شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

میخوام مشکل یکی از دوستامو مطرح کنم.سه ماه از ازدواجشون میگذره ,همسرش ازش می

خواد که تو دوران پریودش هم نزدیکی داشته باشند.

میخوام بدونم برای سلامتی اش ضرر داره؟

ضرر داره که حرام شده لابد!
    تو این دوران بدلیل باز بودن دهانه رحم احتمال عفونت خیلی زیاد است، حالا مگه چند وقت پریود هستند!؟

البته تا اونجایی که می دونم یه اسفنجهایی برای جلوگیری از عفونت و اینا هست اما خب! باز هم  . . .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. barbaraaaaaa نوشته است: سلام

میخوام مشکل یکی از دوستامو مطرح کنم.سه ماه از ازدواجشون میگذره ,همسرش ازش می

خواد که تو دوران پریودش هم نزدیکی داشته باشند.

میخوام بدونم برای سلامتی اش ضرر داره؟

سلام دوست عزيز
    مسلما نزديكي در دوران پريود به هيچ عنوان توصيه نمي شه چون احتمال بروز عفونت و ابتلا ء به بيماري زياد هست ، با وجود اين اگر هم رابطه برقرار مي كنند حتما از كاندوم استفاده بشه .(هرچند به شخصه مخالفم!)

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. jouibar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به دوستان . من رفتم دکتر و گفت پرده ام  هلالی است و در ساعت 5 و7 پارگی داره . من رابطه بدون دخول داشتم. ولی دیگه ندارم. خواستم بدونم حالا که آسیب دیدم در اثر پریدن یا دوچرخه سواری یا این جور چیزها کاملا از بین میره؟ و اینکه کی تو دوستان و اقوامش شنیده که تو این دوره زمونه با وجود گواهی ازدواج می کنند؟ یعنی می خوام یه آماری از اینکه چقدر به کامل بودن پرده اهمیت داده میشه داشته باشم. من حالم خیلی بده . مرسی از همگی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. jouibar نوشته است: سلام به دوستان . من رفتم دکتر و گفت پرده ام  هلالی است و در ساعت 5 و7 پارگی داره . من رابطه بدون دخول داشتم. ولی دیگه ندارم. خواستم بدونم حالا که آسیب دیدم در اثر پریدن یا دوچرخه سواری یا این جور چیزها کاملا از بین میره؟ و اینکه کی تو دوستان و اقوامش شنیده که تو این دوره زمونه با وجود گواهی ازدواج می کنند؟ یعنی می خوام یه آماری از اینکه چقدر به کامل بودن پرده اهمیت داده میشه داشته باشم. من حالم خیلی بده . مرسی از همگی

خانم جویبار عزیز از متنی که نوشتی کاملا مشخصه که حالت خیلی بده!!!

نگفتی چه رابطه ای؟ در چه حد؟؟؟ ممکنه از رابطه ات باشه یا از حادثه ای مثل زمین خوردن!
    من تصور نمی کنم که کسی جز متخصص متوجه بشه پرده شما کامله یا نه!!!!
    نگران نباش! اگه رابطه ای نداری و می خوای سالم زندگی کنی توکلت رو بیشتر کن! مشکلی پیش نمیاد! مگر اینکه برای کسی که باهاش ازدواج می کنی گواهی سلامت و این حرفا مهم باشه که در اون صورت نمی دونم چی میشه... والا من که دخترم اگه کسی به خودش جرات بده و بگه برو گواهی سلامت بگیر می زنم تو دهنش!!!!!!! تا حالا هم هیچ رابطه ای نداشتم!!
    فکر نمی کنم آمار خاصی وجود داشته باشه!
    اما شماهم که برات مهمه بیشتر تو رفتارهات دقت کن!
    نگران نباش . ..

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. jouibar نوشته است: سلام به دوستان . من رفتم دکتر و گفت پرده ام هلالی است و در ساعت 5 و7 پارگی داره . من رابطه بدون دخول داشتم. ولی دیگه ندارم. خواستم بدونم حالا که آسیب دیدم در اثر پریدن یا دوچرخه سواری یا این جور چیزها کاملا از بین میره؟ و اینکه کی تو دوستان و اقوامش شنیده که تو این دوره زمونه با وجود گواهی ازدواج می کنند؟ یعنی می خوام یه آماری از اینکه چقدر به کامل بودن پرده اهمیت داده میشه داشته باشم. من حالم خیلی بده . مرسی از همگی

اولا از بابت دادن گواهی خیالتون راحت اگه درخواست کنید بهتون گواهی میدن
    چون رابطه کامل نبود و تشخیص داده نمیشه که این پارگی بنا به رابطه بود ولا غیر
    در این دوران هم هستند کسانی که به دنبال برگه سلامت باشند
    این پارگیها بر اساس هزاران حادثه مثل خودارضایی و ضربه شدید و تصادف و........ به وجود میاد نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. jouibar نوشته است: سلام به دوستان . من رفتم دکتر و گفت پرده ام  هلالی است و در ساعت 5 و7 پارگی داره . من رابطه بدون دخول داشتم. ولی دیگه ندارم. خواستم بدونم حالا که آسیب دیدم در اثر پریدن یا دوچرخه سواری یا این جور چیزها کاملا از بین میره؟ و اینکه کی تو دوستان و اقوامش شنیده که تو این دوره زمونه با وجود گواهی ازدواج می کنند؟ یعنی می خوام یه آماری از اینکه چقدر به کامل بودن پرده اهمیت داده میشه داشته باشم. من حالم خیلی بده . مرسی از همگی

سلام

اگر پارگی بر اثر رابطه جنسی نباشدمثل حادثه تصادف و دچرخه و... پزشکی قانونی گواهی سلامت صادر میکند

ولی اگر هر نوع رابطه جنسی در کار باشد برای پزشکی قانونی قابل تشخیص است و گواهی سلامت نمیدهد

همچنین حتما شما به پزشک متخصص زنان معتبر و متبحر مراجعه کنید تا از تشخیص آن مطمئن باشید

اما مرجع قابل استناد پزشکی قانونی است و این در تخصص پزشکی قانونی است

اما حتی الامکان به پزشک عمومی مراجعه نکنید چون احتمال اشتباه زیاد است

هستند کسانی که گواهی میگیرند یا متاسفانه بر سر این مسائل اختلاف پیدا میکنند

اگر رابطه جنسی نداشتید هیچ جای نگرانی نیست چون گواهی سلامت به شما داده خواهد شد

موفق و پیروز باشید

7. من با دوست دخترم رابطه جنسی از جلو دارم ولی هربار او درد میکشه و اثری از پاره شدن پرده نمیبینم ولی چند روز پیش بعد از دوره پریودش رابطه جنسی داشتیم باز هم درد داشت هنگام رابطه جنسی از جلو ولی باز خون نیامد و شب بجاش به من زنگ زد و گفت از واژنش یک ماده سفید میاد و درد در اون ناحیه داره از چند دکتر آشنا سئال کردم گفتن احتمال داره عفونت کرده باشه ولی باید بیاریش واسه معایینه ولی اون راضی نمیشه دکتر بیاد و خودش شروع کرده به خوردن چرک خشکنهای قوی لطفا یه راهنمایی کنید که علت چیه و چیار باید کرد.

8. rami_rele نوشته است: من با دوست دخترم رابطه جنسی از جلو دارم ولی هربار او درد میکشه و اثری از پاره شدن پرده نمیبینم ولی چند روز پیش بعد از دوره پریودش رابطه جنسی داشتیم باز هم درد داشت هنگام رابطه جنسی از جلو ولی باز خون نیامد و شب بجاش به من زنگ زد و گفت از واژنش یک ماده سفید میاد و درد در اون ناحیه داره از چند دکتر آشنا سئال کردم گفتن احتمال داره عفونت کرده باشه ولی باید بیاریش واسه معایینه ولی اون راضی نمیشه دکتر بیاد و خودش شروع کرده به خوردن چرک خشکنهای قوی لطفا یه راهنمایی کنید که علت چیه و چیار باید کرد.

این دردها به احتمال قوی عدم آمادگی برای دخول هستش و بنا به تحریک کم پدید میاد
    سعی کنید معاشقه طولانی داشته باشید و طرفتون خودش برای دخول ابراز تمایل کنه
    در ضمن احتمال عفونت به هیچ وجه نیست و از مصرف قرص بی خود دست بردارند آن هم چرک خشکن

9. ببخشيد اگه سوالم به اين موضوع زياد مرتبط نيست
    ولي هرچي سايت رو گشتم تمام موضوعاتي که مرتبط با سوالم بود قفل بود و اجازه ايجاد يک بحث جديد هم نداشتم
    ناچارا اينجا مطرح کردم
    1- آيا افزايش هورمون تستسترون در خانومها باعث بزرگي اندازه چوچوله ( لبهاي کوچک آلت ) ميشه؟
    2- اگه لبهاي کوچک ، کمي بزرگ و  حالت بيرون زدگي داشته باشه ، غير طبيعيه؟
    ايا اين شکل طبيعي هست؟ و يا نياز به جراحي داره ؟

10. با سلام /من تا به حال رابطه ای نداشتم/اما زمانیکه برای معاینه به یک ماما مراجعه کرده به من حرفی از نوع پرده نزدن فقط گفتن دستکاری شده است و ممکن است فقط کمی خون بیاید/من هم به خاطر اطمینانی که از خود داشتم فکر کردم چیز مهمی نیست و همینطور به خاطر اطلاعات کم حتی سوال نکردم پرده از چه نوعی است//////حالا بعد از خواندن مطالب بیشتر به شک افتادم که با توجه به اینکه رابطه ای نداشتم خانم ماما منظورشان چه بوده؟یعنی بعد از ازدواج و  هنگام رابطه جنسی همسرم متوجه چیزی میشود که من را باکره نداند؟؟؟؟؟؟؟؟البته از 13سالگی که برای بار اول پریود شدم و برای کنجکاوی با ایینه در دستشویی اندامم را دیدم به همین شکلی بود که هم اکنون است/از پایین صاف و یکدست  اما از بالا یه مقدار حالت باز شدگی دارد شاید حدوح ساعت 10 یا 11  /////////اما وقتی لبها را از هم میکشم یه حلقه گرد  سوراخی را تشکیل میدهد به قطر انگشت اشاره ی  ظریف //////////////با تشکر  لطفا تمامی دوستانی که سوال مرا خواندند اطلاعات و تجربیاتشان را در اینمورد من بیان کنند///////// ایا پرده من سالم است|؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. titka نوشته است: با سلام /من تا به حال رابطه ای نداشتم/اما زمانیکه برای معاینه به یک ماما مراجعه کرده به من حرفی از نوع پرده نزدن فقط گفتن دستکاری شده است و ممکن است فقط کمی خون بیاید/من هم به خاطر اطمینانی که از خود داشتم فکر کردم چیز مهمی نیست و همینطور به خاطر اطلاعات کم حتی سوال نکردم پرده از چه نوعی است//////حالا بعد از خواندن مطالب بیشتر به شک افتادم که با توجه به اینکه رابطه ای نداشتم خانم ماما منظورشان چه بوده؟یعنی بعد از ازدواج و هنگام رابطه جنسی همسرم متوجه چیزی میشود که من را باکره نداند؟؟؟؟؟؟؟؟البته از 13سالگی که برای بار اول پریود شدم و برای کنجکاوی با ایینه در دستشویی اندامم را دیدم به همین شکلی بود که هم اکنون است/از پایین صاف و یکدست اما از بالا یه مقدار حالت باز شدگی دارد شاید حدوح ساعت 10 یا 11 /////////اما وقتی لبها را از هم میکشم یه حلقه گرد سوراخی را تشکیل میدهد به قطر انگشت اشاره ی ظریف //////////////با تشکر لطفا تمامی دوستانی که سوال مرا خواندند اطلاعات و تجربیاتشان را در اینمورد من بیان کنند///////// ایا پرده من سالم است|؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر رابطه نداشتید پس دلیلی بر نگرانی شما نمیباشد
    شما به یک متخصص دیگه مراجعه کنید و ضمن صحت بکارت از ایشون نوع بکارت رو جویا شوید
    خیلی از بکارتها هستند که خونریزی ندارند و خون آمدن یا نیامدن ملاک بکارت نیست
    اگر هم بکارت صدمه دیده باشه بر اثر حوادث بازم جای نگرانی نیست
    خود فرد هم نمیتونه بکارت رو معاینه کنه و این کار توسط پزشک متخصص باید انجام شه

12. Clooney نوشته است:
    rami_rele نوشته است: من با دوست دخترم رابطه جنسی از جلو دارم ولی هربار او درد میکشه و اثری از پاره شدن پرده نمیبینم ولی چند روز پیش بعد از دوره پریودش رابطه جنسی داشتیم باز هم درد داشت هنگام رابطه جنسی از جلو ولی باز خون نیامد و شب بجاش به من زنگ زد و گفت از واژنش یک ماده سفید میاد و درد در اون ناحیه داره از چند دکتر آشنا سئال کردم گفتن احتمال داره عفونت کرده باشه ولی باید بیاریش واسه معایینه ولی اون راضی نمیشه دکتر بیاد و خودش شروع کرده به خوردن چرک خشکنهای قوی لطفا یه راهنمایی کنید که علت چیه و چیار باید کرد.

این دردها به احتمال قوی عدم آمادگی برای دخول هستش و بنا به تحریک کم پدید میاد
    سعی کنید معاشقه طولانی داشته باشید و طرفتون خودش برای دخول ابراز تمایل کنه
    در ضمن احتمال عفونت به هیچ وجه نیست و از مصرف قرص بی خود دست بردارند آن هم چرک خشکن

من چون پست رو درست متوجه نشدم اشتباه جواب دادم
    اصولا ترشحات سفید همراه با پنیری شکل احتمال عفونت دارند یا ترشحات سبز رنگ همراه با بوی بد
    جهت پیگیری حتما به متخصص مراجعه کنن

13. ممنونم از راهنمایی تون.پریود ایشون 8 روزه است. ولی موضوع اینجاست که اسرار همسرش

برای رابطه با دوستم تو همین دوره است.

یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه همسرش به طرز عجیبی از خون دوستم خوشش میاد.

هر وقت جراحتی حاصل میشه همسرش اول خونش رو برمیداره استشمام میکنه بعد میره

سراغ باند پیچی و......

من همش به شوخی بهش میگم شوهرت خون آشامه .

ولی واقعا نگرانشم.همسرش خیلی یه دنده است پیش روانشناس هم نمیره

مشکل کجاست؟

14. barbaraaaaaa نوشته است: ممنونم از راهنمایی تون.پریود ایشون 8 روزه است. ولی موضوع اینجاست که اسرار همسرش

برای رابطه با دوستم تو همین دوره است.

یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه همسرش به طرز عجیبی از خون دوستم خوشش میاد.

هر وقت جراحتی حاصل میشه همسرش اول خونش رو برمیداره استشمام میکنه بعد میره

سراغ باند پیچی و......

من همش به شوخی بهش میگم شوهرت خون آشامه .

ولی واقعا نگرانشم.همسرش خیلی یه دنده است پیش روانشناس هم نمیره

مشکل کجاست؟

سلام
    همونطوری که دوستان هم گفتن نزدیکی در زمان پریود دارای مضراتی هست که نهی شده ......... یعنی کل ماه رو میذاره کنار و میگه این 8 روز فقط؟؟؟؟؟؟؟؟ضمنا یعنی چی از خون خوشش میاد و بو میکنه و ...!!!!!!!؟؟؟؟؟؟فکر میکنم سریعا به یه روانشناس مراجعه کنه..........یه دندست و نمیره دیگه نمیدونم چی کار باید کنه!!!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام   من با نزدیکی و دخول ارضا نمیشم فقط با مالیدن داخل ناحیه تناسلی بوسیله دست همسرم ارضا میشم آیا من غیرعادی هستم چکارکنم که با دخول ارضا بشم   لطفا "  راهنماییم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 20
رفتن به صفحه :    ... 17   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید