شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی در دوران عقد

1. khoshkhabar نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز
    من چهارشنبه 5 اسفند عقد کردم و با وجود داشتن میل جنسی از طرف هر دوتامون ،
    و با وجود اینکه برگه سلامت هم گرفتیم ، اما میترسم اجازه بدم همسرم نزدیکی کامل کنه ،
    البته ما توی دوران نامزدی رابطه داشتیم و داریم اما نه به صورت کامل ،
    ترسم از فهمیدن خانواده هاست ، مخصوصا خانواده همسرم ،
    به نظر شما نزدیکی توی دوران عقد کار درستیه ؟؟؟
    با توجه به اینکه ما دیگه رسماً زن و شوهریم و 5 ماه دیگه عروسیمونه ، و هر دومون هم میخواهیم این رابطه رو داشته باشیم ، آیا باید بذارم این کار انجام شه ؟
    آیا نزدیکی توی دوران عقد باعث سردی یا عادی شدن 3x توی زندگی میشه؟
    دوست دارم نظر همه رو بدونم و اینکه اگه جای یه مادر شوهر باشید براتون مهمه که عروستون توی دوران عقد پرده اش ازاله شده یا بعد از عروسی؟

دوست عزیز
    چرا خانواده ها بفهمند؟
    شما رسما زن و شوهر هستید و هرکاری که خواستید می تونید انجام بدید و به کسی هم ربطی نداره
    اگه ترس از بارداری دارید به یه پزشک متخصص مراجعه تا شما رو راهنمایی کنه.
    فکر کنم زمان اون موقع که پشت اتاق حجله می خوابیدند و باقی ماجرا گذشته
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. khoshkhabar نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز
    و با وجود اینکه برگه سلامت هم گرفتیم ، اما میترسم اجازه بدم همسرم نزدیکی کامل کنه ،
    با توجه به اینکه ما دیگه رسماً زن و شوهریم و 5 ماه دیگه عروسیمونه ، و هر دومون هم میخواهیم این رابطه رو داشته باشیم ، آیا باید بذارم این کار انجام شه ؟
    دوست دارم نظر همه رو بدونم و اینکه اگه جای یه مادر شوهر باشید براتون مهمه که عروستون توی دوران عقد پرده اش ازاله شده یا بعد از عروسی؟

سلام
    ضمن تبریک به خانم khoshkhabar ، منم با این سخنان دوست عزیزمون آقایdoktor موافقم

"اما اين را بدانيد كه چون اين كار باعث وابستگي عاطفي بيشتر بين شما ميشود حتماً همسرتان تمايل خواهند داشت كه  در دفعات بعدي نيز به خواسته ايشان پاسخ مثبت بدهيد يعني ديگر نميتوانيد از انجام رابطه جنسی شانه خالي كنيد
    "
    شما بهتره در این دوران معاشقه و نامزد بازی و... داشته باشید تا رابطه کامل ...........این کار باعث میشه همسرتون یه حالت تشنگی داشته باشه ............... در عین حال اشکال شرعی و... هم که نداره و بستگی به طرفین داره ........دوست داشتین انجام بدین و دوست نداشتین انجام ندین
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. khoshkhabar نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز

والا من جای یه مادر شوهر بودم بیشتر از اینا واسه خودم ارزش قائل بودم که بخوام از خصوصی ترین موضوع زندگی پسرم سر در بیارم ! یا حتی دخترم!
    شما ببین عرفت چیو می طلبه همون کار رو بکن! با همسرت هم صحبت کن اگه دلیل منطقی باشه مطمئنن می پذیره.
    یا اینکه سیاست به خرج بده و با پدر و مادرت صحبت کن که مثلا سخت گیری کنن و نذارن تا اون حد با هم تنها باشید!! هرچند حرف خنده داری زدم!!
    به هر حال هرچیزی اولش هیجان انگیزتره! مخصوصا اگه مانعی براش باشه اما وقتی هرجا و هروقت بشه اون کار رو کرد جذابیتش هم کم می شه!!! پس شاید 1 سال بعد از ازدواج به داغی الان نباشه! همسرت رو می گم!
    فقط نزن تو ذوق همسرت! اینم بدون اگه یه بار پا دادی دیگه هیچ کدومتون نمی تونید مانع دفعات بعدی بشید!!

::  خودت بسنج چی درسته ؟ کسی جزئیات روحیات تو و همسر و خانواده و ... نمی دونه!! ::

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. دوست عزیز.من هم اوایل دوران عقدم مثل شما بودم.گاهی عشق زیاد به طرف مقابل سبب میشه که بخواهیم همه نیازهاشو برآورده کنیم.من پیشنهاد میکنم بیشتر فکر کنید.شما رسماً زن و شوهرید و اشکالیم نداره که کاری کنید اما از بعد دیگه ای که به مسئله نگاه کنیم،به این نگاه کنید که شما زمان زیادی خواهید داشت که رابطه کاملی داشته باشید اما زمان کمی از عمرتون میتونید روابط عاشقانه با سطح پایین تر جنسی داشته باشید.از معاشقه های دوران عقد خودتون رو محروم نکنید.ضمن اینکه اجازه میدیدهمسرتون از همه چیز شما لذت ببره،بذارید آتش هیجانش حفظ بشه.اینو من نمیگم میتونید کمی تحقیق کنید.نیازهاشو بر آورده کنید اما بذارید تا جایی پیش بره که هیجانش نسبت به شما حفظ بشه.خیلی لذت بخشه.باور کن.منم الان تو دوران عقدم.شما که کمتر از 5 ماه دیگم همه کار میتونی بکنی.به مادر شوهرت ارتباطی نداره.تنها به خودتون فکر کن.من فقط یه چیز میگم:زندگی از مرحله های مختلفی تشکیل شده از همه مراحل زندگیت در جای خودش استفاده کن و لذت ببر،نذار یه روزی به خودت بگی ای کاش این مراحل رو قاطی نکرده بودم.خوشبخت باشی.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. با سلام
    دوست گرامی سرکار خانم خوش خبر، ضمن تایید اظهارات دوستان به خصوص سرکار مرجان خانم که به زیبائی این مطلب ظریف رو باز کردند،با این حقیقت که عقد کرده اید، جدای از لذت بردن شخصی شما و همسرتون که امریست شرعی و عرفی که هیچ معضلی را در آن متصور نیست!، ولی با عنایت به سنتها و باورهای قدما که بعضاً هم بی اشکال نبوده و نیست!! اما در زندگی جامعه ما اغلب رخ نموده و موجبات کدورت رو هم فراهم مینماید !! پیشنهاد میکنم ضمن اجابت درخواست همسرتون در حد معقول،(همان موردی که مرجان خانم مطرح کردند) رابطه کامل رو به بعد از مراسم عروسی موکول کنید!! زیرا:
    1- لذت این رابطه در عدم استرس و در آرامش کامل بوده و با کمترین این موارد ، بعضاً به مشکلات بعدی منجر خواهد شد.
    2- تشنه بودن آقایون در این مورد بسیار در لذت بردن خود شما و شریک جنسیتان تاثیر دارد.پس به یکباره انجام آن دقیقاً رفع تشنگی سریع و کم لذتی را موجب خواهد شد.
    3- در صورتیکه در اثر این رابطه ، طرفتان نتواند خود را کنترل نماید و این عمل منجر به بارداری شما شود!! با اینکه شرعاً و عرفاً مشکلی بوجود نخواهد آمد ولی سخنان نسنجیده اطرافیان موجبات تکدر شما و همسرتان و بعضاً خانواده های دوطرف را فراهم خواهد آورد.
    4- اصولاً نامزد ی!! و انجام شیطونیهای منطقی و متعادل ودر حد معقول !! قبل از ازدواج، در دوران میان سالی خاطرات خوشی رو برا ی طرفین بهمراه دارد!! پس بهتر آنست که در حد و حدود متعادلی که خود میتوانید کنترل آنرا بدست بگیرید، انجام شود و نه هر کاری!!!!
    و...
    در آخر منهم معتقدم با درایت و ظرافت خاص میتوان لذتهای این دوران را طوری برنامه ریزی نمود تا ضمن لذت بردن طرفین، به قول معروف نه سیخ بسوزد و نه کباب!!
    تبریک بنده را نیز پذیرا باشید.
    موفق و شاد و بهروز باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  6. سلام
    منم با نظرات بالا موافقم
    من 4 ماهه که رفتم خونه خودم قبلش یه سال عقد بودم تو عقد شوهرم زیاد درخواست میکرد اما من هر بار قبول نمیکردم میگفتم فقط بعد عروسی و بینمون مشکلی هم پیش نیومد ولی بعد عروسی خیلی لذت بخش تره چون نه استرس داری برای اینکه یه وقت حامله نشی هم برای شوهرت که یه مدت انتظار میکشه منتظر همچین روزی میشه این نظر منه
    ومادر شوهرتم از کجا میخواد بفهمه مگه اینکه خودت یا شوهرت بگین .عزیزم دیگه اون زمان هام گذشته که شب عروسی همه منتظر بودن عروس داماد چیکار میکنن

7. سلام
    فکر میکنم بچه ها همه حرف هایی که باید زده میشد رو به نحو احسنت بیان کردن.
    فقط چند تا توصیه دارم:
    1.اگه مهمترین دلیل ازدواج خیلی از مردها رابطه جنسی نباشه یکی از مهمترین دلایل هست دوست عزیز سعی کن ذره ذره خودتو در اختیار شوهرت قرار بدی به یکباره خودتو تمام وکمال تسلیم نکن بذار ذره ذره تو رو کشف کنه این طوری مطمئن باش بهت مشتاق تر میشه.
    2.رابطه زناشوئی جزء خصوصی ترین قسمت زندگی هر زن و شوهری
    پس دلیلی وجود نداره کسی از این که شما چه میکنید خبر دار بشه.
    3. شما شرعا و عرفا به هم محرمید پس از لحاظ روانی این عمل رو تو ذهنتون قبیح ندونید.
    با آرزوی لحظاتی خوش برای شما

8. amirbmw

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    khoshkhabar نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام دوست عزیز!
    ضمن تبریک و آرزوی بهترین ها برای شما؛ به نظر من به نظر من و به نظر من اصل کار زمانی هست که شما رسما زن و شوهر میشید یعنی وقتی خطبه ی عقد دایم خونده میشه. و عروسی نوعی جشن یا مراسمی هست که عروس و داماد رسما زیر یک سقف میرن و از خانواده ی خودشون جدا میشن و تشکیل خانواده میدن.
    پس داشتن رابطه در دوران عقد کار غیر قانونی ای نیست. اما بعضی از خانوم ها نگران هستند که خدایی نکرده بر حسب اتفاق،ممکن است یه مشکلی پیش بیاد که منجر به جدایی میشه یا اینکه منجر به حاملگی میشه. ولی باز هم مشکلی نیست. مشکل زبون بازی هایی هست که اطرافیان در میارند . بیشتر نگرانی دختر خانوم ها در همینه.
    اما بعد از جشن عروسی دیگه خیال همه راحته که اینا رفتند زیر یک سقف.
    دوران عقد به قول دوستان همش پر از اظطراب و استرس هستش.
    ولی باید نگاه کرد! اگه هر دو طرف دوست داشتند و مشکلی نداشتند، مشکلی نیست.
    ولی بعد از عروسی خیالتون از همه چی راحته.
    من خودم شخصا اگه عمری بود ترجیح میدم رابطه ی کامل رو به شب بعد از عروسی یا شبهای بعد از عروسی موکول کنم. و رابطه ی سطحی در دوران نامزی از نظر من ایرادی نداره.
    ولی بازم میگ باید اتفاق نظر باشه . یعتی هردو راضی باشند.
    پس به نظر اینجانب:
    1- به همسرتون بگید همش 5 ماهه! عجله نکنید. بذارید این 5 ماهم به خوبی و خوشی حل بشه
    2- اولا خانواده از کجا میتونند بفهمند؟ مگر اینکه خودتون بگید و بنظر من اگه واقعاً میخواهید همچین کاری بکنید حتماً بطور غیر مستقیم و در یک جلسه ی خصوصی نظرشونو بدونید!
    3-نزدیکی در دوران عقد باعث سردی نمیشه! مگه تو این 5 ماه چند بار همدیگرو میبینین که چند بارش تنهایید و چند بارش حال و حوصله ی این کار رو دارید؟
    4- اگه میترسید، این کار رو انجام ندید. ولی اگه استرس دارید حل شدنیه. چون رابطه جنسی توام با آرامش باید برقرار باشه
    5- من اگه جای مادرزن یا مادر شوهر بودم، حتما راهنماییتون میکردم که چی کار کنید و چیکار نکنید. و اگه جای مادر شوهر بودم با خودم میگفتم بیشتر از اینکه بکارت عروسم مهم باشه رفتار و نجابتش مهمه. تازه اینو میدونم که عروسم برگه سلامت گرفته و تو سلامتیش شکی نیست و اگه ازاله شده باشه به خواست خودش و پسرم (شوهرش) بوده. تازه این گروه مسایل به خودشون مربوطه.

امیدوارم از پسش بر بیایید.
    شاد باشید و عاشق.

ویرایش شده به علت غلط املایی توسط amirbmw

9. ارتباط جنسي كنترل شده در دوران عقد يكساله مون آن هم به دفعات بسيار زياد هيچ مشكلي كه به وجود نياورد .باعث هيجان بيشتر هم شد و الان كه نزديك به چهار سال از ازدواجمان مي گذرد در روابط جنسي مان هنوز هم نرمال نيستيم .از رابطه جنسي اشباع شدني وجود نداره مگر اينكه زوجين مشكلي داشته باشند.ولي توصيه اكيد به خانم ها تا قبل از ازدواج " هيچ وقت براي نگه داشتن عشقتون دست و دلبازي افراطي نكنيد"

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام عیدتون مبارک  مشکل من اینه که باوجود عشق وعلاقه شدید بین من وهمسرم اکثراوقات ایشون از سردمزاجی من ناراحتن.خودمم قبول دارم این مساله ازجانب منه.خواهش میکنم راهنماییم کنین چون زندگیمو خیلی دوست دارم

11. TIDI1986 نوشته است: سلام عیدتون مبارک مشکل من اینه که باوجود عشق وعلاقه شدید بین من وهمسرم اکثراوقات ایشون از سردمزاجی من ناراحتن.خودمم قبول دارم این مساله ازجانب منه.خواهش میکنم راهنماییم کنین چون زندگیمو خیلی دوست دارم

سایت رو جستحو کنید به مطالب مفیدی دست پیدا میکنید چند تا لینک میذارم مطالعه کنید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-10767.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4846.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5410.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5410.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. TIDI1986 نوشته است: سلام عیدتون مبارک  مشکل من اینه که باوجود عشق وعلاقه شدید بین من وهمسرم اکثراوقات ایشون از سردمزاجی من ناراحتن.خودمم قبول دارم این مساله ازجانب منه.خواهش میکنم راهنماییم کنین چون زندگیمو خیلی دوست دارم

سلام
    عید شما هم مبارک.........ضمن تشکر از دوست عزیزم اقای clooney که لینک های مفیدی رو ارائه کردند ، ای کاش بیشتر توضیح میدادید......ایا تا به حال اصلا میل به روابط جنسی نداشته اید؟؟؟........یا داشتید و دارید و این میل کم هستش؟؟؟
    موفق باشید

13. bidi

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و عرض ادب
    چند تا سوال دارم
    من بيشتر تاپيكها و پستهاي اين بخش رو خوندم ، دوستان در مورد پيش نوازي و معالبه و معاشقه زياد گفتند اما وارد جزئياتش نشدند ، مشكل من هم همينجاست
    اينكه نقاط حساس بدن خانومها رو بشناسيم درست ، اما چگونگي تحريك كردن اين نقاط و اينكه آيا بايد به ترتيب تحريك پذيري تحريك بشن مثلا" اول كليتوريس و سپس جاهاي ديگر، يا بايد از بالاي بدن تا پايين بدن به ترتيب تحريك بشن
    و سوال بعدي اينكه بهتره عمل نوازش توسط زوجين ،همزمان انجام بشه يا به فرض اول مرد و سپس زن. ( كدوم روش براي طرفين رضايت بخش تر هست)
    سوال بعديم اينه كه آيا ميشه در اولين شب عقد زوجين با نوازش و معاشقه(بدون دخول) به طور كامل ارضا شوند يا اينكه بايد شب اول رو هر دو طرف بيخيال بشوند.
    با تشكر از دوستان عزيز.

14. bidi نوشته است: سلام و عرض ادب
    چند تا سوال دارم
    من بيشتر تاپيكها و پستهاي اين بخش رو خوندم ، دوستان در مورد پيش نوازي و معالبه و معاشقه زياد گفتند اما وارد جزئياتش نشدند ، مشكل من هم همينجاست
    اينكه نقاط حساس بدن خانومها رو بشناسيم درست ، اما چگونگي تحريك كردن اين نقاط و اينكه آيا بايد به ترتيب تحريك پذيري تحريك بشن مثلا" اول كليتوريس و سپس جاهاي ديگر، يا بايد از بالاي بدن تا پايين بدن به ترتيب تحريك بشن
    و سوال بعدي اينكه بهتره عمل نوازش توسط زوجين ،همزمان انجام بشه يا به فرض اول مرد و سپس زن. ( كدوم روش براي طرفين رضايت بخش تر هست)
    سوال بعديم اينه كه آيا ميشه در اولين شب عقد زوجين با نوازش و معاشقه(بدون دخول) به طور كامل ارضا شوند يا اينكه بايد شب اول رو هر دو طرف بيخيال بشوند.
    با تشكر از دوستان عزيز.

دوست عزیز جواب همه ی سوالات شما بستگی به طرفین داره.
    شما چیزی رو دیکته نمیکنید که به ترتیب بخواین انجامش بدین! این یه رابطه ی کاملآ احساسیه و باید ببینید اون لحظه چطور و با چه عملی میتونید طرفتون رو تحریک کنید.حالا از بالا به پایین و از پایین به بالاش فرقی نمیکنه!
    سوال بعدیتون هم باز بسته به میل زن ومرد هست.هر دو طرف باید طور ی رفتار کنن که از رابطه شون بهترین لذت رو ببردند.
    اینکه زن اول یا مرد اول یا هر دو با هم فرقی نمیکنه،مهم انتخاب پوزیشنیه که به هردو لذت بده.

سوال بعدیتونم باز یه موضوع شخصیه و کسی اجازه و حکمی براش صادر نکرده.

رابطه جنسی یه موضوع شخصیه و اون دونفری که دارن اون رو انجام میدن باید طوری برنامه ریزیش کنن که با روحیات خودشون سازگار باشه.شاید کسی پوزیشنی رو به شما پیشنهاد کنه که شما در عمل هیچ لذتی ازش نبرید.خودتون باید ببینید چه طوری می پسندید.

15. bidi نوشته است: سلام و عرض ادب
    چند تا سوال دارم
    با تشكر از دوستان عزيز.

خوب شما ازدواج کردید یا نه؟
    همونجوری که ساغر جان گفتند در ادم های مختلف فرق می کنه پس شما باید به صورت ازمون و خطا پیش برید تا بفهمید طرفتون چی رو بیشتر دوست داره و نسبت به اون کار بیشتر تحریک میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید