شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. سلام
    26 ساله هستم . دوره  منظمي دارم - دوره قاعدگي 26 -27 روز است - دوره خونريزي 5 الي 6 روز است .آخرين پريودي در 22/11/88 پريود شدم . در تاريخ 28 و 29 بهمن و 8 اسفند نزديكي كه مني داخل واژن ريخته شد . براي جلوگيري از بارداري قرص مصرف مي كنم كه براي استراحت پس از سه ماه ، بهمن ماه استفاده نكرده بودم و اولين قرصم را 27 بهمن استفاده كردم . هم كنون لكه بيني دارم كه براي اولين بار است و تابحال در طول عمرم لكه بيني نداشته ام .
    آيا احتمال بارداري وجود دارد؟

2. taksetare1 نوشته است: سلام
    26 ساله هستم . دوره منظمي دارم - دوره قاعدگي 26 -27 روز است - دوره خونريزي 5 الي 6 روز است .آخرين پريودي در 22/11/88 پريود شدم . در تاريخ 28 و 29 بهمن و 8 اسفند نزديكي كه مني داخل واژن ريخته شد . براي جلوگيري از بارداري قرص مصرف مي كنم كه براي استراحت پس از سه ماه ، بهمن ماه استفاده نكرده بودم و اولين قرصم را 27 بهمن استفاده كردم . هم كنون لكه بيني دارم كه براي اولين بار است و تابحال در طول عمرم لكه بيني نداشته ام .
    آيا احتمال بارداري وجود دارد؟

با توجه به مصرف قرصها که برای جلوگیری استفاده کردید احتمال بارداری بسیار کم هست
    این لکه بینی هم ناشی از مصرف قرصها و بر هم خوردن عادت ماهیانه تون هست و به احتمال هم تاخیر داشته باشید ولی جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دکتر رویا پور قربان:

در موارد چاقی موارد پیش ساز هورمونی در سلول های چربی پوست تبدیل به استروژن می شوند و بالاتر رفتن این هورمون باعث به هم خوردن سطح هورمونی و خونریزی غیر طبیعی شود.

4. دکتر رویا پور قربان:

در موارد چاقی موارد پیش ساز هورمونی در سلول های چربی پوست تبدیل به استروژن می شوند و بالاتر رفتن این هورمون باعث به هم خوردن سطح هورمونی و خونریزی غیر طبیعی شود.

5. dare shoma ehtemal bardari vojod dare va behtare azmayesh bedin chon in gelha tasiri bar esperm nadaran.

6. سلام خسته نباشید
    سوالی که دارم اینه که چه مدت بعد از نزدیکی آزمایش خون احتمال باردار بودن را نشون میده؟؟؟

7. ممنون ار راهنمائيهاتون
    در جواب بايد بگم من چاق نيستم و ديشبم به شدت درد زير شكم داشتم . و لكه بينيم تشديد شده و به رنگ قهوه اي مي باشد.
    آيا خوردن نامنظم قرص ضد بارداري  باعث لك بيني مي شود؟

8. aynaz88

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام نمیدونستم سوالم رو تو کدوم بحث مطرح کنم .
    می خواستم بدونم آیا قرص کنتراسپتیوالای دی روی جنین تاثیر میذاره ؟ ععنی ممکنه باعث سقط جنین بشه؟ممنون

9. dorsad12 نوشته است: سلام خسته نباشید
    سوالی که دارم اینه که چه مدت بعد از نزدیکی آزمایش خون احتمال باردار بودن را نشون میده؟؟؟

سلام
    جواب:یه سرچ کوچولو

تست خون بتا در کمترین فاصله از رابطه می تونه بخوبی بارداری رو مشخص کنه و پاسخ تست خون کاملا قطعی هست.........................48 ساعت پس از لقاح تخمك آزمايش بتا HCG  در خون مثبت ميشود.
    موفق باشید

10. aynaz88 نوشته است: با سلام نمیدونستم سوالم رو تو کدوم بحث مطرح کنم .
    می خواستم بدونم آیا قرص کنتراسپتیوالای دی روی جنین تاثیر میذاره ؟ ععنی ممکنه باعث سقط جنین بشه؟ممنون

سلام
    همچین دارویی رو هر چی سرچ کردم پیدا نکردم...........ولی شبیهش مثل کنتراسپتیو ال دی و کنترا سپتیو اچ دی و کنترا سپتیو تری فازیک چرا........به هر حال فکر کنم منظور شما کنتراسپتیو ال دی بوده ...........

به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://drugs.roham.ws/Html/c_67.htm
    موفق باشید

11. taksetare1 نوشته است: ممنون ار راهنمائيهاتون
    در جواب بايد بگم من چاق نيستم و ديشبم به شدت درد زير شكم داشتم . و لكه بينيم تشديد شده و به رنگ قهوه اي مي باشد.
    آيا خوردن نامنظم قرص ضد بارداري  باعث لك بيني مي شود؟

عزیزم من رابطه ی پریود نامنظم و چاقی رو در جواب sara lovely گفتم.

لکه بینی و نامنظمی پریود جزو علائم قرص ضد بارداریه.چه منظم چه نامنظم.

این تاپیک رو هم بخونید:

http:/roham.ws/web/ftopict-353.html

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. سلام
    من يه دختر باكره 21 ساله هستم و پريود منظمي دارم
    خواهش ميكنم به همه سوالام جواب بدين؟؟؟؟؟؟؟
    روز پيش  2 روز بعد اتمام پريودم با نامزدم رابطه ي بدون دخول داشتم و هردومون شورت تنمون بود و رابطه در حد مالش آلت ها بود.منم پاهام از هم باز نبود و عادي دراز كشيده بودم،بعد از ارضا شدن نامزدم شورتم خيس شد(آلت نامزدم رو به بالا بود نه واژن)
    بعد اين قضيه 25 روز بعد من بموقع پريود شدم و3 بعد از تمام شدن پريودم نفخ شديد معده طوري كه احساس ميكنم دارم ميتركم و شكمم هم يكم باد داره و احساس سنگيني ميكنم و يكم كمر درد و تكرر ادرار و مدفوع دارم و هي احساس ضعف دارم!!!!!

Iرفتم دكتر و گفتم معدم ناراحته ،دكترم يكسري دارو واسه هضم غذا بهم داده
    با اين چيزايي كه گفتم ممكن پريودم خونريزي رحمي باشه كه در زمان پريودم بوده؟(پريود 3 روز با خونريزي همراه با لخته و دو روز با خون كم مثل هميشه بوده)ممكنه اينا علائم بارداري باشه يا مشكل از معدمه و عوارض داروهامه؟

كسي كه باردار باشه شكمش از كي بزرگ ميشه؟خيلي استرس دارم!!!!!!!
    35 روزه شكم بزرگ ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟  لازم من آزمايش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2 روز بعد پريود بارداري ممكنه؟

13. avaaaaa نوشته است: سلام
    روز پيش  2 روز بعد اتمام پريودم با نامزدم رابطه ي بدون دخول داشتم و هردومون شورت تنمون بود و رابطه در حد مالش آلت ها بود.منم پاهام از هم باز نبود و عادي دراز كشيده بودم،بعد از ارضا شدن نامزدم شورتم خيس شد(آلت نامزدم رو به بالا بود نه واژن)
    بعد اين قضيه 25 روز بعد من بموقع پريود شدم و3 بعد از تمام شدن پريودم نفخ شديد معده طوري كه احساس ميكنم دارم ميتركم و شكمم هم يكم باد داره و احساس سنگيني ميكنم و يكم كمر درد و تكرر ادرار و مدفوع دارم و هي احساس ضعف دارم!!!!!

با اين چيزايي كه گفتم ممكن پريودم خونريزي رحمي باشه كه در زمان پريودم بوده؟(پريود 3 روز با خونريزي همراه با لخته و دو روز با خون كم مثل هميشه بوده)ممكنه اينا علائم بارداري باشه يا مشكل از معدمه و عوارض داروهامه؟

سلام
    اولا امکان بارداری با بودن لباس و... خیلی کمه و در حد صفره......دوما پریود شدن به معنی عدم بارداری است...........ادامه استرستون باعث میشه این دفعه پریودتون عقب بیفته.........مواردی هم که اشاره کردید ربطی به بارداری نداره (نفخ شدید و ...) .....نه به خودتون استرس راه بدید و نه احتیاجی به ازمایش هستش.........
    احتمال بارداری در شما به علت پریود شدنتون صفر هستش
    موفق باشید

14. avaaaaa نوشته است: سلام

دوست عزیز
    شما چون پریود شدید دیگه بارداری در شما منتفی هست
    در ضمن با این روش نزدیکی کسی باردار نشده
    و اخر اینکه کسی که باردار میشه تا 3 یا 4 ماهگی شکمش جلو نمیاد و برای اینکه خیالتون راحت تر میشد ازمایش میدادید که نیاز به نسخه پزشک نبود و داخل ازمایشگاه راحت براتون انجام می دادند.
    موفق باشید

15. badomak نوشته است:
    avaaaaa نوشته است: سلام

دوست عزیز
    شما چون پریود شدید دیگه بارداری در شما منتفی هست
    در ضمن با این روش نزدیکی کسی باردار نشده
    و اخر اینکه کسی که باردار میشه تا 3 یا 4 ماهگی شکمش جلو نمیاد و برای اینکه خیالتون راحت تر میشد ازمایش میدادید که نیاز به نسخه پزشک نبود و داخل ازمایشگاه راحت براتون انجام می دادند.
    موفق باشید

سلام

*برای انجام ازمایش احتیاج به نسخه پزشک است اما بعضی ازمایشگاهها قانون را رعایت نمیکنند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 19
رفتن به صفحه :    ... 18   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید