شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. taraoo نوشته است: با سلام خدمت دوستان گل. ۱سوالی داشتم ؛من حدود ۱.۵سالپیش در هنگام نردیکی با نامزدم(عقد کردیم؛هنوز عروسی نکردیم)با فشار خیلیکم همسرم  ا.رد ۱ مقدار خیلی کمی خون اومد و   ۱.۲ روز بعد هم مقدار خیلی کمی خون رولباسم میدیدم.می خواهم ببینم پرده من پاره شده یا نه؟لطف بزرگی میکنید اگهجوابمو بدید.

خوب پرده شما آسيب ديده ولي بايد ببينيد رابطه در چه حد بوده و چقدر از آلت داخل شده.براي اطمينان بيشتر به پزشك مراجعه كنين.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. cyclist نوشته است: سلام خسته نباشید. من عضو جدید سایت هستم
    من دوچرخه سوار کورسی هستم می خوام بدونم آیا دوچرخه سواری دائم باعث از بین رفتن پرده من شده ؟؟؟؟؟؟؟

معمولا با دوچرخه سواري چون پاها زياد از هم باز نميشه نه، ولي تو سواركاري با اسب به علت كشيدگي پاها ممكنه اين اتفاق بيفته اونم ممكنه با وارد شدن ضربه فقط دچار آسيب بشه.به هرحال در مورد شما هم نميشه گفت اين اتفاق 100% نميفته بايد مواظب باشين.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. msety عزیز
    در مورد سوارکاری مطمئنی؟؟؟؟
    من از 15 سالگی سوارکاری میکنم  و چنین مشکلی نداشتم
    خواهرم هم همینطور
    کلا فکر نمیکنم با هیچ رشته ورزشی این اتفاق بیفته

4. romina_2 نوشته است: msety عزیز
    در مورد سوارکاری مطمئنی؟؟؟؟
    من از 15 سالگی سوارکاری میکنم  و چنین مشکلی نداشتم
    خواهرم هم همینطور
    کلا فکر نمیکنم با هیچ رشته ورزشی این اتفاق بیفته

سلام
    لطفا لینکهای زیر را مطالعه فرمایید:
    پرده بکارت
    http://www.roham.ws/web/ftopict-2619.html
    یه سوال در مورد پرده بکارت
    http://www.roham.ws/web/ftopic-5474-days0-orderasc-15.html
    موفق باشید

5. دوستی از من خواسته که سوالش رو اینجا مطرح کنم.ایشون 8 سال پیش به دلیل داشتن رابطه پرده بکارتشون پاره میشه که همون موقع اون رو (به گفته خودش )میدوزند.میگه که از انواع جراحی کپسول گذاری نبوده یا پرس.حالا میخواد بدونه با توجه به نداشتن هیچ رابطه دیگه ای در طی این سالها،آیا در صورت ازدواج به طور طبیعی در اثر نزدیکی خونریزی خواهد داشت یا نه؟

6. marjankhanom نوشته است: دوستی از من خواسته که سوالش رو اینجا مطرح کنم.ایشون 8 سال پیش به دلیل داشتن رابطه پرده بکارتشون پاره میشه که همون موقع اون رو (به گفته خودش )میدوزند.میگه که از انواع جراحی کپسول گذاری نبوده یا پرس.حالا میخواد بدونه با توجه به نداشتن هیچ رابطه دیگه ای در طی این سالها،آیا در صورت ازدواج به طور طبیعی در اثر نزدیکی خونریزی خواهد داشت یا نه؟

سلام

بله مانند پرده سالم خونریزی دارد بشرطی که درست ترمیم شده باشد

برای تشخیص دقیق میتوانند به پزشک زنان مراجعه کنند و معاینه شوند تا اطمینان حاصل کنند

ولی توجه به این نکته خالی از لطف نیست که پزشکی قانونی میتواند این مورد را تشخیص دهد و گواهی سلامت نمیدهد

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام
    دوستان عزیز لطفا از تکرار سوالاتی مانند "پاره شدن بکارت با سوار کاری و دوچرخه سواری و..." و "ترمیم بکارت" و ... که تا به حال بارها در سایت جواب داده شده خودداری کنید
    جواب این سوالات با یه سرچ کوچولو معلوم میشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام من در سن 10 سالگي چندين بار دو و سه تا از انگشتانم را به داخل واژن فرو بردم يك بار به پزشك ماما مراجعه كردم جريانو گفتم  كه گفتن سالمه فقط دو بريدگي بسيار ريز داره كه حالت طبيعي داره اگه براي گرفتن گواهي هنگام ازدواج به دكتر نگم متوجه نميشن كه اين بريدگي طبيعي نيست بغد از اون به يك پزشك متخصص زنان مراجعه كردم جريانمو نگفتم كه گفتن پردم سالمه به نظر سما ممكنه دكتر اول يا دوم اشتباه كرده باشن؟

9. THANKS نوشته است: سلام من در سن 10 سالگي چندين بار دو و سه تا از انگشتانم را به داخل واژن فرو بردم يك بار به پزشك ماما مراجعه كردم جريانو گفتم كه گفتن سالمه فقط دو بريدگي بسيار ريز داره كه حالت طبيعي داره اگه براي گرفتن گواهي هنگام ازدواج به دكتر نگم متوجه نميشن كه اين بريدگي طبيعي نيست بغد از اون به يك پزشك متخصص زنان مراجعه كردم جريانمو نگفتم كه گفتن پردم سالمه به نظر سما ممكنه دكتر اول يا دوم اشتباه كرده باشن؟

این بریدگیها عادی هستند و بدانید تا زمانی که دخولی صورت نگیره برای برگه سلامت هیچ مشکلی ندارید
    چون دخول باعث میشه که معلوم شه رابطه جنسی داشتید و برگه صادر نمیشه
    از نظر برگه خیالتون راحت صادر میشه
    دکتر اولم فقط گفته بریدگی دارید و دکتر دوم منظور از سلامت بکارت این بوده که رابطه نداشتید و سالمید نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. سلام
    چندتا سوال داشتم اگه ممکنه جواب بدید:
    1.نوزاد دختری در خونواده ی ما به دنیا اومده که تا چند روز اول به دنیا اومدنش خونریزی های خفیفی داشت آیا این خونریزی دلیلی داره؟می تونه پردهی بکارت نداشته باشه؟
    2.آیا پرده ی بکارت پاره شده در کودکی به مرور زمان ترمیم می شود؟

11. rozalinjoon نوشته است: سلام
    1.نوزاد دختری در خونواده ی ما به دنیا اومده که تا چند روز اول به دنیا اومدنش خونریزی های خفیفی داشت آیا این خونریزی دلیلی داره؟می تونه پردهی بکارت نداشته باشه؟

سلام

برای سوال اولتون پیشنهاد میکنم به دکتر اطفال مراجعه کنید تا همه عوامل را در نظر بگیرند و معاینه کامل انجام شود

امکان دارد که نوزاد بدون پرده بکارت به دنیا بیاید و یا پرده آن هیچ سوراخی نداشته باشد

در مورد اول مشکلی بوجود نمی آید  ولی در مورد دوم باید به دکتر مراجعه کرد تا سوراخی برای دفع خون ایجاد شود

این نکته را به یاد داشته باشید که بافت پرده بکارت از بافت های ترمیم پذیر نیست و خود به خود ترمیم نمیشود

تولد این کوچلو را هم به شما تبریک میگویم و امیدوارم که مشکل رفع شود

12. rozalinjoon نوشته است: سلام

سلام
    فکر نمیکنم دلیل خونریزی در کودکی که تازه به دنیا اومده ربطی به بکارت داشته باشه........به هر حال بهتر بود که یه متخصص این نوزاد رو معاینه میکرد........پرده بکارت در صورت ازاله شدن به خودی خود ترمیم نمیشه (در کودکی که هیچ گونه ارتباط جنسی نداره بکارت که ازاله نمیشه!!!!!)بکارت در صورت ورود شی ای مثل الت و ... ازاله میشه...........انشالله که مشکلی نیست....
    موفق باشید

13. يعني اين بريدگيها در پرده ي سالم وجود داره؟يا بريدگيها  نشانه ي اسيب ديدگي است؟دكتر در گواهي من نوشتند پرده كاملا سالم است يعني دكتر به دروغ نوشتند سالمه؟دكتر گفت پرده من از نوع سپتوم دار است اين نوع پرده چگونه است؟

14. THANKS نوشته است: يعني اين بريدگيها در پرده ي سالم وجود داره؟يا بريدگيها  نشانه ي اسيب ديدگي است؟دكتر در گواهي من نوشتند پرده كاملا سالم است يعني دكتر به دروغ نوشتند سالمه؟دكتر گفت پرده من از نوع سپتوم دار است اين نوع پرده چگونه است؟

پرده ی بکارت شکل های مختلفی داره .. خیر دکتر چه دلیلی داره بخواد دروغ بنویسه؟ نگران نباشید پرده ی شما سالمه..هر شکل و حالتی هم که داشته باشه پزشک و متخصص ان تشخیص رو میده که طبیعی خود پرده است و یا به علت رابطه آسیب دیده .. جای هیچ نگرانی نیست..

در مورد نوع پرده تون هم فکر می کنم این نوع پرده یه مقدار ازاله اش مشکل باشه ....

15. پرده من از نوع سپتوم دار است اين نوع پرده چگونه است؟
    لطفا راهنمايي ام كنيد..

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 20
رفتن به صفحه :    ... 19   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید