شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. mhb128 نوشته است: سلام. ممنون از راهنمایی های خوبتون

امکان آزمایش دادن مجدد تا 10 روز دیگه نیست چون خانمم داره میره کربلا.

در مورد سوالاتی که پرسیدید.

فکر نکنم منی روی دهانه واژان ریخته باشه.

با آب تمیز نکریدم با دستمال. گفتم شاید با آب بدتر بشه و بره داخل

علائم حاملگی تا حالا نداشته.

میخوام بدون درصد حاملگی از این طریق چقدره؟

ممکنه حامله باشه؟

از بی بی چک هم استفاده نکرد.

راه پیشگیری یا درمانی هست راهی که آلان بشه فهمید.

سلام

درصد دقیقی نمی شود گفت ولی اگر در زمان دقیق تخمک گذاری این کار انجام شده

باشد شما چیزی حدود 20% در نظر بگیرید  بی بی چک را هنگامی که 10 روز از قطع قاعدگی گذشت باید استفاده کرد

و جواب مثبت آن قابل اطمینان تر از جواب منفی است

تنها روشی که تا 10 روز بعد نزدیکی منجر به لقاح از بارداری ناخواسته جلوگیری میکند IUD است

بهتر است در این زمینه با پزشک مشورت کنید

و بعد از این هم همیشه از روش مطمئنی برای پیشگیری استفاده کنید تا با این مسائل روبه رو نشوید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. چرا به تازه عروس ها  مصرف iud توصیه نمیشه و بیشتر تاکید روی قرص هست
    مگه قرص ها عوارض مختلف نداره
    در صورتیکه iud هورمونی در مکار نیست که بخواد اسیب بزسونه
    ممنون

3. sogoli_iran نوشته است: چرا به تازه عروس ها  مصرف iud توصیه نمیشه و بیشتر تاکید روی قرص هست
    مگه قرص ها عوارض مختلف نداره
    در صورتیکه iud هورمونی در مکار نیست که بخواد اسیب بزسونه
    ممنون

سلام

چون IUD برای کسانی که تابحال زایمان نداشته اند کمی با احتیاط باید استفاده شود زیرا احتمال خارج شدنش در این افراد بیشتر از سایرین هست،توصیه نمیشه
    ...........ضمنا IUD همچین هم که میگید بی ضرر نیست و دارای اشکالاتی هست:

• سيكل هاي ماهانه ممكن است طولاني تر، سنگين تر يا دردناك تر شود. اين حالت بعد از چند ماه بهتر مي شود.
    • احتمال عفونت بسيار كم است ولي اين احتمال در 20 روز اول پس از گذاشتن IUD وجود دارد.
    • IUDممكن است خارج شود و يا حركت كند، البته اين مورد بيشتر در اوائل دوره گذاشتنIUDاتفاق مي افتد.
    • هنگام گذاشتن IUDممكن است در گردن رحم يا رحم فرو رود، اما زماني كه توسط يك پزشك يا پرستار مجرب گذاشته شود،خطرش كمتر است.
    • اگر به احتمال ضعيف باردار شويد خطر حاملگي خارج رحمي، در لوله فالوپ، افزايش مي يابد. اما اين خطر نسبت به زناني كه از روشهاي جلوگيري از بارداري استفاده نمي كنند، كمتر است.
    موفق باشید

4. سلام . احتمال بارداری در نزدیکیه مراقبت شده (در حد مالش) چقدره . اگر پریود به تهخیر باشه ممکنه بارداری ایجاد بشه .چقدر هر اسپرم میتونه باعث بارداری بشه.

5. hamed11 نوشته است: سلام . احتمال بارداری در نزدیکیه مراقبت شده (در حد مالش) چقدره . اگر پریود به تهخیر باشه ممکنه بارداری ایجاد بشه .چقدر هر اسپرم میتونه باعث بارداری بشه.

اگه انزال وجود نداشته باشه احتمالش در حد اینه که فردا صبح خورشید طلوع نکنه
    هر اسپرم می تونه باعث بارداری بشه اگه درون رحم به یه تخمک برسه .............

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. hamed11 نوشته است: سلام . احتمال بارداری در نزدیکیه مراقبت شده (در حد مالش) چقدره . اگر پریود به تهخیر باشه ممکنه بارداری ایجاد بشه .چقدر هر اسپرم میتونه باعث بارداری بشه.

سلام
    ضمن تایید سخنان خانم سارا و در ادامه سخنانشون باید بگم که تاخیر در پریود عوامل مختلفی داره یکی از اون عوامل استرس هست......هر تاخیر در پریود و یا پریود نشدن به معنی بارداری نیست
    موفق باشید

7. hamed11 نوشته است: سلام . احتمال بارداری در نزدیکیه مراقبت شده (در حد مالش) چقدره . اگر پریود به تهخیر باشه ممکنه بارداری ایجاد بشه .چقدر هر اسپرم میتونه باعث بارداری بشه.

دوست عزیز
    تاخیر در پریود در صورتیکه قبلا بصورت منظم تکرار میشده حتما باید پیگیری بشه. البته در بعضی مواقع مثل تغییر اب و هوا یا استرس یا ناراحتی یا ....... می تونه تاثیر بزاره
    ولی در کل بیشتر از یه هقته حتما باید پیگیری بشه چون احتمال کیست تخمدان یا کم کاری و ...... وجود داره که از طریق سنوگرافی و ازمایشات هورمونی قابل تشخیص هست
    در مورد شما بعید می دونم این تاخیر ناشی از بارداری باشه
    موفق باشید

8. با سلام

دوستان میخواستم بدونم اگر قطره ای از مایع پیشاب روی شلوار بریزد  قبل از اولین انزال آیا اسپرم دارد؟وممکنه از شلوار عبور کرده واز شورت هم عبور کند و باعث بارداری بشود؟ من یه بار خودم تست کردم وقتی قطره ای ریختم داخل شلوار رو نگاه کردم رد نشده بود  گفتم شاید اسپرم که قابل دیدن نیست رد شده باشه!
    این اتفاق هم موقعی افتاد که نامزدم 3 ماه بود پریود نشده بود و حدود یک ماه بعد پریود شد.

ببخشید اینقد وسواسیم و دوباره سوال رو مطرح کردم آخه مدیریت سایت پست جوابم رو تایید نکرده بود .
    با تشکر

9. nima_z نوشته است: با سلام

دوستان میخواستم بدونم اگر قطره ای از مایع پیشاب روی شلوار بریزد  قبل از اولین انزال آیا اسپرم دارد؟وممکنه از شلوار عبور کرده واز شورت هم عبور کند و باعث بارداری بشود؟ من یه بار خودم تست کردم وقتی قطره ای ریختم داخل شلوار رو نگاه کردم رد نشده بود  گفتم شاید اسپرم که قابل دیدن نیست رد شده باشه!
    این اتفاق هم موقعی افتاد که نامزدم 3 ماه بود پریود نشده بود و حدود یک ماه بعد پریود شد.

ببخشید اینقد وسواسیم و دوباره سوال رو مطرح کردم آخه مدیریت سایت پست جوابم رو تایید نکرده بود .
    با تشکر

جواب شما هم مثل دوستمون هست

اگه انزال وجود نداشته باشه احتمالش در حد اینه که فردا صبح خورشید طلوع نکنه
    هر اسپرم می تونه باعث بارداری بشه اگه درون رحم به یه تخمک برسه .............

به خدا در اینده ها که نزدیکی کامل داشتید و خواستید ایشالا بچه دار بشید به این روزها و این استرس هاتون میخندید

10. nima_z نوشته است: با سلام

با تشکر

دوست عزیز اسپرم های موجود در منی هم اینقدر فعال نیستند چه برسه به پیشاب

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام
    من و نامزدم قبل از عید با هم رابطه داشتیم اما بدون دخول
    و فقط ممکن است چند قطره روی آلت نامزدم ریخته شده باشد که من سریعاً با دستمال پاک کردم و قرار بود همون روزها پریود بشه ولی الان 2 ماه گذشته و پریود نشده
    خیلی استرس داره
    پارسال همین موقع هم پریودش 1 ماهی عقب افتاد ولی معمولاً پریودش منظم است

12. milad258 نوشته است: سلام
    من و نامزدم قبل از عید با هم رابطه داشتیم اما بدون دخول
    و فقط ممکن است چند قطره روی آلت نامزدم ریخته شده باشد که من سریعاً با دستمال پاک کردم و قرار بود همون روزها پریود بشه ولی الان 2 ماه گذشته و پریود نشده
    خیلی استرس داره
    پارسال همین موقع هم پریودش 1 ماهی عقب افتاد ولی معمولاً پریودش منظم است

سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد
    عقب افتادن دوره جدید خونریزی هممیتواند ناشی از استرس ترس از حاملگی باشد  برای رفع ابهامات و راحتی خیالتان  توسط پزشک زنان ویزیت شوند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. چون نزديك پريودشون بوده احتمال بارداري كمتره. اما با توجه به 2 ماه تأخير پيشنهاد ميكنم از بي بي چك استفاده كنيد تا مطمئن بشيد. پرده بكارت مانع حاملگي نميشه و در ضمن ريختن مني روي آلت كار  پر ريسكيه مخصوصا اگه از روش هاي پيشگيري استفاده نشه.

14. thehell

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دکتر ،
    من و پارتنرم با مراجعه به دکتر از روز اول پریود مصرف قرص های مارولون را شروع کردیم و دکتر گفت از اثر ضد بارداری قرص در همان ماه اول می توانید استفاده کنید ، بعد از 10 روز از شروع استفاده از قرص ها رابطه جنسی کردیم و بنده اسپرم خود را با خیال راحت در واژن پارتنرم ریختم اما بعدا شنیدم که عده ای معتقدند تا 2 هفته نباید چنین کاری کرد و کار پر خطری است ( درحالی که دکترمان چنین تذکری نداده بود ) می خواستم سئوال کنم احتمال بارداری وجود دارد ؟

سئوال بعدی این بود که با توجه به 21 تایی بودن بسته های مارولون و اینکه در ماه اول از روز اول قاعدگی قرص هارا شروع کرده ، آیا باید برای 7 روز باقیمانده بدون قرص از روش پیشگیری دیگری هم استفاده کنیم یا خیر ؟

با سپاس

15. thehell نوشته است: با سلام خدمت دکتر ،
    من و پارتنرم با مراجعه به دکتر از روز اول پریود مصرف قرص های مارولون را شروع کردیم و دکتر گفت از اثر ضد بارداری قرص در همان ماه اول می توانید استفاده کنید ، بعد از 10 روز از شروع استفاده از قرص ها رابطه جنسی کردیم و بنده اسپرم خود را با خیال راحت در واژن پارتنرم ریختم اما بعدا شنیدم که عده ای معتقدند تا 2 هفته نباید چنین کاری کرد و کار پر خطری است ( درحالی که دکترمان چنین تذکری نداده بود ) می خواستم سئوال کنم احتمال بارداری وجود دارد ؟

سئوال بعدی این بود که با توجه به 21 تایی بودن بسته های مارولون و اینکه در ماه اول از روز اول قاعدگی قرص هارا شروع کرده ، آیا باید برای 7 روز باقیمانده بدون قرص از روش پیشگیری دیگری هم استفاده کنیم یا خیر ؟

با سپاس

سلام
    احتمال حاملگی بسیار کم است نادیده بگیرید
    آن هفت روز خالی بماند و از روز اول دوره بعد بسته بعدی را شروع کنید  نیازی هم به جلوگیری نیست چون با مصرف قرص ها از روز اول دوره دیگر تخمک گذاری انجام نشده که نگران بارداری آن باشید .
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 39
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید