شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. با سلام
    دوست عزیز، بهترین و ایمن ترین و عاقلانه ترین راه، مراجعه به دکتر زنانه!! چون مدتی که  گفتید کمی زیاده! احتمال عفونت هست! احتمال خونریزی ازاله بکارت هست! و....لذا در اولین فرصت ایشون به یک دکتر متخصص مراجعه نمایند!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست خوب
    احتمالا نوع ارتباط شما كمي ناشيانه بوده و منجر به آسيب رسيدن به واژن شده
    خون تيره نشانه خون ريزي داخليه
    حتما به پزشك مراجعه كنيد
    پيشاپيش تبريك منو براي شروع زندگي مشترك بپذيريد

3. اول تشکر می کنم بابت پاسخ هاتون و یکی از دوستان که در پیام خصوصی پاسخ داده بودند   

دیشب که خون تیره رو دیدن میزان خون در ادرارشون بسیار کم شده و امروز هم فقط خون قرمز از مهبلشون دیدن که میزانش به گفته خودشون از دو سه روز گذشته بیشتره .

من یک فرضی برام مطرح شد که می خواستم نظر شما رو هم بدونم راجع بهش .

احتمال اینکه به لوله واژن آسیب رسیده باشه و همچنین به مجاری ادرار هم صدمه خورده باشه چی ؟!
    که باعث شده واژن زخم بشه و مجاری ادرار آسیب ببینه و برا همین خون در ادرار بوده و از واژن هم خون میومده که بنا به فعلیت زیاد یا هر چیز دیگه ای زخمی که در واژن ایشان درست شده بود کنده شده یا کمی باز شده که موجب خون ریزی سیاه شده و امروز قرمز !

چون از دو سه روزی پیش مدام می گفتند که احساس می کنند شیء در جلوی مهبلشون وجود داره که من تعبیرم روکش زخم بود .

نظر شما چیه !؟

4. با سلام مجدد
    دوست عزیز، این احساس ایشون به خاطر اولین نزدیکی بوده و درد و یا حالت احساس شی در واژن ،بدلیل انقباضات ناشی از باز شدن و قبول آلت مردانه میباشد!که البته غالباً در خانمها  بهنگام نخستین ارتباط جنسی اتفاق می افتد! و به مرور زمان (بطور معمول حداکثر تا یکهفته) از بین میرود! در خصوص شریک شما احتمال داره این قضیه با توجه به توان جسمشون کمی تبعات بیشتری داشته باشه! ولی در نهایت بازم پیشنهاد میکنم به یک متخصص زنان مراجعه کنند!؟چون اینموارد با معاینات بالینی قابل تشخیص و درمان خواهد بود.
    موفق و شاد باشید.

5. wrackful

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلا م دوستان
    من حدود 2 ماه پیش با نامزدم یک رابطه جنسی داشتم که فقط الت من با الت نامزدم تماس داشت و اصلا وارد نشد پس از چندین بار که این کار را انجام دادم مقداری خون از واژن ایشون خارج شد که گفتیم احتمالا بکارت پاره شده پس از یک ماه هم هر وقت اون کار را انجام میدم باز هم خونریزی همراه درد شدید داره البته خونریزی کمتر هست ولی تا چندین روز ادامه داره و اینم بگم من اصلا التم داخل نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید

6. با سلام خدمت همگی
    من چند وقت پیش به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم برای معاینه بکارتم و راستش اصلا تصور نمی کردم که درد داشته باشه ، من بعید می دونم اون خانم دکتر احیانا ناشی بودن و باعث درد شده باشه..واقعا جوری بود که می خواستم بگم اصلا نمی خواد معاینه کنید.ایشون بعد از اینکه گفتن چند بارفشار بیار به خودت تا ببینم .گفتن که پرده ام از نوع شرابه داره.می خوام بدونم این نوع پرده آیا ازاله اش سخته ..آخه واقعا وقتی اینجوری دیدم خیلی می ترسم ازرابطه جنسی
    میشه راجه به این نوع پرده بگید..چون تو انواع پرده ها نبود آیا اسم دیگه ای داره ؟

7. با سلام
    دوست عزیز،آقای warckful ،چون غالباً در اوج لذت زوجین ، فشار خون به بالاترین حد ممکنه میرسه!!و احتمال پارگی مویرگ در آلت تناسلی هم وجود داره!(یک مورد رو بنده خودم از شخصی شنیده ام) لذا این حدس میتونه قوت داشته باشه که در اثر رسیدن به اورگاسم ، فشار ایشون بالا رفته و این قضیه موجب پارگی مویرگ در مجرای واژنشون شده و خونریزی محدود اتفاق می افته!؟ البته این نکته فقط بر اساس شنیده ها و در حد یک احتماله!؟ ولی در اصل چه اتفاقی می افته ؟؟؟؟باید متخصصین امر نظر بدهند!؟
    و اما در مورد سئوال سرکار سارا خانم هم باید بگم که احتمالاً این نوع پرده ،همون پرده کنگره داره(اسم اصلی و علمی شو الان نمیدونم ولی توی انواع پرده موجود هست) و در ازاله اش هم فکر نمیکنم مشکلی باشه و بنظرم از سایر پرده ها ، آسانتر هم باشه! ولی میتونید به همون پزشک مراجعه کنید و یا بصورت تلفنی ،سئوالتونو از ایشون دقیقاً بپرسید.
    به هر حال ،فکر نمیکنم جای نگرانی باشه.
    موفق و شاد و سلامت باشید.

8. wrackful نوشته است: سلا م دوستان
    من حدود 2 ماه پیش با نامزدم یک رابطه جنسی داشتم که فقط الت من با الت نامزدم تماس داشت و اصلا وارد نشد پس از چندین بار که این کار را انجام دادم مقداری خون از واژن ایشون خارج شد که گفتیم احتمالا بکارت پاره شده پس از یک ماه هم هر وقت اون کار را انجام میدم باز هم خونریزی همراه درد شدید داره البته خونریزی کمتر هست ولی تا چندین روز ادامه داره و اینم بگم من اصلا التم داخل نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید

آيا شريك شما قبل از اين كار آمادگي لازم رو دارن؟ آيا مقدار ترشحات اونقدر هست كه مشكل سايش ايجاد نشه؟احتمال ميدم اين كاربه علت عدم وجود مقدار كافي ترشحات باعث سايش و يا حتي ايجاد ترك و زخم بشه براي همين درد و خون ريزي وجود داره

9. با سلام من طی مراجعه ای که به دو دکتر زنان داشتم یکی گفت پرده ام ارتجاعی ودیگری گفت حلقوی است حالا انشاالله تا چند روز دیگه میخواهیم عقد کنیم حالا دوتا مشکل دارم 1- حلقوی وارتجاعی یک نوع پرده است یعنی حلقوی ارتجاعی درسته یا دونوع پرده متفاوت است و2 -چون دراین جا خوندم پرده حلقوی وارتجاعی یا حلقوی ارتجاعی خونریزی نداره چگونه به همسرم بگوییم که همراه من به دکتر زنان بیاید تا خود دکتر به همسرم نوع پرده را بگویید واو را آگاه کند که شاید خونریزی درکار نباشد چون من واقعا روم نمیشه چنین موضعی را به او بگویم واز طرفی  ترس این را دارم که فکر کنه من کاری کردم قبل از ازدواج وحالا میخوام خیالم راحت بشه موضوع را چگونه مطرح کنم بهتره.
    باتشکر

10. sarajeihani نوشته است: با سلام خدمت همگی
    من چند وقت پیش به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم برای معاینه بکارتم و راستش اصلا تصور نمی کردم که درد داشته باشه ، من بعید می دونم اون خانم دکتر احیانا ناشی بودن و باعث درد شده باشه..واقعا جوری بود که می خواستم بگم اصلا نمی خواد معاینه کنید.ایشون بعد از اینکه گفتن چند بارفشار بیار به خودت تا ببینم .گفتن که پرده ام از نوع شرابه داره.می خوام بدونم این نوع پرده آیا ازاله اش سخته ..آخه واقعا وقتی اینجوری دیدم خیلی می ترسم ازرابطه جنسی
    میشه راجه به این نوع پرده بگید..چون تو انواع پرده ها نبود آیا اسم دیگه ای داره ؟

باسلام خدمت دوست عزیز

در مورد اینکه دکتر به شما گفته زور بزن عادی هست وهمین قدر که گفته پرده ات سالمه کافیه ولی برای اینکه اطمینا ن کامل حاصل بشه وتمامی سوالات موجود درذهنت جواب داده بشه به دکتر دیگری مراجعه کن وکمرویی را کنار بذار ولی نگو که قبلا معاینه شدی بعد از معاینه مجدد تمامی سوالات خود را از دکتر بپرس تا خیالت از هر جهت راحت بشه ولی بعد از معاینه مجدد سعی کن دیگه به دکتر نری موفق باشی

11. azxcv نوشته است: با سلام من طی مراجعه ای که به دو دکتر زنان داشتم یکی گفت پرده ام ارتجاعی ودیگری گفت حلقوی است حالا انشاالله تا چند روز دیگه میخواهیم عقد کنیم حالا دوتا مشکل دارم 1- حلقوی وارتجاعی یک نوع پرده است یعنی حلقوی ارتجاعی درسته یا دونوع پرده متفاوت است و2 -چون دراین جا خوندم پرده حلقوی وارتجاعی یا حلقوی ارتجاعی خونریزی نداره چگونه به همسرم بگوییم که همراه من به دکتر زنان بیاید تا خود دکتر به همسرم نوع پرده را بگویید واو را آگاه کند که شاید خونریزی درکار نباشد چون من واقعا روم نمیشه چنین موضعی را به او بگویم واز طرفی  ترس این را دارم که فکر کنه من کاری کردم قبل از ازدواج وحالا میخوام خیالم راحت بشه موضوع را چگونه مطرح کنم بهتره.
    باتشکر

هر دوشون یکی هستند.
    در ضمن نامه بگیرید و ایشون اطلاعاتشون رو در این زمینه زیاد کنند دیگه جای نگرانی نیست
    البته در بعضی از موارد هم این نوع پرده ها خونریزی کمی دارند
    موفق باشید

12. سلام میخواستم بدونم امکان داره پرده پاره بشه ولی همون روز خونریزی نداشته باشه و یه روز بعدش خونریزی اتفاق بیفته؟ رنگ خون هم سیاه باشه؟ممنون میشم توضیح بدید

13. alaleh110 نوشته است: سلام میخواستم بدونم امکان داره پرده پاره بشه ولی همون روز خونریزی نداشته باشه و یه روز بعدش خونریزی اتفاق بیفته؟ رنگ خون هم سیاه باشه؟ممنون میشم توضیح بدید

سلام

امکان داره ازاله بکارت بدون خونریزی باشد اما معمولا خونریزی همان موقع اتفاق می افتد

ممکن است علت این خونریزی چیز دیگری باشد بهتر است این موضوع توسط پزشک بررسی شود

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. alaleh110 نوشته است: سلام میخواستم بدونم امکان داره پرده پاره بشه ولی همون روز خونریزی نداشته باشه و یه روز بعدش خونریزی اتفاق بیفته؟ رنگ خون هم سیاه باشه؟ممنون میشم توضیح بدید

سلام دوست عزیز
    احتمالش خیلی پایین ، مثل این میمونه که دستت رو امروز ببری فردا خون بیاد !
    اگه برات مقدوره بگو چیکار کردی که فکر میکنی پردت پاره شده؟

15. با سلام.
    آیا ازاله بکارت باعث بروز تغییر در فیزیک بدنی خانم خواهد شد؟ به طور مثال درشت و تیره رنگ شدن سر سینه هاو... آیا از بین رفتن بکارت تاثیرات عینی در ظاهر داره؟
    پیشاپیش از پاسخ شما ممنونم...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 11
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید