شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

بی بی چک چند روز بعد از مقاربت جواب می دهد؟

1. دوست عزیز بی بی چک در زمان نزدیک به پریودی یا دقیقا در زمان پریودی جواب می دهد زمان تخمکگذاری یک روز است

2. دوست عزیز از اب و سرکه جهت عفونت استفاده می شود و زنانی هم که فرزند دختر می خواهند قبل از رابطه از اب و سرکه استفاده می کنن البته صددرصد نیست و برای فرزند دختر از فاکتورهای دیگری هم استفاده می کنن مانند برنامه غذایی وغیره...

3. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    sarasaly نوشته است: دوست عزیز بی بی چک در زمان نزدیک به پریودی یا دقیقا در زمان پریودی جواب می دهد زمان تخمکگذاری یک روز است

خير بيبي چك  البته نوع مرغوب واستاندارد حدود يك هفته پس از لقاح قابليت رد گيري هورمون بتا را در ادرار دارد و با توجه به وجود يا عدم وجود تخمك و يا زمان زنده مانده اسپرم در رحم عدد ده روز  بعد از نزديكي يا حداكثر 14 روز بعد از نزديكي (بسته به كارخانه سازنده كيت)جوابدهي كند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. دي ماه يك دوره كامل قرص ياسمين استفاده كردم و بصورت نرمال 2 بهمن پريود شدم و ديگه خوردن قرص رو متوقف كردم الان 15 اسفنده و من هنوز پريود نشدم و نزديكي من هم در 1 اسفند ماه بوده يعني يك روز قبل از موعود پريود شدنم ممكنه باردار باشم البته بيبي چك منفي بوده 7 روز بعد از زمان نزديكي. ممكنه بخاطر مصرف يك دوره قرص سيكلم بهم ريخته باشه ؟ ممنون ميشم از جوابتون .

5. gilda1247 نوشته است: دي ماه يك دوره كامل قرص ياسمين استفاده كردم و بصورت نرمال 2 بهمن پريود شدم و ديگه خوردن قرص رو متوقف كردم الان 15 اسفنده و من هنوز پريود نشدم و نزديكي من هم در 1 اسفند ماه بوده يعني يك روز قبل از موعود پريود شدنم ممكنه باردار باشم البته بيبي چك منفي بوده 7 روز بعد از زمان نزديكي. ممكنه بخاطر مصرف يك دوره قرص سيكلم بهم ريخته باشه ؟ ممنون ميشم از جوابتون .

سلام

احتمال بارداری باتوجه به بهم ریختگی و تعویق پریود منتفی نیست

اگر شما از روشی برای پیشگیری استفاده نکنید احتمال بارداری وجود دارد جواب منفی بیبی چک هم چندان مورد اطمینان نیست

برای اطمینان به پزشک مراجعه کنید و تست خون بدهید تا مطمئن شوید

تعویق پریود میتواند به علت قطع قرص یا استرس شما هم باشد همچنین برای پیشگیری از بارداری از یک روش مطمئن نظیر

کاندوم یا قرص و... استفاده کنید

پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من ىر 7 روز پس از نزدیکی در روز تخمک گذاری بی بی چکم مثبت شد.بعد از 4 روز دوباره تست کردم اینبار منفی بود . البته دو مارک مختلف بود........این یعنی چی؟؟؟
    البته من از آمپول  اچ سی جی  هم استفاده کردم. ولی در ماههای قبل که این آمپولو میزدم تا 5 روز بی بی چکو مثبت میکرد اونم کمرنگ

7. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    البته همیشه در روز 5 بعد تخمک گذاری خیلی کمرنگ بود اینبار پرنگ بود تقریبا.كسي اطلاعاتی داره؟ممنون میشم از راهنماییتون

8. کاش درصفحه اول انجمنها جایی برای ارسال ÷یام وجود داشت  کلی گشتم تا اینجا را ÷یدا کردم  اگر جایی داره مرا راهنمایی کنید  متشکرم

9. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال

با سلام من ىر 7 روز پس از نزدیکی در روز تخمک گذاری بی بی چکم مثبت شد.بعد از 4 روز دوباره تست کردم اینبار منفی بود . البته دو مارک مختلف بود........این یعنی چی؟؟؟
    البته من از آمپول  اچ سی جی  هم استفاده کردم. ولی در ماههای قبل که این آمپولو میزدم تا 5 روز بی بی چکو مثبت میکرد اونم کمرنگ

امکان داره جواب بی بی چک ها با هم تفاوت کنه

10. دوست عزیز.قبلاً هم گفته شده بی بی چک تنها بعد از حداقل 10 روز بعد از لقاح میتونن تا حدودی جواب درست رو بدن نه 7 روز بعد از رابطه.در ضمن همیشه به نتیجه مثبت بی بی چکها بیشتر میشه اطمینان کرد تا منفی.صبر کنید اگر از دوره پریودتون گذشت و نشدیدو حداقل 7 الی 10 روز هم از نزدیکیتون گذشته بود آزمایش خون نتایج بهتری رو در اختیارتون قرار میده.موفق باشید

11. در ضمن من توجه شما رو به 6 پست بالاتر از خودتون جلب میکنم که مدیر آزمایشگاه جواب شما رو کاملتر دادن.

12. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام امروز یک روز از تاریخ عادتم میگذره هنوز عادت نشدم تا دیروز علائم پریود داشتم امروز ندارم ....بی بی چک دیروز هم منفی شد........احتمال بارداری هست؟
    با توجه به اینکه آمپول اچ سی جی زدم و باید 14 روز بعد آمپول یعنی دیروز پریود میشدم و نشدم
    ایا بارداری شکل گرفته؟

13. boboji نوشته است: با سلام امروز یک روز از تاریخ عادتم میگذره هنوز عادت نشدم تا دیروز علائم پریود داشتم امروز ندارم ....بی بی چک دیروز هم منفی شد........احتمال بارداری هست؟
    با توجه به اینکه آمپول اچ سی جی زدم و باید 14 روز بعد آمپول یعنی دیروز پریود میشدم و نشدم
    ایا بارداری شکل گرفته؟

دوست عزیز نمیشه به طور قطعی به بی بی چک اعتماد کرد
    اما یکی دو روز اینور اونور شدن پریود زیاد مهم نیست

14. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا امکان داره فولیکولها به کیست تبدیل شده باشن؟و تاخیر ازون باشه؟

15. دوست عزیز یک روز عقب افتادن پریود تاخیر نیست و میتونه دلایل زیادی داشته باشه.
    این امپول برای ازاد شدن تخمک هاست و تخمک هم که از فولیکول ازاد میشه.من فکر نمی کنم کیست ایجاد شده باشه.
    جواب بی بی چک اگر مثبت باشه بارداری حتمآ وجود داره.اما اگه منفی باشه قابل اطمینان نیست.
    بستگی به زمان نزدیکیتون داره.
    با توجه به اون زمان ازمایش بدید و مطمئن بشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 6
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید