شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزن سوزن شدن بدن ، سوزش و متعاقبا خارش

1. سلام
    بدنم حالت سوزن سوزن شدن و سوزش و متعاقبا خارش داره. بخصوص موقعی که هیجان زده میشم یا موقع ترس یکباره کل بدنم سوزن سوزن میشه و بعد باید بخارونم.حدود 5 ماهه اینطوریم و این اواخر بیشترم شده و احساس خارش در دستهام رو دارم ولی موقع هیجان یکاره کل بدنم سوزن سوزن میشه  .خواهش میکنم کمک کنید .
    تشخیص شما چیه و چکار باید بکنم ؟ پیش کدوم متخصص برم ؟
    بنده مذکر و 24 سالمه

2. humea80 نوشته است: سلام
    بدنم حالت سوزن سوزن شدن و سوزش و متعاقبا خارش داره. بخصوص موقعی که هیجان زده میشم یا موقع ترس یکباره کل بدنم سوزن سوزن میشه و بعد باید بخارونم.حدود 5 ماهه اینطوریم و این اواخر بیشترم شده و احساس خارش در دستهام رو دارم ولی موقع هیجان یکاره کل بدنم سوزن سوزن میشه  .خواهش میکنم کمک کنید .
    بنده مذکر و 24 سالمه

در اون ناحیه از بدنتون که خارش دارین ایا پوستتون هم قرمز میشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. humea80 نوشته است: سلام
    بنده مذکر و 24 سالمه

با سلام
    دوست گرامی، پیشنهاد میکنم در گام اول با معاینه و تجویز تحت نظر متخصص داخلی ،یک آزمایش خون انجام بدید! شاید بالانس فاکتورهای خونیتون بهم خورده! ضمناً در خورد خوراکتون هم دقت کنید! آیا از مواد گرم و تند زیاد مصرف نمیکنید؟؟؟ به هرحال مراجعه به پزشک بهترین راهیست که بنظر میاد!
    شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ممنون بابت راهنمایی.
    نه آثار قرمز شدگی و مشکوک روی پوستم نیست .این سوزن سوزن شدن به صورت رندوم در بدنم پخش میشه .
    ممکنه بیماری حادی گرفته باشم ؟

راستی من روزی بیشتر از یک پست نمیتونم ارسال کنم . چرا این محدودیت برای کاربران جدید اعمال شده ؟

5. نگران نباشيد
    چندين احتمال وجود داره كه بعضياش رو ميگم براتون
    كم خوني ميتونه گاهي باعث حالت گز گز در بدن بشه ( پارستزيا )به خصوص در انتهاهاي دست و پا  اما شما چون مذكرين اين امكان كم ميشه
    احتمال بعدي
    مشكلات كبدي ( صفراوي ) هستش .در بعضي موارد مشكلات صفراوي باعث خارش شديد پوستي ميشه كه البته با داروي ساده اي قابل اصلاحه
    احتمال ديگه هم آلرژي يا كانتكت درماتاتيس هست كه چون شما اريتم (قرمزي) و التهاب ندارين اين احتمال هم كمه
    نگران نباشيد ...اما نه من نه هيچ كسه ديگه اي مثل پزشكي كه برگه آزمايشات كامل شما تو دستشه نميتو نه دقيق نظر بده
    به متخصص داخلي و ترجيحا متخصص غدد مراجعه كنيد ....

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید