شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی پرده ی بکارت حلقو ی

1. سلام قربان من 21 سالم 3 4 ماهی با پسری رابطه داشتم با انگشت داخل می کرد این دفعه که این کار صورت گرفت خون نسبتا زیادی از من خارج شد من به پزشک زنان مراجعه کردم گفت پرده ی من حلقوی و ربع نهم آن خورده شده وبه پشت پرده رقته و کامل از بین نرفته.می خواتم ببینم آیا این قابل ترمیم هست یا نه ؟بعد می خواستم ببینم اگه با دخول آلت رابطه داشته باشم خونریزی داره و طرف متوجه می شه پرده ی من خورده شده ؟

2. تا جایی که بنده اطلاع دارم پرده خود به خود ترمیم نمیشه!...

با توجه به این که با انگشت خونریزی داشتید با دخول و از بین رفتن کامل پرده هم به احتمال زیاد خونریزی خواهید داشت...

3. xx_s_d_m_xx نوشته است: سلام قربان من 21 سالم 3 4 ماهی با پسری رابطه داشتم با انگشت داخل می کرد این دفعه که این کار صورت گرفت خون نسبتا زیادی از من خارج شد من به پزشک زنان مراجعه کردم گفت پرده ی من حلقوی و ربع نهم آن خورده شده وبه پشت پرده رقته و کامل از بین نرفته.می خواتم ببینم آیا این قابل ترمیم هست یا نه ؟بعد می خواستم ببینم اگه با دخول آلت رابطه داشته باشم خونریزی داره و طرف متوجه می شه پرده ی من خورده شده ؟

اگه  بکارت واستون مهم نیست و در آینده اگر خواستید ازدواج کنید و نیازی به برگه سلامت ندارید میتونید رابطه کامل داشته باشید
    احتمال داره که بکارتتون با دخول آلت خونی نیاد اما بدانید و آگاه باشید که دخول با آلت مشخص میشود و هر پزشکی میتواتد به سادگی تشخیص دهد که شما رابطه کامل داشتید و بکارت خود را با رابطه از دست دادید
    بکارت هم خود به خود ترمیم نمیشه
    چون بکارت شما نسبتا از بین رفته و رابطه نداشتید ( یعنی دخول با آلت نداشتید ) میتونید بهانه های زیادی برای آسیب بیارید
    قبل از هر رابطه ای قبلش خوب فکراتون رو کنید و درگیر احساسات نشوید که فردا سر این موضوع پشیمون شوید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. xx_s_d_m_xx نوشته است: سلام قربان من 21 سالم 3 4 ماهی با پسری رابطه داشتم با انگشت داخل می کرد این دفعه که این کار صورت گرفت خون نسبتا زیادی از من خارج شد من به پزشک زنان مراجعه کردم گفت پرده ی من حلقوی و ربع نهم آن خورده شده وبه پشت پرده رقته و کامل از بین نرفته.می خواتم ببینم آیا این قابل ترمیم هست یا نه ؟بعد می خواستم ببینم اگه با دخول آلت رابطه داشته باشم خونریزی داره و طرف متوجه می شه پرده ی من خورده شده ؟

به هیچ عنوان پرده ترمیم نمیشه
    و بعید میدونم پزشک به شما نامه سلامت بده.به نظر من زمان ازدواج اگه طرف این مورد براش مهمه بهش بگید تا در اینده مشکلی براتون پیش نیاد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید