شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا نشدن خانم ها

1. جناب آقاي دكتر صادقي
    سلام. اول بايد از زحماتي كه براي اين سايت ارزشمند مي‌كشيد تشكر كنم و براتون آرزوي موفقيت و سربلندي دارم.
    بنده خانمي ٢٩ ساله هستم و يكسال هست كه عقد كردم و با همسرم آميزش داريم ولي معمولا به صورت نامنظم. چون ايشون شهرستان كار مي‌كنند و ما همديگر رو ماهي چند روز مي‌بينيم.
    من مطالب مربوط به روند فعاليت جنسي رو خوندم. خواستم اگه امكانش باشه من شرايط خودم و همسرم رو كاملا براتون تشريح كنم تا جنابعالي بتونيد موثرترين توصيه به من داشته باشيد.
    ١- من و همسرم از لحاظ ميل جنسي و قابليت تحريك شدن هيچ مشكلي نداريم.
    ٢- خدا رو شكر بيماري تناسلي نداريم.
    ٣- مدت زمان ارضا شدن همسرم نه خيلي كوتاهه نه خيلي طولاني
    ٤- وضعيت هاي مختلف رو براي انجام فعاليت جنسي امتحان كرديم اعم از دخول، تماس،...
    ٥- همسرم سعي ميكنه از طريق تماس سينه و كليتوريس و ... منو تحريك كنه
    ٦-واژن من كمي خشكه ولي همسرم با آب يا آب دهان سعي ميكنه اونو و همينطور آلت خودش رو خيس كنه.
    ٧- در لحظه دخول من احساس سوزش دارم ولي بعد از دخول برطرف ميشه.

با توجه به توضيحات بالا و اينكه هر چقدر هم كه زمان آميزش رو طولاني مي‌كنيم بازم من اصلا ارضا نميشم.
    در كل اين يك سال من فقط يكبار ارضا شدم. مي‌دونيد اين احساس خيلي بديه! وقتي همسرم ارضا مي‌شه و آميزش متوقف مي‌شه من حس مي‌كنم كه فعاليتي كه داشتم بيحاصل بوده و به هيچ سرانجامي نرسيده. فكر كنم اگه هميجوري پيش بره من ديگه تمايلي براي فعاليت جنسي نداشته باشم.
    لطفم كمكم كنيد!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام و با اجازه آقای دکتر:
    اگر مطمئن هستید که اگر زمانی که دخول صورت میگیرد تا شما ارضا شوید  اگر طولانی تر هم باشد باز هم به ارگاسم نمیرسید .به مطلب زیر توجه کنید.
    خانم ها از راههای متفاوتی به ارگاسم میرسند بعضی ها از طریق دخول و تحریک نقطه g spot
    که در دخل واژن قرار دارد و بعضی ها از راه تحریک کلیتوریس ( در این خصوص پیدا کردن محل کلیتوریس حائض اهمیت است )احتمالا شما از آن دستهای هستید که از راه مداومت  بر تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسید یعنی پس از تهییج جنسی همسر شما باید با تحریک کلیتوریس شما را به ارگاسم برساند .
    که البته میتوانید در بین این کار برای لذت بردن بیشتر همسر شما از دخول هم استفاده کنید ولی همسرتان بنای ارضا کردن شما را  تحریک کلیتوریس بگذارند.
    اما اگر از هیچ راهی به ارگاسم نمیرسید حتما با یک پزشک زنان خوب موضوع را درمیان بگذارید تا شما را راهنمایی کند.

3. baharnarenj نوشته است: جناب آقاي دكتر صادقي
    سلام. اول بايد از زحماتي كه براي اين سايت ارزشمند مي‌كشيد تشكر كنم و براتون آرزوي موفقيت و سربلندي دارم.
    بنده خانمي ٢٩ ساله هستم و يكسال هست كه عقد كردم و با همسرم آميزش داريم ولي معمولا به صورت نامنظم. چون ايشون شهرستان كار مي‌كنند و ما همديگر رو ماهي چند روز مي‌بينيم.
    من مطالب مربوط به روند فعاليت جنسي رو خوندم. خواستم اگه امكانش باشه من شرايط خودم و همسرم رو كاملا براتون تشريح كنم تا جنابعالي بتونيد موثرترين توصيه به من داشته باشيد.
    ١- من و همسرم از لحاظ ميل جنسي و قابليت تحريك شدن هيچ مشكلي نداريم.
    ٢- خدا رو شكر بيماري تناسلي نداريم.
    ٣- مدت زمان ارضا شدن همسرم نه خيلي كوتاهه نه خيلي طولاني
    ٤- وضعيت هاي مختلف رو براي انجام فعاليت جنسي امتحان كرديم اعم از دخول، تماس،...
    ٥- همسرم سعي ميكنه از طريق تماس سينه و كليتوريس و ... منو تحريك كنه
    ٦-واژن من كمي خشكه ولي همسرم با آب يا آب دهان سعي ميكنه اونو و همينطور آلت خودش رو خيس كنه.
    ٧- در لحظه دخول من احساس سوزش دارم ولي بعد از دخول برطرف ميشه.

با توجه به توضيحات بالا و اينكه هر چقدر هم كه زمان آميزش رو طولاني مي‌كنيم بازم من اصلا ارضا نميشم.
    در كل اين يك سال من فقط يكبار ارضا شدم. مي‌دونيد اين احساس خيلي بديه! وقتي همسرم ارضا مي‌شه و آميزش متوقف مي‌شه من حس مي‌كنم كه فعاليتي كه داشتم بيحاصل بوده و به هيچ سرانجامي نرسيده. فكر كنم اگه هميجوري پيش بره من ديگه تمايلي براي فعاليت جنسي نداشته باشم.
    لطفم كمكم كنيد!

سلام،
    همانطور که در بالا هم ذکر شده، تحریک و تهییج جنسی در افراد مختلف به دلیل تفاوتهای ساختاری در قسمتهای حساس بدن متفاوت می باشد. مراحل مختلف یک رابطه جنسی طبیعی اینجا ذکر شده است. به نظر من بهتر است همسر شما با تحریک قسمتهای حساس در بدن شما ، نقطه یا نقاط یا وضعیتهایی که شما را بیشتر تحریک می کند پیدا کند و شما با اظهار اینکه با تحریک کدام نقاط تحریک بیشتری می شوید وی را در تهییج بیشتر خود راهنمایی کنید. اینکه در هنگام تحریک واژن شما کمی خشک است نشان می دهد که به طور کامل تحریک نشده اید. به نظر من در هنگام رابطه جنسی ذهن خود را از سایر فکرها خالی کنید و به کاری که در حال انجام آن هستید متمرکز شوید و همسر خود را جهت آشنایی با بدن خودتان راهنمایی کنید.

4. از راهنمايي شما متشكرم. ولي بيفايده است. هيچ كدوم از اين راهها كمكي به من نكرده.

5. baharnarenj نوشته است: از راهنمايي شما متشكرم. ولي بيفايده است. هيچ كدوم از اين راهها كمكي به من نكرده.

سلام،
    پس بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک زنان مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید