شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. nima_z نوشته است: دوستان لطف کنید این سوال منو جواب بدید:
    آیا اسپرم فقط در حالت مایع (چه پیشاب چه منی) حرکت میکنه یا بدون مایع روی پوستم حرکت داره؟

اسپرم تا 3 ساعت زنده است و در محيط مرطوب قابليت حركت داره اما توانايي حركتش كم ميشه و ضعيف.
    درسته دم داره اما پا كه نداره خودش راه بيفته هر جا خواست بره.

2. cima نوشته است:
    nima_z نوشته است: دوستان لطف کنید این سوال منو جواب بدید:
    آیا اسپرم فقط در حالت مایع (چه پیشاب چه منی) حرکت میکنه یا بدون مایع روی پوستم حرکت داره؟

اسپرم تا 3 ساعت زنده است و در محيط مرطوب قابليت حركت داره اما توانايي حركتش كم ميشه و ضعيف.

درسته دوست عزیز این 3 ساعت زده موندنی که شما گفتی مربوط میشه به حجم خاصی از اسپرم اونم به شکل مایع نه بدون مایع. به محض اینکه بدون مایع بمونه از بین میره نه اینکه 3 ساعت زنده باشه.
    تازه اگه به شانس منه که اسپرم پا داره!!!!! Smile Smile

3. nima_z نوشته است:
    cima نوشته است:
    nima_z نوشته است: دوستان لطف کنید این سوال منو جواب بدید:

درسته دوست عزیز این 3 ساعت زده موندنی که شما گفتی مربوط میشه به حجم خاصی از اسپرم اونم به شکل مایع نه بدون مایع. به محض اینکه بدون مایع بمونه از بین میره نه اینکه 3 ساعت زنده باشه.
    تازه اگه به شانس منه که اسپرم پا داره!!!!! Smile Smile

سپرم تا 3 ساعت زنده است و در محيط مرطوب قابليت حركت داره اما توانايي حركتش كم ميشه و ضعيف.

4. امکان دارد مصرف قرص‌تان را فراموش کنيد يا درحين مصرف کاندوم متوجه شويد در اثر پاره شدن يا خارج شدن آن، مقاربت مثبتي به وجود آمده و احتمال بارداري ناخواسته به وجود آيد. در اين مورد بايد به يک روش اورژانسي پيشگيري از بارداري بينديشيد. نبايد زمان را از دست بدهيد چون هرچه از موعد ارتباط مثبت و مشکوک کمتر گذشته باشد، احتمال موفقيت شما به صددرصد نزديک‌تر خواهد بود. خلاصه اينکه تا """""120ساعت"""""" بعد از آن مقاربت مشکوک، براي جبران آن و جلوگيري از يک بارداري ناخواسته فرصت داريد. براي اين پيشگيري اورژانسي معمولا خانم‌ها از قرص LD يا HD و يا قرص‌هاي تري فازيک استفاده مي‌کنند. به اين طريق که براي قرص LD، 4 تا قرص را يکجا استفاده مي‌کنيد و سپس 12ساعت بعد هم 4 قرص ديگر مي‌خوريد. براي قرص HD هم به محض در اختيار گرفتن قرص، دو تا مصرف ‌کرده و 12 ساعت بعد هم دوتاي ديگر مي‌خورند. براي قرص‌هاي تري‌فازيک هم بايد در ابتدا 4 تا قرص سفيدرنگ و سپس 4 تاي ديگر هم 12 ساعت بعد بخورند.
    تهوع و استفراغ به دليل مصرف تعداد زياد اين قرص‌ها آزاردهنده است و نيمي از مصرف‌کنندگان تهوع و 20 درصد هم استفراغ را تجربه مي‌کنند. امروز قرص پيشگيري اورژانسي ديگري را پيشنهاد مي‌کنيم که آمار تهوع و استفراغ در مصرف‌کنندگان آن بسيار کمتر است (فقط 20 درصد امکان تهوع و 6 درصد امکان استفراغ دارند). قرص لونورژسترول، با آمار موفقيت 99 درصد مي‌تواند موفقيت شما را تضمين کند. در روش قديمي که از قرص‌هاي LD و HD و تري فازيک به طريقي که ذکر کردم استفاده مي‌کرديد موفقيت شما 97 درصد بود و زمان محدودتر و عوارض جانبي بيشتري داشتيد. ضمنا طريقه مصرف اين قرص نيز بسيار ساده‌تر است. کافي است دو قرص لونورژسترول را از داروخانه تهيه و (قيمت آن بسيار پايين است و بدون نسخه در همه داروخانه‌ها موجود مي‌باشد) ميل کنيد. شما فقط به همين دو قرص احتياج داريد. مراقب باشيد اين روش پيشگيري اورژانسي است و نبايد برايتان عادي و هميشگي باشد.

منبع:http://salamatiran.com/NSite/FullStory/?Id=35805&type=2

سلام
    بالاخره 72 ساعت وقت هست یا 120 ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
    مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من با نامزدم در تاریخه 8-1-89 نزدیکی بدون دخول داشتیم ( به این صورت که ممکن پیشاب به سطح آلت تناسلی نامزدم خورده باشه ) ایشون پریود نا منظم داره و تاریخ آخرین روز پریودش 25-12-88 بوده. نامزدم به شدت با خوندن مطالب سایت ترسید که نکنه حامله شده باشه به همین خاطر در تاریخ 26-1-89 از بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.باز از روی ترس در تاریخ 28-1-89 آز بتا (خون) داد که آزمایشگاه سه ساعته جوابو داد که بازم منفی بود آیا به این سرعت جوابو میدن؟(چون تو سایت خوندو بعد 3 روز جوابو میدن).
    ایشون 30-1-89 رفت دکتر بخاطر پریود نشدن که دکتر یه آمپول داد گفت این آمپول باعث میشه که بعد 2-5 روز پریود شی ولی تا امروز پریود نشد برای همین دوباره رفت دکتر و دکتر سونوگرافی کرد گفت عفونت مثانه داری و آنتیبیوتیک داد.
    حالا علت پریود نشدن چیه ؟احتمال حاملگی هست ؟؟؟چون مثل اینکه عفونت در زنان باردار شایع هست .تورو خدا یه جواب کامل بدین بفهمیم چیه قضیه بالاخره
    با تشکر

6. با سلام
    دوست گرامی،با توضیحاتی که شما دادید،احتمال بارداری ایشون تقریباً صفره! چون آزمایش خون ، همه چیز رو نشون میده! مگر اینکه درست تجزیه و تحلیل نشده باشه! اگه تا یکی و دوروز دیگه ایشون پریود نشدن ! پیشنهاد میکنم مجدداً آزمایش خون رو تحت نظر یک متخصص زنان انجام بدهند!انشالله که مشکلی نخواهد بود! ولی منبعد دقت و کنترلهای لازمه رو در این امور داشته باشید.!!!!!
    موفق و بهروز باشید.

7. سلام من 32 ساله هستم. 1 ساله برای بار داری اقدام می کنم. پریودهای منظمی دارم 28 تا 30 روز مدت خون ریزی 6روز است .ولی 2 ماه جلو انداختم . ماه قبل 7 روز جلو انداختم . ولی این ماه 5 روز عقب انداختم و بعد پریود شدم. این جلو و عقب انداختن مرا نگران کرده . در ضمن همه آزمایشاتم خوب بوده و سونو هم داده ام که کیست و عفونت نداشتم وعکس رنگی هم انداختم که خوشبختانه رحمم مشکلی ندارد و سالم است .

8. tata57 نوشته است: سلام من 32 ساله هستم. 1 ساله برای بار داری اقدام می کنم. پریودهای منظمی دارم 28 تا 30 روز مدت خون ریزی 6روز است .ولی 2 ماه جلو انداختم . ماه قبل 7 روز جلو انداختم . ولی این ماه 5 روز عقب انداختم و بعد پریود شدم. این جلو و عقب انداختن مرا نگران کرده . در ضمن همه آزمایشاتم خوب بوده و سونو هم داده ام که کیست و عفونت نداشتم وعکس رنگی هم انداختم که خوشبختانه رحمم مشکلی ندارد و سالم است .

سلام.خوب الان مشكل شما چيه؟ شما كه با توضيحاتي كه دادين مشكلي ندارين.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. tata57 نوشته است: سلام من 32 ساله هستم. 1 ساله برای بار داری اقدام می کنم. پریودهای منظمی دارم 28 تا 30 روز مدت خون ریزی 6روز است .ولی 2 ماه جلو انداختم . ماه قبل 7 روز جلو انداختم . ولی این ماه 5 روز عقب انداختم و بعد پریود شدم. این جلو و عقب انداختن مرا نگران کرده . در ضمن همه آزمایشاتم خوب بوده و سونو هم داده ام که کیست و عفونت نداشتم وعکس رنگی هم انداختم که خوشبختانه رحمم مشکلی ندارد و سالم است .

با سلام
    دوست عزیز،فکر میکنم از بابت نامنظمی پریودتون نگرانید!! اینطور نیست؟؟؟ اگه جواب مثبته ! که باید بدانید این قضیه برای بیشتر خانمها اتفاق می افته که دلایل زیادی همچون استرس، عدم بالانس هورمونی،کیست تخمدان و.... داره! ولی با توضیحات شما ،با دادن آزمایشات متداول، خداروشکر هیچ مشکلی ندارید! لذا این بی نظمی زیاد نگران کننده نیست! مگر اینکه مدتش طولانی شده باشه یعنی بیش از ده روز!!!
    ولی احتمالاً به خاطر اینکه برای بارداری اقدام کردید! این مورد ،به خاطر ترشحات  هورمونی بوده! در هر حال اگه خیلی نگران و حساسید!! بهترین پیشنهاد مراجعه به متخصص زنان هستش!؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم بدونم فرق آمپول hmg و hcg چیه ؟ دکتر برای من hmg تجویز کرده که روز 13 پریود بزنم . درصد تاثیر این آمپول برای بارداری چقدره؟
    ممنون از کمک شما عزیزان

11. سلام
    مشکل من پریود طولانی در حدود 20 روز است که یک هفته اول آن به صورت لکه بینی است و اواخر هفته درد در سینه ها و به دنبال آن خونریزی تقریبا شدید و از بین رفتن درد سینه ها به اندازه 4 تا 5 روز و بعد از آن لکه بینی مجدد تاتقریبا یک هفته در ضمن من قبلا کیست تخمدان داشتم که با خوردن قرصهای ضد بارداری رفع شد و قبل از ازداواج مشکلی نداشتم ولی بعد از ازدواج این مشکل را پیدا کردم و الان 4 سال است با آن درگیر هستم و می توان گفت همیشه پریود هستم لطفا مرا راهنمایی کنید پیش دکترهای مختلف هم رفتم اما هیچ تاثیر نداشت

12. sarah62 نوشته است: سلام
    مشکل من پریود طولانی در حدود 20 روز است که یک هفته اول آن به صورت لکه بینی است و اواخر هفته درد در سینه ها و به دنبال آن خونریزی تقریبا شدید و از بین رفتن درد سینه ها به اندازه 4 تا 5 روز و بعد از آن لکه بینی مجدد تاتقریبا یک هفته در ضمن من قبلا کیست تخمدان داشتم که با خوردن قرصهای ضد بارداری رفع شد و قبل از ازداواج مشکلی نداشتم ولی بعد از ازدواج این مشکل را پیدا کردم و الان 4 سال است با آن درگیر هستم و می توان گفت همیشه پریود هستم لطفا مرا راهنمایی کنید پیش دکترهای مختلف هم رفتم اما هیچ تاثیر نداشت

ايا جديدا دوباره آزمايش دادين؟ به نظر مياد دوباره كيست داشته باشين.يعني هر دكتري رفتي هيچ داروئي بهت نداده؟ نظرشون چي بوده؟

13. aida2000 نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم بدونم فرق آمپول hmg و hcg چیه ؟ دکتر برای من hmg تجویز کرده که روز 13 پریود بزنم . درصد تاثیر این آمپول برای بارداری چقدره؟
    ممنون از کمک شما عزیزان

سلام اين دو امپول هردوش واسه تحريك تخمگذاريه.البته فكر ميكني hmg قويتر از hcg باشه.درصدش بالاست نگران نباشيد.انشالا خبراي خوبي به زودي ميشنويم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. paryy

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من یه سوالی دارم اونم اینه که دو ماهی هست که قرص کلومیفن مصرف کردم وتوی این 2 ماه پریودم عقب میفته قبل از مصرف این قرصا منظم بودم وزمان تخمک گذاریم رو میتونستم تشخیص بدم الانم چیکار کنم روی تاریخ پریود قبلیم باید بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. paryy نوشته است: با سلام من یه سوالی دارم اونم اینه که دو ماهی هست که قرص کلومیفن مصرف کردم وتوی این 2 ماه پریودم عقب میفته قبل از مصرف این قرصا منظم بودم وزمان تخمک گذاریم رو میتونستم تشخیص بدم الانم چیکار کنم روی تاریخ پریود قبلیم باید بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان تخمک گذاری معلوم نميشه چون پريودتون نامنظمه. الان فقط ميتونيد از روش هاي محافظت شده استفاده كنيد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 39
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید