شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مراقبت و سوالهای بعد از عمل واریکوسل 2طرفه؟

1. با سلام من پسري بيست ساله هستم.واريكوسل 2طرفه داشتم پانزده روزه عمل كردم. من تا چند روز نبايد زياد راه نرم ؟يا رو صندلي بشينم؟1سوال ديگه داشتم من تا چند روز نبايد مقاربت یا رابطه جنسی داشته باشم؟ آخه جواب آزمايش من قبل از عمل دكتر گفت خيلي ضعيفه! نگرانم آخه تقريبا همه نتايج صفر بودو جواب دكتر ازمايشگاه اين بود:هيچ اسپرم زنده يا مرده اي مشاهده نشداينم بگم كه مايع مني من 2 قطره بود!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من هم هفته ی گذشته عمل واریکوسل یک طرفه سمت چپ داشتم ...
    میخواستم بدونم که نعوظ دو سه روز بعد از عمل ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟ بعد از دو هفته میشه رابطه داشت؟ .. تا اون موقع تحریک جنسی تا چه حد مشکل ایجاد میکنه؟ .. مقدار خیلی کمی مایع پیش از منی تولید بشه مشکل سازه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. یه مورد دیگه این که قسمت بخیه شده یه مقداری ورم داشته باشه طبیعیه ؟

ممنون میشم جواب بدین ها !

4. srp_nami نوشته است: یه مورد دیگه این که قسمت بخیه شده یه مقداری ورم داشته باشه طبیعیه ؟

ممنون میشم جواب بدین ها !

سلام
    دوست عزیز سوال شما یه مقدار تخصصیه و هر کسی نمیتونه بهش جواب بده مثل سوالات بارداری نیست که همه در موردش اطلاعات داشته باشن
    موفق باشید

5. سلام
    من 3 روز پیش عمل کردم. دکتر گفت تا 10 روز بعد از عمل وارکوسل میتوانی کوه نوردی بکند. ولی بلند کردن جسم سنگین و حرکان کششی تا یک ماه ممنوع هست. راه رفتن تا 3 روز اول باید در حد انجام کارهای معمولی باشد و نشستن طولانی مدت خوب نیست. تو اینترنت زیاد گشتم، کلا زمان لازم برای داشتن زندگی معمولی 5 روز هست ولی اگر درد و ناراحتی وجود داشته باشه، باید بیشتر مراعات کرد. من که مجرد هستم ولی برای شما نوشته مقاربت تا یک هفته ممنوع است. دلیل اصلی احتمالا جلوگیری از کار سنگین، فشار و ضربه هست. درباره نعوذ هیچ گزارشی نبود. احتمالا هیچ مشکلی ندارد وگرنه در توصیه های بعد از عمل به آن اشاره میشد و به افراد توصیه میشد که در معرض تحریک قرار نگیرند. هرچند که با توجه به اخلال در سیستم خون رسانی بیضه و ورم در 3 روز اول و احتمال عدم تغذیه مناسب آن، شاید بهتر باشد چند روز دندان روی جگر گذاشته، خود را تحریک نفرمایید و از دیگر لذتهای زندگی بهرهمند گردید.
    بهبود تولید اسپرم بعد از عمل هم 3 ماه تا 2 سال ممکن است طول بکشد، به شرطی که عمل موفقیت آمیز باشد و نیاز به عمل مجدد نداشته باشید. در حال حاضر معلوم نیست که نتیجه چه خواهد بود و درمان ناباروری بعد از عمل قطعی نیست. اگر بعد از عمل دکتر خود را ندیده اید قطعا باید این کار را انجام دهید و تمام سوالات را روی کاغذ بنویسید تا یادتان نرود.
    ضمنا ورم در محل بخیه تا چند روز طبیعی است و همانطور که گفتم اگر میخواهید رابطه جنسی بعد از 2 هفته داشته باشید، فقط باید مراقب ضربه و فشار باشید.

6. ضمن تشکر از جناب someuuu .. من چند روز پیش رفتم دکترم رو دیدم (علت اصلی مشکلی بود که توی بخیه ایجاد شده بود) ...

ایشون گفتن که حتی انزال سه روز بعد از عمل هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ... و نتیجتاً منع نزدیکی نه به علت خروج منی که به دلیل فشارهای فیزیکی خاص خودشه ...

در مورد ادامه داشتن درد در ناحیه ی بیضه (در همون شرایط قبل از عمل، زیاد ایستادن و ...) هم گفتن که ممکنه بعد از عمل هم این مشکل رفع نشه! ...

برای باروری هم معمولاً شش ماه بعد از عمل آزمایش میشه داد و نتیجه اش رو بررسی کرد ...

7. سلام من 6روز هست که عمل کردم روز بعد از کشیدن بخیه در خواب محتلم شدم و در حین احتلام درد شدیدی مثل به زور بیرون آمدن منی و فشار زیاد ی که انگار یه باره بیرون بزنه همراه با درد و احساس پارگی رگ کردم این مشکلی بوجود نمی آورد ممنون

8. سلام مجدد
    دوست عزیز، احساساتی که هنگام احتلام تجربه میفرمایید ارزش چندانی ندارند. چون در خواب احساسات مختلف با هم قاطی میشوند. ممکن است درد کاملا تخیلی بوده باشد و یا در حالت خواب به محل بخیه ها یا ... فشار فیزیکی وارد کرده باشید. درد ناشی از این فشار را ممکن است در خواب به عوامل دیگری مانند رگ نسبت دهید (بسته به نوع تخیلاتی که دارید)
    احساساتی که در بیداری دارید ملاک هستند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید