شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

بی بی چک چند روز بعد از مقاربت جواب می دهد؟

1. leili_2 نوشته است: سلام با توجه به اینکه من روز تخمک گذلریم روز شانزدهم سیکل بوده (با توجه به تقویم تعیین زمان تخمک گذاری)آیا ممکنه من دوروز پشت سر هم تخمک گذاری داشته باشم؟چون تمام علایم روز اوج تخمک گذاری رو در این دو روز داشتم.با تشکر

سلام
    دوست عزیز یکهفته بعد از اتمام دوره پریود دوره تخمکگذاری شروع میشود که علائمی مثل دل درد بالا رفتن دمای بدن، ترشح   وغیره که میتوانید با جستجو در این سایت به آنها دسترسی پیدا کنید، در این دوران وجود دارد طول مدت تخمکگذاری درحدود یکهفته می باشد در این دوران چندین فولیکول آزاد میشود که یکی از آنها که غالب می باشد باز شده و تخمک از آن آزاد میشود تخمک تا 24 ساعت زنده میباشد واگر در این مدت نزدیکی انجام شود منجر به بارداری میشود در غیر اینصورت دفع خواهد شد.

2. سلام من تا به حال بی بی چک استفاده نکردم  الان من با نامزدم نزدیکی البته فقط در حد لمس داشتیم ولی نگرانم . چون ایشون انزال داشتن خدشون میگن حواسشون بوده و فقط یه کم ر و باسنم ریخته که با دستمال پاک کردن ولی من نگرانم .میشه بگید برای خرید بی بی چک چکار باید بکنم و روش استفادش چه جوری هست؟در ضمن من 26 دی پرید شدم که تا4 یا 5 بهمن غسل کردم  9 بهمن ارتباط داشتم .پریودم منظمه لی دقیق نمی دنم 26-تا 28 روزه ولی هر ماه پریود میشم
    ممنون میشم راهنمائیم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. taranomebaran نوشته است: سلام من تا به حال بی بی چک استفاده نکردم الان من با نامزدم نزدیکی البته فقط در حد لمس داشتیم ولی نگرانم . چون ایشون انزال داشتن خدشون میگن حواسشون بوده و فقط یه کم ر و باسنم ریخته که با دستمال پاک کردن ولی من نگرانم .میشه بگید برای خرید بی بی چک چکار باید بکنم و روش استفادش چه جوری هست؟در ضمن من 26 دی پرید شدم که تا4 یا 5 بهمن غسل کردم 9 بهمن ارتباط داشتم .پریودم منظمه لی دقیق نمی دنم 26-تا 28 روزه ولی هر ماه پریود میشم
    ممنون میشم راهنمائیم کنید

بی بی چک یا تست تشخیص بارداری خانگی رو میتونید از داروخانه تهیه فرمایید که به وفور یافت میشه
    طرز استفاده آن هم داخل بروشور خودش هست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. leili_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوباره .من 4 ماهه برا بارداری اقدام کردم .چون دوست داریم زودتر بچه دار بشیم میخواستم یه سری اطلاعات داشته باشم .یعنی من میتونم از الان برا باردار شدن به پزشک مراجعه کنم؟زود نیست؟واینکه دوره ی پریود من 28 روزه ست. با تشکر ازشما

5. leili_2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    leili_2 نوشته است: سلام دوباره .من 4 ماهه برا بارداری اقدام کردم .چون دوست داریم زودتر بچه دار بشیم میخواستم یه سری اطلاعات داشته باشم .یعنی من میتونم از الان برا باردار شدن به پزشک مراجعه کنم؟زود نیست؟واینکه دوره ی پریود من 28 روزه ست. با تشکر ازشما

6. leili_2 نوشته است: سلام دوباره .من 4 ماهه برا بارداری اقدام کردم .چون دوست داریم زودتر بچه دار بشیم میخواستم یه سری اطلاعات داشته باشم .یعنی من میتونم از الان برا باردار شدن به پزشک مراجعه کنم؟زود نیست؟واینکه دوره ی پریود من 28 روزه ست. با تشکر ازشما

شما هر وقت خواستين ميتونين به پزشك مراجعه كنين تا در اين مورد راهنمائيتون كنن.اينجوري خيالتون راحته كه زير نظر پزشك هستين و مشكلي واستون پيش نمياد.تو همين سايت هم ميتونين جستجو كنين در مورد بارداري.موفق باشيد.

7. سلام من همیشه پریودام مرتب بوده الان حدود دو. هفته است که عقب افتاده بیبی چک هم منفی بوده ایا احتمال باردااری وجود داشته است؟

8. razmik1364 نوشته است: سلام من همیشه پریودام مرتب بوده الان حدود دو. هفته است که عقب افتاده بیبی چک هم منفی بوده ایا احتمال باردااری وجود داشته است؟

بی بی چک در صورت مثبت بودن جواب دارای اطمینان است .... شما میتونید آزمایش خون بدید تا مطمئن شید...
    موفق باشید

9. maryen

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آيا امكان داره بي بي چك جواب مثبت بده ولي بارداري وجود نداشته باشه؟ آيا وجود كيست در رحم باعث ميشه كه علائم بارداري مثل حالت تهوع و يا ايجاد نشدن پريود نمايان شود؟؟؟
    با تشكر

10. براى مورد اول نه عزيزم نميشه. بى بى چك وقتى جوابش منفى باشه ممكنه كه درست نباشه.اما وقتى مثبته درسته.
    در مورد دوم بله.مواردى كه گفتيد از نشانه هاى كيست هم هست.

11. mina7818

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ,سلام،من امروز پرید شدم.دقیقا زمان ماه قبل آیا امکان دارد ماه آینده حامله شم؟چند مدت نیاز هست که پرید منظم باشه تا حامله شی ؟ممنون

12. mina7818 نوشته است: ,سلام،من امروز پرید شدم.دقیقا زمان ماه قبل آیا امکان دارد ماه آینده حامله شم؟چند مدت نیاز هست که پرید منظم باشه تا حامله شی ؟ممنون

منظم یا نامنظم بودن عادت ماهیانه هیچ تاثیری در بارداری یا عدم بارداری نداره
    یعنی این طور نیست که بگیم فرد حتما باید مثلا 4 دوره منظم باشه بعد اقدام به بارداری کنه و در غیر این صورت بارداری منتفیه !!! خیر چنین چیزی نیست
    فقط منظم بودن عادت این امکان را میدهد که کمی دقیقتر زمان تخمک گذاری مشخص شه و با توجه به این موضوع اقدام به بارداری شه که نتیجه لازم حاصل شه وگرنه جز در مورد ذکر شده تاثیر خاصی نداره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. mina7818 نوشته است: ,سلام،من امروز پرید شدم.دقیقا زمان ماه قبل آیا امکان دارد ماه آینده حامله شم؟چند مدت نیاز هست که پرید منظم باشه تا حامله شی ؟ممنون

با تشکر و تایید دوست عزیزم
    Clooney .شما باید زمان تخمک گذاری خودتون رو مشخص کنید و در این زمان نزدیکی داشته باشید تا به امید خدا و اگه خدا بخواد بار دار بشید.

موفق باشید.

14. سلام من ماه پيش پريودم 10 روز جلو افتاد يعني از 1 بهمن تا 13بهمن پريود بودم در روز 29 بهمن رابطه مشكوك داشتم و اشتباهاهمان روز 2 قرص ld و 12 ساعت بعد 2 قرص ديگه مصرف كردم بعدش متوجه شدم كه بايد 4 قرص ميخوردم بعد از 48 ساعت 4 ld  و و12 ساعت بعدش 4 ld ديگه خوردم الان هم كه 6 روز گذشته پريود نشدم ممكن قرصا بدنم به هم ريخنه

15. bahar143 نوشته است: سلام من ماه پيش پريودم 10 روز جلو افتاد يعني از 1 بهمن تا 13بهمن پريود بودم در روز 29 بهمن رابطه مشكوك داشتم و اشتباهاهمان روز 2 قرص ld و 12 ساعت بعد 2 قرص ديگه مصرف كردم بعدش متوجه شدم كه بايد 4 قرص ميخوردم بعد از 48 ساعت 4 ld و و12 ساعت بعدش 4 ld ديگه خوردم الان هم كه 6 روز گذشته پريود نشدم ممكن قرصا بدنم به هم ريخنه

سری اول قرصها که اشتباه مصرف شده که هیچ سری دوم درست مصرف شده
    اما با این وضعیت خوردن قرصها 100 % بالانس هورمونیتون بهم خورده شک نکنید چون بی رویه مصرف کردید
    100 % تعویق عادت خواهید داشت که مدت تعویق معلوم نیست و بستگی به شرایط روحی و هورمونی شما داره
    این تعویق کوچک هم ناشی از مصرف بی رویه است
    و در آخر هم با به توصیه تکراری میرسیم برای هر رابطه مثل نقل و نبات قرص مصرف نکنید و سعی کنید از روش پیشگیری مطمئن تری استفادهکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 6
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید