شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحريك جنسي همسر بدون نزديكي و با دست

1. باسلام به دوست گرامی

من به عنوان یک باتجربه تردر باره مشکل شما نظرمیدم

قلقلکی بودن نامزد شما طبیعی است همه این حساسیت را روی اعضای بدنشان دارند فقط حساسیت برخی بیشتره خود من با

اینکه مرد هستم اما زمانی که جوان تر بودم بدنی حساس داشتم وخوشبختانه شاید پارتنر (شریک جنسی) من فکر میکرد که د

حال ناراحتی هستم ولی آدمهای حساس از لمس بدنشان توسط دیگران لذت بیشتری می برند ودر رابطه به ارگاسم نرسیدن

نامزدت باید این را بدونی که خانمها به دو روش به ارگاسم میرسند  بعضی ازآنها باتحریک کلیتوریس (چوچوله)وبعضی دیگر با

تحریک نقطه جی که اگر ایشان باکره باشند شما نمی توانید فعلا از طریق نقطه جی ایشان را به ارگاسم برسانید وتا آنموقع

باید صبور باشید دراین دنیا همه چیز باصبر واز خود گذشتگی درست میشود شما هم صبور باش وما نیز برایتان دعا میکنیم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    دوست عزيز سعي كنيد خانمتونو راضي كنيد كه يك بار رابطه ي دهاني رو تجربه كنند. راستش فكر ميكنم ارضا شدن با لمس آلت توسط دست درصد پاييني داره همينطور لذتي كم ولي  به احتمال زياد رابطه ي دهاني براي خانمتون لذت بخش خواهد بود و باعث ميشه كاملا با شما احساس راحتي كنه چون ميبينه كه شما حاضرين هر كاري براي لذت بردنش انجام بدين. البته اينطور كه گفتيد خودتون از اين كار خوشتون نمياد ولي اگه واقعا ميخواييد كه همسرتون هم لذت ببرن بهتره اين كارو انجام بدين فكر نكنم اونقدرا هم كه فكر ميكنيد بد باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Behrouzz نوشته است: اول تشكر مي كنم از همه دوستاني كه راهنمايي كردن.

khoshkhabar نوشته است:
    خوب بعضی خانم ها قلقلکی هستند اما من به این شدت ندیده بودم
    شاید بعداً با دخول  ارضا بشن
    اما خانم ها اکثراً با تحریک چوچوله و مالش سینه بیشتر آماده و تحریک میشوند
    ازشون بپرسید خودشون تا حالا خود ارضایی نکردن؟
    شاید به دست زدن شما حساس شدن
    فکر میکنم با مرور زمان و تکرار این موضوع حساسیتشون کمتر بشه
    به بقیه جاهاشون هم به این شدت حساس هستند ؟؟؟

ايشون خودشون هم نمي تونن با دست، خودشون رو ارضا كنن. اين طبيعيه؟
    حساسيتشون در قسمت هاي مختلف بدن فرق داره ولي بعد از مدتي نوازش با ملاحظه (مثلا 15 دقيقه) تا حدودي براش تا حدودي عادي ميشه.
    ظاهرا بيشتر حواسش صرف اين ميشه كه قلقلك نشه و تحمل كنه! به جاي اينكه لذت ببره.

نقل قول: سلام دوست عزیز
    نقاط حساس خانوم ها رو در پست اخیری معرفی کردیم
    شما می تونید مطالعه کنید و در رابطتون استفاده کنید
    اما به خاطر قلقلکی بودن همسرتون بهتره لحظاتی دستش رو بگیری تا دستتون با دمای بدن خانومتون هماهنگ بشه و راحت تر بهش نزدیک بشید
    وقتی تمام حواسش به ظاهر کار باشه نمی تونه لذت ببره
    و بهتره قبل از شروع هر کاری با کلمات تحریک کننده و بغل کردن همسرتون اهسته شروع کنید
    زنها خیلی حساسن و هر گونه عجله و اضطراب را به راحتی حس می کنند
    وقت و حوصله ی بیشتری بذارید
    و فکر نکنید حتمی باید فقط با حرکات دست شما ارضا بشن

موفق باشید

ممنون، مطالعه كردم. قبلا هم اين نوازش ها رو داشتيم. بنده زياد مطلب در اين موارد مطالعه كردم. تو رابطه مون اصلا عجله نمي كنيم و اول با صحبت كردن و بوسيدن و در آغوش گرفتن شروع مي كنيم كه فكر مي كنم اين مرحله براي همسرم خيلي لذت بخشه. در حين صحبت هم نوازشش مي كنم تا به مرور حساسيتش روي قلقلك شدن كم بشه و تا حدودي هم همين طور ميشه. ولي تو مرحله آخر كه آلتش رو نوازش مي كنم قلقلكش ميشه و بعد يه مدت كه تحمل ميكنه تا قلقلكش نشه ميگه خيلي براش لذت بخش نيست اين كار. شايد به اين خاطر كه حواسش به اينه كه قلقلكش نشه. نمي دونم!

abolfazl133 نوشته است: سلام
    کسانی که اصلا تجربه جنسی نداشتند برایدفعات اول احساس قلقلک میکنند که این طبیعی است هر چه بیشتر این رابطهادامه داشته باشه این قضیه خود به خود حل میشه و جای نگرانی نیست.
    اکثرمردها فقط با تحریک آلتشون به اوج لذت میرسند یعنی اگه شما موهاشونو نوازشکنید شاید هیچ احساسی بهشون دست نده ولی در مورده خانم ها مسئله فرق میکنه(مو - لب-  لاله گوش- سینه ها- ناف- اطراف آلت- چوچوله- ران- انگشتها-و.........)نقاطی هستند که می تونند یه زن رو تحریک کنند.
    من توصیهمیکنم شما یک راست سر اصل مطلب نرید سعی کنید به تمام بدن همسرتون توجهکنید وهمه جاشو خوب کشف کنید بفهمید به کجاها بیشتر حساس هست این در آیندهکه می خواهید دخول هم انجام بدید در به ارگاسم رسوندن همسرتون خیلی به شماکمک میکنه .
    در ضمن از تحریک دهانی هم غافل نشید خانم ها خیلی دوست دارند که همسرشون آلتشون رو با دهان تحریک کنه .
    موفق و پیروز باشید.

ما اصلا عجله نميكنيم چون هميشه با هم نيستيم (شايد هفته اي يه بار) و معاشقه مون معمولا يكي دو ساعت طول ميكشه. مشكل اين جاست كه همه بدن همسرم حساسه و خيلي قلقلكيه. من هر قسمتي رو بخوام نوازش كنم بايد با احتياط و آروم نوازش كنم و همسرم هم سعي ميكنه قلقلكش نشه.

تحريك دهاني رو هم تجربه نكردم ولي فكر ميكنم خوشم نمياد! يه سوال از خانوم هاي محترم: آيا از تحريك آلت با دهان خيلي لذت مي بريد و دوست داريد همسرتون با دهان تحريكتون كنه؟ يا اگه اين كار رو هم نكنه براتون قابل قبوله؟

lililili نوشته است: سلام
    به نظر من خانم شما خيلي خجالتيه و وقتي شمااونو لمس ميكنيد بيشتر به فكر مقابله با حس خجالتي بودنشه تا اينكه به اينفكر باشه كه بايد از اين رفتار شما لذت ببره.

بله درسته خجالتي بوده ولي الان خيلي وقته از رابطه مون ميگذره و تقريبا ديگه خجالتي در كار نيست. بيشتر قلقلك شدن ايشون مسئله س. و اينكه از تحريك دستي آلت چندان لذتي نمي بره. اول سعي مي كنه قلقلك نشه و بعد يه مدت كه عادي شد ميگه چندان لذتي نمي بره.

از بقيه دوستان هم متشكرم و از راهكارهايي كه ارائه داديد. بقيه توضيحات تكراري ميشه. اگه با اين توضيحات، دوستان راهنمايي ديگه اي به ذهنشون ميرسه ممنون ميشم مطرح كنن.

باتوجه به اینکه گفتید بعد از 15 دقیقه کمی عادی میشه واسشون من فکر میکنم با تکرار بهتر خواهد شد
    در مورد سوالتون هم که گفته بودید خانم ها از رابطه دهانی لذت میبرند؟ باید بگم که : بله خیلی شدید
    من که خودم خیلی لذت میبرم و یه احساس رضایت بهم دست میده
    اما فکر میکنم خانومتون که با دست قلقلکشون میاد با تحریک زبان بیشتر قلقلکشون بیاد
    به نظر من ازشون بخواهید بهتون بگن چه کاری دوست دارن که شما انجام بدید و ایشون لذت ببرند
    شاید با حرکتهای دیگه ارضا شن ولی با دست ارضا نشن
    به نظرم اگر روی ایشون دراز بکشید که هم دستتون با آلت تماس نداشته باشه هم ایشون قلقلکش نیاد بهتر باشه
    با تماس آلتتون به صورت فقط مالش امتحان کنید

4. دوست عزیز اگر همسر شما از روابط سطحی و از طریق تحریک چوچوله ارضا نمیشن بعیده که از طریق رابطه جنسی دهانی لذتی حاصل کنن.به احتمال قوی همسر شما از آن دسته زنانیست که با دخول ارضا میشن که به گفته خودتون فعلاً امکانش نیست.اون چیزی که سبب میشه همسرتون به ارضای شما قانع باشه اینه که خودش ارضا نمیشه.وقتی زنی ارضا نشه بعد از رابطه احساس خاصی در ناحیه شرمگاهیش داره.یه حس ضعف شدید.من خودم دقیقاً مثل همسر شما بودم و هستم.توصیه میکنم نه به خودتون و نه به اون فشار نیارید.لمس بیش از اندازه چوچوله سبب بی حسی اون میشه و عملاً خانومتون اذیت میشه.بعد عاطفی روابطتون رو بیشتر کنید تا جبران مافات کنید.باور کنید اون ناراضی نیست چون امید داره که بعد از ازاله بکارت حتماً شما این روزها رو براش جبران میکنید(به تجربه میگم)پس سعی نکنید به اون سمت هلش بدین.بوسیدن،بغل کردن حتی فشار دادن و حتی گاز گرفتن های ظریف از نقاط غیر حساسش رو توی برنامه زندگیتون بذارید.پشیمون نمیشید.

5. با سلام

گويا خانوم شما يك مقدار خجالت مي كشند شما ابتدا با صحبت ايشان را اماده كنيد و از خودش بخواهيد روي اين مسئله به شما كمك كند.

موفق باشيد.

6. من هم این مشکل رو دارم با اینکه دوستم منو از نظر روحی و جسمی خیلی تحریک میکنه اما به ارگاسم نمیرسم. چی کار باید کنم؟؟؟

7. cima نوشته است: من هم این مشکل رو دارم با اینکه دوستم منو از نظر روحی و جسمی خیلی تحریک میکنه اما به ارگاسم نمیرسم. چی کار باید کنم؟؟؟

خیلی چیزا در این موضوع دخیل هستند
    نداشتن تمرکز نداشتن آمادگی روحی مناسب نبودن محیط رابطه و .....
    چون شما شاید رابطه کامل رو تجربه نکردید زیادی دارید عجله میکنید
    باید سطح اطلاعات افزایش پیدا کنه و ببینید که خواسته و هدف شما از ارگاسم چیه و برای شما چه معنی میده
    شاید به قول کاربرا هیچ کدوم از علایم ارگاسم در شما پدیدار نشه ولی از نظر روحی و جسمی و جنسی سیراب شید این خودش نوعی ارضا محسوب میشه
    این مساله خانمها و ارضاشون چون مثل آقایون به راحتی معلوم نمیشه ( خروج منی ) یه کم دارن بغرنجش میکنن
    وقتی آدم رابطه ای رو تجربه میکنه و بعدش احساس رضایت داره و بعد رابطه دیگه خواهانش نیست این یعنی ارضا
    ارگاسم که نباید شاخ و دم داشته باشه
    حساسیت روی این مساله حین رابطه اثر سو در رابطه داره
    پس همیشه سعی کنید با علاقه کاری رو انجام بدید تا لذتش رو ببرید

8. با سلام
    دوست عزیز ،بهروز خان،تمامه گفتنیها رو دوستان زیبا مطرح کردند، بنا به تجربه فقط میتونم بگم که این قضایا در آینده و با ایجاد ارتباطهای مستمر ، رفع خواهد شد! زیرا برای افرادی که تازه شروع به ایجاد ارتباط کرده اند بدلیل داشتن خجالت و یا استرس کاذب ،این موضوع رخ میدهد !! زیاد نگران نباشید
    موفق باشید

9. دوست عزیز اقا بهروز

شما اشاره کردین که از این کار خوشتون نمیاد مسئله ی مهم لذت بردن طرفین هست وقتی شما با بی میلی این کارو  انجام بدین همسرتون درک مینکنه و ممکنه خودش رو واسه این که شما به خاطرش این کارو  علی رقم میل باطنیتون انجام میدین سرزنش کنهو این مسئله هم نمی ذاره لذت ببره

شما نباید لمس الت همسرتون رو به طور یکنواخت انجام بدین که براش عادی بشه پیشنهاد من در این باره اینه که شما با دستتون اطراف الت همسرتون رو نوازش کنید و وقتی براش عادی شد و دیگه قلفلکی احساس نکرد خود الت رو نوازش کنید

در رابطه جنسی دهانی هم باید دقت کنید که الت همسرتون را با رطوبت زبان خیس نکنید و در حین رابطه به دنبال ارضا شدن همسرتون دیگه نباشید فقط اجازه بدین از بودن با شما لذت ببره
    همسرتون رو در اغوش بگیرید و بذارید احساساتتون از راهی به غیر از زبان به هم منتقل بشه

پیشنهاد دیگه شما شروع کننده ی رابطه نباشید بذارید خانومتون به اون اوج هیجان برسه

بذارید از نظر عاطفی و روحی کاملا ارضا بشه تا در حین رابطه آزادانه عمل کنه

10. bidi نوشته است: سلام به همه
    يه سوال
    توي تكنيك توقف و شروع كه زن بر روي مرد قرار ميگيره ، آيا وقتي كه مرد به انزال نزديك ميشه و توقف صورت ميگيره باعث نميشه كه در انزال زن هم تاخير بيفته ؟؟
    يعني اين تكنيك براي تاخير در انزال مردان هست ، آيا به همان اندازه در انزال خانومها هم تاخير نميفته .

ممنون.
    سلام:
    خب طبیعی که وقتی در یک رابطه توقف میکنید هر دو طرف کمی از اون حس خارج میشن
    ولی اینکه با همون اندازه باشه فکر نمی کنم...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید