شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هیکلی خوب و آلتی کوچک

1. سلام دکتر عزيز من يک پسر 19 ساله هستم که بدنسازي ورزش ميکنم و هيکلي خوش اندام با 184 سانت قد و 90 کيلو وزن هستم ولي آلت من در حال شل 7 سانت و در حالت راست شده به 13 سانت ميرسد .          مي خواستم بدانم آيا من کوتاهي آلت دارم يا خير؟ لطفا مرا هر چه سريعتر راهنمايي کنيد چون مي خواهم ازدواج کنم. خيلي ممنون.    تو رو خدا جواب ایمیل منو زود بدین چون من دارم ازدواج می کنم!!!
    نکنه همسرم از رابطه جنسی با من لذتی نبره و از من زده بشه از اول زندگی؟؟؟
    کمکم کنید!

2. اندازه آلت شما نرمال است.
    10.5 تا 17 سانت اندازه نرمال است البته درصد بالايي بين 12 تا 15 سانت هستند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. نقل قول: سلام دکتر عزيز من يک پسر 19 ساله هستم که بدنسازي ورزش ميکنم و هيکلي خوش اندام با 184 سانت قد و 90 کيلو وزن هستم ولي آلت من در حال شل 7 سانت و در حالت راست شده به 13 سانت ميرسد .          مي خواستم بدانم آيا من کوتاهي آلت دارم يا خير؟ لطفا مرا هر چه سريعتر راهنمايي کنيد چون مي خواهم ازدواج کنم. خيلي ممنون.    تو رو خدا جواب ایمیل منو زود بدین چون من دارم ازدواج می کنم!!!
    کمکم کنید!

دوست عزیز آنچه که باعث لذت بردن همسرتون از نزدیکی میشه درصد بالاییش به پیش نوازی و تحریک کردن همسرتون قبل از آمیزش بستگی داره،آلت شما هم در اندازه ی نرماله نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام
    این تنها مشکل شما نیست بلکه تقریبا 90% مردها فکر می کنند آلت کوچکی دارند و از این موضوع رنج می برند.دوست عزیز شما اندازه آلت شما مناسب است مشکلی که شما دارید عدم اعتماد به نفس است اصولا اگه در هنگام نزدیکی با همسر معاشقه و پیش نوازی کافی صورت بگیره اندازه آلتتان زیاد برای همسرتون اهمیت نداره. پس سعی کن اول اعتماد به نفستو بالا ببری و قبل از عمل دخول حتما با همسرت معاشقه کافی کرده باشی.

6. سلام دوست عزیز
    با تشکر از اظهار نظرات دوستان
    قطعا در زمانی که شما به اوج تحریک جنسی برسید شاهد افزایش طول و قطر آلت تناسلی تان خواهید بود.
    و اندازه آلت تناسلی شما با توجه به موقعیت سنی تان بسیار طبیعی و نرمال میباشد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. به نظر من یرای یک زن یا دختر اونقدر که محبت و معاشقه و اینکه بهش توجه بشه در روابط اندازه الت مهم نباشه.البته این نظر منه.چون بعضی افراد به همسرشئن توجه نمی کنند و بعد از ارضا شدن خواب رو به چیز دیگه ای ترجیح میدند این مشکل خیلی از دوستام و کسانی هست که میشناسم.بهتره اقایون به این موضوعات هم توجه کنند.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. hhkk نوشته است: سلام دکتر عزيز من يک پسر 19 ساله هستم که بدنسازي ورزش ميکنم و هيکلي خوش اندام با 184 سانت قد و 90 کيلو وزن هستم ولي آلت من در حال شل 7 سانت و در حالت راست شده به 13 سانت ميرسد .          مي خواستم بدانم آيا من کوتاهي آلت دارم يا خير؟ لطفا مرا هر چه سريعتر راهنمايي کنيد چون مي خواهم ازدواج کنم. خيلي ممنون.    تو رو خدا جواب ایمیل منو زود بدین چون من دارم ازدواج می کنم!!!
    کمکم کنید!

با سلام خدمت شما دوست عزیز.نه خیر سایز شما کاملا" استاندارده.همه دوستان پاسخ خوبی داده بودند.فقط خواهشا" برای بار 1002 قبل از طرح سوال یه سری به  نوار جستجو بزنید.به این سوال کاملا" پاسخ داده شده بود .با تشکر.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید