شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. سلام. خواهش میکنم زود جواب بدید که اکر لازمه تا دیر نشده از
    قرص های ضد بارداری جهت روش اورژانسی استفاده کنم
    عادت ماهیانه من بعد از عقدم نامنظم شده.حدودا از25 تا 38 روز.6 اسفند
    من روز هشتمم با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم و تماس دو آلت بود و همسرمم از کاندوم اسپرم کش استفاده کرده بود ولی بعد از ارضا شدن  مقداری منی روی ران پام بود با اینکه چک کردیم و کاندوم سوراخ نبود، احتمال دادیم از بالاش خارج شده. من نمیدونم روی واژنمم ریخته یا نه؟ ولی من سریع اون قسمت با آب شستم و در ضمن باکره هم هستم. باتشکر خواهشا زود جواب بدید

2. seliya نوشته است: سلام. خواهش میکنم زود جواب بدید که اکر لازمه تا دیر نشده از
    من روز هشتمم با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم و تماس دو آلت بود و همسرمم از کاندوم اسپرم کش استفاده کرده بود ولی بعد از ارضا شدن  مقداری منی روی ران پام بود با اینکه چک کردیم و کاندوم سوراخ نبود، احتمال دادیم از بالاش خارج شده. من نمیدونم روی واژنمم ریخته یا نه؟ ولی من سریع اون قسمت با آب شستم و در ضمن باکره هم هستم. باتشکر خواهشا زود جواب بدید

روز هشتم، بدون دخول، کاندوم ، اونم اسپرم کش، شست و شوی سریع ....

اینا یعنی احتمال بارداری شما میشه گفت تقریباً صفره ... در واقع این احتمال بستگی به این داره که خود شما چقدر احتمال می دید منی روی واژن شما ریخته شده و وارد شده... که البته باز هم چون کاندوم اسپرم کش بوده احتمالش پایینه .. و این که روز هشتم پریود هم احتمال بارداری کمه ...

البته که باید خدمتتون یادآوری کنم که باکره بودن دلیلی بر باردار نشدن نیست.. اگه منی وارد واژن بشه احتمال بارداری هست و پرده مانعی برای این ورود نیست....

به نظر من نیازی نیست نگران باشید.. به این سادگی ها هم بارداری رخ نمیده ..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. srp_nami نوشته است:
    seliya نوشته است: سلام. خواهش میکنم زود جواب بدید که اکر لازمه تا دیر نشده از

روز هشتم، بدون دخول، کاندوم ، اونم اسپرم کش، شست و شوی سریع ....

اینا یعنی احتمال بارداری شما میشه گفت تقریباً صفره ... در واقع این احتمال بستگی به این داره که خود شما چقدر احتمال می دید منی روی واژن شما ریخته شده و وارد شده... که البته باز هم چون کاندوم اسپرم کش بوده احتمالش پایینه .. و این که روز هشتم پریود هم احتمال بارداری کمه ...

البته که باید خدمتتون یادآوری کنم که باکره بودن دلیلی بر باردار نشدن نیست.. اگه منی وارد واژن بشه احتمال بارداری هست و پرده مانعی برای این ورود نیست....

به نظر من نیازی نیست نگران باشید.. به این سادگی ها هم بارداری رخ نمیده ..

سلام
    ضمن تشکر از دوست عزیز اقای srp_nami
    اینم اضافه کنم که پریود نشدن یکی از نشانه های بارداری هستش و احتمال عقب افتادن  پریود شما به خاطر استرسی که دارید (از نوع نوشتنتون حدس میزنم) هست............پس همونطور که srp_nami عزیز فرمودن و همچنین با توصیفاتی که فرمودید نگرانی از بابت بارداری وجود نداره.
    موفق باشید و خوشبخت

4. d0khtare_f0z00l نوشته است: با سلام
    من 24 ساله هستم.
    به طور کلی دوره های نامنظم دارم و پس از مراجعه به پزشک علت را چاقی ذکر کردند. ماه گذشته در روز 4ام پریود شدم و در ماههای قبل به ترتیب 11 و 23و9. امروز که 10 ام است من هنوز پریود نشدم. و در تمام مدت این ماه رابطه داشتم که با کاندوم بوده. دیروز آزمایش خون دادم که اچ سی جی 1 نشان داده شد و سه بار از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود . تقریبا یک هفته است که در طول روز احساس تهوع دارم. آیا با توجه با تست انجام شده که بعد از 5 روز تاخیر در پریود بوده احتمال حامله بودن وجود دارد؟ ممنون.

دوباره سلام به همه
    از راهنمایی شما دوستان  ممنونم.
    راستش امروز که 15 ام هست من هنوز پریود نشدم. به دکتر مراجعه کردم و سه شب پیش یک آمپول پروژسترون زدم اما هنوز خبری نیست. واقعا نگرانم که حامله باشم. پس چرا نمی شه؟؟؟؟؟؟ آخه 11 روز تاخیر؟؟ به نظر شما لازمه که دوباره تست بتا بدم؟؟ همه شرح حالم تو نقل قول هست... لطفا کمک کنیددد.

5. d0khtare_f0z00l نوشته است:
    d0khtare_f0z00l نوشته است: با سلام
    من 24 ساله هستم.
    به طور کلی دوره های نامنظم دارم و پس از مراجعه به پزشک علت را چاقی ذکر کردند. ماه گذشته در روز 4ام پریود شدم و در ماههای قبل به ترتیب 11 و 23و9. امروز که 10 ام است من هنوز پریود نشدم. و در تمام مدت این ماه رابطه داشتم که با کاندوم بوده. دیروز آزمایش خون دادم که اچ سی جی 1 نشان داده شد و سه بار از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود . تقریبا یک هفته است که در طول روز احساس تهوع دارم. آیا با توجه با تست انجام شده که بعد از 5 روز تاخیر در پریود بوده احتمال حامله بودن وجود دارد؟ ممنون.

دوباره سلام به همه
    از راهنمایی شما دوستان  ممنونم.
    راستش امروز که 15 ام هست من هنوز پریود نشدم. به دکتر مراجعه کردم و سه شب پیش یک آمپول پروژسترون زدم اما هنوز خبری نیست. واقعا نگرانم که حامله باشم. پس چرا نمی شه؟؟؟؟؟؟ آخه 11 روز تاخیر؟؟ به نظر شما لازمه که دوباره تست بتا بدم؟؟ همه شرح حالم تو نقل قول هست... لطفا کمک کنیددد.

دوست عزیز
    کاندوم یه وسیله پیشکگیری مطمئن هست اگه در حین رابطه پاره نشده باشه
    به نظر من تاخیر پریود شما ناشی از همون بی نظمی ها و احتمال کیست هستش
    حتما پیگیری کنید

6. نگران نباش
    احتمالش 0.00000000000000000000000000001 % كه باردار باشي
    استرس يكي از مهمترين عوامله تاخير پريوده

7. maryen

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یکی از دوستان من 5 هفته باردار بود که سقط کرد(سقط القایی نبوده) خودم هم جسم خارج شده از رحم او را دیدم دقیقا مثل یک جنین 5 هفته ای بود(طبق عکس هایی که توی کتابای درسیمون درج شده)بعد هم به مدت 16روز خون ریزی داشته الان با گذشت 2ماه هنوز پریود نشده ایا امکان دارد که هنوز بار دار بوده و چیزی که ما دیدیم جنین نبوده؟
    در حال حاضر دچار دل درد و یبوست و نفخ شکم هست و افسردگی هم دارد ولی حاضر نیست به دکتر برود...
    می توانید راهنمایی بفرمایید؟؟؟؟؟

8. درود به همگی

من با دختری که 33 است باکره هم هست یه رابطه داشتم!
    دختره عادتش تقریبا هر 25 روز اتفاق میفته!
    دیروز صبح قاعده یک هفته ایش تموم شده بود! و خونریزی هم نداشت!من شبش بهاش رابطه داشتم!
    رابطه هم با کاندم بود به به صورت مالش به پاها! گاهی هم مالش به رحم فقط چند ثانیه!
    که موقعی که ابم اومد دست از مالش کشیدم!و کاملا مطمئنم اب در کاندم ریخت!
    بعد کاندم را خارج کردم و الاتم دستمال کاغذی خشکش کردم! بعد کاندم بعدی رو کار گذاشتم!
    از این میترسم که نکنه کمی اب منی به دستم خورده باشه در موقع تعویض کاندم! و به رحم دختر برخورد کرده باشه!

این کارو دیشب کردم! الانم شدیدا پشیمونم! چون بدون فکر این کارو کردم! امروز کلا حالم گرفته بود و میترسم چیزی بشه!

بعد از کار دیشب... قسم خوردم که دیگه هیچ وقت از این کارا نکنم....

دوستان لطف کنند یه جواب دقیقی به ما بدن و ما رو از نگرانی خارج کنند!

ایا ممکنه با برخورد منی به دست من و لمس رحم دختر ( دقیقا هم نمیدونم که برخورد کرده یا نه)
    دختره چیزیش بشه؟
    لطف کنید جواب منو بدید.. سپاسگزارم

9. در تاریخی که شما رابطه داشتید اگه منی داخل واژن هم ریخته شده بود مشکلی بوجود نمیومد
    نگران نباشید

10. سلام به همه من روز اول ورودم به این سایته ترخدا بهم سریع جواب بدین و منو از نگرانی در بیارین  من ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم ولی بدون دخل فقط آلت برروی واژن مالیده شد بعد از نزدیکی2قرصLDودر2تا4ساعت هرکدام2قرص خوردم ماه پیش 8روز تاخیر در پریود داشتم که با پرژسترون پریود شدم و این ماه 5 روز همیشه3الی4روز تاخیر در پریود داشتم به نظر شما علت این تاخیر چیست؟

11. SABA6767 نوشته است: سلام به همه من روز اول ورودم به این سایته ترخدا بهم سریع جواب بدین و منو از نگرانی در بیارین  من ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم ولی بدون دخل فقط آلت برروی واژن مالیده شد بعد از نزدیکی2قرصLDودر2تا4ساعت هرکدام2قرص خوردم ماه پیش 8روز تاخیر در پریود داشتم که با پرژسترون پریود شدم و این ماه 5 روز همیشه3الی4روز تاخیر در پریود داشتم به نظر شما علت این تاخیر چیست؟

سلام

علت میتونه استرس شما باشد

همچنین مصرف داروهای هورمونی میتواند بالانس هورمونی شما را بهم بزند و باعث این تاخیر شود

(بهتر بود این سوال را در تاپیک مرتبط بیان میکردید )

موفق باشید

12. maryen نوشته است: یکی از دوستان من 5 هفته باردار بود که سقط کرد(سقط القایی نبوده) خودم هم جسم خارج شده از رحم او را دیدم دقیقا مثل یک جنین 5 هفته ای بود(طبق عکس هایی که توی کتابای درسیمون درج شده)بعد هم به مدت 16روز خون ریزی داشته الان با گذشت 2ماه هنوز پریود نشده ایا امکان دارد که هنوز بار دار بوده و چیزی که ما دیدیم جنین نبوده؟
    در حال حاضر دچار دل درد و یبوست و نفخ شکم هست و افسردگی هم دارد ولی حاضر نیست به دکتر برود...
    می توانید راهنمایی بفرمایید؟؟؟؟؟

سلام

امکان دارد مقداری از بارداری باقی مانده باشد

با این علائمی که می فرمایید حتما باید به پزشک مراجعه کند افسردگی پس از سقط هم رایج است

بهتر است با یک مشاور یا روانشناس مشورت کنید

با مراجعه به پزشک می توان مطمئن شد که ایشان باردار هست یا خیر همچنین میتوانید

تست بتای خون بدهید تا مطمئن شوید که باردار نیست

اما مراجعه حضوری به دکتر در اولویت است

موفق باشید

13. dogy نوشته است: درود به همگی

من با دختری که 33 است باکره هم هست یه رابطه داشتم!
    دختره عادتش تقریبا هر 25 روز اتفاق میفته!
    دیروز صبح قاعده یک هفته ایش تموم شده بود! و خونریزی هم نداشت!من شبش بهاش رابطه داشتم!
    رابطه هم با کاندم بود به به صورت مالش به پاها! گاهی هم مالش به رحم فقط چند ثانیه!
    که موقعی که ابم اومد دست از مالش کشیدم!و کاملا مطمئنم اب در کاندم ریخت!
    بعد کاندم را خارج کردم و الاتم دستمال کاغذی خشکش کردم! بعد کاندم بعدی رو کار گذاشتم!
    از این میترسم که نکنه کمی اب منی به دستم خورده باشه در موقع تعویض کاندم! و به رحم دختر برخورد کرده باشه!

این کارو دیشب کردم! الانم شدیدا پشیمونم! چون بدون فکر این کارو کردم! امروز کلا حالم گرفته بود و میترسم چیزی بشه!

بعد از کار دیشب... قسم خوردم که دیگه هیچ وقت از این کارا نکنم....

دوستان لطف کنند یه جواب دقیقی به ما بدن و ما رو از نگرانی خارج کنند!

ایا ممکنه با برخورد منی به دست من و لمس رحم دختر ( دقیقا هم نمیدونم که برخورد کرده یا نه)
    دختره چیزیش بشه؟
    لطف کنید جواب منو بدید.. سپاسگزارم

با توجه به تفاسیری که گفتید و تقریبا میشه اطمینان داشت که ایشون در دوران تخمک گذاری نبودند احتمال بارداری منتفیه

14. سلام من ماه پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم که بعد از نزدیکی هر4ساعت 2قرصldاستفاده کردم و8روز تاخیر در پریود داشتم روز7بی بی چک استفاده کردم منفی بود که با آمپول پریود شدم ولی این ماه هم 6روزه که تاخیر داشتم قبلا هم پریودام گاهی منظم وگاهی1الی2روز تاخیر داشته21سالمه وباکره هستم ممنون میشم از کمکتون اگه جوابمو سریعتر بدید و منو از نگرانی دربیارید

15. دوست عزیز.پریود شدن=عدم بارداری.
    شما بعد از رابطه قبلیتون پریود شدین.اونوقت چه ربطی به ایندفعه داره.ضمن اینکه میگید دخول هم نبوده.پس نگرانیتون بی دلیله.ضمناً بی دلیل قرص مصرف نکنید اونم اینطور بی قاعده.حالام به خاطر استرسه.نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 19
رفتن به صفحه :    ... 19

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید