شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل سينه

1. Rahayesh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    salam,
    saghar jan mishe adrese atari ra bedahi?????
    ساغر جان آدرس عطاری را می خواستم برای ژل سینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.من 20 سالمه و وزنم 72 کیلو هست کمی اضافه وزن دارم نسبت به قدم با این حال سینه هام به هیکلم میخوره اما سینه سمت راستم کمی بزرگتر از سینه سمت چپم هست میخوام بدونم این زیاد غیر عادی نیست؟چه کار باید کنم؟همچنین نوک پستان هام خیلی رشد نکرده و اصلا برجسته و بر آمده و مشخص آیا سینه هام به رشد کافی رسیدن؟تا اونجایی که من میدونم هیچ نوع جنبه وراثتی در این مشکلات من دخالت نداره...لطفا بگید آیا جای نگرانی هست؟

3. سلام دوست گرامی
    بنظرم مشکلی در شما نیست و همه چیز تون به غیر از وزنتون که کمی بنظر زیاده، طبیعی هست، چون غالباً این کوچک بودن یکی از سینه ها در خانمها مشاهده میشه و ضمناً نوک پستانها هم بعضاً بعد ازدواج برجسته تر خواهد شد لذا نگرانی در این موارد وجود نداره، ولی اگر خیلی حساسیت روی این قضیه دارید پیشنهاد میکنم برای بررسی بیشتر به یک دکتر زنان مراجعه کنید ولی در حالت عادی و با توضیحات شما مورد خاصی وجود ندارد
    موفق باشید

4. آیا سایز سینه در خانوم ها بعد از ازدواج افزایش پیدا میکنه؟

5. rezasd نوشته است: آیا سایز سینه در خانوم ها بعد از ازدواج افزایش پیدا میکنه؟

سایز سینه خانومها بعد از ازدواج قطعا بیشتر میشه و این مساله بعد از بچه دار شدن خانومها نمود بیشتری پیدا میکنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. آیا راهی هست که سینه ها به طور دائمی سفت بشن و نیاز نباشه که دائما در حال استفاده از ژل یا پماد خاصی باشی؟ نوع ورزش مناسب برای فرم دادن و سفت کردن سینه ها چی هست؟
    به جز ورزش کردن چه راه های دیگه ای وجود داره ؟ من سایز سینه هام خوبه اما کمی شل هستن، ترجیح میدم از راهی به جز ورزش استفاده کنم چون وقت ورزش کردن رو ندارم. اگه راهی هست معرفی کنید وگر نه لطفاً طریقه ورزش رو بگید.

7. سلام،
    منم همين مشكل رو دارم و بعد از ازدواج سينه هام يك سايز بزرگتر شدن.
    اما چيزي كه بيشتر ناراحتم مي كنه شل شدن سينه هام هستش كه در عرض مدت خيلي كوتاهي رخ داده.
    من مي خوام براي كاهش وزنم از تردميل استفاده كنم ولي نگرانم كه مبادا در اثر دويدن سينه هام شل تر و افتاده بشه. ممكنه اين اتفاق بيفته؟
    و يه سوال ديگه، خوابيدن بدون سوتين باعث شل شدن سينه ها نميشه؟
    يه چيز ديگه هم هستش:
    ( من مدتيه كه وقتي پست جديدي ارسال مي كنم، بعد از چند دقيقه حذف ميشه. دليلشم ارسال در بخش نامناسب هستش. جز بخش طرح موقت سوالات، فعلا" كه نميشه جاي ديگه اي سوال مطرح كرد. پس تكليف چيه؟ )
    مرسي.

8. paparak نوشته است: آیا راهی هست که سینه ها به طور دائمی سفت بشن و نیاز نباشه که دائما در حال استفاده از ژل یا پماد خاصی باشی؟ نوع ورزش مناسب برای فرم دادن و سفت کردن سینه ها چی هست؟
    به جز ورزش کردن چه راه های دیگه ای وجود داره ؟ من سایز سینه هام خوبه اما کمی شل هستن، ترجیح میدم از راهی به جز ورزش استفاده کنم چون وقت ورزش کردن رو ندارم. اگه راهی هست معرفی کنید وگر نه لطفاً طریقه ورزش رو بگید.

غیر از ژل و کرم و ورزش های مناسب
    استفاده از سوتین های جذب
    ماساژ و شستشو با آب سرد

9. paparak نوشته است: آیا راهی هست که سینه ها به طور دائمی سفت بشن و نیاز نباشه که دائما در حال استفاده از ژل یا پماد خاصی باشی؟ نوع ورزش مناسب برای فرم دادن و سفت کردن سینه ها چی هست؟

پست زیر را مورد مطالعه قرار دهید مطالب مفیدی در آن هست که کمکتون میکنه
    http://www.roham.ws/web/ftopict-480.html

10. nnnr نوشته است: سلام،
    اما چيزي كه بيشتر ناراحتم مي كنه شل شدن سينه هام هستش كه در عرض مدت خيلي كوتاهي رخ داده.
    من مي خوام براي كاهش وزنم از تردميل استفاده كنم ولي نگرانم كه مبادا در اثر دويدن سينه هام شل تر و افتاده بشه. ممكنه اين اتفاق بيفته؟
    يه چيز ديگه هم هستش:
    ( من مدتيه كه وقتي پست جديدي ارسال مي كنم، بعد از چند دقيقه حذف ميشه. دليلشم ارسال در بخش نامناسب هستش. جز بخش طرح موقت سوالات، فعلا" كه نميشه جاي ديگه اي سوال مطرح كرد. پس تكليف چيه؟ )
    مرسي.

دوست عزیز.سوتین بهترین محافظ برای جلوگیری از افتادگی سینه هاتونه.به یاد داشته باشید ازدواج به خودی خود باعث افزایش سایز سینه نمیشه.عواملی مثل مصرف قرص های ضد بارداری باعث سفتی اون میشه.سینه از بافت های چربی ظریفی تشکیل شده که درهم پیجیده شدن.ورزش کردن مداوم باعث آب شدن این چربیها میشه و گاهاً سبب شل شدن سینه ها.فراموش نکنید برای داشتن سینه های سفت و زیبا حتماً از لباس زیر محکم در حین ورزش استفاده کنید مخصوصاً زمانی که ورزش چیزی شبیه دویدن یا بالا و پایین پریدن باشه.بعد از ورزش در حمام حتماً برای چند دقیقه سینه هاتون رو زیر دوش آب سر به صورت آرام مالش بدید.همیشه کمرتون رو صاف نگه دارید و حتی الامکان بیشتر اوقات رو سوتین های نخی و سفت (نه اسفنجی)ببندید.سوتین های اسفنجی از اونجا که عایق حرارتن،آب شدن چربی سینه رو تسریع میکنه.پس مخصوصاً در هنگام ورزش سوتین اسفنجی نپوشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  11. marjankhanom نوشته است:
    nnnr نوشته است: سلام،
    يه چيز ديگه هم هستش:
    مرسي.

دوست عزیز.سوتین بهترین محافظ برای جلوگیری از افتادگی سینه هاتونه.به یاد داشته باشید ازدواج به خودی خود باعث افزایش سایز سینه نمیشه.عواملی مثل مصرف قرص های ضد بارداری باعث سفتی اون میشه.سینه از بافت های چربی ظریفی تشکیل شده که درهم پیجیده شدن.ورزش کردن مداوم باعث آب شدن این چربیها میشه و گاهاً سبب شل شدن سینه ها.فراموش نکنید برای داشتن سینه های سفت و زیبا حتماً از لباس زیر محکم در حین ورزش استفاده کنید مخصوصاً زمانی که ورزش چیزی شبیه دویدن یا بالا و پایین پریدن باشه.بعد از ورزش در حمام حتماً برای چند دقیقه سینه هاتون رو زیر دوش آب سر به صورت آرام مالش بدید.همیشه کمرتون رو صاف نگه دارید و حتی الامکان بیشتر اوقات رو سوتین های نخی و سفت (نه اسفنجی)ببندید.سوتین های اسفنجی از اونجا که عایق حرارتن،آب شدن چربی سینه رو تسریع میکنه.پس مخصوصاً در هنگام ورزش سوتین اسفنجی نپوشید.

اره.منم با شما هم عقیده ام توی این مونده بودم که دوستان میگن بعد از ازدواج سایز زیاد میشه چه جوریه.
    ولی در کل در ادامه حرف شما باید بگم که اخرین راه عمل کردن هست

12. سلام
    برای ترک سینه راهی وجود داره غیر از جراحی ؟
    ورزشهای مخصوص کوچک کردن سینه ؟
    اون سه ورزشی که برای سینه گفتین باعث بزرگتر شدنشون نمیشه ؟

13. srahas نوشته است: سلام
    برای ترک سینه راهی وجود داره غیر از جراحی ؟
    ورزشهای مخصوص کوچک کردن سینه ؟
    اون سه ورزشی که برای سینه گفتین باعث بزرگتر شدنشون نمیشه ؟

با سلام خدمت شما و همه کاربران محترم.من نمیدونستم برای از بین بردن ترک سینه میرن جراحی میکنن!!!معمولا" در چنین مواقعی از کرمها و محلولهای ضد ترک استفاده میشه که خیلی از مردم استفاده میکنند و مشکل خاصی هم ندارند.پس لطفا" هر چه زودتر برای درمان به پزشک پوست مراجعه کنید.یه سری به آدرس زیر بزنید بد نیست.

http://pezeshk.javanblog.com/post-54807.html
    http://www.sevda44.blogfa.com/post-141.aspx
    فعلا" یکی از کارهای رایجی که برای کوچک کردن سینه انجام میشه عمل جراحیه.توضیحات بیشتر داخل آدرس زیر:
    http://www.drsanaee.com/index.aspx?siteid=99&pageid=543
    http://drzehtab.com/breast-reduction-f.htmدر پناه حق.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  14. paparak نوشته است: آیا راهی هست که سینه ها به طور دائمی سفت بشن و نیاز نباشه که دائما در حال استفاده از ژل یا پماد خاصی باشی؟ نوع ورزش مناسب برای فرم دادن و سفت کردن سینه ها چی هست؟

یه حرکت هست که احتیاج به وقت و مکان خاصی نداره.اگه سایز سینه هات خوبن و یه کمی شل هستن این کار سفتشون میکنه.

کف دستاتو مخالف هم بذار و قسمت پایینشو رو همدیگه فشار بده و بعد ازادش کن و دوباره همین کارو تکرار کن.اینکارو پشت سر هم انجام بده.زمانی که داری این عملو انجام میدی خودت حرکت عضلات سینه تو حس میکنی.خیلی تاثیر داره.

یه حرکت دیگه هم هست که تو خونه وقتی داری راه میری میتونی انجامش بدی و وقتتو نمیگیره.کف دستتاتو بگیر و ببر بالای سرت و به سمت عقب بکشش.هر دفعه که دستات رو میبری بالا 3 بار به عقب بکش و ازادشون کن.و دوباره همین کارو انجام بده.این افتادگی سینه رو از بین میبره و اونارو به سمت بالا میکشونه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. saghar15 نوشته است:
    paparak نوشته است: آیا راهی هست که سینه ها به طور دائمی سفت بشن و نیاز نباشه که دائما در حال استفاده از ژل یا پماد خاصی باشی؟ نوع ورزش مناسب برای فرم دادن و سفت کردن سینه ها چی هست؟

یه حرکت هست که احتیاج به وقت و مکان خاصی نداره.اگه سایز سینه هات خوبن و یه کمی شل هستن این کار سفتشون میکنه.

کف دستاتو مخالف هم بذار و قسمت پایینشو رو همدیگه فشار بده و بعد ازادش کن و دوباره همین کارو تکرار کن.اینکارو پشت سر هم انجام بده.زمانی که داری این عملو انجام میدی خودت حرکت عضلات سینه تو حس میکنی.خیلی تاثیر داره.

یه حرکت دیگه هم هست که تو خونه وقتی داری راه میری میتونی انجامش بدی و وقتتو نمیگیره.کف دستتاتو بگیر و ببر بالای سرت و به سمت عقب بکشش.هر دفعه که دستات رو میبری بالا 3 بار به عقب بکش و ازادشون کن.و دوباره همین کارو انجام بده.این افتادگی سینه رو از بین میبره و اونارو به سمت بالا میکشونه.

سلام ساغر خانم
    واقعا این مواردی که اشاره میکنید اتفاق  میفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه جا گفتید با گرفتن یه دارو از عطاری اون اتفاق واستون میفته و یا اینکه  با انجام این موارد سینه ها سفت میشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا این کارها باعث اون اتفاقات میشن!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که فکر نمیکنم از نظر علمی چنین مواردی قابل قبول باشن........
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 5
رفتن به صفحه    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید