شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نحوه استفاده از بی بی چک

1. با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    بالاخره ما هم مزدوج شدیم و باید از این مسائل سر در بیاریم
    الان یه مشکلی که داریم نحوه استفاده از بی بی چک رو بلد نیستیم
    می خواستم راهنماییم کنین لطفا
    الان 7 روزه که پریود همسرم عقب افتاده البته رابطه از جلو نداشتیم و ایشون هنوز باکره اند
    اما این عقب افتادن نگرانمون کرده
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز.اگر رابطه از واژن ندارید و روابط مقعدی دارید،با فرض عدم ریختن منی برروی آلت و عدم سُرخوردن داخل آلت،امکان بارداری نیست.
    بی بی چکها رو باید حداقل 10 روز بعد از عقب افتادن عادت ماهیانه استفاده کرد.بی بی چکهای مختلفی در بازار یافت میشه و روش استفاده از اون در داخل خودش نوشته.بهترین زمان برای این تست،صبح ناشتاست.اصولاً جواب مثبت بی بی چکها قابل اعتمادتر از جواب منفیشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. روش استفاده ازش رو دوستمون گفتند و می تونید از داروخانه ای که تهیه می کنید هم بپرسید
    اما اگه همسر شما عادت ماهیانه منظم دارند و یه هفته پریودشون عقب افتاده حتما پیگیری کنید.

4. با سلام
    دوست گرامی، در وهله اول تبریک منو برای ازدواجتون بپذیرید! ودر وهله بعد، اگر رابطه از واژن نداشتید(که گفتید نداشتید) به احتمال بسیار زیاد باروری ایشون منتفی است!!(البته اگر منی روی آلت ایشون نریخته باشه) و بنظرم تاخیر در شروع پریودشون مربوط به استرسهای ناشی از اولین رابطه های زناشوئی بوده و زیاد جای نگرانی نیست! البته در صورت تداوم این بی نظمی ها قطعاً و حتماً میبایست تحت نظر یک پزشک متخصص زنان ،موضوع پیگیری و راه درمان آن نیز ارائه بشه!! به هر حال اگر ایشون قبلاً پریودی منظم داشته اند و تنها در این دوره این اتفاق براشون رخ داده! بهتره تا یکی و دو روز دیگه صبر نموده ،پس از آن اگر عادت ماهیانه اشون شروع نشد!! به پزشک مربوطه مراجعه کنند!؟
    موفق و شاد و سلامت باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. peugeot206 نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    الان 7 روزه که پریود همسرم عقب افتاده البته رابطه از جلو نداشتیم و ایشون هنوز باکره اند
    با تشکر

با عرض سلام و تبریک
    در ادامه فرمایشات دوستان ، دوست عزیز برای استفاده از بی بی چک باید 21 روز از رابطتون گذشته باشه(جواب بهتری میده) و تا 10 روز عقب افتادن پریود هم زیاد مهم نیست.....
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت همه دوستان و سروران گرامي
    ممنون بابت همه راهنمايي ها و استقبال گرمتون ان شا ا... که همه جوونهاي ما خوشبخت بشن و به همه آرزوهاشون برسند
    در مورد سوالم مي خواستم بيشتر توضيح بدم
    بله ما رابطه جنسي داشتيم اما نه از نوع دخول فقط سطحي بوده حالا همسرم نگران اينه که پيشاب يا مني به آلتش رسيده و ايجاد حاملگي کرده باشه
    مي خواستيم از بي بي چک استفاده کنيم تا خيالش راحت بشه
    البته نحوه استفادشو بلد نيستيم
    که وقتي داخل ادرار گذاشتيم چند دقيقه بمونه و بعد چجوري نتيجه مثبت يا منفي رو ازش بخونيم
    تغيير رنگ ميده يا نه و به چه صورته؟
    نوعي که همسرم خريده يک نوار باريک صورتي رنگ داره و يک چيز دون دون شبيه چايي کيسه اي
    البته اون شهرستانه و اينا رو بهم گفته تا سوال کنم
    راستش خجالت کشيدم از داروخونه سوال بپرسم
    بازم ممنون از راهنمايي هاي خوبتون

7. peugeot206 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت همه دوستان و سروران گرامي
    ممنون بابت همه راهنمايي ها و استقبال گرمتون ان شا ا... که همه جوونهاي ما خوشبخت بشن و به همه آرزوهاشون برسند
    در مورد سوالم مي خواستم بيشتر توضيح بدم
    بله ما رابطه جنسي داشتيم اما نه از نوع دخول فقط سطحي بوده حالا همسرم نگران اينه که پيشاب يا مني به آلتش رسيده و ايجاد حاملگي کرده باشه
    مي خواستيم از بي بي چک استفاده کنيم تا خيالش راحت بشه
    البته نحوه استفادشو بلد نيستيم
    که وقتي داخل ادرار گذاشتيم چند دقيقه بمونه و بعد چجوري نتيجه مثبت يا منفي رو ازش بخونيم
    تغيير رنگ ميده يا نه و به چه صورته؟
    نوعي که همسرم خريده يک نوار باريک صورتي رنگ داره و يک چيز دون دون شبيه چايي کيسه اي
    البته اون شهرستانه و اينا رو بهم گفته تا سوال کنم
    راستش خجالت کشيدم از داروخونه سوال بپرسم
    بازم ممنون از راهنمايي هاي خوبتون

سلام

اول از همه تبريك ميگم.آقا متاهلي هست و هزار تا دردسر...والا به خدا
    از شوخي كه بگذريم ببين دوست من اول كه روي بسته با شكل و اين حرفها توضيح داده اما كلا اينطوريه كه تا قبل از خط نشانه اي كه كشده شده بايد ظرف حاوي ادرار پر بشه بعد تا 5 دقيقه نوار رو داخل بگذاريد اگر عدم بارداري باشه يك خط بنفش رنگ ميشه در غير اينصورت 2 خط.واگر اصلا خطي پيدا نشد يعني نوار خراب بوده يا اشتباه استفاده كرديد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  8. [quote="jiji"]
    peugeot206 نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    با تشکر

خوب شما الان آز خون بدین که بهتره.چون 6،7 روز بعد رابطه جواب میده

9. سلاااااااااااااااام دوستان
    مرسی از جوابهای خوبتون
    امیدوارم بقیه متاهلا هم که تازه کارن و اینا بلد نیستن یاد بگیرن
    ما هم از نگرانی در اومدیم و همسرم عادت ماهیانش شروع شد
    ان شا ا... دوره های بعدی استفاده می کنیم
    یادتون باشه
    مهربون باشید

10. سلام
    من چند ماهیه با دوران نامزدی رو سپری میکنم و چندین بار با همسرم نزدیکی داشتم پریود همسرم نا منظمه دفعه قبل پریودش 40 روز پس از پایان قاعدگی دفعه قبل شروع شد واین دفعه پس از 43 روز هنوز پریود نشده با توجه به اینکه در هیچ یک از نزدیکی ها منی داخل نشده و فقط یک بار بیرون از واژن به مقدار کمی ریخته ایا احتمال حاملگی هست؟
    اگر حاملگی وجود داشته باشه و یکی دو ماهی ازش گذشته باشه با توجه به اینکه اصلا این موضوع برامون خوشایند نیست چطور میشه از شرش خلاص شد خواهش میکنم سریع به من پاسخ بدید همسرم استرس زیادی داره
    با سپاس فراوان

11. kaka123 نوشته است: سلام
    من چند ماهیه با دوران نامزدی رو سپری میکنم و چندین بار با همسرم نزدیکی داشتم پریود همسرم نا منظمه دفعه قبل پریودش 40 روز پس از پایان قاعدگی دفعه قبل شروع شد واین دفعه پس از 43 روز هنوز پریود نشده با توجه به اینکه در هیچ یک از نزدیکی ها منی داخل نشده و فقط یک بار بیرون از واژن به مقدار کمی ریخته ایا احتمال حاملگی هست؟
    اگر حاملگی وجود داشته باشه و یکی دو ماهی ازش گذشته باشه با توجه به اینکه اصلا این موضوع برامون خوشایند نیست چطور میشه از شرش خلاص شد خواهش میکنم سریع به من پاسخ بدید همسرم استرس زیادی داره
    با سپاس فراوان

با توجه به شرایط عنوان شده امکان بارداری نیست
    کاربرا تا جایی که ممکن هست اول سایت رو خوب بگردند و زمانی که به جواب دست پیدا نکردند سوال مطرح کنند
    سوالات این چنینی در سایت بارها مورد بررسی واقع شده
    حتی الامکان در تاپیک مربوطه سوالات مطرح شود

تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  12. kaka123 نوشته است: سلام
    با سپاس فراوان

ضمن تایید صحبتهای آقای clooney ، باید بگم اگه واقعا اینقدر نگرانید با همسرتون تشریف ببرین آزمایشگاه تا آزمایش خون بدن که خیالتون راحت شه.در ضمن هر سوالی رو از این به بعد توی پست خودش مطرح کنید.یه چیز دیگه اینکه چون همسرتون پریود منظمی ندارن نمیشه دوران تخمکگذاریشونو پیش بینی کرد.پس برای پیشگیری از بارداری بهتره از روشهای مطمئن مثل کاندوم استفاده کنید که اینجوری استرس نگیرید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. فوری فوری
    سلام لطفا" خیلی زود جوابمو بدین من 27 سالم و متاهل 6 ماهه جلوگیری ندارم الان 10 روزی که به پریودم مونده تا حالا 2 بار لکه بینی داشتم ممکنه حامله باشم . خیلی منتظر اون لحظه ام

14. شاید علت دیگه ای داشته باشد برای اطمینان بیشتر به متخصص مراجعه کنید

15. سلام

اگه 7 الی 10 روز از تخمگ گذاریتون گذشته ممکنه لانه گزینی جنین باشه.

باید توسط متخصص زنان معاینه ی داخلی شین تا علت  مشخص بشه.بعضا عفونت و

زخم باعث خونریزی ولک بینی میشه.

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید