شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نیامدن آب منی

1. سلام تو رو خدا جوابم رو بدین من در وقتی حشری می شم هر کاری که می کنم آب منیم نمیاد ولی شب بعضی موقع میاد در کل آب منی وقتی که می خوام نمیاد جوابم بدین لطفآ

lovley_boy_m@yahoo.com

2. با سلام
    دوست عزیز، دلایل مختلف و متفاوتی برای این قضیه وجود داره! که از حوصله این پست خارجه! لذا فقط میتونم پیشنهاد کنم به یک اورولوژیست(متخصص کلیه و مجاری ادرار ) مراجعه کنید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. arman20 نوشته است: سلام تو رو خدا جوابم رو بدین من در وقتی حشری می شم هر کاری که می کنم آب منیم نمیاد ولی شب بعضی موقع میاد در کل آب منی وقتی که می خوام نمیاد جوابم بدین لطفآ

سلام دوست عزیز
    به زور سعی در بیرون آمدن منی نکنید
    برای بیرون آمدن منی خواستن شما تنها مهم نیست شهوت و خیلی چیز ها موثره
    به نظرم استرس زیادی دارید که تاثیر گذاره روی این موضوع
    آرامش خودتون رو حفظ کنید و یک مدتی  اصلا به این کار فکر نکنید

4. سلام
    اينكه شبها اين اتفاق براتون ميوفته نشون ميده كه احتمالا مشكل جسمي نداريد
    فكر مي كنم شما از نظر روحي خودتونو درگير كرديد
    حساسيتتون رو روي اين قضيه كم كنيد و آرامش داشته باشيد خوردن پياز خام به شما بسيار كمك خواهد كرد
    موفق باشيد

5. arman20 نوشته است: سلام تو رو خدا جوابم رو بدین من در وقتی حشری می شم هر کاری که می کنم آب منیم نمیاد ولی شب بعضی موقع میاد در کل آب منی وقتی که می خوام نمیاد جوابم بدین لطفآ

lovley_boy_m@yahoo.com

سلام
    پسر خوب مگه قراره هر وقت آدم به قول شما حشری میشه آبش بیاد
    من با نظر خانم romina_2
    شما هم اگه منظورت استمنا هستش ، نگران نباش و این کارو 1 بار هم انجام نده
    موفق باشی

6. سلام
    اگه توی خواب اتفاق می افته پس خیالت راحت باشه، سالمی. فقط نمیدونی باید چه کار کنی. اصراری هم نداشته باش که این کار رو بکنی چون اعتیاد آوره. اگر هم اصرار داری فقط مراقب باش خودت رو زخمی نکنی و کثیف کاری هم نکن.
    فقط اگر شک داری که توی خواب اتفاق می افته یا نه، حتما برو دکتر. بعد از خواب چک کن اگر اثری که ازش باقی مونده خیلی کم بود شاید مشکلی داشته باشی. در یک انزال عادی حداقل باید 2 میلی لیتر مایع خارج بشه. توی خواب ممکن هست کمتر هم بشه.
    البته اینها در صورتی مهم هست که نزدیک بلوغ نباشی.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. arman20 نوشته است: سلام تو رو خدا جوابم رو بدین من در وقتی حشری می شم هر کاری که می کنم آب منیم نمیاد ولی شب بعضی موقع میاد در کل آب منی وقتی که می خوام نمیاد جوابم بدین لطفآ

lovley_boy_m@yahoo.com
    سلام:
    اول از هر چیز باید درک کنید که اب منی کی و چرا ترشح می شه؟؟
    و تنها دلیلش بر اثر لذت زیاد در رابطه و ارضا شدن است
    شما اگر فقط به دنبال این باشید که اب منی از شما خارج بشه فکر نمی کنم به خواستتون برسید
    شما توی یه فضای پر از اضطراب و استرس و فقط به کمک خود ارضایی که خودش مشکلات زیادی رو به همرا داره می خواید به جوابتون برسید که این ممکن نیست
    مهمترین چیز شرایط روحی مناسبه که شما فراهم نمیکنید و یه رابطه ی درست
    اینکه توی خواب منی از شما خارج می شه برای اینه که در بیداری اب زیادی در پشت کمر شما جمع شده و در خواب این اب تخلیه میشه
    شما برای اطلاعات بهتر و کامل تر بهتره به یک پزشک مراجعه کنید
    موفق باشید

8. شايد دليلش نداشتن آرامش و تمركزه. چون وقتي خوابيد مشكل نداريد.

9. با سلام.بهتره شما چند روزی به این مسئله فکر نکنی و سعی در خود ارضایی نداشته باشین چون شما محتلم میشی یعنی سالمی...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. arman20 نوشته است: سلام تو رو خدا جوابم رو بدین من در وقتی حشری می شم هر کاری که می کنم آب منیم نمیاد ولی شب بعضی موقع میاد در کل آب منی وقتی که می خوام نمیاد جوابم بدین لطفآ

lovley_boy_m@yahoo.com
    با سلام خدمت شما و تبریک سال نو به همه.اگه که شبها در خواب محتلم نمیشدید میگفتیم مشکل وجود داره.اما الان از جنبه ای مشکلی ندارید شما احتمالا" استرس زیادی دارید یا اینکه به خوبی تحریک نمیشید!تصمیم گیری قطعی موقعی حاصل میشه که شما رابطه جنسی رو تجربه کنید.در کل شما مشکل خاصی ندارید چون بدنتون کارش رو داره درست انجام میده.من توصیه میکنم یه سری به یک دکتر خوب بزنید .ضرر نمیکنید.در پناه حق.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید