شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. marjankhanom نوشته است: بازم سلام.من رفتم آزمایش خون دادم واسه بارداری.جوابش منفی بود.دکتر 2 تا آمپول استروژن بهم داد.زدم اما هنوز پریود نشدم!یعنی ممکنه 10 روز از آخرین نزدیکی نگذشته بوده و جواب خطا داشته(البته ما نزدیکیمون کامل نیست و جلوگیری طبیعیه)حالا باید چکار کنم؟امروز 17 روزه که عقب انداختم!

چون جواب ازمایش منفی هست نگران نباشید
    استرس پریودی رو عقب نیندازه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام.
    من يه سوالى برام پيش اومده و از كسانى كه در اين مورد اطلاع درست دارن و اظهار نظر كردن ميخوام كه لطف كنن و جواب من رو بدن.

در جواب خيلى از سوالات گفته شده كه پيش اب حاوى اسپرم هست.
    اما تا جايى كه من مى دونم اين اسپرم زمانى تو پيش اب هست كه به هر دليلى قبل از رابطه ى جديد انزال صورت گرفته باشه(مقاربت،خودارضايى و. .. ) و ادرار انجام نشده باشه(يعنى اسپرم داخل مجرا مونده باشه)
    و يا  اگه بعد از انزال قبلى ادرارى صورت گرفته باشه ديگه تو اون مايع اسپرمى وجود نداره وتمام اسپرم ها پاك شده  يا اينكه بعد از چند وقت اين اولين انزال فرد بوده باشه.
    اگه اين چيزى كه گفتم درست باشه پس احتمال باردارى با پيش اب فقط  براى كسانى وجود داره كه شريكشون براى بار چندميه كه ارضا شده،يا دفع ادرارى نداشته(البته نميشه كه كسى دو روز دفع ادرار نداشته باشه!)  
    و اينم ميدونيم كه وظيفه ى پيش اب، اماده كردنه محيط انتهايى مجراس براى عبور و خروج اسپرم ها.با اين وجود چطور ميشه كه به جز اين موارد فردى با پيش اب حامله بشه؟
    اميدوارم منظورم رو واضح رسونده باشم.ممنون ميشم كه اين سوال من رو روشن كنيد.

3. سلام من در 11/10/88 پرید شدم به مدت 7 روز فاصله بین پریودهایم 30-31 است.
    در روز حدودا 17-18 بعد پریدم رابطه جنسی محافظت نشده داشتم و 2 بار منی به درون واژن ریخته شد. من به صورت اورژانسی از قرص ال دی استفاده نکردم و تنها 6 روز هر شب از قرص ال دی استفاده کردم. 12/11/88 هم آزمایش بارداری دادم که Result 5/5 بود م دکتر آزمایشگاه به من گفت احتمال بارداری خیلی کمه و شما 4-5 روز دیگه پریود میشید ولی الان 17 روز می گذره و من پریود نشدم و از نظر جسمی و روحی کاملا به هم ریخته هستم. آیا راهی هست که من پریود شم؟ یا من باردارم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. shaboo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشید من میخوام حامله بشم
    دوره پریودم 26 روز هستش 4 الی 5 روز طول میکشه برای حامله گیه صددر صد کی باید نزدیکی انجام بشه من در تاریخ 18 بهمن پریود شدم خواهشن جواب رو زودتر بدین ممنون میشم

5. sara1983 نوشته است: سلام من در 11/10/88 پرید شدم به مدت 7 روز فاصله بین پریودهایم 30-31 است.
    در روز حدودا 17-18 بعد پریدم رابطه جنسی محافظت نشده داشتم و 2 بار منی به درون واژن ریخته شد. من به صورت اورژانسی از قرص ال دی استفاده نکردم و تنها 6 روز هر شب از قرص ال دی استفاده کردم. 12/11/88 هم آزمایش بارداری دادم که Result 5/5 بود م دکتر آزمایشگاه به من گفت احتمال بارداری خیلی کمه و شما 4-5 روز دیگه پریود میشید ولی الان 17 روز می گذره و من پریود نشدم و از نظر جسمی و روحی کاملا به هم ریخته هستم. آیا راهی هست که من پریود شم؟ یا من باردارم؟

سلام
    دوست عزيز ، قرص هايي كه مصرف كرديد در بهم خوردن زمان پريودتون موثره ، البته روشتون اشتباه بوده .
    كاري كه مي تونيد انجام بديد تزريق آمپول پروژسترون هست (2 تا بصورت همزمان ) كه در صورتي كه باردار نباشيد بعد از 5الي 6 روز پريود خواهيد شد . فراموش نكنيد استرس خودش يك عامل در به تعويق افتادن پريوده .
    در ضمن يك بار ديگه هم مي تونيد آزمايش خون بديد كه الان نتيجه آزمايش قطعي خواهد بود . نگران نباشيد .

6. shaboo نوشته است: سلام و خسته نباشید من میخوام حامله بشم
    دوره پریودم 26 روز هستش 4 الی 5 روز طول میکشه برای حامله گیه صددر صد کی باید نزدیکی انجام بشه من در تاریخ 18 بهمن پریود شدم خواهشن جواب رو زودتر بدین ممنون میشم

سلام

بهترين زمان براي بارداري روزهاي تخمك گذاري است كه اين روزها بين 12+2 و 12_2 بعد از پاياين اخرين قاعدگي است
    در مورد شما فكر كنم اين روزها بهترين موقع است!!!!!!

تعداد نزديكي ها رو بيشتر كنيد، بعد از تخليه مني پاها رو به صورتي بگيريد كه واژن -لگن و رحم بالاتر قرار بگيرند و تا 1-2 ساعت دستشويي نريد

7. sara1983 نوشته است: سلام من در 11/10/88 پرید شدم به مدت 7 روز فاصله بین پریودهایم 30-31 است.

سلام
    دوست عزيز ، قرص هايي كه مصرف كرديد در بهم خوردن زمان پريودتون موثره ، البته روشتون اشتباه بوده .
    كاري كه مي تونيد انجام بديد تزريق آمپول پروژسترون هست (2 تا بصورت همزمان ) كه در صورتي كه باردار نباشيد بعد از 5الي 6 روز پريود خواهيد شد . فراموش نكنيد استرس خودش يك عامل در به تعويق افتادن پريوده .
    در ضمن يك بار ديگه هم مي تونيد آزمايش خون بديد كه الان نتيجه آزمايش قطعي خواهد بود . نگران نباشيد .

8. چرا استرس و فشار روحی باعث تعویق در زمان پریود شدن می شود؟!

9. aynaz88

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ممنون از جوابتون میشه بگید بی بی چک چیه؟

10. aynaz88 نوشته است: سلام ممنون از جوابتون میشه بگید بی بی چک چیه؟

بی بی چک به یه نوع تست برای اینکه بدونی بارداری یا نه! مثل کاغذ تورنوسل تو شیمی بودااااا! اونجوری!!

تست های تشخیص بارداری که در خانه مورد مصرف قرار می گیرند ، با مارک های مختلفی ارائه می شوند .مثلا بی بی چک( baby check) ،لاوین (lovin) و ....اما اغلب مردم این تست ها را با نام بی بی چک می شناسند . به هر صورت جهت نتیجه گیری دقیق تر ، بهتر است این تست ها را 10 روز بعد از تاریخی که انتظار دارید پریود شوید ، استفاده کنید و اگر عجله دارید ،در آزمایشگاه آزمایش خون (B - HCG) بدهید
    ادرار را در ظرف تميزي مانند ليوان يكبار مصرف ( در هر ساعت از روز) ولي بهتر صبح باشه جمع آوري نمائيد.
    نوار تست را از پاكت خارج سازيد ئ تا خط مشخص (MAX) در ادرار فرو كنيد. بطوريكه جهت پيكان بطرف ادرار باشد. سطح ادرار نبايد از خط (MAX) عبور كند. سه ثانيه صبر كنيد
    سپس از ادرار خارج ساخته.. بطور افقي بر روي دهانه ظرف ادرار بگذاريد.

نتيجه:
    بر حسب ميزان هورمون موجود در ادرار نتيجه مثبت بصورت 2 خط قرمز حدود 40 ثانيه بعد ظاهر مي شود. تا پنج دقيقه اگر رنگي ظاهر نشد دليل بر منفي بودن آزما يش است.ظهور رنگ در فاصله 5 تا 10 دقيقه مشكوك بوده و چند روز بعد تكرار شود. هر نتيجه اي بعد از 10 دقيقه فاقد ارزش است.
    مثبت: آشكار شدن دو نوار رنگي در نواحي كنترل و پائين تر از آن
    منفي: آشكار شدن تنها يك نوار رنگي در ناحيه كنترل
    شدت رنگ بستگي به مدت زمان حاملگي دارد

قیمتش هم از 400 تا 2000 تومن!!!

البته تست دقیقی نیست!!! تا اونجایی که شنیدم! Wink

11. سلام
    من 28 ساله ام و قصد بارداری دارم.تاریخ پریودها(14 تا 21خرداد - 14 تا 21 تیر- 15 تا 22مرداد-17 تا 24 شهریور- 19 تا 26مهر-18 تا 25آبان-18 تا 25آذر-18 تا 25دی-24 بهمن احتمالاً تا 1 اسفند).از تاریخ 23 مهر تا 13 دی قرص جلوگیری ال-دی خوردم).تاریخهای نزدیکی بدون محافظت(28-29-30 دی و 2-3-5-9-10-13-16و21 بهمن)که منی داخل واژن ریخته شده. 21 بهمن تست بارداری دادم که منفی بود و بعدش 24 بهمن پریود شدم.
    حالا میخواهم بدونم تاریخ تخمک گذاریم کی میشه و در چه روزهایی نزدیکی داشته باشیم که احتمال بارداری زیاد بشود. (از نرم افزار درون سایت هم استفاده کردم که متاسفانه روی کامپیوتر من مشکل داشت.)
    از راهنماییتون پیشاپیش تشکر میکنم.

12. سلام
    یکی از دوستان به دلیل اینکه تازه عضو سایت شدن نتونستن خودشون سوال کنن و من به جای ایشون مشکلشون رو مطرح میکنم فقط اگه لطف کنین زودتر جواب بدین ممنون میشم . ایشون اینجور گفتن که :باردار هستن (3 ماه و 3هفته) به علت خشکی زیاد از پماد ویتامین آ اس دی استفاده میکنن ولی تازه متوجه شدن ضرر داره. حالا باید چه کنن؟

13. خشكى زياد كجا؟!
    پماد ا اس دى ضررى نداره.براى مصرف خارجى استفاده ميكنن ديگه؟!
    توضيحشون خيلى ناقصه.اما پماد ويتامينه مشكل و ضرر خاصى نداره.خيلى از خانما  براى ترك هاى شكمشون در زمان باردارى هم ازش استفاده ميكنن.(البته توصيه نشده ولى ضرريم نداشته)
    بهتره بيشتر توضيح بدن.

14. aynaz88 نوشته است: سلام ممنون از جوابتون میشه بگید بی بی چک چیه؟

دوست عزیز
    برای اطلاع بیشتر این پست ها رو بخونید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3507.html

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. f_65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. 23 سالمه. قاعدگی منظمی دارم طولش 10 روزه.20 روز پیش پریود شده بودم. دیشب ساعت 23:30 با کاندوم رابطه داشتیم. اما به خاطر اینکه طول کشید درون من پاره شد. (یعنی قبل از انزال) من قشنگ پاره شدن کاندوم رو احساس کردم و فوری آلت و کاندوم رو در آوردیم. ادرار کردم و خودم رو شستم. (اما با صابون نه). سوال من شبیه سوال خانم  tina_teh2010   هست. اما جوابی که به ایشون دادن برای من کافی نیست. تا نیم ساعت دیگه شوهرم میره قرص اچ دی میخره.یعنی من 9 ساعت بعد از اون اتفاق قرص ارژانسی میخورم.
    1-احتمال داره من حامله شده باشم؟
    2-در  زمانهایی که کاندوم قبل از انزال پاره میشه احتمال حاملگی چقدر هست؟ یعنی دفعات بعد اگه دوباره این اتفاق بیفته لازمه قرص ارژانسی بخورم؟
    3-در طول 15 ماه، 5 بار از قرص ارژانسی استفاده کردن غیر عادی نیست؟ هر بار هم یا به خاطر پاره شدن در زمان انزال بوده یا  اینکه بعد از انجام عملیات دیدیم انتهای کاندوم خیسه احتمال دادیم شاید منی اومده بیرون
    4-  20 روز پیش هم به خاطر خوردن قرص ارژانسی پریود شدم یعنی 24 روز پیش من قرص خوردم و حالا هم میخوام بخورم. اینهمه قرص اژانسی خوردن ضرر نداره ؟

ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 19
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید