع از زود تحریکی مردان نشات میگیره! چون شهوت مرد به چشمشه و با دیدن صحنه های محرک ، بدن عکس العمل نشان داده  و این نگاه ، تحریک را سریعتر و موجب انزال  زودتر را باعث خواهد شد.البته استثناء هم وجود دارد.
    2- بهترین کار تحریک زن قبل از مرد بوده و این امر به ارضا طرفین در یک زمان کمک شایانی میکنه و بیشتر توصیه میشه که انجام بشه!! زیرا بانوان بعضاً دیر تحریک شده و دیرتر از مرد  ارضا میشوند و این بدلیل اینست که شهودت ایشان به لمس و پیش نوازی ،مربوط میباشد و نه صرفاً به چشم و دیدن!!
    3- در مورد استفاده از دارو برای اینکار هم بنده به شخصه توصیه نمیکنم که مصرف بشه چون استمرار استفاده از دارو باعث شرطی شدن افراد شده(یعنی تا از اون دارو استفاده نشه مثلاً نعوذی اتفاق نمی افته و...) و تبعات مخربی رو ایجاد میکنه
    در پایان با جستجو در سایت میتونید مطالب جالب و کاملی رو پیدا کنید که بیشتر و بهتر از بنده  توضیح دادند.
    موفق و بهروز باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  5. bidi نوشته است: سلام & دو سوال
    اينكه بعضي از آقايون اين طرز فكر رو دارن كه فقط هنگام روابط زناشويي به فكر ارضا كردن خودشون هستن آيا اين دليلش برميگرده به طرز فكر اونا در دوران پيش از ازدواج (مجردي) يا اينكه اين نوع برخورد اونا، بعد از ازدواج و با عادي شدن روابط زناشويي صورت گرفته ؟
    من خودم هنوز ازدواج نكردم اما اگه يه وقتي به رابطه با همسر آيندم فكر كنم بيشتر اينو مد نظر دارم كه اول بايد اونو ارضا كنم ( با توجه به اين موضوع كه اقايون زودتر ارضا ميشن)آيا امكان داره اين طرز فكرم با گذر زمان و بعد از ازدواج تغيير كنه

و سوال بعديم اينه كه اگه هميشه در رابطه زناشويي ابتدا پيش نوازي (بيشتر از سوي مرد)صورت بگيره و هنگامي كه زن به نزديكي مرحله ارگاسم رسيد دخول انجام شه آيا اين منطقيه و ميتونه هميشه رضايت طرفين رو در پي داشته باشه يا بايد گاهي مرد به فكر استفاده از قرص ها و ساير مواد تاخيري باشه تا بيشتر مدت زمان مربوط بشه به دخول؟
    پيشاپيش ممنون از پاسخگويي دوستان

سلام به همه.این طرز فکر به نظرم زیاد با دیدگاه آدمای امروزی تطابق نداره.والا نشات اونو نمیدونم ولی این طرز فکر شما نشانه عاقل بودن و ایثارگری و بلوغ فکری و دید باز شماست.نه چرا عوض بشه.همین فکرو تا زمان ازدواج تقویت کنید و باهاش پیش برید و دامنه اطلاعاتتون رو قوی تر کنید.این طرز فکر یه جورایی تضمین کننده سلامت روابط شما در آینده هم هست.بله پیشنوازی و تحریک کامل کاملا" منطقیه و برای مردانی که زودانزالی هم دارن خیلی مفیده.
    البته برای جلب همیشگی رضایت باید تنوع به خرج داد.مثلا" جای عمل جنسی رو عوض کنید یا قبلش یه پیاده روی عاشقانه مثل دوران نامزدی برید خیلی موثره.قرص ها و غیره عوارض دارن.زیاد توصیه نمیشه.شاد و پیروز باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. دوست عزیز سلام

ماآقایون در پوزیشنهای مختلف زودتر یا دیرتر به انزال میرسیم شما باید در رابطه جنسی تان همه را تجربه کنید حتما در یکی از پوزیشنها یا شما زودتر ارگاسم می شوید یا شوهرتان دیرتر به انزال میرسد وباید حتما در این باره با همسرتان صحبت بکنید تا به هماهنگی برسید ودوست دیگری که از خشکی ودرد درهنگام نزدیکی میگفتند این موضوع فقط بخاطر مسایل روحی است وشوهر ایشان باید قبل از هر کاری صحبت های تحریک امیز یا حتی بعضی از فیلمهای قابل دیدن را باهم تماشا کنند ودر همان حال شوهر باید با بازی کردن وتحریک بیشتر خانم بپردازد واحتمالا تا حالا این دوستمان حس کامل از یک نزدیکی خوب را حس نکرده اند که اینگونه ناامیدانه صحبت می کردند امیدوارم با راه نمایی دوستان وصحبت کردن در این رابطه با همسرتان به نتایج رضایت بخش برسید اگر اینگونه شد حتما به بقه دوستان اطلاع بدهید تااز روش شما برای حل مشکل دیگران استفاده شود.

7. rozbeh_2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام شما باید از همسرتان بخواهید که اول شمارو تحریک کند و هر وقت شما به نزدیکی یه ارگاسم رسیدید بد عمل رابطه جنسی را انجام بدهید. دلیتش بخاطر این هست که تمام مرد ها زود تر از خانوم ها ارضا میشن و وقتی مرد ارضا میشه دیگه برای بار 2وم لذت جنسیش و تحریکیش کاهش پیدا میکنه حداقل برای رابطه جنسی دوباره ی مرد به 10 دقیقه تا نیم ساعت زمان لازمه و برای مرد لذت ارضا شدن دفه اول بیشتر تا دفهات پشته سر هم دیگه و همین طور میتوانید از اسپری های تخیری هم استفاده کند بهتون کمک میکنه.

پیروز و موفق باشید

8. paparak نوشته است: سلام. یه سوال مهم از حضور آقای دکتر رهام دارم: آیا آقایان بعد ا اینکه به ارگاسم رسیدند می تونن به رابطه جنسی ادامه بدن تا همسر یا شریک اونها هم به ارگاسم برسن؟ منظورم اینه که بعد از ارگاسم یا به طوردقیق تر انزال ادامه رابطه و فعایت براشون دردناک یا مشکله؟ من احساس میکنم همسرم بعد از انزال نمیتونه به حرکات و رابطه دامه بده  چون از تکان وحرکت منم جلوگیری میکنه و از اونجا که ما ارگاسم همزمان نداریم و من دیرتر ارضا میشم ( حدود 1 دقیقه دیرتر) من بیشتر اوقات نمیتونم ارضا بشم. حالا سوال من اینه که آیا در کل آقایون ادامه رابطه بعد از انزال یا در حال انزال براشون دردناک یا مشکله؟ اگر نه به نظر شما این رفتار همسر من به چه علت می تونه باشه؟ البته اینم گم که من از حالت چهره ایشون می فهمم که بعد از انزال با هر حرکت اضافه دچار درد میشه. فقط می خواستم بدونم این یه قاعده عمومیه یا همسر من مشکلی داره که دچار این حالت میشه؟ در ضمن اگه این موضوع کمک میکنه باید بگم پوزیشن ما اغلب در حالتیه که ایشون خوابیده و من در حالت نشته روی آلت دخول رو انجام میدیم.

دوست عزیز در اقایون بعداز انزال الت اونها شل میشه و دیگه نمیتونند تحریک بشن مگر چند دقیقه دیگه دلیلشم اینه که
    خونی که وارد عروق التشون شده و باعث بزرگ شدنش شده تخلیه مییشه البته دارو هائی هستند که جلوی تغییر شکل الت بعد از انزال رو میگیزه و همونطور سفت نگهش میداره اما در دراز مدت ضرر داره اما درد بعداز انزال رو من نشنیدم تا به حال
    شاید نمیتونه لذت بیشتر رو تحمل کنه در اون لحضه ..در هر حال بهتره که با تحریک بیشتر شما زمان ارگاسمتون رو با هم  یکی کنید تا رضایت جنسی شما هم براورده بشه و در اینکه همسرتون مشکلی نداره شک نکنید

9. tosan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام خدمت دوستان
    من الرژی دارم و یک مدتی هست میل جنس ام کم شده یعنی 1هفته یکبار ایا به بیماریم بر می گردد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. tosan نوشته است: باسلام خدمت دوستان
    من الرژی دارم و یک مدتی هست میل جنس ام کم شده یعنی 1هفته یکبار ایا به بیماریم بر می گردد

با سلام
    دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم برخی آلرژی ها روی میل جنسی اثر داره. مثلا بعضی از آلرژی های فصلی.
    توصیه میکنم خودسرانه یوقت دارو مصرف نکنید, چون ممکنه مشکل شما این نباشه. تشخیصش رو به عهده پزشک متخصص بذارید.
    موفق و پیروز باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. نقل قول:
    tosan نوشته است: باسلام خدمت دوستان

سلام . فکر می کنم هر چیزی که روی فکر و اندیشه ادم اثر بگذارد ومغز را درگیر کند  از میل جنسی میکاهد بخوصوص در شما که جسمتان درگیر بیماری است و باعث شده فکرتان را هم مشغول کند.ارزوی بهبودی شما را دارم.

12. سلام
    الت در حال نعوظ باید عمود بر زمین باشد وبه جلو راست شود ولی الت من به بالا یعنی سمت صورتم راست میشه میخواستم دلیل اینو بگیدوبگید که چگونه به سمت جلو وعمود زمین راست بشه
    ممنون

13. سلام در این خصوص چون زمان رسیدن اقایان زودتر است بهتر است با هماهنگی ابتدا خانمها به یک اوجی برسند بعد نزدیکی بصورت کامل انجام شود چون بعد از انزال اقایان ادامه رابطه برایشان درد اور است و نمیتوانند ادامه دهند

14. mohammad1389 نوشته است: سلام
    الت در حال نعوظ باید عمود بر زمین باشد وبه جلو راست شود ولی الت من به بالا یعنی سمت صورتم راست میشه میخواستم دلیل اینو بگیدوبگید که چگونه به سمت جلو وعمود زمین راست بشه
    ممنون

اگه منظور اينه كه الت با پاها بايد زاويه قائمه و 90 درجه داشته باشه خير در حالت نعوظ كامل يا فول ايركشن اين زاويه بيشتر از 90  والت به سمت بالا متمايل است و اين رو در تصاوير گرافيكي مربوط ميشه ديد

15. hamedv66

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    با تائید تمام موارد بالا به نظر من چیزی که در یک رابطه زناشویی از اهمیت زیادی برخورداره رضایت طرفین از رابطه است با توجه به اینکه راه های زیادی برای درمان زود انزالی وجود داره باید دید آیا همسر شما هم به دنبال ارضا کردن شما هست یا اینکه فقط به فکر خودشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید