شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. mahtabziba نوشته است: سلام
    آیا استفاده از یک کاندوم در مدت طولانی یکی دو ساعت باعث پارگی اون نمیشه؟اگه در حین نزدیکی پاره بشه به چه صورت هست؟

بستگی به جنس اون کاندوم داره
    بعضی از کاندوم ها هست که جنس خیلی محکمی داره
    اما پارگی  باز بستگی داره به خیلی چیزها
    مثلاً چک کردن کاندوم قبل مصرف ، جنس کاندوم ،  گیر نکنه به ناخن ، یا توسط دست ایجاد پارگی نشه ، ...
    ولی اگر احساس کردید کاندوم در حال نزدیکی پاره شده  سریعاً از روش اورژانسی استفاده نمایید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام مجدد
    دوست گرامی، اگر کاندوم مرغوب و استاندارد وسالم باشه و کمتر تحت فشار هم باشه!! فکر نمیکنم موردی داشته باشه! ولی اگه در حین رابطه پاره بشه ،تا خروج از واژن نمیشه پاره بودنش رو متوجه شد ! حداقل آقایون به احتمال زیاد متوجه نخواهند شد! در اینصورت ضریب باروری بطور صعودی بالا خواهد رفت! مراقب باشید
    موفق باشید.

3. سلام
    من 26 سال دارم
    طول دوره 28 روز است و تقریبا منظم است.
    دوره خونریزی 10 روز است. 4الی 5 روز خونریزی و بعدفقط لکه می بینم.
    آخرین بار 27-11-88 خونریزی من شروع شد.
    در تاریخ 14-12-88 با همسرم که عقد هستیم یک رابطه جنسی داشتم.
    این رابطه محافظت نشده بود. دخول به میزان 3الی 4 سانت انجام شد.که بلافاصله بعد از آن بر روی آلت همسرم خون مشاهده شدو سپس نزدیک به 5 قطره خون از من خارج شد.
    هیچ منی خارج نشد و فقط پیشاب بود.
    الان نزدیک به 10 روز است که از روز مذکور من هر روز 5-6 قطره خون می بینم.
    دیروز حجم خونریزی زیاد بود و تا 30-40 قطره رسید و دیشب سوزش داشتم.
    رنگ خون قهوه ای کم رنگ است.
    یک هفته بعد از اتفاق مذکور حالات پریود را داشتم اما پریود نشدم.(یعنی حدود 4 روز پیش)
    سوال اول: علت خونریزی چیست؟ آیا به خاطر بارداری  و لانه گزینی است؟یا به خاطر پاره شدن پرده ؟ یا به خاطر عفونت؟
    سوال دوم: احتمال بارداری  در من تا چه حد است؟
    سوال سوم: آیا پرده پاره شده است؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. najmehjoon نوشته است: سلام
    من 26 سال دارم
    طول دوره 28 روز است و تقریبا منظم است.
    دوره خونریزی 10 روز است. 4الی 5 روز خونریزی و بعدفقط لکه می بینم.
    آخرین بار 27-11-88 خونریزی من شروع شد.
    در تاریخ 14-12-88 با همسرم که عقد هستیم یک رابطه جنسی داشتم.
    این رابطه محافظت نشده بود. دخول به میزان 3الی 4 سانت انجام شد.که بلافاصله بعد از آن بر روی آلت همسرم خون مشاهده شدو سپس نزدیک به 5 قطره خون از من خارج شد.
    هیچ منی خارج نشد و فقط پیشاب بود.
    الان نزدیک به 10 روز است که از روز مذکور من هر روز 5-6 قطره خون می بینم.
    دیروز حجم خونریزی زیاد بود و تا 30-40 قطره رسید و دیشب سوزش داشتم.
    رنگ خون قهوه ای کم رنگ است.
    یک هفته بعد از اتفاق مذکور حالات پریود را داشتم اما پریود نشدم.(یعنی حدود 4 روز پیش)
    سوال اول: علت خونریزی چیست؟ آیا به خاطر بارداری و لانه گزینی است؟یا به خاطر پاره شدن پرده ؟ یا به خاطر عفونت؟
    سوال دوم: احتمال بارداری در من تا چه حد است؟
    سوال سوم: آیا پرده پاره شده است؟

1 - به احتمال زیاد خونی که مشاهده هم میتونه به پریودتون مربوط باشه هم بکارتتون
    2 - احتمال بارداری خیلی کمه در حد صفر
    3 - با توجه به دخولی که داشتید احتمال آسیب پرده زیاد است

5. با سلام
    دوست عزیز،جواب سئوالاتون به ترتیب:
    1- پارگی پرده بکارت.
    2- خیر احتمالش با توضیحات شما صفره!
    3- بله به احتمال بسیار زیاد و یا قطع به یقین پرده ازاله شده !
    شاد باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. mahtabziba نوشته است: سلام
    آیا استفاده از یک کاندوم در مدت طولانی یکی دو ساعت باعث پارگی اون نمیشه؟اگه در حین نزدیکی پاره بشه به چه صورت هست؟

خوب بستگی داره
    اگه محیطش مرطوب باشه نه
    ولی اگه خشک شد احتمالش زیاده
    اگه دقت کرده باید خود کاندوم ها کمی چربند.اگر هم که پاره باشه می تونه منی ازش عبور کنه و باعث بارداری یا انتقال ویروس ها مثل ایدز بشه

7. اثربخشي اين روش به نحوه صحيح استفاده و بخصوص زمان مصرف قرصها بستگي دارد. اين روش صد درصد موثر نيست، اما تقريبا در 98% موارد از حاملگي پيشگيري مي كند. يعني از هر 100 خانمي كه از اين روش براي پيشگيري از بارداري استفاده مي كنند حدود 2 نفر در طول يكسال حامله مي شوند. اگرچند بار از اين روش استفاده شود، تاثير آن كمتر شده و احتمال بارداري بيشترمي شود. بنابراين اين روش فقط براي موارداضطراري بكار مي رود و نبايد بطور مداوم، بعنوان يك روش پيشگيري بكار رود. بلكه پس از استفاده از اين روش، فرد بايد به پزشك يا مراكز بهداشتي درماني مراجعه كرده و پس از مشاوره، يكي از روشها را بصورت دائمي انتخاب كند.
    زمان و نحوه مصرف آن
    بايد در دو نوبت با فاصله 12 ساعت هر بار 2 قرص HD خورده شود.

در واقع بعد از مقاربتي كه احتمال بارداري دارد در اولين فرصت 2 قرص خوراكي HD همراه با شير يآب زياد مصرف مي شود. بايد دقت كرد كه قرص نوبت اول در زماني خورده شود كه نوبت دوم را بتوان 12 ساعت پس از آن مصرف كرد. مصرف نوبت اول را نبايد بي دليل به تاخير انداخت، زيرا ميزان تاثير ممكن است با گذشت زمان كاهش يابد.
    پس از مصرف هيچ علامت فوري كه نشان دهد قرصها اثر كرده يا نكرده اند، وجود ندارد و فقط قاعدگي بايد به موقع، چند روز زودتر يا ديرتر رخ دهد. اگر شروع قاعدگي، بيش از يك هفته به تاخير افتد و يا هر مورد خاص ديگر وجود داشته باشد، بايد به پزشك مراجعه كرد. نكته مهم اين است كه اگر بعد از مصرف قرصها، دوباره مقاربتي انجام شود كه احتمال بارداري در آن وجود داشته باشد، قرصهاي قبلي خورده شده از بارداري مجدد جلوگيري نمي كنند.
    شرايطي كه بعداز استفاده از اين روش بايد به پزشك مراجعه كرد
    تاخير در قاعدگي بيش از يك هفته.
    ادامه خونريزي نامنظم يا وجود دردهاي كرامپي شكم بطور مداوم.
    درد شديد در ناحيه شكم يا لگن.
    احتمال بارداري.
    احتمال ابتلا به بيماريهاي مقاربتي.

8. با سلام
    آیا ممکنه با مصرف قرص یاسمین به مدت سه ماه باز احتمال بارداری باشه ؟
    من 5شنبه آخرین قرصم رو خوردم اما هنوز پریود نشدم

9. khoshkhabar نوشته است: با سلام
    آیا ممکنه با مصرف قرص یاسمین به مدت سه ماه باز احتمال بارداری باشه ؟
    من 5شنبه آخرین قرصم رو خوردم اما هنوز پریود نشدم

سلام

اگر قرصها بدون فراموشی و منظم مصرف شده باشد احتمال بارداری خیلی پایین است

و میشود گفت که صفر است تاخیر در پریود هم میتواند علت دیگری داشته باشد نظیر استرس

پس بهتر است به دکتر بروید و علت تاخیر در پریود را جویا شوید

موفق باشید

10. سلام
    من يه سوال دشتم
    ميخواست بدونم كه اگه يكي دو روز قبل پريود مني داخل ريخته شده باشه و بعدش ژريد بموقع دو روز بعد پريد اتفاق بيفته ميتونه نشونه عدم بارداري باشه؟
    كلا دو سه روز مونده به پريد احتمال بارداري چقدره؟

11. avaaaaa نوشته است: سلام
    من يه سوال دشتم
    ميخواست بدونم كه اگه يكي دو روز قبل پريود مني داخل ريخته شده باشه و بعدش ژريد بموقع دو روز بعد پريد اتفاق بيفته ميتونه نشونه عدم بارداري باشه؟
    كلا دو سه روز مونده به پريد احتمال بارداري چقدره؟

سلام

پریود شدن یکی از علائم باردار نبودن است

همچنین در روزهای نزدیک به پریود شانس بارداری زیاد نیست

ولی بهتر است بعد از این از یک روش پیشگیری از بارداری در تمام دوره استفاده کنید

موفق باشید

12. سلام نامزد من پریود منظم داره هر 28  روزی یک بار پریود میشه گاهی هم به 30روز می کشه دوره خونریزی نامزدم بین 6 و 7 روز است آخرین باری که خون ریزی شروع شد 3/12/88 بود و روز 9/12/88 خون ریزی تموم شد و ما 22/12/88 با هم رابطه داشتم اما رابطه مون کامل نبود من احتمال میدم که آلتم یه ذره به آب منی خودم خیس بوده و من اون رو نه بطور کامل وارد واژن کردم نامزدم باکره است آیا احتمال حاملگی هست اگه هست الان باید چیکار کنم تا حامله نشه

13. aghil06 نوشته است: سلام نامزد من پریود منظم داره هر 28 روزی یک بار پریود میشه گاهی هم به 30روز می کشه دوره خونریزی نامزدم بین 6 و 7 روز است آخرین باری که خون ریزی شروع شد 3/12/88 بود و روز 9/12/88 خون ریزی تموم شد و ما 22/12/88 با هم رابطه داشتم اما رابطه مون کامل نبود من احتمال میدم که آلتم یه ذره به آب منی خودم خیس بوده و من اون رو نه بطور کامل وارد واژن کردم نامزدم باکره است آیا احتمال حاملگی هست اگه هست الان باید چیکار کنم تا حامله نشه

با توجه به تاریخ پریود و قطع خونریزی احتمالش کمه در دوران تخمک گذاری بودند و احتمال بارداری با این شرایط بسیار بسیار کمه
    اینم دقت کنید برای استفاده از روش اورژانسی فقط 72 ساعت مهلت دارید بعد 72 ساعت برای جلوگیری از بارداری دیر شده
    ولی اگر مطمئنید منی وارد وازن شده احتمال بارداری قوت میگیره
    بکارت هم ربطی به بارداری نداره و با وجود بکارت هم بارداری میشه صورت بگیره
    ولی اگر منی به آلتشون خورده جای نگرانی نیست

14. سلام
    آيا ممكنه مصرف الكل در روزهاي پاياني سيكل قاعدگي باعث تاخير در پريود شود؟

15. سلام
    ببخشید من یک سوال فوری داشتم من فربهار 36 سال دارم و همسرم 32 سال ما 4 سال است که ازدواج کرده ایم و حدوداً سه سال است که جلوگیری نکرده ایم اما بچه دار نشده ایم در این مدت تمام کارهایی که پزشکم گفته انجام داده ایم و همسرم آزمایش اسپرم انجام داد که گفتند تحرکات اسپرم پائین است و در سه مرحله قرص پنتوکسی فیلین خوردند که خوب شد ومن هم قرص لترازول پزشک ما میگوید علت ناباروری ما بدون علت هست چون من و همسرم هیچ مشکل خاصی نداریم. بعد ما

IUI
    انجام دادیم اما نشد و من سر موقع پریود شدم ولی ماه بعد از

IUI
    ما باز دوباره به صورت طبیعی نزدیکی داشتیم که در آن ماه پریود من 5 روز عقب افتاد که رفتم آزمایش خون دادم اما جواب منفی بود پولی بعد از چند روز که پریود شدم پزشکم برای روز دوم من آزمایش هورمونی نوشت و پس از خواندن جواب گفت که مشکل خاصی نیست ولی به دلیل بالا بودن سن و عجله خود ما می توانیم برویم مرحله بعد و

IVF
    انجام دهیم و از روز بیست و یکم پریودم آمپول سوپرفکت هر روز عصر زدم ماه بعد 20 بهمن من پریود شدم و از روز دوم هر روز یک عدد

Gonal f
    زدم البته مراحل کار را خودتان بهتر می دانید بعد سونوگرافی واژینال انجام دادم دو بار که در مرحله آخر گفتند رشد فولیکول خوب است و من هشت تخمک خوب دارم و برای 5/12 به من نوبت دادند برای برداشت تخمک و گرفتن اسپرم از همسرم و به من برای 8/12 که من 6 جنین خوب داشتم نوبت دادند و در همان روز 3 جنین به من انتقال دادند و بعد سه جنین دیگر را هم فریز کردند دکترم گفت که من از فردای همان روز می توانم بروم سرکار و کارهای روزمره را شروع کنم و برایم قرص 1 میلی گرم استرادیول والرت و شیاف سیکلوژست تجویز کردند من فردای روز انتقال جنین را در منزل استراحت کردم ولی از روزهای بعد کارهای روزمره ام را با کمی احتیاط انجام می دادم بعد از دو هفته یعنی در روز 22/12 رفتم برای تست بارداری آزمایش خون دادم که جواب آن 24.6 بود و پزشکم گفت که دو روز دیگر هم همین تست را انجام دهم و روز

24/12
    من دوباره آزمایش خون دادم ولی این بار جواب در مقایسه با قبلی خیلی پائین بود جواب بود 6.11 من و همسرم خیلی نارحت هستیم من دیشب یک لکه خون قهوه ای دیدم خیلی کم بود من و همسرم نمی دانیم که واقعاً چه اتفاقی افتاده یا دارد می افتد می شود ما را راهنمایی کنید چند درصد امکان دارد من باردار باشم و این نوسان طی دو روز چه معنی می تواند داشته باشد؟. قرار است دوباره روز

12/27
    تست بارداری آزمایش خون را انجام دهم. ببخشید سر شما را درد آوردم.خیلی ممنون اگر پاسخ دهید

.
    <xml><o></o>

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 39
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید