شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. سلام دوستان
    اگر ممکنه در مورد ساعت های پارگی پرده بکارت توضیح بدید و اینکه هر ساعت پارگی مربوط به چه جور رابطه ای است؟
    ساعت پارگی در چه زمانی( منظورم تعداد دفعات رابطه است) مشخص میشود؟
    و اینکه پارگی در ساعت 4 و 7 نشان دهنده رابطه به اجبار بوده یا از روی میل؟

2. با سلام
    من و همسرم وقتی به دکتر مراجعه کردیم برای گرفتن برگه سلامت دکتر گفت پرده شما از اون پرده های گوشتیه که پاره شدنش سخته و با درد زیاد و خونریزی شدید مواجه میشید ،
    هفته پیش سعی در ازاله کردن پرده داشتیم که هر چه سعی کردیم نشد
    قشنگ حس میکردم برخورد آلت رو با پرده اما انقدر پرده محکم بود که پاره نمیشد
    از شدت درد ازاله کردن رو موکول کردیم به بعد
    میخواستم بدونم آیا باید برم دکتر اون برام این کار رو انجام بده ؟
    یا با نزدیکی میشه پرده رو از بین برد ؟
    چون خیلی درد داشت ، حالا قضیه درد رو میشه با لیدوکائین حل کرد ،
    اما میخوام بدونم میشه با نزدیکی پرده گوشتی اونم به این سفتی رو پاره کرد یا نه ؟؟؟

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  3. دوست عزیز.تا جایی که من میدونم این کاملاً طبیعیه.اون چیزی که بیشتر سبب درد میشه ورودی واژن شماست.مثل همون مثال معروف که اولین نزدیکیها مثل اینه که بخوای برای اولین بار بادکنکی رو باد کنی.گاهی حتی با چند جلسه هم پاره نمیشه.فقط توجه کنید که بین نزدیکیهاتون فاصله بندازید تا درد قبلی مزید بر علت نشه.پیشنهاد میکنم که سعی نکنید اینکار رو فوراً انجام بدبد.مرحله به مرحله پیش برید.بذارید یواش یواش واژنتون به ورود آلت عادت کنه و به مرور پردتون آسیب ببینه.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  4. khoshkhabar نوشته است: با سلام
    من و همسرم وقتی به دکتر مراجعه کردیم برای گرفتن برگه سلامت دکتر گفت پرده شما از اون پرده های گوشتیه که پاره شدنش سخته و با درد زیاد و خونریزی شدید مواجه میشید ،
    اما میخوام بدونم میشه با نزدیکی پرده گوشتی اونم به این سفتی رو پاره کرد یا نه ؟؟؟

سلام دوست عزيز

اصولا اين جور پرده ها درد خاص خودشو داره و مسلما زمان ميبره
    من پيشنهاد ميكنم با كمك ليدوكايين و لوبريكانت از طريق دخول پرده رو از بين ببريد اما يادتون باشه اين كا يك شب و دو شب نيست
    زمان نياز داره
    در هر بار رابطه يك مقدار پيشروي كنيد و سعي كنيد كه اروم باشيد و عضلاتتون رو سفت و منقبض نكنيد
    قبول دارم كه دردش گاهي غير قابل تحمله اما به مرور كم و كمتر ميشه

رفتن به پزشك و ازاله توسط جراحي زو در مراحل اخر بگذاريد يا اصلا فعلا بهش فكر نكنيد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. khoshkhabar نوشته است: با سلام

بهتره پزشک اینکارو انجام بده.
    برای خودتون راحتتره.
    با نزدیکی زمان از بین بردن طولانی تر و دردناکتر میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. khoshkhabar نوشته است: با سلام

دوست عزیز
    اگه تحمل دردش براتون غیر ممکن هست می تونید به دکتر مراجعه و ایشون در مطب این کار رو براتون انجام بده
    اگه صبر و حوصله بیشتری به خرج بدید می تونید خودتون هم این کار رو بکنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. mino_tehran نوشته است: سلام دوستان
    اگر ممکنه در مورد ساعت های پارگی پرده بکارت توضیح بدید و اینکه هر ساعت پارگی مربوط به چه جور رابطه ای است؟
    ساعت پارگی در چه زمانی( منظورم تعداد دفعات رابطه است) مشخص میشود؟
    و اینکه پارگی در ساعت 4 و 7 نشان دهنده رابطه به اجبار بوده یا از روی میل؟

در مورد اینکه هر ساعت پارگی مربوط به چه جور رابطه ای است که معنی نمیده این پارگی ساعتی این جور است که محیط واژن رو مانند ساعت در نظر میگیرند و اگر پارگی در هر نقطه این ساعت باشه تشخیص میدند و میگن و ربطی به چگونگی رابطه نداره و اکثرا مربوط به روابطی میشه که مالش شدید یا دخول نصف و نیمیه انجام شه
    اگر شما مثلا رابطه ای داشته باشید که دخولی صورت بگیره امکان آسیب و پارگی وجود داره و تعداد دفعاتش هم معلوم نمیکنه
    در مورد آخر هم اصلا معلوم نمیکنه که از رو اجبار بوده یا میل فقط آسیب معلوم میشه که اون هم اگر مثلا با دخول از بین رفته باشه اکثر معلوم نمیشه و باز هم میگم این نوع پارگی ها بر میگرده به مالش شدید یا ضربه شدید

تاپیک مشابه:
    شماره گزاری برای بکارت؟؟

- - - - -
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  8. 1. من به تازگی ژل لوبریکانت خریدم که روش نوشته برای استعمال خارجی در اینصورت اگه داخل آلت خانم ها بره
    مشکلی بوجود نمیاره ؟
    2. ژل لیدوکائین هم خریدم و میخوام برای اولین رابطه با همسرم برای کاهش درد ازش استفاده کنم
    چند ساعت قبل از نزدیکی باید استفاده کرد؟ و باید روی آلت مرد استعمال بشه یا خانم و ورودش به واژن اشکالی داره یا خیر ؟

3.بعد از پاره شدن پرده بکارت میشه رابطه رو در همون لحظه ادامه داد ؟ ضرری نداره ؟یا باید منتظر شد خون بند بیاد ؟
    ممنون

9. srahas نوشته است: 1. من به تازگی ژل لوبریکانت خریدم که روش نوشته برای استعمال خارجی در اینصورت اگه داخل آلت خانم ها بره
    مشکلی بوجود نمیاره ؟
    2. ژل لیدوکائین هم خریدم و میخوام برای اولین رابطه با همسرم برای کاهش درد ازش استفاده کنم
    چند ساعت قبل از نزدیکی باید استفاده کرد؟ و باید روی آلت مرد استعمال بشه یا خانم و ورودش به واژن اشکالی داره یا خیر ؟

3.بعد از پاره شدن پرده بکارت میشه رابطه رو در همون لحظه ادامه داد ؟ ضرری نداره ؟یا باید منتظر شد خون بند بیاد ؟
    ممنون

نه دوست عزیز
    مشکلی بوجود نمیاره چون پایه اصلیش اب هست
    چند دقیقه قبل از نزدیکی و بستگی به درصدش هم داره خوب اگه همسرتون استفاده کنه که الت ایشئن بی حس میشه ولی شما می خواید که درد نزدیکی کمتر بشه
    در ضمن شما می تونید با صبر و حوصله و تحریکات قبل از نزدیکی درد اون رو کتر کنید که نیاز به لیدوکائین نیست
    بهتره بعد از خونریزی یه چند روز این کار رو نکنید که هم دردش در دفعه بعد کمتر باشه هم اینکه دوباره خونریزی نکنه و شما اذیت بشین
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. سلام
    یه سوال مهم. لطفاً کمکم کنید.
    من تو رابطه جنسی اولم درد نداشتم ولی به مدت 6 روز به خونریزی افتادم وقتی تو این مدت به دکتر زنان مراجعه کردم گفت پردم سالمه و این خون برا پریودمه چون نزدیکه پریودم بود.

حالا تو روابط جنسیم نه خون میبینم نه درد. به نظر شماها پردم پاره شده؟

11. mahshidoo نوشته است: سلام
    من تو رابطه جنسی اولم درد نداشتم ولی به مدت 6 روز به خونریزی افتادم وقتی تو این مدت به دکتر زنان مراجعه کردم گفت پردم سالمه و این خون برا پریودمه چون نزدیکه پریودم بود.

خوب شما که دکتر رفیتید میگفتید معاینه کنه ببینه پرده ما ا چه جنسی هست
    احتمالا باید ازنوع حلقوی باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. mahshidoo نوشته است: سلام

معمولا توی اولین رابطه به خاطر باز شدن واژن برای اولین بار همراه با درد خواهد بود
    ما اگه الان هم بعد از رابطه مجدد نه خونی مشاهده میکنید نه دردی دارید فکر میکنم پرده تون از نوع ارتجاعی هستش
    چون پرده حلقوی درد داره ، پرده معمولی هم که همراه با خون و درد هستش،اما برای اطمینان خیال به دکتر مراجعه کنید
    ولی مطمئناً هنوز پرده ازاله نشده است.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. با سلام
    دوست عزیز، بهترین راهی که بتوان به یقین رسید، همانا مراجعه به دکتر زنان و معاینه بالینی میباشد!
    شاد باشید

14. سلام

من 20 سالمه و دقیقا پنجشنبه هفته گذشته با نامزدم رابطه ای داشتم که منجر به از بین رفتن بکارتش به احتمال 99 درصد شد و تاکید بکنم که فقط یکبار آلت من به مهبل ایشان رفت .

اصلا بکارت اهمیتی نداره چون دو ماه دیگه قراره عقد کنیم ، مسئله این هست که اون روز خون زیادی از ایشان رفت و فردای اون روز هم خون ریزی به همراه درد داشت و یکبار در ادرارشون خون دیدن و دچار تب و لرز شدن و روز بعد هم همین اتفاق افتاد و با این تفاوت که حالت تهوع هم داشت ولی تب و لرز نداشت .

میزان خون هرروز کمتر می شه و دیروز ( چهارشنبه ) تنها در کل روز 6 قطره خون دیدن و درد هم تا حد زیادی کم شده و تنها نگرانی من علاوه بر این خونها این هست که از روز سه شنبه گذشته در همه ادرارهایشان خون دیدن که گاهی بسیار زیاد و گاهی کم بوده .

امروز هم که یک هفته گذشته از مهبلشون خون سیاهی آمد .

لطفا من رو از نگرانی در بیارید .

15. Mani_Mani نوشته است: سلام
    من 20 سالمه و دقیقا پنجشنبه هفته گذشته با نامزدم رابطه ای داشتم که منجر به از بین رفتن بکارتش به احتمال 99 درصد شد و تاکید بکنم که فقط یکبار آلت من به مهبل ایشان رفت .
    اصلا بکارت اهمیتی نداره چون دو ماه دیگه قراره عقد کنیم ، مسئله این هست که اون روز خون زیادی از ایشان رفت و فردای اون روز هم خون ریزی به همراه درد داشت و یکبار در ادرارشون خون دیدن و دچار تب و لرز شدن و روز بعد هم همین اتفاق افتاد و با این تفاوت که حالت تهوع هم داشت ولی تب و لرز نداشت .
    میزان خون هرروز کمتر می شه و دیروز ( چهارشنبه ) تنها در کل روز 6 قطره خون دیدن و درد هم تا حد زیادی کم شده و تنها نگرانی من علاوه بر این خونها این هست که از روز سه شنبه گذشته در همه ادرارهایشان خون دیدن که گاهی بسیار زیاد و گاهی کم بوده .
    امروز هم که یک هفته گذشته از مهبلشون خون سیاهی آمد .
    لطفا من رو از نگرانی در بیارید .

سلام
    علت تب و لرز میتواند عفونت باشد بهتر است به پزشک مراجعه کنید
    وگرنه ازاله بکارت تب و لرز ندارد خون در ادرار هم میتواند نشانه عفونت باشد حتما پیگیری کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 11
رفتن به صفحه : 1 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید