شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دیرارضایی در مردان

1. mahtab24 نوشته است: با سلام.دوست عزيز اصلا از اينكه نيم ساعت ارضا شدن شوهرت طول ميكشه ناراحت نباش همسر من بين دو تا سه ساعت طول ميكشه تا ارضا بشه واقعا خسته كننده است

دو تا سه ساعت؟
    چرا این همه طولانی؟
    یعنی ایشون دو ساعت دخول انجام میده تا ارضا بشه؟
    بهتره قبلش مراحل تحریک کردن رو زیاد کنید.

2. bluesky_23 نوشته است: با سلام
    حدود 5 ماه است که ازدواج کردم،همسرمن خیلی دیرارضا میشه نزدیکی کامل ما حدود نیم ساعت طول میکشه وزمانی که من ارضا میشم ادامه دادن رابطه برام بادرد همراهه.این موضوع باعث کم شدن رابطه جنسی ما شده .من قبلا هم سوالم رو مطرح کرده بودم وتاپیک مربوط به دیرارضایی در مردان رو مطالعه کردم.هیچ کدام از این علائم رو همسرم نداره. می خواستم بدونم آیا روشی برای زودتر ارضا شدن در مردان وجود دارد؟ روش جلوگیری ما کاندوم است.

سلام
    گرچه از زمان مطرح کردن این سوال خیلی گذشته ولی خوب بد نیست عرض کنم که:

برای غلبه بر این مشکل تنها راه این است که همسرتان را قبل از دخول از راه های دیگر همچون تحریک آلت با زبان و یا دست و.. به انزال نزدیک کنید و بعد شروع به دخول نمایند تا زودتر به انزال برسند و شما هم دچار مشکل نشوید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. من هم تقریبا همین مشکل رو دارم البته مشکل بیشترش برا من نیست و کسی که باهاشم اذیت میشه

نمیدونم اینجا جای مطرح کردن هست یا خیر بالاخره محیط نت هست و داداشا و ابجی های گلم منو راهنمایی کنن ممنون میشم چون جای دیگه ای نمیشه پرسید

من و دوستم با هم رابطه داریم من کنترل دارم رو خودم و میتون تا یک ساعت و بیشتر هم تاخیر داشته باشم برا ارضا دیگه مینیمم که هم لذت ببرم و هم ارضا بشم 20 دقیقه هست با حرکات تند
    ولی متاسفانه ایشون تا ارضا شدن من ارضا میشن بطوری که خیس آب میشه و حتی یه جورایی احساس میکنم از حال میره بیهوش میشه خوابش میگیره منم میمونم که مراعات اونو بکنم یا ...

خلاصه از دوستان و عزیزان کمک میخوام که ما چه کنیم ایشون مشکل دارن یا بنده کلا راه حلی اگر به ذهن کسی میرسه دریغ نکنه منم مثل برادر شما

ممنون

4. Mist نوشته است: من هم تقریبا همین مشکل رو دارم البته مشکل بیشترش برا من نیست و کسی که باهاشم اذیت میشه

نمیدونم اینجا جای مطرح کردن هست یا خیر بالاخره محیط نت هست و داداشا و ابجی های گلم منو راهنمایی کنن ممنون میشم چون جای دیگه ای نمیشه پرسید

من و دوستم با هم رابطه داریم من کنترل دارم رو خودم و میتون تا یک ساعت و بیشتر هم تاخیر داشته باشم برا ارضا دیگه مینیمم که هم لذت ببرم و هم ارضا بشم 20 دقیقه هست با حرکات تند
    ولی متاسفانه ایشون تا ارضا شدن من ارضا میشن بطوری که خیس آب میشه و حتی یه جورایی احساس میکنم از حال میره بیهوش میشه خوابش میگیره منم میمونم که مراعات اونو بکنم یا ...

خلاصه از دوستان و عزیزان کمک میخوام که ما چه کنیم ایشون مشکل دارن یا بنده کلا راه حلی اگر به ذهن کسی میرسه دریغ نکنه منم مثل برادر شما

ممنون

سلام

عموما خانمها هستند که دیرتر ارضا میشوند اما در شما قضیه عکس است و این برای شریک شما

بسیار خوب است که کامل ارضا و ارگاسم میشود

بهتر است از ایشان بخواهید که قبل از رابطه کاملا شما را تحریک کنند تا زمان ارضا شدن شما کمتر شود

همچنین این را بدانید خانمها دقیقا مثل آقایون نیستند که بعد از ارگاسم نتوانند رابطه را ادامه دهند

عموما میتوانند رابطه را ادامه دهند و حس بدی ندارند این حالت هایی که شما میگویید هم ارگاسم کامل خانم را نشان میدهد

و نشانه بی تفاوتی به رابطه نیست بلکه دچار انقباضات لگن شده و کاملا بی حال میشود

حتما در این زمینه با شریک خود صحبت کنید و حسش را جویا شوید

از ابراز لطف شما ممنونیم اگر کمکی بتوانیم بکنیم خوشحال میشویم

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. bluesky_23 نوشته است: با سلام
    حدود 5 ماه است که ازدواج کردم،همسرمن خیلی دیرارضا میشه نزدیکی کامل ما حدود نیم ساعت طول میکشه وزمانی که من ارضا میشم ادامه دادن رابطه برام بادرد همراهه.این موضوع باعث کم شدن رابطه جنسی ما شده .من قبلا هم سوالم رو مطرح کرده بودم وتاپیک مربوط به دیرارضایی در مردان رو مطالعه کردم.هیچ کدام از این علائم رو همسرم نداره. می خواستم بدونم آیا روشی برای زودتر ارضا شدن در مردان وجود دارد؟ روش جلوگیری ما کاندوم است.

سلام:
    1. بهتره از کاندوم استفاده نکنید
    2. پیش نوازی قبل امیزش وگفتن حرفا و حرکات تحریک امیز در حین رابطه به ارضا شدن زود تر همسرتون کمک میکنه
    3. به خاطر این موضوع بهش فشار وارد نکنید که هر دفع در رابطه استرس دیر ارضایی شو داشته باشه و به نوعی ناراحت باشه
    4. انتخاب پوزیشن مناسب هم بسیار دخیل هست
    5. پوزیشنی را انتخاب کنید که کنترلش بیشتر دست همسرتون باشه ...
    ویا اینکه همسرتون بیشتر لذت ببره
    6. شما میتونید در ادامه برای ارضا شدن همسرتون از رابطه جنسی دهانی استفاده کنید ...یا روشهای دیگه

موفق باشید....

6. سعی کن خودت دیر ارضا بشی من برعکس تو از اینکه شوهرم دیر ارضا میشه ناراحتم

7. واقعا نیم ساعت خیلی خوبه .به نظر من شما سعی کنید به جای این که فکر کنید که همسرتون زود تر ارضا شن . روی لذت بیشتر خودتون تمرکز کنید .

8. به نظرم شما مدت زمان نزدیکیتون هم زیاد کنید بد نیست
    مثلا اگر هفته ای چهار بار این کار رو می کنید به هفته ای سه بار کاهش بدید ببینید باز اینجوری هست؟
    ولی در کل دیر ارضایی می تونه به عدم تمرکز و یا عدم اماده سازی قبل از نزدیکی برگرده ولی تا زمانی که شریکتون از دیر ارضایی خسته نشه مشکلی نیست چون افراد زیادی هستنن که دوست دارند شریکشون دریر ارضا بشه

9. دوستان ممنون از پاسختون مخصوصا

doktor که کامل پاسخ داد ولی به یه چیزی تو کل پست ها دیدم توجه نکردین و علت اصلی سوال و پست من هم این بود

به دلیل محدودیت دیروز نتونستم بنویسم شما تمام این موارد رو برای اقایون گفتین ولی من به شخصه از وضعیت خودم راضی هستم اتفاقا مدت زمان نزدیکی بیشتر خیلی هم لذت بخش هست برای هر دوطرف ولی حالا نمیدونم این شریک من مشکلی داره یا هرچیزی مثل همین عزیزی که پست رو زدن زود ارضایی براش ناراحت کننده میشه و همراه با درده براش و باعث منصرف شدن جفتمون میشه من هدفم از سوال بیشتر این بود که

راهی چیزی کاری که بشه مدت زمان ارضا شدن ایشون رو به تاخیر انداخت که اینجوری براش همراه درد نباشه

بازم ممنون از همه ی عزیزان و صاحب فروم که واقعا همچین جای مفیدی رو ایجاد کردن

10. دوست عزیز اگر شما به اظهارات آقای  doktor توجه میکردین متوجه میشدین که اصولاً زنها مثل مردها نیستن که با یکبار ارضا شدن،دیگه تمایلی نداشته باشن.شما میتونید در این زمان طولانی ایشون رو چند بار ارضا کنید.من فکر نمیکنم بشه سیکل ارگاسم در زنی رو آنچنان تغییر داد.مگر اینکه در میانه کار تاخیراتی ایجاد کنید(مثلاً عقب کشی)که این،هم باعث افزایش زمان ارگاسم هر دو طرف میشه و هم از هیجان شریکتون میکاهد و ممکنه اصلاً ارضا نشه،و هر دوی اینها برای شما فایده نداره.
    پس همون گفته آقای دکتر بهتره که شریکتون شما رو تحریک کنه و زمان ارگاسم شما رو کاهش بده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. Mist نوشته است: دوستان ممنون از پاسختون مخصوصا

doktor که کامل پاسخ داد ولی به یه چیزی تو کل پست ها دیدم توجه نکردین و علت اصلی سوال و پست من هم این بود

به دلیل محدودیت دیروز نتونستم بنویسم شما تمام این موارد رو برای اقایون گفتین ولی من به شخصه از وضعیت خودم راضی هستم اتفاقا مدت زمان نزدیکی بیشتر خیلی هم لذت بخش هست برای هر دوطرف ولی حالا نمیدونم این شریک من مشکلی داره یا هرچیزی مثل همین عزیزی که پست رو زدن زود ارضایی براش ناراحت کننده میشه و همراه با درده براش و باعث منصرف شدن جفتمون میشه من هدفم از سوال بیشتر این بود که

راهی چیزی کاری که بشه مدت زمان ارضا شدن ایشون رو به تاخیر انداخت که اینجوری براش همراه درد نباشه

بازم ممنون از همه ی عزیزان و صاحب فروم که واقعا همچین جای مفیدی رو ایجاد کردن

سلام

شما لطف دارید توجه شما را به چند نکته جلب میکنم

شما قبل از رابطه شریکتان را تحریک نکنید و بخواهید که ایشان شما را تحریک کنند

این پستها در این رابطه است مطالعه کنید و از ایشان هم بخواهید این مطالب را بخواند یا برایش ارسال کنید  

روش های ماساژ جنسی مرد    بعد از رابطه جنسی چه باید کرد

مراحل واکنش های روابط جنسی از لحظه شروع تا پایان
    همچنین صحبت کردن با شریک خود در این موارد میتواند اثرات خوبی در پی داشته باشد

و خیلی از مسائل و مشکلات را خود به خود حل میکند اما قبول دارم کمی مشکل است

در این مورد این موضوع هم خانمها گوناگونند و همه مثل هم نیستند یک خانم ممکن است مثل استارتر این

فروم در صورت ادامه رابطه با درد و خشکی مواجه شود ولی خیلی از خانمها میتوانند چند بار ارگاسم را در صورت ادامه

تجربه کنند که حس بینظیری برایشان به ارمغان میآورد پس شما باید با صحبت کردن مطمئن شوید که نامزدتان از کدام گروه

است همچنین میتواند خانم از بی حس کننده ها استفاده کند که در دراز مدت عوارضی دارد که زیاد مورد تائید نیست

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. من مشكلي كه دارم اينه كه مدت رابطمون حتي به يك ساعت هم ميرسه ولي ارضا كامل نميشم. ولي با خودارضايي كامل ميشم. چيكار بايد بكنم؟

13. با سلام
    دوست عزیز، بنظرم شما شرطی شدید!! یعنی با تفکر این که فقط با خودارضائی ،به لذت کامل میرسید ،به انجام آمیزش رو میارید!! پس سعی کنید این شرطی بودن رو از تفکراتتون حذف کنید اونوقت طعم لذت بردن با همسرتونو خواهید چشید!!
    به هرحال با  کمی دقت  و تمرین  معضل حل خواهد شد!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. ladan1356 نوشته است: من مشكلي كه دارم اينه كه مدت رابطمون حتي به يك ساعت هم ميرسه ولي ارضا كامل نميشم. ولي با خودارضايي كامل ميشم. چيكار بايد بكنم؟

خوب شاید ایشون هنوز نقاط حساس شما و نحوه ارضا شما رو به خوبی نفهمیدند.
    بهتره نقاط حساسستون رو بهش یاد بدید و بهش بگید همون کاری که خودتون می کنید رو ایشون براتون انجام بدن
    موفق باشید

15. سلام دوست  عزيز

ضمن تاييد حرفهاي تمام دوستان خواستم اشاره رابطه تون كاملا نرماله فقط كافي پيش نوازي همسرتون رو زياد كنيد .....اصلا دلواپسي نداره.....همين ...راهاي مختلف رابطه جنسی رو تست قبل از رابطه جنسی عميق تجربه كنيد...به همين سادگي..قضيه اينه كه چون خودتون درگير اين مسئله هستيد براتون چيز سختي شده در حالي كه اگه از دور به مسئله نگا كنيد ميبينيد با كمي تمركزو حوصله و خلاقيت تو رابطه و البته كنترل قابل حله....تو پيش نوازي همسر محترمتون هر دونفر صبورو و خود دار باشيد.....در ضمن قدر همسرتون رو بدونيد ...از صميم قلب روزاي خوشي رو براتون ارزو ميكنم......صبر صبر بازم صبر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید