شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. سلام آقای دکتر

من 26 سالمه و پریودی تقریبا منظم دارم.در تاریخ١٤/١/٨٩پریود شدم و در تاریخ٢٢/١یک رابطه سطحی (تنها ز طریق مالش آلت ها) داشتم که اولین رابطم هم بود و منی با آلت من هیچ تماسی نداشت اما از پیشاب مطمئن نیستم و برای اطمینان 24 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم (4قرص LD). در تاریخ ٢٦/١ یک رابطه سطحی دیگه داشتم که باز هم منی با آلتم هیچ تماسی نداشت اما من به خاطر استرس حدود 60 ساعت بعد دوباره از روش  اورژانسی استفاده کردم. آیا با این اوصاف باز هم احتمال بارداری در من وجود داره و اگر پریودیم به تعویق افتاد باید نگران باشم یا به خاطر مصرف قرص هاست؟

2. دوست عزیز.فقط 4 قزص LD ؟4 قرص دیگه رو هم 12 ساعت بعد خوردید؟اگر از روش اورژانسی درست استفاده کرده باشین،امکان بارداری صفره.اما عزیزم چرا در طی یک دوره 2 بار از روش اورژانسی استفاده کردین؟
    بهتره از کاندوم یا قرص استفاده کنید و اینهمه هم در طی یک دوره داروی هورمونی وارد بدنتون نکنید.
    مسلماً در دوره بعد پریودتون به دلیل اختلالات هورمونی با تاخیر همراه خواهد بود.

3. nima_z نوشته است:
    cima نوشته است:
    nima_z نوشته است: سلام
    دوستان 1 سوال
    همسرم 4 ماه بود که پریود نشده بود و در ماه 4 پریود شد
    ما 1 ماه و هفت روز قبل از پریود شدنش (یعنی نزدیک ماه سوم) رابطه داشتیم.
    میخواستم بدونم آیا این رابطه در زمان تخمک گذاری بوده یا نه؟ در حالی که 1 ماه و هفت روز بعد از رابطه پریود شد. مثلا ما رابطمون 7 بهمن بود و همسرم 14 اسفند پریود شد.
    ممنون

افرادي كه پريود منظم ندارند نميشه دقيقا گفت زمان تخمک گذاریشون كي هست.

یعنی این امکان بوه که رابطه در زمان تخمکگذاری بوده؟
    ولی ا ماه و هفت روز بعد از رابطه پریود شد
    یعنی فاصله ی تخمکگذاری با پریود اینقد زیاده؟
    آیا با وجود اینکه  یک ماه و هفتروز بعد از رابطه پریود شد احتمال بارداری وجود دارد یا منتفی شده
    ؟
    با تشکر

زمان تخمک گذاری در افرادی که سیکل قاعدگی نامنظمی دارن قابل تشخیص نیست
    اگر پریود شدن یعنی باردار نیستن

4. سلام تو رو خدا راهنماییم کنید
    من 11 روز پیش نزدیکی داشتم
    قائدگیم منظمه اما الان 6 روز عقب افتاده
    چه کار کنم؟؟
    ازمایش خون بدم یا سنو گرافی؟؟؟
    کدوم نشون میده؟؟
    اگه باردار بودم روشی برای سقط هست؟؟؟
    مثل قرص و امپول؟
    اخه ما تازه ماه دیگه عقد می کنیم الان نامزدیم
    زود جواب بدید ممنون میشم

5. با عرض معذرت از مدیریت نمیدونم این سوالو میتونم اینجا مطرح کنم یا نه...اگه جاش اینجا نیست ببخشید..

من بعد از 3 روز لکه بینی مداوم دیروز عصر پریود شدم.معذرت میخوام اگه واضح توضیح میدم.ولی من از دیروز فقط 3 بار حجم زیاد خون رو داشتم  یه بار همون دیروز عصر یه بار صبح که بیدار شدم و یه بار 2 ساعت پیش.و بقیه به صورت کمتری هست.البته لک نیست ولی خوب زیادم نیست.ولی مداوم هست.معذرت میخوام که میگم ولی رنگش کاملا مثل پریودهای قبلیم و قرمز رنگ هست.و کلا همه حالتهای پریودهای قبلیمو دارم.فقط حجمش کم هست. به خاطر مصرف قرص این جوریه؟ مشکلی نیست؟

پیشاپیش مرسی از جوابتون.

6. sagharjun نوشته است: سلام تو رو خدا راهنماییم کنید
    چه کار کنم؟؟
    کدوم نشون میده؟؟
    مثل قرص و امپول؟
    زود جواب بدید ممنون میشم

دوست عزیز... یعنی 5 روز مونده به پریودت نزدیکی داشتی؟ دوره هات چند روزست؟ اگه 28 روزه باشه احتمالش خیلی کمه.کاش حداقل از روش اورژانسی استفاده میکردی.الان بری آزمایش خون بدی %100 جواب درست رو بهت میده.همین الان برو تا عصر جوابو میگیری و میتونی بری دکتر. در مورد سقط صحبت کردن در موردش بر خلاف قوانین سایت هست.

7. sagharjun نوشته است: سلام تو رو خدا راهنماییم کنید
    چه کار کنم؟؟
    کدوم نشون میده؟؟
    مثل قرص و امپول؟
    زود جواب بدید ممنون میشم

دوست عزیز.اگر 11 روز پیش نزدیکی همراه با انزال داشتین،میتونید برید و آزمایش خون بدید.الان جواب قطعی میده.سونوگرافی از هفته ششم به بعد بارداری رو نشون میده.ضمن اینکه این استرس هم عاملی برای عدم پریودیتونه.ایشالا که باردار نیستید اما کلاً سقط جنین در قوانین این سایت نیست ضمن اینکه برای سلامتیتون هم خطرناکه.موفق باشید.

8. darya576 نوشته است: با عرض معذرت از مدیریت نمیدونم این سوالو میتونم اینجا مطرح کنم یا نه...اگه جاش اینجا نیست ببخشید..

من بعد از 3 روز لکه بینی مداوم دیروز عصر پریود شدم.معذرت میخوام اگه واضح توضیح میدم.ولی من از دیروز فقط 3 بار حجم زیاد خون رو داشتم  یه بار همون دیروز عصر یه بار صبح که بیدار شدم و یه بار 2 ساعت پیش.و بقیه به صورت کمتری هست.البته لک نیست ولی خوب زیادم نیست.ولی مداوم هست.معذرت میخوام که میگم ولی رنگش کاملا مثل پریودهای قبلیم و قرمز رنگ هست.و کلا همه حالتهای پریودهای قبلیمو دارم.فقط حجمش کم هست. به خاطر مصرف قرص این جوریه؟ مشکلی نیست؟

پیشاپیش مرسی از جوابتون.

سلام
    خانم دریا 576 باور کنید مشکل خاصی نیست جز به هم خوردن بالانس هورمونیتون.........فکر کنم شما گفته بودید از قرص LD هم استفاده می کردید و بعد از رابطتون هم از روش اورژانسی هم استفاده کردید...........شما خودتون گفتید 33 تا!!!!!!!!!!!قرص خوردید........اونم چه قرصهایی!!!!قرص سرما خوردگی یا استامینوفن که نخوردید................ ادم هر قدر هم که سالم باشه اگه اینکارو کنه باید منتظر عواقبش باشه.................حالا هم که میگید ازمایش بتا تون منفی شده و پریود شدید ............پس مشکل دیگه چیه؟؟؟؟
    مشکل خاصی نیست
    موفق باشید

9. sagharjun نوشته است: سلام تو رو خدا راهنماییم کنید
    چه کار کنم؟؟
    کدوم نشون میده؟؟
    مثل قرص و امپول؟
    زود جواب بدید ممنون میشم

سلام
    لطفا یه کم بیشتر در مورد رابطتون توضیح بدید............از دلایل عقب افتادن پریود استرس هست.........تا 10 روز عقب افتادن هم اشکالی نداره............
    موفق باشید

10. paryy نوشته است: با سلام
    من مدت 2 ماه است قرص کلومیفن مصرف میکنم وپریود منظم دارم در دوره اول 4 روز پریودم عقب افتاد ودرماه دوم 7 روز وروز 7 لکه کمرنگ داشتم + دردهای کمروشکم ودرد گرفتن سینه هام آیا قرص کلومیفن تاثیری در این تاخیر پریود دارد

این قرص همچین هم بی تاثیر نیستش و در به هم خوردن بالانس هورمونی کمک میکنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. ببخشید من یه سوال دیگه داشتم
    همسر من که بعد از 4 ماه پریود شد یعنی تو این 3 ماه  تا 14 روز قبل از ماه چهارم بدنش تخمکگذاری نکرده؟ چون اگه کرده بود پریود میشد. و آیا ضرر داره؟

12. paryy نوشته است: با سلام
    من مدت 2 ماه است قرص کلومیفن مصرف میکنم وپریود منظم دارم در دوره اول 4 روز پریودم عقب افتاد ودرماه دوم 7 روز وروز 7 لکه کمرنگ داشتم + دردهای کمروشکم ودرد گرفتن سینه هام آیا قرص کلومیفن تاثیری در این تاخیر پریود دارد

سلام
    درد شکم شما و اختلال قائدگی که پیش آمده مربوط به مصرف کلومیفن هست...........در درصد کمی از مصرف کنندگان این دارو اختلال قائدگی بطور لکه بینی دیده میشه...........ضمنا مصرف کلومیفن با تاخیر در زمان تخمک گذاری همراه است و معمولا تخمک 7 روز بعد از مصرف اخرین قرص کلومیفن ازاد میشود.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام من 21 سال دارم.1هفته پیش برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتم و از کاندوم یا وسیله دیگه واسه جلوگیری استفاده نکردیم.اما انزال خارج از واژن بود.و دیگه هم رابطه نداشتیم.پریود منظمی هم ندارم تا متوجه چیزی بشم.
    احتمال باردار شدنم در این شرایط وجود داره؟درصد این احتمال چقدر هست؟

14. mina7818

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،من جای مناسبی برای پرسش سوالم ندیدم شرمنده منو راهنمایی کنید.من دو ماهه باردارهستم سا عت کاریم زیاده  از 7تا 2نیم خیلی خسته میشم.از طرفی 45 کیلو بیشتر نیستم یک رژیم غذایی مناسب نیاز دارم چه کنم ؟چه کنم؟غذام خیلی کم است.دوست دارم بچه سالم و تپل داشته باشم.راهنماییم کنید.کم خون هم نیستم ازمایشهای کامل بارداری را هم دادم مشکلی نداشتم.با تشکر فراوان

15. ghazaleh68 نوشته است: سلام من 21 سال دارم.1هفته پیش برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتم و از کاندوم یا وسیله دیگه واسه جلوگیری استفاده نکردیم.اما انزال خارج از واژن بود.و دیگه هم رابطه نداشتیم.پریود منظمی هم ندارم تا متوجه چیزی بشم.
    احتمال باردار شدنم در این شرایط وجود داره؟درصد این احتمال چقدر هست؟

سلام
    با توجه به اینکه انزال در خارج انجام شده فکر نمیکنم مشکل خاصی وجود داشته باشه ....مگر اینکه پیشاب مشکل به وجود بیاره که احتمال بارداری با پیشاب کمه اما صفر نیست........... سعی کنید که از وسایل پیشگیری (کاندوم و قرصهای ضد بارداری )استفاده کنید تا چنین مسائلی پیش نیاد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 39
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید