شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. golak نوشته است: با سلام
    با تایید پزشکی قانونی پرده من از نوع حلقوی با لبه های نسبتا بلند است .ایا این نوع لبه هنگام دخول درد و خونریزی دارد؟

از سایت آموزندتون یه دنیا ممنون...

اگه نگران نمی شید
    به احنتمال زیاد اره

2. golak نوشته است: با سلام
    با تایید پزشکی قانونی پرده من از نوع حلقوی با لبه های نسبتا بلند است .ایا این نوع لبه هنگام دخول درد و خونریزی دارد؟

از سایت آموزندتون یه دنیا ممنون...

فکر کنم همبن طور باشه که حدس زدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض سلام خدمت شما ....ببخشید من دختر 17 ساله ای هستم که تا حالا هیچ رابطه ی جنسی و غیره نداشتم....راستیتش به زودی قراره ازدواج کنم یه سری سوالات تو ذهنمه که اذیتم میکنه ////1.آیا پارگی پرده بکارت دارای درد خیلی شدیدیه که قابل تحمل نباشه؟؟؟لطفا توضیحاتی در این ضمینه بدید ؟؟ با تشکر

4. kimiausi نوشته است: با عرض سلام خدمت شما ....ببخشید من دختر 17 ساله ای هستم که تا حالا هیچ رابطه ی جنسی و غیره نداشتم....راستیتش به زودی قراره ازدواج کنم یه سری سوالات تو ذهنمه که اذیتم میکنه ////1.آیا پارگی پرده بکارت دارای درد خیلی شدیدیه که قابل تحمل نباشه؟؟؟لطفا توضیحاتی در این ضمینه بدید ؟؟ با تشکر

سلام:
    پارگی پرده و درد و خونریزیش به نوع پرده بستگی داره...
    به صفحه ی اول برید و پاسختون رو از لینک های موجود در اولین پست به طور واضح دریافت کنید
    موفق باشی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. kimiausi نوشته است: با عرض سلام خدمت شما ....ببخشید من دختر 17 ساله ای هستم که تا حالا هیچ رابطه ی جنسی و غیره نداشتم....راستیتش به زودی قراره ازدواج کنم یه سری سوالات تو ذهنمه که اذیتم میکنه ////1.آیا پارگی پرده بکارت دارای درد خیلی شدیدیه که قابل تحمل نباشه؟؟؟لطفا توضیحاتی در این ضمینه بدید ؟؟ با تشکر

ابتدا به پزشک مراجعه و نوع اون رو مشخص کنید بعد می تونید با جستجو در سایت در مورد نوع پردتون اطلاعات زیادی رو کسب کنید.از جمله نحوه و میزان خونریزی و اینکه ایا به راحتی از بین میره یا نه

6. سلام من دختري 19 ساله هستم كه از 14 سالگي بدون اينكه بدانم خود ارضايي داشتم ولي به هيچ وجه خودارضاييهايم همراه با داخل كردن شي نبوده.حالا چند روزيه كه ترشحات قهوه اي دارم ولي بو ندارد ميخواستم ببينم ايا مربوط به پرده است يا خير؟
    در ضمن من سعي كردم خودم ببينم كه پرده دارم يا نه.هنگام ديدن مشاهده كردم كه با فشار يك بافت صورتي رنگ نمايان ميشه ميخواستم بدونم چيه؟

با تشكر

7. pegah110 نوشته است: سلام من دختري 19 ساله هستم كه از 14 سالگي بدون اينكه بدانم خود ارضايي داشتم ولي به هيچ وجه خودارضاييهايم همراه با داخل كردن شي نبوده.حالا چند روزيه كه ترشحات قهوه اي دارم ولي بو ندارد ميخواستم ببينم ايا مربوط به پرده است يا خير؟
    در ضمن من سعي كردم خودم ببينم كه پرده دارم يا نه.هنگام ديدن مشاهده كردم كه با فشار يك بافت صورتي رنگ نمايان ميشه ميخواستم بدونم چيه؟

با تشكر

دوست عزیز
    وقتی چیزی وارد واژن نشده بنابراین پارگی پرده امکان نداره
    و اون لکه ها احتمال داره مربوط به نزدیکی به پریودی شما باشه
    و اونچیزی هم که شما می بینید قسمت های داخلی واژت هست و پرده نیست و اونو پزشک متخصص با معیانه شما می تونه ببینه

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  8. kimiausi نوشته است: با عرض سلام خدمت شما ....ببخشید من دختر 17 ساله ای هستم که تا حالا هیچ رابطه ی جنسی و غیره نداشتم....راستیتش به زودی قراره ازدواج کنم یه سری سوالات تو ذهنمه که اذیتم میکنه ////1.آیا پارگی پرده بکارت دارای درد خیلی شدیدیه که قابل تحمل نباشه؟؟؟لطفا توضیحاتی در این ضمینه بدید ؟؟ با تشکر

دوست عزیز اکثر دختران جوان قبل از ازدواج دچار این یسترس می شوند که در هنگام از بین رفتن بکارت درد فراوانی رو باید تحمل کنند و خونریزی شدیدی دارند یا .....
    به خودتون ترس راه ندید چون بیشتر این حرف ها شایعه هست و شما با ثبر و حوصله خود و همسرتون می تونید از این مرحله به راحتی عبور منید
    مطالب بسیار زیادی در سایت وجود داره که می تونید با مطلاعخ اونها اطلاعات خوبی بدست بیارید ولی لازمه بدونید که پردتون از چه نوعی هست که با مراجعه به پزشک زنان و زایمان خواهید فهمید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. با سلام
    دوست گرامی ، پرسیده بودید آیا ازاله بکارت همراه با درد و خونریزی است؟؟ باید بگم که این قضیه بسته به توان جسمی و نوع پرده و طرز تفکر شخص و چگونگی ازاله شدن و... در هر فردی متفاوته! لذا نمیشه بطور کلی چیزی رو در این حیطه بیان کرد!! ولی قضیه ای که برای همه رخ میده و مورد خاصی هم نیست و همه چیز در اون طبیعه! اینه که اینکار انجامش لازم و بعضاً برای زوجین لذت بخشه! اگر چه که درد خفیفی هم داشته و خونریزی هم داره! ولی نه به اون شدت و حدتی که بعضاً عنوان میشه! پس اصلاً نگران نباشید ! و اگر هم خیلی حساس هستید بهترین کار مراجعه به متخصص زنان و معاینه شدن و راهنمائی جستن از وی هست.البته در مواقعی هم به علت تنگی واژن و یا سفتی پرده امکان درد زیاد و خونریزی شدید وجود داره ولی درصد این نوع کمه!
    در خصوص دوستی که گفته بود از 16 سالگی خودارضائی داشته و چیزی وارد واژن ننموده هم دوستان گفته اند لذا فقط تاکید میکنم با توضیحات شما، پرده بکارتتون سالمه ،نگران نباشید!ولی لزوماً اگه میخواهید خیالتون راحت بشه، بهتره که توسط متخصص زنان معاینه بشید! تا این نگرانیتون رفع بشه!از طرفی نوع و چگونگی وضعیت حال حاضر پرده هم ، توسط ایشون فقط میتونه مشخص بشه و نه خوده شخص!
    موفق و شاد باشید.

10. pegah110 نوشته است: سلام من دختري 19 ساله هستم كه از 14 سالگي بدون اينكه بدانم خود ارضايي داشتم ولي به هيچ وجه خودارضاييهايم همراه با داخل كردن شي نبوده.حالا چند روزيه كه ترشحات قهوه اي دارم ولي بو ندارد ميخواستم ببينم ايا مربوط به پرده است يا خير؟

با تشكر

سلام:
    ترشحات قهوای رنگ ربطی به پرده ندارد و به رحم  مربوط میشه
    ممکنه عفونت یا به دلیل داشتن کیست یا دلایل دیگه باشه..که با مراجعه به پزشک زنان و انجام ازمایشات کوچیک بر طرف میشه
    در مورد پرده هم با این توصیفات شما به احتمال 99در صد سالمه
    بافت صورتی رنگ هم ممکنه پرده باشه

تشکر شده توسط : ROHAM
  11. سلام خونریزی پرده حلقوی شکل به چه صورته؟ممکنه چند روز طول بکشه؟

12. alaleh110 نوشته است: سلام خونریزی پرده حلقوی شکل به چه صورته؟ممکنه چند روز طول بکشه؟

با سلام
    خونريزي اين نوع پرده بستگي به تنگي يا گشادي دهانه واژن داره اما در حالت نرمال خونريزي تقريبا زياد و تا چندين دفعه بعد از نزديكي خون مشاهده ميشود

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  13. سلام ببخشید خواستم بدونم آیا همه نوع پرده قابل دوختن هست؟ آخه 1سال پیش پیشه دکتر رفتم گفت پردت پاره نشده ولی اگه پاره شه پردت جوریه که نمیشه دوختش. آیا این صحت داره؟ ممنون میشم زود پاسخ بدید

14. سلام

درمورد ترمیم پرده این نکته را بدانید که توسط پزشک متخصص و پزشکی قانونی قابل تشخیص است

و گواهی سلامت داده نمیشود اگر شما به متخصص مراجعه کردید

نظر متخصص در این مورد دقیق تر است چون باید قبل از هر نظری معاینه انجام شود

موفق باشید

15. mino_tehran نوشته است: سلام دوستان
    اگر ممکنه در مورد ساعت های پارگی پرده بکارت توضیح بدید و اینکه هر ساعت پارگی مربوط به چه جور رابطه ای است؟
    ساعت پارگی در چه زمانی( منظورم تعداد دفعات رابطه است) مشخص میشود؟
    و اینکه پارگی در ساعت 4 و 7 نشان دهنده رابطه به اجبار بوده یا از روی میل؟

ای کاش نظام اموزشی ما بهتر عمل میکرد تا چنین مساله ی ساده ای اینگونه مطرح نشه ...من برای اموزش وپروزشمون متاسفم ...
    د.ست عزیز اگرشما ورودی مهبل رو که هایمن در ابتدای اون هست رو و گرد هست رو یه ساغت در نظر بگیری
    با ورود الت یا انگشت یا هر شئی دیگه با در نظر گرفتن شکل پرده پرده نازکترین بجشش دچار بریدگی میشه
    چون پرده رو یه ساعت فرض کردیم پس محل جراحات رو با اعدادی که جای مخصوصی در روی ساعت واقعی دارند
    نشون میدن و بیان میکنند فقط همین وبس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 11
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید