شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. سلام.خسته نباشین.

نامزدمن پریود نا منظمی داره.آخرین بار 26 بهمن به مدت 4 روز پریود بود.6روز بعد با همنزدیکی داشتیم.به هیچ وجه منی روی آلت ایشون ریخته نشد.

حالاالان 19 فروردین ولی ایشون هنوز پریود نشده و این ما رو خیلی نگران کرده.آیا امکان داره ایشون با پیشابباردار شده باشن؟؟؟ما خیلی نگرانیم.

2. با سلام
    دوست عزیز، اگر دخولی انجام شده باشه و پیش آب هم خارج شده باشه!! البته جای نگرانی هست!! چون احتمال بارداری شریکتون زیاده!! ولی آیا ایشون حالت های بارداری رو داره؟؟ مثل حالت تهوع، یا دلزدگی از غذاهایی با بوی تند!!؟  از طرفی آیا قبل از رابطه و در زمان  روال معمولی قبلیشون ، تا اون زمان ،به اینصورت نامنظمی عادت ماهانه اشون سابقه داشته؟؟؟به هرحال ایشون میتونند از بی بی چک  استفاده کنند! و یا راه بهتر مراجعه به متخصص زنان و دادن تست بارداریست!؟
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام، خسته نباشید
    من 28 سال سن دارم :
    تقریبا 2سال نیم قرص ال دی مصرف میکردم.از تاریخ 5/12/88 اخرین قرص خوردم.بعد از 5 روز10/12/88 پریود شدم. درتاریخ 16/12/88پاک شدم .در تاریخ 29/12/88یک رابطه جنسی داشتم ولی منی داخل واژن تخلیه نشد.ودر تاریخ 18/1/89 هنوز پریود نشدم.در ضمن از 3شب پیش هر شب 2 عدد قرص ال دی خوردم.
    ایا احتمال حاملگی هست؟
    ممنون میشم اگه ممکنه زود جواب سوالمو بدید.با تشکر

4. دوست عزیز.خودتون میگید منی داخل واژن نریخته،پس برای چی باید باردار باشید؟ضمن اینکه حتی در دوران تخمکگذاری هم نبوده.ظاهراً شما خوردن قرص هاتون رو مدتی به تعویق انداختین.اما حالا چرا 2 تا قرص؟!شاید خوردن همین قرص ها یا استرس باعث پریود نشدنتون باشه.لطفاً بی دلیل قرص مصرف نکنید.نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. نامزد من پریود نا منظمی داره.
    به هیچ وجه منی روی آلت ایشون ریخته نشد.

شما خودتون جواب خودتونو داديد.

امکان بارداري با پیش اب هست اما احتمال  بارداري با پيش آب كمه

6. سلام

من دیروز با نامزدم نزدیکی داشتیم ، آلت من بین پاهای نامزدم بود و موقه ای که آب منی من تخلاه شد بین پاهای نامزدم ریخت  چند سانیه  بد نامزدم شورتشو پاش کرد و بد از 2 دقیقه با آب آلتش و شست  نامزدم من پرده بکارد داره

بهد از 24 سات 2قرس    H D مصرف کرد

بعد از 12 ساعت  2 دیگه قرس د دیگه بخوره   قرس خوردن شو قطع کنه   یا  ادامه بده؟

نامزدم 16دهم وقت پریدش بوده اما نشده امروزم که 18 نشده  احنمال حاملگی وجود داره؟

7. amir99 نوشته است: سلام من دیروز با نامزدم نزدیکی داشتیم آلت من بین پاهای نامزدم بود و موقه ای که آب منی من تخلاه شد بین پاهای نامزدم ریخت  چند سانیه  بد نامزدم شورتشو پاش کرد و بد از 2 دقیقه با آب آلتش و شست نامزدم من پرده بکارد داره بهد از 24 سات 2قرس   H D مصرف کرد بعد از 12 ساعت  2 دیگه قرس د دیگه بخوره   قرس خوردن شو قطع کنه   یا  ادامه بده؟نامزدم 16دهم وقت پریدش بوده اما نشده امروزم که 18 نشده احنمال حاملگی وجود داره؟

سلام
    وجود پرده بکارت به معنی عدم بارداری نیست و فرد با داشتن پرده بکارت هم میتواند باردار شود............یعنی بکارت به منزله سدی برای عدم ورود اسپرم نیست................روش اورژانسی رو هم درست اجام دادید......روش اورژانسی می بایست حداکثر تا 72 ساعت پس از یک نزدیکی محاظت نشده انجام شود و اگه درست انجام بشه بارداری منتفی هستش:

استفاده از 4 قرص LD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 4 قرص LD
    استفاده از 2 قرص HD و سپس 12 ساعت بعد استفاده از 2 قرص HD
    همچنین می توان طی 10 روز پس از نزدیکی محافظت نشده از IUD استفاده نمود این روش کمی گرانتر است ولی از خوردن قرص موثر تر می باشد.

اینکه پریود ایشون به تعویق افتاده با توجه بهخوردن قرصها و برهم خوردن بالانس هورمونی و استرسی که دارند طبیعی خواهدبود ولی طی چند روز آینده ایشون دچار خونریزی خواهند شد .نشدند هم زیاد جای نگرانی نداره..........استرس یکی از مهمترین دلایل عقب افتادگی پریود هستش..........مشکل خاصی نیست و احتمال بارداری وجود نداره..............به خود و نامزدتون استرس راه ندید.
    موفق باشید

8. روش اورژانسي رو درست انجام داديد و احتمالا بارداري اتفاق نمي افته.

پريود نشدنشونم عاديه به خاطر مصرف قرص.

لزومي نداره ديگه قرص بخورن.

9. ninioo نوشته است: سلام.یک سال ونه ماهه ازدواج کردم.6ماه اول ازدواج ازکاندوم استفاده کردم و7ماهدوم ازقرص ال دی .بعداز یک سال و2ماه ازازدواج قصد بارداری دارم ازمهر88جلوگیری نمیکنم.ازمجردی پریودم نامنظمه.اززمان چوردن قرص ال دی3روزه پریود میشمونامنظم.ازمهر17تا20پریودو27تا30مهرلکه داشتم.از10تا12ابانشدم.اذر18تا20شدم.دردیماهدوم تاچهارم لکه داشتم.7تا10بهمن شدم و18تا26لکه داشتم.25تا28اسفندشدم..ازمهرتادی ماهجلوگیری نکردم وتمام این4ماه تهوع صبح وکمی درشب داشتم وپریود نامنظم هم داشتم..نزددکترگوارش رفتم تا علت تهوعم را بدانم وازمایش دادم وسالم بود وبرای تهوعم قرص داد.من هم از حاملگی جلوگیری کردم..اوایل اسفند88ازسینه هایم شیرمیامدازمایش دادم  پرولاکتینم25.9وtsh3.8بود ودکترزنان به من4عددقرص داستینکس دادکه1ماه مصرف کنم وهربارکه پیشش میروم میگوید مشکلی نداری.باخوردن داستینکس شیرم قطع شد..خواهش میکنم زمان تخمکگذاریم رابگویید .ازسوم فروردین دیگرجلوگیری نمیکنم هنوز پریودنشدم..از3فروردین که نزدیکییمان راشروع کردیم ویک شب درمیان نزدیکی داریم ومن هم تهوعم شروع شده ایا حامله میشم .علت تهوعم باشروع نزدیکی چیست..؟ دکترزنان راهنماییم نمیکندوبامعاینه میگویذ خوبی ؟کمکم کنید باتشکر
    با سلام و تبریک سال نو به همه.شما یکم دچار تشویش و وسواس فکری شده اید(با عرض معذرت).شما مشکلی ندارید.دکترها که بد شما رو نمیخواند.بهتره برای رفع استرس که همین استرس ریشه خیلی از درد هاست پزشکتون رو عوض کنید.در مورد بارداریتون برای تشخیصش روشهای زیادی هست که به اسم تست شناخته میشن و تو سایت پره.البته بگم که بارداری مورد پنهانی نیست که مثلا" بخواد خودش رو نشون نده.ولی اگه که چند مرحله اقدام کردید و نشده بد نیست شما و همسرتون یه آزمایشی بدید تا اگه خدایی نا کرده مشکلی هست زودتر رفع بشه.البته میگم وضعیت شما عجیب نیست و فقط قرص ها رو هم با بی نظمی میخورید.یکم در این مورد صبور باشید .امیدوارم که مشکلتون حل بشه و موفق باشید.در پناه حق.

10. سلام آقای دکتر...سال نو مبارک...
    من از روز 5 پریودم شروع به مصرف LD کردم.تا دیشب که نهمین شب بود و نهمین قرص را مصرف کردم.دیشب یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم.ببخشید واضح صحبت میکنم.ولی ایشون شرت پاش بود آلت من با بدنه آلت ایشون  از روی شرت در تماس بود.منظورم اینه که اصلا به سر آلت هم نخورد.در ضمن منی هم در کار نبود.آیا ممکنه که پیش آب منی که قبلا روی شرت بوده ولی خشک شده باعث بارداری شه؟ در ضمن من به خاطر استرسی که همیشه دارم بلافاصله دوباره 4 تا LD خوردم و 12 ساعت بعد دوباره 4تا. آیا من اینقدر بدشانسم که باردار شم؟

20 روز دیگه باید عقد کنیم ولی من از شدت استرس اصلا خوشحال نیستم. تورو خدا جوابمو زود بدین.

11. darya576 نوشته است: سلام آقای دکتر...سال نو مبارک...
    من از روز 5 پریودم شروع به مصرف LD کردم.تا دیشب که نهمین شب بود و نهمین قرص را مصرف کردم.دیشب یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم.ببخشید واضح صحبت میکنم.ولی ایشون شرت پاش بود آلت من با بدنه آلت ایشون از روی شرت در تماس بود.منظورم اینه که اصلا به سر آلت هم نخورد.در ضمن منی هم در کار نبود.آیا ممکنه که پیش آب منی که قبلا روی شرت بوده ولی خشک شده باعث بارداری شه؟ در ضمن من به خاطر استرسی که همیشه دارم بلافاصله دوباره 4 تا LD خوردم و 12 ساعت بعد دوباره 4تا. آیا من اینقدر بدشانسم که باردار شم؟

20 روز دیگه باید عقد کنیم ولی من از شدت استرس اصلا خوشحال نیستم. تورو خدا جوابمو زود بدین.

با توجه به شرایط ذکر شده و داشتن لباس زیر به هیچ عنوان امکان بارداری نبوده و خیلی اشتباه کردید روش اورژانسی انجام دادید
    به خاطر مصرف قرصها به روش اورژانسی 100% تاخیر در پریود خواهید داشت که نگران نشوید
    امکان بارداری اصلا نیست

12. اسپرم در حالت عادي خارج از بدن 3 تا 4 ساعت بيشتر زنده نيست.
    در صورتي هم كه تماس نداشته باشه با واژن امكان بارداري نيست.
    يكي از عوارض قرص ها پف كردن بدنه. پيشنهاد مي كنم مصرف قرص را قطع كنيد تا روز عقد بدنتون پف نداشته باشه.

13. با سلام
    من در13 فروردین پریودشدم ماه قبلی نیزدرهمین تاریخ پریود شدم
    مدت زمان قاعدگی من 7روزوگاهی اوقات 10 روز است
    امروزروزهفتم پریودمن بود وهنوزمن لکه بینی داشتم بعدازظهردررابطه ی جنسی که باهمسرم داشتم درهنگام ارضاکاندوم درآمده بود مقداری ازمنی داخل کاندوم بود ومقداری دیگر روی زمین ریخت
    من درمورد نریختن منی مطمئن هستم
    بعدازرابطه نیزکمی لکه بینی داشتم  آیا من باید ازروش اورژانسی استفاده کنم
    مشکل من اینه که اگرازروش اورژانسی استفاده کنم باتوجه به اینکه هنوزروز هفتم پریودمه ممکنه دوباره 7 روز دیگه پریودم ادامه داشته باشه

14. darya576 نوشته است: سلام آقای دکتر...سال نو مبارک...
    من از روز 5 پریودم شروع به مصرف LD کردم.تا دیشب که نهمین شب بود و نهمین قرص را مصرف کردم.دیشب یه رابطه سطحی با نامزدم داشتم.ببخشید واضح صحبت میکنم.ولی ایشون شرت پاش بود آلت من با بدنه آلت ایشون  از روی شرت در تماس بود.منظورم اینه که اصلا به سر آلت هم نخورد.در ضمن منی هم در کار نبود.آیا ممکنه که پیش آب منی که قبلا روی شرت بوده ولی خشک شده باعث بارداری شه؟ در ضمن من به خاطر استرسی که همیشه دارم بلافاصله دوباره 4 تا LD خوردم و 12 ساعت بعد دوباره 4تا. آیا من اینقدر بدشانسم که باردار شم؟

خوب دوست عزیز قرص ال دی برای جلوگیری استفاده میشه و شما اصلا لازم نبوده که روش اورژانسی انجام بدید
    در ضمن برای اینکه خیالتون راحت باشه و سر عقد شاد باشید یه تست خون برای بارداری بدید که بتونید با مدرک راضی باشید و شک نکنید
    موفق باشید

15. cima نوشته است: اسپرم در حالت عادي خارج از بدن 3 تا 4 ساعت بيشتر زنده نيست.
    در صورتي هم كه تماس نداشته باشه با واژن امكان بارداري نيست.
    يكي از عوارض قرص ها پف كردن بدنه. پيشنهاد مي كنم مصرف قرص را قطع كنيد تا روز عقد بدنتون پف نداشته باشه.

دوست عزیز برای همه که مثل هم نیست
    خانوم بنده استفاده میکنه هیچ تغییری هم نکرده
    بهتره در کنارش ورزش هم باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 39
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید