شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس ميكنم آلتم غير استاندارده. (لارجر باکس)

1. amirbmw

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام به همه دوستان.<xml><o></o>
    ظاهرا آقاياني كه از سايز آلت خودشون ناراضي هستند كم نيستند<o></o>
    متاسفانه منم يكي از اونا هستم. اما مشكل من يه مقدار فرق داره. <o></o>
    من هم در طول آلتم مشكل دارم و هم كلفتي! بطوري كه احساس ميكنم خداوند آلتي غير استاندارد به من هديه كرده.<o></o>
    طول آلت من 12 (البته در بهترين شرايط) و قطر آلتم نزديك به 14 سانتي متره. من احساس ميكنم آلتم بيش از حد كلفته.<o></o>
    طبق تحقيقاتي كه شخصاً انجام دادم، از نظر طول 3 سانتي متر از استاندارد كم دارم و از نظر قطر 5 – 7 سانتي متر از استاندارد بيشتر هستم.<o></o>
    از طرفي هم شنيدم كه قطر واژن خانوم ها 2 الي 3 سانتي متر ميباشد.<o></o>
    ضمن اينكه تا حالا( وتا وقتي كه ازدواج نكنم) رابطه ي جنسي با كسي نداشتم و نخواهم داشت، انصافا ميتونم از رابطه جنسي لذت ببرم  و يا لذت بدم؟<o></o>
    حالا با اين تفاسيري كه من كردم (با عرض پوزش) چه خاكي تو سرم بريزم؟؟؟<o></o>
    يك سال پيشم از يه شركت خارجي دستگاه افزايش طول گرفتم. تا اين لحظا 1 سانتي متر به طول و 1.5 به قطر اضافه كرده. ولي من فقط در طول ميخوام اضافه كنم.<o></o>
    در همين رابطه يكي از دوستام يه متلك انداخت كه دور از شاءن اين تالار ميشه و از اون روز من هميشه به اين قضيه فكر ميكنم.<o></o>
    خواهشاً زود جوابمو بديد.<o></o>
    21 ساله<o></o>

2. دوست عزیز 14 سانتی متر دور آلت یا همون محیطشه یا قطرش 14 سانته؟

بار اوله که چنین چیزی میشنوم.
    واقعا تصورش هم سخته.
    اگه اینجوری هست که میگید حتما باید با یه اورولوژ صحبت کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوست عزیز
    قطر الت یا محیط الت؟؟؟؟؟!!!!!!!
    اگر در قسمت جستجو کلمه قطر واژن را حک کنید اطلاعات مفیدی بدست میاورید
    و بهتر است به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنید

شاد وسالم باشید

4. دوست عزيز سلام

چيزي كه شما ميگيد از نوادر پزشكي كه من خودم تا حالا با همچين موردي برخورد نداشتم واگر چيزي كه ميگيد درست باشه چند سئوال پيش مياد
    1.اين مشكل مادر زادي وجود داشته يا تازه با اون مواجه شديد
    2.تا به حال به پزشك مراجعه كرديد يا خير
    اگر جواب اين 2 سئال رو بديد راهنمايي خوبي رو دريافت ميكنيد

5. amirbmw

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان عزيز ظاهرا از اونجايي كه من كاربر تازه كار هستم، روزانه فقط يه پست اجازه دارم بدم، جواب همه دوستامو يجا ميدم.
    والا منم كم كم داره به نگرانيم افزوده ميشه.
    من نميدونم قطر و محيط آلت با هم چه فرقي داره؟
    من هر دفعه سانتي متر رو دور آلتم ميذارم، عدد 13.7 تا 14 سانتيمتر نشون ميده. (البته در حالت نعوظ). اين كاري كه من ميكنم اندازگيري قطره يا محيط؟

اين مشكلو وقتي متوجه شدم كه يه روز يه مطلبي در مورد اندازه آلت خوندم و شبش رفتم آلتمو اندازگيري كردم. بعد فهميدم كه خيلي با استاندارد فاصله دارم يعني بيش از حد استاندارد هستم.
    تا حالا هم به دكتر مراجعه نكردم چون به مشكل برنخوردم.
    حالا اگه فرض كنيم كه من به دكتر مراجعه كردم، اونوقط چي بايد بهش بگم؟ بنظرتون ميتونه كاري كنه؟

6. amirbmw نوشته است: دوستان عزيز ظاهرا از اونجايي كه من كاربر تازه كار هستم، روزانه فقط يه پست اجازه دارم بدم، جواب همه دوستامو يجا ميدم.
    من هر دفعه سانتي متر رو دور آلتم ميذارم، عدد 13.7 تا 14 سانتيمتر نشون ميده. (البته در حالت نعوظ). اين كاري كه من ميكنم اندازگيري قطره يا محيط؟

اين مشكلو وقتي متوجه شدم كه يه روز يه مطلبي در مورد اندازه آلت خوندم و شبش رفتم آلتمو اندازگيري كردم. بعد فهميدم كه خيلي با استاندارد فاصله دارم يعني بيش از حد استاندارد هستم.
    حالا اگه فرض كنيم كه من به دكتر مراجعه كردم، اونوقط چي بايد بهش بگم؟ بنظرتون ميتونه كاري كنه؟

سلام

شما محیط را اندازه میگیرید (تفاوت قطر و محیط توی ریاضی است)

طول آلت شما زیاد کوتاه نیست و نباید نگران باشید  

محیط آلت تناسلی مردانه به طور متوسط 12.3 سانتی متر می باشد؛

این مطلب توسط آقای دکتر صادقی نوشته شده

اندازه طبیعی آلت در مردان از یک فرد به فرد دیگر تفاوتهای بسیاری دارد. آنچه که به طور میانگین در یک بررسی بیان شده عبارتست از :
    میانگین آلت در حالت شل بین 6 تا 11 سانتی متر
    میانگین آلت در حالت نعوظ بین 10 تا 20 سانتی متر
    * البته این مقادیر در سنین و نژادهای مختلف متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopict-187.html#ixzz0grnol1tB

نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 5/7 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد کرد .

نگرانی شما نابجاست اگر طول آلت شما بنا بر اندازه گیری خودتان کمی کوتاه بنظرتان آمده در عوض قطر آن زیادتر است

شما در رابطه جنسی مشکلی نخواهید داشت و میتوانید هم لذت کامل ببرید و هم به شریکتان لذت ببخشید

این اندازه گیری که خودتان انجام میدهید معتبر نیست بهتر است به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید تا به

نگرانیتان پایان دهد فقط کافی است بی هیچ خجالتی این مطلبی را که در بالا نوشتید برای دکتر بخوانید

به گفته هر کسی در این زمینه اعتنا نکنید و فقط از سایتهای معتبر در این زمینه استفاده کنید

دوستان در بالا نتوانستند منظور را خوب برای شما بیان کنند

در این مورد مطلب در سایت زیاد است کمی جستجو کنید این لینک هم در این زمینه است

اندازه الت

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. amirbmw نوشته است: دوستان عزيز ظاهرا از اونجايي كه من كاربر تازه كار هستم، روزانه فقط يه پست اجازه دارم بدم، جواب همه دوستامو يجا ميدم.

سلام بر همه دوستان.آقای عزیز اونی که اندازه گرفتید محیط آلته.که باید تقسیم بر عدد پی بشه تا قطر آلت بدست بیاد.دیدید خیلی سادست.با این توضیحات قطر آلت شما حدود 4.45 سانته که نرماله.طولتون هم نرماله.نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام دوست عزیز
    همون طور که بچه ها اشاره کردن شما محیط آلتتون 14 سانت و این خیلی طبیعی و اصلا شما مشکلی نداری ولی اگه قطر آلتت (دقت کن(قطر)) 14 سانت اول برو اسمتو تو کتاب رکورد های گینس بده بنویسن و هتمن به یک دکتر اورولوژیست مراجعه کن .
    عزیزم نگران نباش مشکلی نداری.

9. amirbmw

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام به همگی.
    خوشبختانه مشکل حل شد.
    بله شما درست فرمودید. من محیطو با قطر اشتباه گرفتم. محیط آلت 14 و قطر 4/4 میباشد.
    با تشکر از شما که آگاهم کردید و از نگرانی درم آوردید.
    حالا یه سوال فنی که خارج از بحثه.
    من چون تازه واردم زیاد به قوانین آشنایی ندارم. برای اینکه سطح کاربریمو از کاربر تازه به بالا ارتقا بدم حتماً باید تاپیک بزنم یا اینکه 5 پست کافیه؟! چون این هفتمین پستمه و هنوز بیشتر از 1 ارسال نمیتونم داشته باشم.
    با تشکر فراوان از همگی شما

10. amirbmw نوشته است: با سلام به همگی.
    خوشبختانه مشکل حل شد.
    بله شما درست فرمودید. من محیطو با قطر اشتباه گرفتم. محیط آلت 14 و قطر 4/4 میباشد.
    با تشکر از شما که آگاهم کردید و از نگرانی درم آوردید.
    حالا یه سوال فنی که خارج از بحثه.
    من چون تازه واردم زیاد به قوانین آشنایی ندارم. برای اینکه سطح کاربریمو از کاربر تازه به بالا ارتقا بدم حتماً باید تاپیک بزنم یا اینکه 5 پست کافیه؟! چون این هفتمین پستمه و هنوز بیشتر از 1 ارسال نمیتونم داشته باشم.
    با تشکر فراوان از همگی شما

سلام.شما تا وقتی که کاربر جدید هستید(کمتر از 5 ارسال در انجمن ها دارید)وقتی که پستی ارسال کردید تا 24 ساعت بعد از اون نمیتونید پست جدید بدید.ولی وقتی که از 5 تا بیشتر شد محدودیت خاصی برای ارسال وجود نداره!اگه هنوزم نمیتونید بیشتر از یکی ارسال کنید موضوع رو با مدیران محترم سایت در میون بگذارید.در پناه حق.

11. سلام به همگي
    برادر من تست سمينال آناليز داده ولوم پايين بوده ، چيكار بايد بكنه ؟
    اميدوارم زود جواب بدين

12. tarane_2 نوشته است: سلام به همگي
    برادر من تست سمينال آناليز داده ولوم پايين بوده ، چيكار بايد بكنه ؟
    اميدوارم زود جواب بدين

سلام

آنالیز مایع منی
    غیر طبیعی بودن انالیز مایع منی به سادگی احتمال کاهش باروری را مطرح میکند. مطابق مقادیر مشخص شده سازمان بهداست جهانی شاخص های حداقل طبیعی کیفیت مایع منی مطابق زیر میباشد:.
    از بین این مقادیر حرکت اسپرم بیش از بقیه با میزان باروری مرتبط است و از اهمیت بیشتری برخوردار میباشد.
    Ejaculation volume: 1.5-5.5 ml
    Sperm Concentration: 20million sperm/ml
    Motility > 50%
    Forward progression: 2 on scale
    Morphology: > 30% WHO normal forms
    No agglutination, no increased viscosity

مقادیر بالا حداقل مقادیر طبیعی بوده.

باید یاد اور شد که کیفیت مایع منی در یک فرد روز به روز متغیر است و همین طور نتایج انالیز مایع منی بسیار وابست به تکنیک جمع اوری نمونه دارد. مثلا طول مدت عدم مقاربت قبل از جمع اوری نمونه اهمیت زیادی دارد و با هر روز عدم مقاربت تا یک هفته حجم مایع منی تاچهار دهم سی سی و غلظت اسپرم 10-15 میل در سی سی افزایش میابد. ولی وقتی دوره عدم مقاربت بیش از 7 روز شود حرکت اسپرم ها کاهش میابد.به همین دلیل توصیه میشود که جمع اوری نمونه 48-72 ساعت بعد از اخرین مقاربت انجام شود.

برای به دست اوردن میزان پایه کیفیت اسپرم بایستی حدلقل 2 نمونه انالیز مایع منی انجام شود.
    نمونه مایع منی از طریق استمنا امیزش منقطع و یا کاندوم های مخصوص بدون مایع کشنده اسپرم جمع اوری شود. نمونه باید داخل ظرف شیشه ای دهان گشاد تمیز ریخته شود. لازم نیست که ظرف استریل باشد.

خواص فیزیکی و انالیز نتایج:
    مایع منی تازه به صورت لخته میباشد که در مدت 5 تا30 دقیقه بعد از انزال مایع میشود. بعد از مایع شدن ویسکوزیته ان اندازه گیری میشود. حجم مایع منی باید حداقل 1.5 سی سی باشد. حجم کمتر از این در مقابل اسیدیته واژن به اندازه کافی حالت بافری نداشته.
    حجم کم مایع منی میتواند به علت انسداد. جمع اوری ناقص کمبود اندروژنی و یا انزال رتروگراد(به عقب) مایع منی باشد. حرکت اسپرم مهمترین معیار سنجش کیفیت مایع منی و میزان باروری به حساب میاد و بایستی 1-3 ساعت بعید از جمع اوری مایع منی بررسی شود.اینکه اس÷رمی که حرکت نمیکند مرده یا زنده است نیز اهمیت دارد که با تست تورم هیپو اسموتیک انجام شده.
    کیفیت حرکت باید حداقل 2 باشد. (4 خیلی خوب و 0 بی حرکت است).
    در غلظت های کم اسپرم اندازه گیری تستوسترون و اف اس هاش باید صورت گیرد.
    گلبول های سفید بطور طبیعی در مایع منی وجود دارد ولی وقتی مقادیر ان بیش از 1 میلیون در میلی لیتر باشد ممکن است نقش مهمی در ناباروری داشته باشد و به بررسی های بیشتر نیاز دارد.

آنالیز اسپرم با رایانه:
    با استفاده از رایانه میتوان موتیلیتی و غلظت و سرعت حرکت اسپرم را بررسی کرد. و با بررسی اشکال هسته می توان شکل اسپرم را نیز تحلیل کرد.
    این روش هنگامی که تعداد زیادی اپ÷رم بد شکل داریم تعداد اسپرم ها را به اشتباه زیاد نشان میدهد. و غلضت را بیشتر و موتیلیتی رو کمتر نشان میدهد.

فروکتوز در مایع منی:
    مایع منی حاوی فروکتوز میباشد.(نوعی قند بسیار شیرین). این فروکتوز از قسمتی به نام سمینال وزیکول ها منشا میگیرد. در صورت کم بودن مایع منی و یا عدم وجود اسپرم (ازواسپرمی) اندازه گیری فروکتور مایع منی و انالیز ادرار باید انجا م شود.
    انالیز ادرار بعد از انزال جهت بررسی وجود اسپرم در ادرار در تشخیص انزال رو به عقب نقش بسزایی دارد. این کار در بیماران دیابتی با حجم کم مایه منی و افرادی که جراحی های لگن انجام داده باید انجام شود.

کشت مایع منی:
    مایع منی هنگام عبور معمولا با باکتریهای مجرا الوده شده بنابر این کشت مایع منی به صورت روتین انجام نشده.
    و در صورت شک به عفونت مجاری تناسلی میتوان از این روش استفاده کرد.
    در موارد زیر میتوانیم از کشت استفاده کنیم:
    سابقه عفونت مجاری
    ترشح غیر طبیعی پروستات
    پیو اسپرمی
    منبع :
    http://www.iranhealers.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1372

موفق باشید

13. Amir89

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    چند وقت پیش تو داروخانه 2تا کاتالوگ دیدم و برداشتم وقتی خوندم دیدک درباره بزرگ کردن سایز آلت تناسلیه مردونه ست.
    یکیش یه قرصی بود به نام ویگاریکس VigRX که زیرش زده بود کاناداییه و نوشته بود ترکیب کاملا گیاهی از گیاهان متنوع است و در طب سنتی برای برطرف کردن ناتوانی آمیزشی کاربرد فراوان داشته و   مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامی است و دارای مجوز NPN از وزارت بهداشت کانادا .
    اینم توضیحاتش که نوشته بود :
    VigRX سبب جلوگیری جلوگیری از انزال زودهنگام و افزایش زمان نزدیکی، بهبود نارسایی های نعوظی و افزایش وضعیت سختی آلت میگردد. همچنین باعث افزایش فشار و حجم خون پذیری بافت اسفنجی آلت تناسلی و متعاقبا افزایش حجم، قطر، طول و چگال آلت میشود.  و افزایش تمایل و شور جوانی هم به همراه داره.

پرسیدم گفتن 1 بسته ش حاویه 60 تا قرصه و نزدیک همون 60000 تومن بود .
    ---------------------------
    اون یکی هم یه دستگاهی بود به نام andro penis که زده بود 4 سانتی متر طول و 1.5 سانتی متر هم قطر اضافه میکنه .
    توی گوگل سرچ کردم یه سری عکس ازش پیدا کردم
    http://www.....sk/...03.jpg
    http://info....net/.../andropenis_art3_en.jpg

هر دوی اینا که گفتم شماره مجوز بهداشت هم ذکر کرده بودن .

در کل میخواستم ببینم صحت دارن همچین چیزایی یا نه .
    پیشاپیش ممنون.

14. Amir89 نوشته است: سلام
    چند وقت پیش تو داروخانه 2تا کاتالوگ دیدم و برداشتم وقتی خوندم دیدک درباره بزرگ کردن سایز آلت تناسلیه مردونه ست.
    یکیش یه قرصی بود به نام ویگاریکس VigRX که زیرش زده بود کاناداییه و نوشته بود ترکیب کاملا گیاهی از گیاهان متنوع است و در طب سنتی برای برطرف کردن ناتوانی آمیزشی کاربرد فراوان داشته و   مورد تایید وزارت بهداشت جمهوری اسلامی است و دارای مجوز NPN از وزارت بهداشت کانادا .
    VigRX سبب جلوگیری جلوگیری از انزال زودهنگام و افزایش زمان نزدیکی، بهبود نارسایی های نعوظی و افزایش وضعیت سختی آلت میگردد. همچنین باعث افزایش فشار و حجم خون پذیری بافت اسفنجی آلت تناسلی و متعاقبا افزایش حجم، قطر، طول و چگال آلت میشود.  و افزایش تمایل و شور جوانی هم به همراه داره.

اون یکی هم یه دستگاهی بود به نام andro penis که زده بود 4 سانتی متر طول و 1.5 سانتی متر هم قطر اضافه میکنه .
    http://www.andropenis.sk/andropenis03.jpg
    http://infoquarry.net/web_images/andropenis_art3_en.jpg

پیشاپیش ممنون.

سلام دوست گلم.قرص اولی رو که گفتی صحت داره ولی من هم که یه روزی در رویای بزرگ کردن آلت بودم بهش برخوردم .وقتی به پزشک گلم مراجعه کردم بهم گفت اصلا" اصلا" توصیه نمیکنم.جواب قابل توجهی نداره و سرشار از عوارضه.نزدیک بود به شوخی منو دعوا کنه.دستگاه دوم هم که همون پرو اکستندره که با هزار تا اسم مثل لارجر باکس و... همه اونو میشناسیم و آقای دکتر و مدیران و کاربران محترم درباره عوارض این دستگاه ها و مضراتشون حسابی بحث کرده اند.یک سرچ کوچک بکنید لطفا".این قبیل وسایل و داروها اگر هم که تجویز بشن برای افراد اورژانسی و وخیمه مثل میکرو پنیس ها(افرادی که حتی آلتشون پیدا نیست و زیر پوسته یا 2-3 سانته و....).در مورد این دستگاه هم پزشکم گفت خیلی درد داره استفاده ازش و به بافت های عمقی آسیب جدی میرسونه و....پس نگران نباشید و از این فکر ها بیرون بیایید.به قول یکی از دوستان که گفته بود:لطفا" پول خود را پس انداز کنید.

15. Amir89

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ehsan_55 نوشته است:
    Amir89 نوشته است: سلام

http://www.andropenis.sk/andropenis03.jpg
    http://infoquarry.net/web_images/andropenis_art3_en.jpg

پیشاپیش ممنون.

سلام دوست گلم.قرص اولی رو که گفتی صحت داره ولی من هم که یه روزی در رویای بزرگ کردن آلت بودم بهش برخوردم .وقتی به پزشک گلم مراجعه کردم بهم گفت اصلا" اصلا" توصیه نمیکنم.جواب قابل توجهی نداره و سرشار از عوارضه.نزدیک بود به شوخی منو دعوا کنه.دستگاه دوم هم که همون پرو اکستندره که با هزار تا اسم مثل لارجر باکس و... همه اونو میشناسیم و آقای دکتر و مدیران و کاربران محترم درباره عوارض این دستگاه ها و مضراتشون حسابی بحث کرده اند.یک سرچ کوچک بکنید لطفا".این قبیل وسایل و داروها اگر هم که تجویز بشن برای افراد اورژانسی و وخیمه مثل میکرو پنیس ها(افرادی که حتی آلتشون پیدا نیست و زیر پوسته یا 2-3 سانته و....).در مورد این دستگاه هم پزشکم گفت خیلی درد داره استفاده ازش و به بافت های عمقی آسیب جدی میرسونه و....پس نگران نباشید و از این فکر ها بیرون بیایید.به قول یکی از دوستان که گفته بود:لطفا" پول خود را پس انداز کنید.

سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی . من در رویای بزرگ کردن نیستم   
    پس قرص تاثیر داره ولی عوارض هم داره .
    حالا یه سوال دیگه ، من سایز التم 13 سانته و از نظر قطر هم سایزش خوبه.
    فقط فک میکنم نامزدم واژنش یه کم واسه من بزرگه . البته دخول نداشتیم . شاید هم لبهای بزرگی داره فقط.
    بنظرم ممکنه در آینده نتونم عکس العمل خوبی در رابطه داشته باشم واسه همین گفتم شاید بزرگتر بهتر (اینم بگم که واقعا از سایز آلتم راضیم خیلی هم راضیم ) اگه اشتباه فک میکنم بگید که دیگه اعتماد به نفس داشته باشم .
    اصلا سایز آلت طرفین تو رابطه چقدر تاثیر داره؟ (مطالبی که در مورد تاثیر پیش نوازی و اینا بود رو تو سایت خوندم)
    یه سوال دیگه هم دارم با عرض پوزش .
    آلت مرد تا چه سنی رشد میکنه؟ یعنی ممکنه تا 5 سال دیگه مثلا بزرگتر بشه بطور طبیعی ؟
    تکرار رابطه تاثیری تو اندازه داره ؟
    باز هم پیشاپیش ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید