شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. khoshkhabar نوشته است: اگر توی دوران پریود ( روز پنجم)  نزدیکی انجام بشه ،
    احتمال بارداری هست؟

در طول دوره عادت ماهیانه بدلیل فروپاشی دیواره رحم تخمکی وجود نداره که بخواد بارداری صورت بگیره ولی از نظر بهداشتی توصیه نمیشه و بدلیل گشادتر شدن دهانه رحم امکان عفونت در این دوران بالا میره
    موفق باشید

2. badomak نوشته است:
    khoshkhabar نوشته است: اگر توی دوران پریود ( روز پنجم)  نزدیکی انجام بشه ،
    احتمال بارداری هست؟

در طول دوره عادت ماهیانه بدلیل فروپاشی دیواره رحم تخمکی وجود نداره که بخواد بارداری صورت بگیره ولی از نظر بهداشتی توصیه نمیشه و بدلیل گشادتر شدن دهانه رحم امکان عفونت در این دوران بالا میره
    موفق باشید

سلام
    ضمن تایید سخنان مرجان خانم من هم شنیدم که امکان بارداری هست................حالا سوال من اینه که امکان بارداری هست یا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی

3. khoshkhabar نوشته است: اگر توی دوران پریود ( روز پنجم)  نزدیکی انجام بشه ،
    احتمال بارداری هست؟

احتمال بارداري هميشه هست. بستگي به زمان نزديكي داره كه % اين احتمالاتو كم يا زياد مي كنه.

4. با سلام و عرض خسته نباشید این سوال از طرف یکی از دوستانم میباشد:
    دوست من و نامزدشان در ماه پیش 2 بار رابطه با دخول داشتن که در هر دوبار مایه منی بیرون ریختهمیشود و به دلیل استرس در هر دوبار از روش اورژانس استفاده میکنند و در موعد مقرر پریود میشوند یعنی همان روزی که باسد پریود شود
    الان 1ماه از اون قضیه میگزرد و هیچ رابطهایی در این ماه نداشتن ولی 4 روز از پریود خانوم میگزرد و پریود نشدند 3 روز پیش هم دردی در رحم احساس کردند که رفع شد...
    دلیل این عقب افتادگی زمان پریود چیست؟
    ایا جای نگرانیست؟

5. hhww نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید این سوال از طرف یکی از دوستانم میباشد:
    دوست من و نامزدشان در ماه پیش 2 بار رابطه با دخول داشتن که در هر دوبار مایه منی بیرون ریختهمیشود و به دلیل استرس در هر دوبار از روش اورژانس استفاده میکنند و در موعد مقرر پریود میشوند یعنی همان روزی که باسد پریود شود
    الان 1ماه از اون قضیه میگزرد و هیچ رابطهایی در این ماه نداشتن ولی 4 روز از پریود خانوم میگزرد و پریود نشدند 3 روز پیش هم دردی در رحم احساس کردند که رفع شد...
    ایا جای نگرانیست؟

تعویق پریو بنا به مصرف قرص و تغییر بالانس هورمونی اتفاق افتاده
    اصلا امکان بارداری نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. یعنی حتی در دوره بعد هم تاثیر میگزاره؟ من فکر کردم فقط همان دوره مصرف قرصه

بازم سپاسگزارم...

7. hhww نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید این سوال از طرف یکی از دوستانم میباشد:
    ایا جای نگرانیست؟
    <Session>

سلام
    در ادامه سخنان دوست عزیزم اقای clooney
    شما وقتی یه قرص سرماخوردگی میخورید روی بدنتون تاثیری غیر از خوب کردن سرماخوردگی میذاره........ضمنا شما در هر دوره فقط یک بار مجاز به استفاده از روش اورژانسی هستید................اگه پریود بیشتر از 10 روز عقب افتاد اونوقت یه کم نگرانی وجود داره و این عقب افتادگی هم همونطور که در بالا گفته شد بخاطر مصرف قرصها و شاید به دلیل استرس ناشی از بارداریه....................مشکل خاصی نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. واقعا ممنون اخه من هم به دوستم گفتم امکان بارداری بعد از اینکه پریود شده در حد معجزست بام ممنونم

9. با سلام خدمت همه
    یک سوال داشتم که متشکر میشوم اگر من را راهنمایی نمایید
    من و نامزدم تا کنون با هم نزدیکی نداشته ایم و حالا تصمیم گرفته ایم برای اولین بار این کار انجام شود با توجه به این که قاعدگی ایشان 4 روز پیش به پایان رسیده و ایشان تا کنون از قرص LD استفاده نکرده اند آیا به نظر شما استفاده از قرص اگر قرار باشد که نزدیکی در یک هفته آتی انجام شود تاثیری خواهد داشت یا نه؟ و آیا شما مصرف قرص را در این حالت که قاعدگی به پایان رسیده مفید میدانید ؟ (تا جایی که اطلاع دارم مصرف قرص باید از روز پنجم قاعدگی آغاز شود)
    سوال دیگر این که شما چه راهی را برای کاهش درد در هنگام ازاله بکارت پیشنهاد میکنید.
    از بابت اینکه انقدر صریح سوال خود را پرسیدم عذر خواهی میکنم.

با تشکر

10. Kamran144 نوشته است: با سلام خدمت همه
    من و نامزدم تا کنون با هم نزدیکی نداشته ایم و حالا تصمیم گرفته ایم برای اولین بار این کار انجام شود با توجه به این که قاعدگی ایشان 4 روز پیش به پایان رسیده و ایشان تا کنون از قرص LD استفاده نکرده اند آیا به نظر شما استفاده از قرص اگر قرار باشد که نزدیکی در یک هفته آتی انجام شود تاثیری خواهد داشت یا نه؟ و آیا شما مصرف قرص را در این حالت که قاعدگی به پایان رسیده مفید میدانید ؟ (تا جایی که اطلاع دارم مصرف قرص باید از روز پنجم قاعدگی آغاز شود)
    سوال دیگر این که شما چه راهی را برای کاهش درد در هنگام ازاله بکارت پیشنهاد میکنید.

با تشکر

من پيشنهاد مي كنم از كاندوم استفاده كنيد چون قرص عوارض خودشو داره. اگه نه از روش اورژانسي براي قرص استفاده كنيد.
    در مورد ازاله بكارت به طور كامل تو سايت توضيح داده شده. اما مهمترينش اول آمادگي روحي شريكتون هست و بعد معاشقه طولاني در نتيجه آمادگي جسمي.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. Kamran144 نوشته است: با سلام خدمت همه

با تشکر

دوست عزیز... اولا اگه شریکتون در موقع نزدیکی ریلکس باشند  عضلاتشون به خاطر استرس منقبض نباشه و قضیه حالت معاشقه هم داشته باشه دردی رو حس نخواهند کرد.
    اگر ایشون 4 روز هست که پریودشون تموم شده و پریود منظمی دارند، احتمالا هفته دیگه روز تخمکگذاری و پر خطر هست.
    توصیه میکنم از کاندوم استفاده کنید ..مواظب باشید نوع مرغوب باشه که پاره نشه... مراقب آب پیش منی باشید چون اونم اسپرم داره... ولی اگر خدای نکرده خدای نکرده احتمال دادید کاندوم پاره شده یا احیانا منی به واژن رسیده،اون وقت از روش اورژانسی استفاده کنید که میتونید روش را از نوار بالا search کنید.ولی حواستون باشه مثل من الکی از این روش استفاده نکنید!

12. cima نوشته است:
    nima_z نوشته است: سلام
    دوستان 1 سوال
    همسرم 4 ماه بود که پریود نشده بود و در ماه 4 پریود شد
    ما 1 ماه و هفت روز قبل از پریود شدنش (یعنی نزدیک ماه سوم) رابطه داشتیم.
    میخواستم بدونم آیا این رابطه در زمان تخمک گذاری بوده یا نه؟ در حالی که 1 ماه و هفت روز بعد از رابطه پریود شد. مثلا ما رابطمون 7 بهمن بود و همسرم 14 اسفند پریود شد.
    ممنون

افرادي كه پريود منظم ندارند نميشه دقيقا گفت زمان تخمک گذاریشون كي هست.

یعنی این امکان بوه که رابطه در زمان تخمکگذاری بوده؟
    ولی ا ماه و هفت روز بعد از رابطه پریود شد
    یعنی فاصله ی تخمکگذاری با پریود اینقد زیاده؟
    آیا با وجود اینکه  یک ماه و هفتروز بعد از رابطه پریود شد احتمال بارداری وجود دارد یا منتفی شده
    ؟
    با تشکر

13. دوست عزیز،زمان تخمکگذاری از اولین روز شروع خونریزی ،به طور متوسط چهاردهمین روز محاسبه میشه.اینطور که مشخصه همسر شما دارای پریود نامنظمیه.پس تاریخ مشخص تخمکگذاری مشخص نیست.
    فراموش نکنید پریود شدن=عدم بارداری.
    پس زمانی که ایشون پریود شدن نشانه عدم بارداریشون بوده.

14. با سلام به همه دوستان عزیزم.... نمیدونم اینو باید اینجا بگم یا نه..مدیریت محترم توروخدا دوباره بهم اخطار ندین. میخواستم به دوستان بگم بالاخره بعد این چند روز دردناک و پر از استرس من دیروز عصر پریود شدم...

از راهنمایی های همتون بی نهایت سپاسگذارم.

15. badomak نوشته است:
    khoshkhabar نوشته است: اگر توی دوران پریود ( روز پنجم)  نزدیکی انجام بشه ،
    احتمال بارداری هست؟

موفق باشید

جناب آقای badomakو clooney توجهتون رو به این مقاله جلب میکنم:

احتمال حاملگی در دوران پریود!

خیلی ها فکر میکنند که اگر فرد در زمان عادت ماهیانه اقدام به رابطه جنسی نماید ، احتمال بارداری وجود نخواهد داشت. اما باید گفت که این امکان وجود دارد که وی در دوران خونریزی نیز باردار گردد. تعدادی دلیل برای این مهم وجود دارد که برجسته ترین آنها عبارت است از:

دلیل تمام خونریزی های مهبلی عادت ماهیانه نمی باشد. مواقعی وجود دارد که زنان خونریزی کمی رو در زمان تخمک گذاری مشاهده مینمایند . این زمان درست زمانی می باشد که فرد برای باردار شدن کاملاٌ آماده بوده و به اصطلاح کشش رحمی وی بالاست. در زمان تخمک گذاری یک تخم از لوله تخمدان رها شده و بسمت پایین و لوله فالوپ (شیپور رحمی) حرکت میکند. این بسیار طبیعی است که دختری در زمان تخمک گذاری مقداری خون را مشاهده نماید و آن را حمل بر تغییر زمان عادت ماهیانه و یا به اشتباه خود عادت ماهیانه تلقی نماید

بعضی وقتها تخمک گذاری می تواند قبل از اینکه خونریزی پریود در فرد به پایان برسد اتفاق بیافتد و بعضی وقتها نیز میتواند اتفاقش بلافاصله بعد از پایان یافتن عادت ماهیانه نیز می باشد. از طرفی اسپرم نیز می تواند تا 3 روز بعد از رها شدن تخمک رو باردار نماید .

بنابراین داشتن رابطه جنسی در هر دو صورت میتواند بارداری نا خواسته رو بهمراه داشته باشد داشتن رابطه جنسی بدون استفاده از وسایل جلوگیری از حاملگی، در زمان عادت ماهیانه و حتی در زمان خونریزی همچنان دارای ریسک میباشد. خارج از این مسئله ، روابط جنسی در زمانی که فرد دارای شرایطی اینچنین می باشد هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی توصیه نمی گردد. در این شرایط حتی ریسک مبتلا شدن به انواع بیماریهای جنسی از قبیل ایدز و یا زگیلهای واژن و انواع دیگر بیماریها کاملاٌ بالا می باشد تنها راه قابل اطمینان و شایع برای جلوگیری از بارداری نا خواسته و بیماریهای واگیردار، در شرایط فعلی استفاده از کاندوم میباشد.
    منبع:fekr1

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 39
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید