شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کاهش وزن و دیابت

1. سلام  
    دختری هستم 19 ساله که مدت 11 سال است که دچار بیماری دیابت هستم و آزمایش A1C من بین 6 تا 7 میباشد. قد من 172 و وزنم 81 کیلو است. تمایل شدیدی به کاهش وزنم به گونه ای سریع دارم. هم در جهت کنترل بهتر دیابتم و هم زیبایی اندامم و هم بخاطرازدواجی که پیش رودارم.
    1 : شما سریع ترین و بهترین راه رو چی صلاح می دونین که با توجه به شرایطم مشکلی واسم ایجاد نکنه .
    2 : آیا استفاده از قرص تنوئید رو در جهت لاغری سریع صلاح میدونید ؟
    3 : اطلاعاتی هم در مورد قرص ذکر شده میخاستم ( تنوئید).
    ممنون .

2. سلام دوست من
    شما بعلت دیابت نمی تونی ونه باید سریع وزن کم کنی ( حتی افراد کاملا سالم هم نباید این کار بکنن )
    فرمول کاهش وزن ساده هست , ( من پزشک نیستم ) میزان کالری که میخوری کمتر از کالری باشه که میسوزونی , و همراه  کردن ورزش منظم و مرتب  و  با مشورت پزشک استفاده از چربی سوزها( من بعنوان سالمترین و کم عارضه ترین چربی سوز  ال-کارنتین رو  معرفی میکنم که  در  واقع چربی سوز نیست بلکه چربیهای جداشده  از بدن  رو  به داخل  سلول برای سوختن میفرسته و یک امینواسید میباشه )   البته میتونی از چربی سوزها استفاده نکنی ( راهنمایی کامل رو امیدوارم دکتر صادقی بکنه )  .  این  فرمول  ساده  در عمل کمی مشکل میشه.
    با توجه  به  شرایط  حتما  حضورا  با  یک  دکتر متخصص  تغذیه  کار کن .
    اما نکته  مهم  که  میخوام بگم  اینه  ازدواج در  سن شما بدترین  کاری که ممکنه کسی  انجام  بده چرا ؟؟؟
    دختر  تا سن  25  سالگی نباید ازدواج  کنه  چون هنوز به  تکامل  فکری  نرسیده و نمی تونه مسئولیت مادر بودن  و زندگی  رو  تحمل  کنه , و  هنوز در  حالت  شور وشر دختریه  و بدنبال خیلی از  کارهاست  که  انجام نداده .
    تازه  بعد از ازدواج و صاحب  بچه  شدن شروع میکنه  به  انجام  اون  کارها ( سری به سایتهای دوستیابی و  فضای چت بزن  می بینی  که  چقدر خانوم متاهل اونجاست  , و به اصطلاح خودشون  برای  پر کردن تنهایی  دنبال دوست پسرن  !!!!!!!!! در بیرون و خیابان هم  میتونی ببینی  ) و تازه میخواد  زندگی  رو  بفهمه و تجربه  کنه .و شروع میکنه  با  شوهر  ناسازگاری و اختلاف و این  وسط اون بچه  بی گناه هست که اینده اش از بین میره (خودش که نخواسته بدنیا بیاد شما اون به اینجا اوردین این  کار جنایته ). مرد هم همین داستان رو داره  , اکثر خیانتهای مرد به  زندگی زناشویی  در  سن  زیر 30 اتفاق میفته
    مردها  هم نباید زیر 30 سال ازدواج کنن  به  همین دلایل.
    اگر اصرار به ازدواج داری بهت تاکید میکنم  لااقل تا 4-5  سالی بچه دار نشو .
    ازدواج مثل ماشین میمونه , تا کسی که رانندگی بلد نیست  و  ائین نامه  و   عملی  قبول نشده نباید پشت فرمان بشیند , چون  میتونه  هم خودش و هم دیگران  رو  زخمی کنه  .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید