شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغر کردن ران ها

1. سلام
    من وزنم هم حدود 60 کيلو گرم هست بالا تنه من معمولي يعني  بزرگ نيست من فکر مي کنم  رانهاي من يه مقدار نسبت به بالا تنم بزرگ هستند و همچنين شل هست و از اين موضوع ناراحتم .
    ميخواستم بدونم آيا روشهايي وجود داره بدون اينکه بالا تنم لاغر بشه بتونم رانهام رو کمي لاغرتر کنم و همچنين سفت تر ؟
    همچنين روشي يا ورزشي که بشه سينه ها يه مقدار بزرگتر بشه؟
    ورزشي کاري چيزي نمي دونم خلاصه ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. aloche نوشته است: سلام
    من وزنم هم حدود 60 کيلو گرم هست بالا تنه من معمولي يعني  بزرگ نيست من فکر مي کنم  رانهاي من يه مقدار نسبت به بالا تنم بزرگ هستند و همچنين شل هست و از اين موضوع ناراحتم .
    ميخواستم بدونم آيا روشهايي وجود داره بدون اينکه بالا تنم لاغر بشه بتونم رانهام رو کمي لاغرتر کنم و همچنين سفت تر ؟
    همچنين روشي يا ورزشي که بشه سينه ها يه مقدار بزرگتر بشه؟
    ورزشي کاري چيزي نمي دونم خلاصه ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد.
    سلام الوچه ی عزیز
    ورزش مناسب ورزشیه که فقط به پایین تنه مرطبت بشه مثل باز و بسته کردن پا کاملا از بغل و جلو از پشت رو توصیه نمیکنم چون ممکنه به کمر اسیب برسونه
    دوچرخه و پیاده روی از جمله ورزش هایی که موثر....
    برای سفت شدن ماهیچه هات هم با دوچرخه در جهات مختلف و دورانی حل میشه
    البته قبل از هر ورزش و تمرینی حرکات کششی رو فراموش نکن
    بهتره پیش یک مربی بدن سازی بری تا از نزدیک روش درست ورزش ها رو یاد بگیری تا آسیبی به کمر بقیه اندامت وارد نشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. حرکت اسکات پا در بدنسازی میتونه بهتون کمک کنه

4. سلام
    با پیاده روی زیاد و استفاده از ویبراتور میتونی خیلی زود  به خواستت برسی

5. سلام
    اینکه ورزشی باشه که فقط پایین تنت لاغر بشه وجود نداره چون وقتی با ورزش کالری از دست میدی این کالری از همه بدنت کم میشه . ولی ورزشهایی هست که بیشتر عضلات رانتو درگیر کنه  که توصیه میکنم به یک مربی بدنسازی مراجعه کن چون در صورت زیاده روی و بدون برنامه تمرین کردن ممکن حجم عضلات رانت بیشتر هم بشه  در ضمن دویدن آهسته و پیاده روی تند هم خیلی موثره.
    به امید موفقیت

6. Rahayesh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یک توصیه مهم هم من برات دارم. لطفا خیلی جدی بګیر این توصیه را.
    من سالها ورزش شنا و بدمینتون می کردم. یکسال بیش مدت سه ماه ورزش بدنسازی با دستګاه را در یک باشکاه و زیر نظر یک مربی بی وجدان که فقط می رفت ګوشه سالن واسه خودش می رقصید (ایروبیک) و ما رو به حال خود ول می کرد ... وزنه های اشتباه و حرکات اشتباه باعث شد که کل ستون فقراتم آسیب ببینه. منی که اصلا نمی دونستم کمرم کجاست و کمر درد یعنی چی، منی که ساعتها کوهنوردی و بیاده روی و شنا و ..... خسته ام نمی کرد، الان مثل بیرزنها باید آسته برم و آسته بیام تا بتونم از بس کارهای روزمره ام بر بیام. خدا لعنت کنه مربی بی وجدان را .........
    مواظب سلامتی ات باش !

7. سلام عزیزم.
    من با توصیه های مهتاب22 موافقم. ولی این توصیه هم بشنو یه بار که راجع به این موضوع داشتم سرچ میکردم جایی نوشته بود پله هم خیلی تو آب کردن رانها موثره.
    به امید موفقیت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. براي رسيدن به اين هدف ميتونيد از ورزشهاي مقطعي وناحيه اي مثل دوچرخه ،اسكي فضايي وپياده روي استفاده كنيد كه تاثير اون روي تمامي نواحي بدن هست ولي روي عظلات درگير متل ران وساق پا بيشتره

9. دوست خوبم
    روي صندلي بنشين،كمرت رو كاملا صاف نگهدار،زانوهات رو كاملا به هم بچسبون بعد هر دو پاتت رو با ارومي بلند كن
    بعد از 3 روز به پاهات وزنه 2 كيلويي ببند
    3 روز بعد 5 كيلويي و سرعت كار رو بيشتر كن
    اين عمل باعث آب شدن چربيهاي ران، سفت شدن عضلات و خوش فرمي پاهات ميشه
    موفق باشي

10. Rahayesh نوشته است: یک توصیه مهم هم من برات دارم. لطفا خیلی جدی بګیر این توصیه را.
    من سالها ورزش شنا و بدمینتون می کردم. یکسال بیش مدت سه ماه ورزش بدنسازی با دستګاه را در یک باشکاه و زیر نظر یک مربی بی وجدان که فقط می رفت ګوشه سالن واسه خودش می رقصید (ایروبیک) و ما رو به حال خود ول می کرد ... وزنه های اشتباه و حرکات اشتباه باعث شد که کل ستون فقراتم آسیب ببینه. منی که اصلا نمی دونستم کمرم کجاست و کمر درد یعنی چی، منی که ساعتها کوهنوردی و بیاده روی و شنا و ..... خسته ام نمی کرد، الان مثل بیرزنها باید آسته برم و آسته بیام تا بتونم از بس کارهای روزمره ام بر بیام. خدا لعنت کنه مربی بی وجدان را .........
    مواظب سلامتی ات باش !

به خاطر اتفاقي كه افتاده متاسفم
    آيا به حركات اشتباه دچار گودي كمر شدي؟

11. Rahayesh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    متشکرم از همدردیتون
    سه تا از مهره های بالایی فاصله بیدا کرده و بخاطر همین کارهایی مث ورزش بدمینتون، سشوار کردن مو و فعالیتهایی که با حرکات دست همراهه برام مشکله
    یکی از دیسک های بایین هم جابجا شده بود که الان کم آبی شدید داره که راه با رفتن و دویدن و نشستن طولانی و ... درد می ګیره و نمی تونم ادامه بدم
    شب هم حواسم کاملا باید به مدل خوابیدنم باشه. اګر یه کم سرم بد روی بالش باشه، اندازه بالش استاندارد نباشه، یه کم کج و کوله و راحت بخوابم فرداش از شدت درد به ګریه می افتم.
    و اینها همه وقتی دردش بیشتره که تو آدمی بودی که توی کوه و روی سنګ و کلوخ مث یه بچه راحت و آروم می خوابیدی ........

12. romina_2 نوشته است: دوست خوبم
    روي صندلي بنشين،كمرت رو كاملا صاف نگهدار،زانوهات رو كاملا به هم بچسبون بعد هر دو پاتت رو با ارومي بلند كن
    موفق باشي

سلام
    از همه دوستانی که راهنماییم کردند ممنونم راهنمایی هاتون خیلی خوب بود
    دوست عزیز میشه راجع به جزئیات این حرکتی که گفتی بیشتر توضیح بدی؟ یعنی فقط پاهام رو به سمت بالا بلند کنم یا حرکت دوچرخه انجام بدم؟ و چند تا یا مثلا چند دقیقه ؟
    مرسی از راهنماییت عزیزم.

13. aloche نوشته است:
    romina_2 نوشته است: دوست خوبم
    موفق باشي

سلام
    از همه دوستانی که راهنماییم کردند ممنونم راهنمایی هاتون خیلی خوب بود
    دوست عزیز میشه راجع به جزئیات این حرکتی که گفتی بیشتر توضیح بدی؟ یعنی فقط پاهام رو به سمت بالا بلند کنم یا حرکت دوچرخه انجام بدم؟ و چند تا یا مثلا چند دقیقه ؟
    مرسی از راهنماییت عزیزم.

دوست خوبم
    فقط پاهات رو به صورت جسبيده به هم از روي زمين بلند كن به طوريكه بدنت با پاهات يك زاويه 180 درجه تشكيل بده از روزي 50 بار شروع كن و تا 3 تا 50 با برسون هرچه اين عمل سريعتر انجام بشه آب شدن چربيها هم سريعتر ميشه بعد از اينكه اندازه ايده آل روكسب كردي  وزنه هات رو زياد كن و تا اونجائيكه ميتوني اين عمل رو آروم انجام بده تا به اصطلاح عضلات در اون حالت سفت بشه و ديگه تغيير حالت نده
    موفق باشي

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. Rahayesh نوشته است: سلام
    متشکرم از همدردیتون
    سه تا از مهره های بالایی فاصله بیدا کرده و بخاطر همین کارهایی مث ورزش بدمینتون، سشوار کردن مو و فعالیتهایی که با حرکات دست همراهه برام مشکله
    یکی از دیسک های بایین هم جابجا شده بود که الان کم آبی شدید داره که راه با رفتن و دویدن و نشستن طولانی و ... درد می ګیره و نمی تونم ادامه بدم
    شب هم حواسم کاملا باید به مدل خوابیدنم باشه. اګر یه کم سرم بد روی بالش باشه، اندازه بالش استاندارد نباشه، یه کم کج و کوله و راحت بخوابم فرداش از شدت درد به ګریه می افتم.
    و اینها همه وقتی دردش بیشتره که تو آدمی بودی که توی کوه و روی سنګ و کلوخ مث یه بچه راحت و آروم می خوابیدی ........

دوست خوبم
    سلامتي يكي از مهمترين نعمتهاي خداست بايد مراقبش بود بهت پيشنهاد ميكنم حتما حتما و حتما با يك متخصص كاريو پركتي مشورت كني مطمئنم خيلي كمكت ميكنه
    برات آرزوي سلامتي كامل و عاجل در سال جديد دارم

15. دوست خوبم
    فقط پاهات رو به صورت جسبيده به هم از روي زمين بلند كن به طوريكه بدنت با پاهات يك زاويه 180 درجه تشكيل بده از روزي 50 بار شروع كن و تا 3 تا 50 با برسون هرچه اين عمل سريعتر انجام بشه آب شدن چربيها هم سريعتر ميشه بعد از اينكه اندازه ايده آل روكسب كردي  وزنه هات رو زياد كن و تا اونجائيكه ميتوني اين عمل رو آروم انجام بده تا به اصطلاح عضلات در اون حالت سفت بشه و ديگه تغيير حالت نده
    موفق باشي[/quote]

سلام دوست خوبم
    ببخشید اگه هی سوال میکنم
    پاهام رو از روی زمین به صورت عمودی بلند کنم یا به صورت افقی؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید