شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آبرو ریزی...

1. سلام
    من چند تا مشکل جنسی دارم که روم نمیشد با کسی درمیون بزارم تا اینکه با سایت شما آشنا شدم
    1- من یه مرد مجرد 25 ساله هستم و علاوه بر اینکه از زود انزالی شدید رنج میبرم یه مشکل دیگه هم دارم و اینکه قبل از اینکه کامل نعوظ ایجاد بشه آبم میاد.البته من از تو چندتا سایت و یک مستند خارجی دیدم که نوشته بود که خودارضایی میتونه  جلوی انزال زودرس بگیره.من 2 یا 3 هفته یکبار خودم مجبور میکردم که اینکار بکنم ولی بازم اکی نشد و تو خود ارضایی هم به مشکل میخورم و زود آبم میاد.در آخرین رابطه ای که داشتم تا اینکه شریکم اومد برای من رابطه جنسی دهانی داشته باشه بعد از چند ثانیه و بدون نعوظ کامل... حیلی منو شرمنده میکنه و اعتماد به نفس منو برای رابطه جنسی کم کرده و من خیلی میترسم با کسی باشم.
    2- من با دوست 2خترم رابطه جنسی ندارم ولی همو لمس میکنیم و میبوسیم وهمین باعث میشه که اون مایع قبل از منی از من ترشح بشه ولی بعد از یه مدتی (1 ساعت بعد) در شدیدی توی بیضه چپم و بالای اون احساس میکنم طوری که بالای آلتم هم میرسه وهیچ چاره ای ندارم که خودم خالی کنم وگرنه دردش اجازه راه رفتم نمیده حتی میتونم بگم بیضم هم بزرگ میشه.
    3- با مشکل انزال زودرس م عدم نعوظ کامل چکار کنم؟ اعتماد به نفسم و خیلی کم کرده
    (خودم فکر میکنم بعلت استرس باشه)
    من نمیدونستم و روم نمیشد با کسی درمیون بزارم خواهشن کمکم کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    اصلا و به هیچ عنوان نعوظ ندارین؟؟؟
    این مشکل رو تا حدودی بنده هم دارم
    و باید بگم تو این زمینه اصلا تنها نیستیم و مشکل خیلی از مردهاست اما اگه تازه متوجه شدید باید بگم اصلا جای نگرانی نیست و تو یه مقطع از زمان بنب به شرایطی این قضیه پیش میاد بنده مدتها نعوظ نداشتم اما الان روز به روز دارم بهتر میشم ، چیزهای گرم میخورم و از مسایل تنشزا کم و بیش دوری میکنم البته تا حالا رابطه جنسی نداشتم ،اما داشتن رابطه جنسی هم با شریک جنسی خودش مهارت خاصی میخواد و مردباید خیلی خود دار باشه و بتونه خوب خودش رو کنترل کنه خلاصه همه چی برمیگرده به اعصاب در خصوص درد هم باید بگم ای قضیه تا انجایی که میدونم چیز کاملا طبیعی هستش ،
    به یک اورولوژی مراجعه کردم و ازمایش هورمون دادم خوشبختانه از نظر جسمی مشکلی نبود و گفتند تا وقتی که ازدواج نکردی لازم نسیت کاری انجام بدی و اونموقع هم باید قرص مصرف کنی ، البته خودم میدونم همش از روی استرس هستش و جلسات متعدد روانشناسی رو باید طی کنم ....در هر صورت اصلا نگران نباشید تنها نیستید و قابل حل هم هستش

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. personal_jensi نوشته است: سلام
    من چند تا مشکل جنسی دارم که روم نمیشد با کسی درمیون بزارم تا اینکه با سایت شما آشنا شدم
    1- من یه مرد مجرد 25 ساله هستم و علاوه بر اینکه از زود انزالی شدید رنج میبرم یه مشکل دیگه هم دارم و اینکه قبل از اینکه کامل نعوظ ایجاد بشه آبم میاد.البته من از تو چندتا سایت و یک مستند خارجی دیدم که نوشته بود که خودارضایی میتونه  جلوی انزال زودرس بگیره.من 2 یا 3 هفته یکبار خودم مجبور میکردم که اینکار بکنم ولی بازم اکی نشد و تو خود ارضایی هم به مشکل میخورم و زود آبم میاد.در آخرین رابطه ای که داشتم تا اینکه شریکم اومد برای من رابطه جنسی دهانی داشته باشه بعد از چند ثانیه و بدون نعوظ کامل... حیلی منو شرمنده میکنه و اعتماد به نفس منو برای رابطه جنسی کم کرده و من خیلی میترسم با کسی باشم.
    2- من با دوست 2خترم رابطه جنسی ندارم ولی همو لمس میکنیم و میبوسیم وهمین باعث میشه که اون مایع قبل از منی از من ترشح بشه ولی بعد از یه مدتی (1 ساعت بعد) در شدیدی توی بیضه چپم و بالای اون احساس میکنم طوری که بالای آلتم هم میرسه وهیچ چاره ای ندارم که خودم خالی کنم وگرنه دردش اجازه راه رفتم نمیده حتی میتونم بگم بیضم هم بزرگ میشه.

خودارضایی وضعت رو بدتر می کنه!
    استرس نداشته باش!
    فیلم پورنو نگاه نکن!
    هیجانت رو کنترل کن!
    تو همین سایت سرچ کن در مورد این موضوع مطالب زیادی هست.
    و اینها...

http://www.roham.ws/web/ftopict-4696.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. personal_jensi نوشته است: سلام

سلام
    پیشنهاد می کنم که خجالت را کنار بگذلرید و  با یک پزشک ارولوژیست مشاوره داشته باشید تا در صورت نیاز از شما سونوگرافی و یا آزمایش انجام گیرد. تا از رابطه جنسی لذت ببرید.خود ارضایی کنار بگذارید و از مسائلی که باعث می شود شما تحریک شوید پرهیز کنید و در رابطه جنسی باید بتوانید خودتان را کنترل کنید.استرس و اضطراب نداشته باشید.
    شاد و خرم باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. همونطور که بعضی از دوستان گفتند، مشکل شما با استرس و نگرانی شدت بیشتری پیدا می کنه.
    من به شخصه نمی تونم بگم که مشکتون جدی هست یا اینکه چیز مهمی نیست در این مورد حتما باید با پزشک مشورت کنید. البته اگر دکتر رهام لطف کنند و راهنماییتون کنن حتما مفید خواهد بود.
    من فقط به این دلیل این پست رو فرستادم که بگم تا می تونید به اعصابتون مسلط باشین و استرس رو از خودتون دور کنین. زیاد روی اینکه ممکنه بیماری خاص یا مشکل جدی باشه تمرکز نکنید. نه به شما به همه ی دوستان که در شک هستند و نسبت به مشکلاتشون حساس می شن توصیه میکنم آرامش خودشون رو بالا ببرن. اگه تونستین این کار رو بکنین مطمئن باشین نصف قضیه حله بقیه هم به امید خدا با کمک و مشورت پزشک و متخصص رفع می شه. یادتون باشه اگه آرامش نداشته باشین درمان جواب نمیده، حتی اگه مشکل خیلی حادی نباشه.
    در ضمن لازم می دونم به همه دوستان یادآوری کنم که بیش از نیمی از بیماریها در جوامع امروزی ریشه در اعصاب ناسالم دارنو به اصطلاح عصبی هستن. پس بیشتر از هر چیز به فکر آرامش اعصاب و روح و روان خودتون و خانوادتون باشین و از تنش و استرس دوری کنین.
    موفق باشین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید