شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر در بیضه به دنبال عمل فتق

1. سلام . من دوسال پیش برای جراحی عمل فتق سمت راست به متخصص مجاری ادرار مراجعه کردم . بردنم اتاق عمل اما 24ساعت بعد از جراحی به دلیل خوندیزی شدید د اخلی دوباره به اتاق عمل رفتم . بعد از این دوتا عمل بیضه سمت راستم به شکلی باورنکردنی و به اندازه یک تخم خیلی مرغ بزرگ ورم کرد طوری که موقع راه رفتن مشکل داشتم و نظر دکتر این بود که دلیل تورم فقط تجمع خون هست و با مرور زمان برطرف میشه . الان دوسال و نیم از این موضوع میگذره و همون بیضه من به طرز فجیعی کوچک و سفت و سخت شده ( دقیقا به اندازه و سفتی یک لوبیا ). احساس خودم این که کاملا از کار افتاده و خشک ومرده هست . چند دفعه متوالی هم به همون دکتر مراجعه کردم اما به نظرم اومد داره با تجویز حوله گرم و ... دست به سرم میکنه . تمنا میکنم راهنماییم کنید ! دلیل این دوتا تغییر حالت کاملا متفاوت چیه ؟حالا باید چیکار کنم؟

2. masoudabbasii نوشته است: سلام . من دوسال پیش برای جراحی عمل فتق سمت راست به متخصص مجاری ادرار مراجعه کردم . بردنم اتاق عمل اما 24ساعت بعد از جراحی به دلیل خوندیزی شدید د اخلی دوباره به اتاق عمل رفتم . بعد از این دوتا عمل بیضه سمت راستم به شکلی باورنکردنی و به اندازه یک تخم خیلی مرغ بزرگ ورم کرد طوری که موقع راه رفتن مشکل داشتم و نظر دکتر این بود که دلیل تورم فقط تجمع خون هست و با مرور زمان برطرف میشه . الان دوسال و نیم از این موضوع میگذره و همون بیضه من به طرز فجیعی کوچک و سفت و سخت شده ( دقیقا به اندازه و سفتی یک لوبیا ). احساس خودم این که کاملا از کار افتاده و خشک ومرده هست . چند دفعه متوالی هم به همون دکتر مراجعه کردم اما به نظرم اومد داره با تجویز حوله گرم و ... دست به سرم میکنه . تمنا میکنم راهنماییم کنید ! دلیل این دوتا تغییر حالت کاملا متفاوت چیه ؟حالا باید چیکار کنم؟

سلام

تجویز من مراجعه سریع به یک اورولوژ دیگر است احتمالا در عمل جراحی خطایی صورت گرفته است

و بهترین راه مراجعه به یک متخصص دیگر است تا علت مشخص شود

به متخصص قبلی مراجعه نکنید چون به احتمال زیاد خطا از خودش بوده برای همین شما را دست به سر میکند

احتمال آسیب به رگهای خونی هست و شاید هم چیز دیگر باشد با مراجعه و شرح حال شما مشخص میشود

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    عمل فتق نباید باعث همچین مشکلی بشه. اگر فتق شما به بیضه ربط داشته احتمالا روده کمی از دیواره شکم رو پاره کرده و وارد اون ناحیه شده بوده که توسط عمل جراحی خارج میشه و محل پارگی (یا گشادی) هم اصلاح میشه (میدوزند و شاید یه پلاستیک هم وصله بزنند که محکمتر بشود). چیزی که گفتید فکر میکنم ناشی از اشتباه دکتر بوده و از ترس شکایت و پرداخت جریمه سنگین، تا الان شما را سر دوانده که ممکن هست با این کار باعث بدتر شدن آسیب نیز شده باشد. سریعا به یک دکتر دیگر مراجعه کنید. امیدوارم مشکلی نباشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید