شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. سلام دوستان عزیز ... یه سوال داشتم که فکرمو مشغول کرده لطفا از نگرانی درم بیارین ...
    من با خانومم رابطه داشتم که اسپرم رو دستشون ریخت با دستمال پاک کردن ... ایشون بعد از تقریبا 3 ساعت دسشویی مراجعه کردن و شک دارن که به آلتشون دست زدن یا نه ... آیا لازمه از روش اورژانسی برای جلوگیری استفاده کنن ؟ اصلا احتمال بارداری هست ؟ با توجه به همون اسپرمایی که ریخته رو دست ، پاک شده ، و 3 ساعت از روش گذشته ... در ضمن ایشون یک روز هستش که خونریزیشون (پریود) تموم شده ...

2. mandbigS نوشته است: سلام دوستان عزیز ... یه سوال داشتم که فکرمو مشغول کرده لطفا از نگرانی درم بیارین ...
    من با خانومم رابطه داشتم که اسپرم رو دستشون ریخت با دستمال پاک کردن ... ایشون بعد از تقریبا 3 ساعت دسشویی مراجعه کردن و شک دارن که به آلتشون دست زدن یا نه ... آیا لازمه از روش اورژانسی برای جلوگیری استفاده کنن ؟ اصلا احتمال بارداری هست ؟ با توجه به همون اسپرمایی که ریخته رو دست ، پاک شده ، و 3 ساعت از روش گذشته ... در ضمن ایشون یک روز هستش که خونریزیشون (پریود) تموم شده ...

با توجه به نوع رابطتون و اینکه اون زمان از پریودی بودند احتمال رداری خیلی خیلی کمه و نیاز به روش اورژانسی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. اگر قطرات مني خشک شده در تماس با واژن قرار بگيره آيا احتمال بارداري وجود داره؟

4. قطرات خشک شده منی یعنی چه؟یعنی منی به جایی ریخته و زمانی گذشته و بعد از خشک شدن، واژن در معرض این قطرات خشک شده قرار گرفته؟اگر منظورتون اینه باید بگم که نه خیر امکان بارداری نیست.

5. kimiaa نوشته است: اگر قطرات مني خشک شده در تماس با واژن قرار بگيره آيا احتمال بارداري وجود داره؟

دوست عزیز
    اسپرم که بیشتر از چند دقیقه زنده نیست که بتونه باعث بارداری بشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. با سلام
    من و نامزدم در دوران عقد هستیم نزدیکی بدون دخول داشتیم که تقریبا نزدیک به زمان تخمک گذاریم بوده مطما نیستم که پیش اب نخمزدم نزدیک واژن ریخته باشه ولی مطمنم که منی نریخته فردای اون روز هم قرص لوونورژسترل استفاده کردم با توجه به اینکه باکره هستم احتمال بارداری وجود داره و اگه داره چقدره؟
    با تشکر

7. saba_hobab نوشته است: با سلام
    من و نامزدم در دوران عقد هستیم نزدیکی بدون دخول داشتیم که تقریبا نزدیک به زمان تخمک گذاریم بوده مطما نیستم که پیش اب نخمزدم نزدیک واژن ریخته باشه ولی مطمنم که منی نریخته فردای اون روز هم قرص لوونورژسترل استفاده کردم با توجه به اینکه باکره هستم احتمال بارداری وجود داره و اگه داره چقدره؟
    با تشکر

نه دوست عزیز
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام  دوستان از اینکه به سوالاتم پاسخ میدید سپاسگذارم

دوره پریودم27-28منظم بوده تقریبا دوره پریودم10روزه است -اخرین شروع پریودم 12/6

12/15 اتمام پریود -رابطه محافظت نشده12/21- روش اورژانسی استفاده شده 4ld و12 ساعت بعد4ld
    سوالم اینکه به شدت طپش قلب پیدا کردم تمام بدنم داغ شده نفسم تنگ شده حال تهوع هم

دارم ایا اینا علائم مصرف قرصه؟چیکار کنم؟اصلا استفاده از روش اورژانسی لازم بوده؟در ضمن

قرصا  رو از دو بسته مصرف کردم چون از یک بسته به اندازه در دست رس نداشتم اشکالی داره؟

واینکه باید کی منتظر پریودم باشم؟

9. roshana نوشته است: سلام  دوستان از اینکه به سوالاتم پاسخ میدید سپاسگذارم

دوره پریودم27-28منظم بوده تقریبا دوره پریودم10روزه است -اخرین شروع پریودم 12/6

12/15 اتمام پریود -رابطه محافظت نشده12/21- روش اورژانسی استفاده شده 4ld و12 ساعت بعد4ld
    سوالم اینکه به شدت طپش قلب پیدا کردم تمام بدنم داغ شده نفسم تنگ شده حال تهوع هم

دارم ایا اینا علائم مصرف قرصه؟چیکار کنم؟اصلا استفاده از روش اورژانسی لازم بوده؟در ضمن

قرصا  رو از دو بسته مصرف کردم چون از یک بسته به اندازه در دست رس نداشتم اشکالی داره؟

واینکه باید کی منتظر پریودم باشم؟

سلام

طپش قلب و داغ شدن بدن  وتنگی نفس از عوارض قرص نیست پس بهتر است هرچه زودتر به پزشک مراجعه کنید

و موضوع را سرسری نگیرید شما روش اورزانسی را درست انجام دادید و استفاده از دو بسته قرص مشکلی ایجاد نمی کند

فقط آیا توجه داشتید که تاریخ مصرف قرصها نگذشته است یا خیر ( چون گفتید اخر بسته اول بوده)

احتمالا به علت برهم ریختن نظم هورمونی تاریخ پریود بعدی شما عوض میشود

اما جای نگرانی نیست خود به خود این مشکل بعد از یک دوره حل میشود

ولی توصیه من برای طپش قلب و گر گرفتن و تنگی نفس مراجعه سریع به پزشک است چون ممکن است

علت دیگری داشته باشد و اصلا نشانه خوب و عادی نیستند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من چون نتونستم پست جدید بزارم با عرض پوزش سوالمو اینجا مطرح میکنم و امیدوارم دوستان لطف کنن و اگر میتونن کمکم کنن
    من سال گذشته همین ماه باردار شدم ولی بعد 2 ماه به خاطر عدم تشکیل قلب جنین سقط شد........البته من تنبلی تخمدان داشتم ولی با اولین دوره مصرف کلومیفن و آمپول  اچ سی جی  حامله شدم  حالا 12 ماه میگذره و من 6 ماه همون داروها رو مصرف کردم ولی هنوز باردار نشدم مشکل من چیه؟آیا نباید تا حالا جواب میداد با توجه به اینکه سونوهایم در هر ماه عالی بود حتی ماه پیش 3 فولیکول غالب 22.19و16 داشتم .......آیا آمپولهایی که برای سقط زدم باعث ناباروری شده؟حتی در عکس رنگی که از رحم گرفتم مشکلی دیده نشد...........به کمک دوستان احتیاج دارم......ممنون

11. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا ممکنه که دیگه بارداری طبیعی صورت نگیره؟ یا اینکه رحم لغزنده شده باشه و دیگه اصلا نشه؟

12. roya222

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    من حدود 3 هفته پیش با احساس درد و سوزش خیلی شدید به دکتر مراجعه کردم و ایشون تشخیص تب خال تناسلی رو دادن
    با استفاده از پماد و قرص آسیکلوویر بعد از 5 روز علائم از بین رفت و بعد از اتمام پریود برای پیگیری بیماری(یعنی 2هفته بعد از مراجعه اول) دوباره به دکتر رفتم. که گفتن مشکلی نیست ولی من مجدد احساس خارش شدید داشتم و احساس اینکه بیماری دوباره داره عود میکنه ولی ایشون گفتن که به این سرعت امکان عود نیست و علت خارش رو عفونت قارچی واژن تشخیص دادن ولی الان 3 روز هست که دوباره اون تاول ها رو مشاهده میکنم ولی با درد کمتر.
    خیلی نگران این موضوع هستم لطفا راهنمائیم کنید

13. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال

با سلام
    من چون نتونستم پست جدید بزارم با عرض پوزش سوالمو اینجا مطرح میکنم و امیدوارم دوستان لطف کنن و اگر میتونن کمکم کنن
    من سال گذشته همین ماه باردار شدم ولی بعد 2 ماه به خاطر عدم تشکیل قلب جنین سقط شد........البته من تنبلی تخمدان داشتم ولی با اولین دوره مصرف کلومیفن و آمپول  اچ سی جی  حامله شدم  حالا 12 ماه میگذره و من 6 ماه همون داروها رو مصرف کردم ولی هنوز باردار نشدم مشکل من چیه؟آیا نباید تا حالا جواب میداد با توجه به اینکه سونوهایم در هر ماه عالی بود حتی ماه پیش 3 فولیکول غالب 22.19و16 داشتم .......آیا آمپولهایی که برای سقط زدم باعث ناباروری شده؟حتی در عکس رنگی که از رحم گرفتم مشکلی دیده نشد...........به کمک دوستان احتیاج دارم......ممنون

l

14. با سلام
    سرکار خانم boboji ، چرا به همون پزشک معالجتون مراجعه نمیکنید؟؟ این موارد حتماً باید با معاینات بالینی و انجام تستها و آزمایشات همراه باشه و در ضمن هر گونه دارو و دوز اون هم باید توسط پزشکه مربوطه تشخیص و تجویز بشه ! لذا نمیشه از راهی دور نسخه ای مدون برای اون پیچید!! در نتیجه تنها پیشنهاد میتونه مراجعه به متخصص زنان باشه!
    و اما سرکار خانم رویا، شما هم میبایست به متخصص زنان مراجعه کنید با این تفاوت که دقت کرده و ببینید البسه زیر و یا نوارهای بهداشتی که استفاده میکنید آیا موجبات بروز این مورد رو فراهم نکرده؟؟ زیرا حساسیت به این موارد نیز باعث این عفونتهاخواهد شد! البته اگر متاهل نیز هستید، تمیز بودن آلت تناسلی شریکتان هم باید مد نظرتان قرار داشته باشد،به هر حال بهترین و ایمن ترین امر، مراجعه به دکتر متخصص زنان در هر صورت ،میباشد.
    موفق و سلامت باشید.

15. سلام
    آیا استفاده از یک کاندوم در مدت طولانی یکی دو ساعت باعث پارگی اون نمیشه؟اگه در حین نزدیکی پاره بشه به چه صورت هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 39
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید