شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. shaboo نوشته است:

سلام وخسته نباشید من قاعدگی منظم دارم 26 روز طول قاعدگی و4 الی 5 روز طول دوره خونریزیم هستش و در 18 بهمن اولین روز اخرین دوره پریودم هستش و در تاریخ های 27 و28و29 بهمن نزدیکی بدون محافظت داشتم میخواستم ببینم احتمال حاملگی در من چقدر میتونه باشه.ایا من حاملم؟با تشکر

دوست عزیز
    اگه تصمیم بارداری دارید بلی احتمالش زیاده
    بهتره یک شب در میان توی این چنر روز که تخمک گزاری صورت میگیره نزدیکی کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Amir89

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشید میشه به جواب آزمایش خون بتا پس از 6 روز بعد از رابطه اعتماد کرد ؟ یا حتما باید 1 هفته گذشته باشه ؟
    زیر 5 منفی میشه دیگه ؟ یعنی باید 0 بشه یا 3 یا 4 هم قبوله ؟

3. سلام خسته نباشید
    16 روز  از رابطه میگذره  دخولی صورت نگرفته و آلت روی آلت بوده و در بیرون منی آمده است.(منی روی آلت نریخته)  10 روز هم از زمان پریود (که نشده است) میخواستم بدونم سونگرافی انجام دادیم حاملگی وجود نداشت فقط کیست در داخل رحم باعث پریود نشدنه !
    کلا جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ آیا ایشون حامله هستند یا نه؟
    چند روز بعد از رابطه میشه به سونگرافی اعتماد کرد؟؟ راه دیگر برای تست وجود دارده؟ مطمئن ترین کدومه؟
    در ضمن ایشان باکره هستند
    با تشکر

4. با سلام
    1-منظم نسیت2-کوتاهترین دوره21روز وبلندترین دوره26 روز 3-تاریخ خونریزی11/12 بود 4-رابطه 11/11 بوده
    5- ترشحات من زیاد شده و احساس بزرگ شدن ریز شکم را دارم گاهی اوقات حالم بهم میخورد و احساس خستگی شدیدی دارم.
    6- منی داخل وازن تخلیه نشد و احساس کردم روی واژن ریخته شد میترسم موقع شستن  داخل واژن شده  باشد هرچند فردای آن روز پریود شدم ولی از آن روز  علایم را میبینم .آیا احتمال بارداری من وجود دارد ؟

5. zont نوشته است: سلام خسته نباشید
    16 روز  از رابطه میگذره  دخولی صورت نگرفته و آلت روی آلت بوده و در بیرون منی آمده است.(منی روی آلت نریخته)  10 روز هم از زمان پریود (که نشده است) میخواستم بدونم سونگرافی انجام دادیم حاملگی وجود نداشت فقط کیست در داخل رحم باعث پریود نشدنه !
    چند روز بعد از رابطه میشه به سونگرافی اعتماد کرد؟؟ راه دیگر برای تست وجود دارده؟ مطمئن ترین کدومه؟
    در ضمن ایشان باکره هستند
    با تشکر

سلام
    وجود بکارت به معنی عدم بارداری نیست و فرد با داشتن پرده بکارت میتواند باردار شود(چقدر این جمله رو گفتم حفظ شدم واو به واو شو)   دوستان یه کم قبل از ارسال سوالشون سرچ کنن به جواب میرسن
    وقتی منی در بیرون ریخته شده پس دلیلی برای بارداری وجود نداره...................این عدم پریود میتونه ناشی از استرس(استرس بارداری و...)باشه .............  
    تست خون بتا در کمترین فاصله از رابطه می تونه بخوبی بارداری رو مشخص کنه و پاسخ تست خون کاملا قطعی هست.........................48 ساعت پس از لقاح تخمك آزمايش بتا HCG  در خون مثبت ميشود.
    از طریق بی بی چک نیز میتونید به بارداری در فرد پی برد(البته این تست زیاد دقیق نیست و در صورت مثبت بودن قابل اطمینان است)
    تست های خانگی ( بی بی چک ) وقتی لااقل بیست و یک روز از رابطه گذشته باشد میتوان استفاده کرد.
    بی بی چک

http://www.roham.ws/web/ftopict-3507.html

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. nanaz2 نوشته است: با سلام
    1-منظم نسیت2-کوتاهترین دوره21روز وبلندترین دوره26 روز 3-تاریخ خونریزی11/12 بود 4-رابطه 11/11 بوده
    5- ترشحات من زیاد شده و احساس بزرگ شدن ریز شکم را دارم گاهی اوقات حالم بهم میخورد و احساس خستگی شدیدی دارم.
    6- منی داخل وازن تخلیه نشد و احساس کردم روی واژن ریخته شد میترسم موقع شستن  داخل واژن شده  باشد هرچند فردای آن روز پریود شدم ولی از آن روز  علایم را میبینم .آیا احتمال بارداری من وجود دارد ؟

سلام

پریود شدن به معنی عدم بارداری است(1000000000000000000بار)    
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. jiji نوشته است:
    zont نوشته است: سلام خسته نباشید
    در ضمن ایشان باکره هستند
    با تشکر

سلام
    وجود بکارت به معنی عدم بارداری نیست و فرد با داشتن پرده بکارت میتواند باردار شود(چقدر این جمله رو گفتم حفظ شدم واو به واو شو)   دوستان یه کم قبل از ارسال سوالشون سرچ کنن به جواب میرسن
    وقتی منی در بیرون ریخته شده پس دلیلی برای بارداری وجود نداره...................این عدم پریود میتونه ناشی از استرس(استرس بارداری و...)باشه .............  
    تست خون بتا در کمترین فاصله از رابطه می تونه بخوبی بارداری رو مشخص کنه و پاسخ تست خون کاملا قطعی هست.........................48 ساعت پس از لقاح تخمك آزمايش بتا HCG  در خون مثبت ميشود.
    از طریق بی بی چک نیز میتونید به بارداری در فرد پی برد(البته این تست زیاد دقیق نیست و در صورت مثبت بودن قابل اطمینان است)
    تست های خانگی ( بی بی چک ) وقتی لااقل بیست و یک روز از رابطه گذشته باشد میتوان استفاده کرد.
    بی بی چک

http://www.roham.ws/web/ftopict-3507.html

موفق باشید

اگه میشه در مورد سو نو گرافی توضیح بدین؟!!!!   جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟
    16 روز گذشته و ما رفتیم سو نو گرافی و هیچ چیز نشون نداد!!! میشه به این اعتماد کرد؟

جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟ جند روز بعد سونگرافی حاملگی رو نشون میده؟

8. Amir89 نوشته است: سلام
    ببخشید میشه به جواب آزمایش خون بتا پس از 6 روز بعد از رابطه اعتماد کرد ؟ یا حتما باید 1 هفته گذشته باشه ؟
    زیر 5 منفی میشه دیگه ؟ یعنی باید 0 بشه یا 3 یا 4 هم قبوله ؟

سلام
    *تست خون بتا در کمترین فاصله از رابطه می تونه بخوبی بارداری رو مشخص کنه و پاسخ تست خون کاملا قطعی هست.

*48 ساعت پس از لقاح تخمك آزمايش بتا HCG  در خون مثبت ميشود(بعد از مصرف قرص بعلت برهم خوردن تعادلات هورموني پريود كاذب حاصل ميشود)
    اگه زیر 5 باشه بله منتفیه
    موفق باشید

9. zont نوشته است: سلام خسته نباشید
    در ضمن ایشان باکره هستند
    با تشکر

دوست عزیز
    وقتی منی حتی روی واژن هم نریخته چطوری باید حاملگی رخ بده
    کیست ها می تونند باعث بی نظمی قائدگی بشن  که باید به پزشک مراجعه کنید.مطمئن ترن روش هم ازمایش خون هست
    موفق باشی و دفع بعد که خواستیدرابط داشته بشید ازیه روش مطمئن مثل کاندوم استفاه نید

10. nanaz2 نوشته است: با سلام

دوست عزیز چون در شما قائدگی رخ داده بارداری منتفیه
    در ضمن اگه شما باردار بودید به این زودیها شکمتون بزرگ نمیشد و خستگیتون هم بخاطر استرس و تلقین خودتون هست.نگران نباشید.
    موفق باشید

11. nanaz2 نوشته است: با سلام

دوست عزیز پریود نشانه ی عدم باروری است
    در زمانی که شما رابطه داشته اید احتمال باروری 0% می باشد

شاد و سالم باشید

12. سلام
    در دوره مصرف کلومفین اگر فقط در روز 10 و 17 نزدیکی انجام بشه آیا امکان بارداری هست؟

13. djemba

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    djemba نوشته است:
    mino_tehran نوشته است:
    nanaz2 نوشته است: با سلام

دوست عزیز پریود نشانه ی عدم باروری است
    در زمانی که شما رابطه داشته اید احتمال باروری 0% می باشد

شاد و سالم باشید

سلام
    اقایون و خانمها لطفا جواب های تکرای درست ندید اگه جواب غلط بود جواب درست رو بدید نه اینکه هی جواب درست رو تکرار کنید.در بالا سه جواب مشابه به یه سوال داده شده.

14. romina_2 نوشته است: میشه لطفا یکی جواب منو بده
    بابا جان استرس منو کشت،

در دوره مصرف کلومفین اگر فقط در روز 10 و 17 نزدیکی انجام بشه آیا امکان بارداری هست؟

سلام
    در خانمی که قرص کلومیفن استفاده میکنه........ تخمک گذاری معمولا 5 تا 9 روز بعد از پایان دوره مصرف قرص ها هست.ممکنه بتونید زمان مورد نظر رو حساب کنید و مقاربتتون رو در اون زمان ها انجام بدید....... اما برای اینکه چیزی از دست نره و این مسئله رخ نده که تخمک گذاری های شما بین مقاربت های شما صورت گرفته باشه....... توصیه شده که در تمام دوره پریودتون هر 2 روز یکبار اقدام به مقاربت کنید.

لینک زیر رو هم مطالعه کنید:

Clomiphene - When Ovulation and s.#.e.#.x
    http://babymed.com/faq/content.aspx?24

انشالله به خواستتون برسید
    موفق باشید

15. یعنی یه متخصص تو این سایت نیست جواب منو بده.مردم از استرس!!!لطفا به این سوال من یک فرد متخصص جواب بده چون من الان 22 روزه که در استرس به سر میبرم و با وجودی که سوالمو همین جا مطرح و پیگیری کردم تا حالا نتیجه ای نگرفتم.من میبایستی در تاریخ 11/11/88 پریود میشدم اما نشدم.در تاریخ 21/11/88 آزمایش بتا دادم و منفی بود.دکتر 2 تا آمپول ا سترژن بهم داد که در تاریخ های 26 و 27 بهمن تزریق کردم.امروز 2 اسفنده وهنوز خبری نیست.البته کمی درد زیر شکم دراین روزها داشتم اما جدی نبوده.حالا سوالم اینه:چکار کنم؟من فکر میکنم از استرس و این حرفا گذشته.یعنی برم سونوگرافی؟ممکنه دوباره در فاصله آزمایش خون تا الان اتفاقی (مثلاً بارداری)افتاده باشه.ضمن اینکه ما جلوگیری طبیعی داشتیم بدون هیچگونه ورود منی به واژن.خواهشن یک فرد مطلع پاسخ بده.ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 19
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید